Драйвери та плагіни

Які смартфони отримуватимуть оновлення до Windows 10 Mobile

Які смартфони отримуватимуть оновлення до Windows 10 Mobile

Зміст

Встановлення нової версії ОС на власному мобільному смартфоні на поточний випуск - найкраще рішення. Встановлюючи нові версії ОС, мобільні телефони стають більш оптимізованими та функціонують краще при взаємодії з користувачем. Майже кожен користувач операційної системи Windows замислювався над тим, як оновити свій гаджет у Windows 10.

Перед встановленням Windows Phone Windows 10 версії, вам потрібно перевірити наявність 1,5 ГБ вільного простору у просторі внутрішньої пам'яті. Якщо вільний простір недостатньо, то варто видалити деякі програмні програми та файли. Якщо безкоштовну пам’ять все ще недостатньо, то варто кинути власний гаджет на заводські налаштування.

Для того, щоб дізнатися, скільки вільного місця залишається на внутрішній пам’яті смартфона, вам потрібно перейти Налаштування смартфон та перейдіть до розділу Контроль пам'яті. Користувач відобразить значення безкоштовної пам'яті та списку різних даних, що відбуваються на смартфоні.

Перед встановленням Windows 10 Mobile на смартфоні є обов'язковим:

 1. Зробіть резервну копію всіх даних з телефону: фото, відео, контакти, різні інші записи.
 2. Повністю заряджайте смартфон.
 3. Забезпечте 2 години вільного часу.

Також логічно, що вікна вікон попередньої версії повинні бути встановлені на телефоні.

Для того, щоб дізнатися поточну версію операційної системи, вам потрібно перейти Налаштування Мобільний смартфон та виберіть розділ Інформація про пристрій, в якому варто вибрати підрозділ Інтелект.

Для того, щоб перевірити можливість встановлення нової версії ОС мобільного телефону до Windows 10, потрібно перейти до Налаштування смартфон та перейдіть до розділу Оновлення та безпека, Далі вам потрібно вибрати підрозділ Оновлення телефону. Під час переходу користувач побачить список доступних версій для свого мобільного пристрою.

На сьогоднішній день методи встановлення нових версій на мобільних смартфонах різні в категоріях:

Перш ніж оновити мобільний смартфон на Windows 10 Mobile, ви повинні переконатися, що стільниковий пристрій сумісний з цією ОС. Якщо ваша модель не знаходиться в списках, то вона може незабаром з’явитися, оскільки Microsoft намагається зробити 10 версії Windows доступною для кожного смартфона.

Ось поточний перелік підтримуваних моделей на березень 2017 року:

Якщо ваш смартфон не в цьому списку, спробуйте переглянути офіційний веб -сайт.

Отже, ми переходимо безпосередньо до відповіді на питання, як оновити телефон до Windows 10.

Встановлення нової ОС на смартфоні за допомогою персонального комп’ютера

Спочатку вам потрібно встановити програму на персональному комп’ютері Інструмент відновлення пристроїв Windows. Відкриваючи програму, потрібно підключити стільниковий телефон до комп'ютера за допомогою USB -кабелю.

Відразу після цього програма покаже всі мобільні телефони, підключені до комп'ютера. Вибираючи смартфон, перед користувачем буде відображатися список усіх доступних установок. Також можна оновити смартфон, якщо нова версія ОС виходить з ладу або перестає працювати.

Але не всі користувачі мають доступ до персонального комп’ютера. Багато хто хотів би оновити свій мобільний пристрій через Інтернет-підключення Wi-Fi або GPRS. Другий метод говорить, як оновити смартфон до Windows 10 без використання персонального комп'ютера.

Встановлення нової ОС на смартфоні мобільного пристрою шляхом доступу до мережі Wi-Fi

Для цього потрібна мережа Wi-Fi або GPRS.

Посилання на оновлення

В магазині Магазин Windows Існує спеціальна утиліта, яка допомагає користувачам встановлювати нові версії ОС на своїх мобільних пристроях, її називають - Радник з оновлення або Посилання на оновлення (Завантажити додаток). Програмне забезпечення показує сумісність мобільного пристрою з цією операційною системою, а також допомагає у випуску вільного простору на смартфоні. Якщо не вистачає місця для завантаження нової операційної системи, то програмне забезпечення запропонує видалити різні файли, щоб звільнити безкоштовний простір на пристрої.

Під час запуску програмного забезпечення користувача надасть запит на встановлення нової версії ОС. Вам потрібно прийняти запит, і тоді телефон перезапуститься.

Варто дотримуватися детальних інструкцій, що відображають на екрані мобільного телефону. Не хвилюйтеся, під час оновлення операційної системи телефон може повторно перезавантажувати. З часом встановлення нової версії операційної системи займає менше 30 хвилин, але великі оновлення на деяких телефонах можуть бути зайняті до двох годин. Під час встановлення телефон не буде доступний для використання. Після встановлення на смартфоні користувач негайно потрапить до робочого столу пристрою і зможе повністю використовувати телефон для своїх цілей.

Процес завантаження інсталятора Windows 10 Mobile можна контролювати в меню Налаштування Оновлення телефону:

Також можна встановити нову версію ОС у спеціально призначений час там. Для цього вам потрібно перейти до цього розділу та в Кращий час встановлення Встановіть параметри певного часу, коли повинна розпочати встановлення мобільної ОС Windows 10. Така можливість не доступна на деяких телефонах.

Windows Insider

Існує також унікальний спосіб оновити операційну систему на всіх пристроях Лумія. Щоб скористатися ним, вам потрібно буде відключити Погляд для розробників, Оскільки без цього встановлення нової версії може бути невдалим. Отже, використовувати цей необхідний метод:

 1. Встановіть утиліту на мобільний пристрій Windows Insider і зареєструватися в ньому. Ця програма дозволяє отримати оціночну версію Windows, поки офіційний випуск не вийде.
 2. Запустіть програму та виберіть елемент Отримайте попередні конструкції, Виберіть запропоновану дію та прийміть запит на угоду.
 3. Далі виберіть елемент Інсайдер швидко. Далі підтвердьте установку. Після цього телефон перезавантажиться.
 4. Ви повинні піти до Налаштування → Оновлення телефону мобільний пристрій, чекайте оновлення оновлень та запуску встановлення.

Перш ніж використовувати будь -які методи, ви повинні переконатися, що ваш пристрій заряджається. Це необхідно, щоб процес встановлення успішно завершено без перерви через відсутність заряду акумулятора. Акумулятор повинен бути заряджений більше половини.

Після оновлення Windows слід переконатися, що всі програми мають останню версію. Можливо, деякі функції телефону не будуть активовані, оскільки потрібно буде оновити деякі програми.

Деякі паролі також можуть скинути, і вам доведеться ввести їх ще раз.

Налаштування мають автоматичну точку завантаження оновлення в доступній точці Wi-Fi, але якщо цього не варто, то ви завжди можете оновити вручну. Для того, щоб увімкнути автоматичне оновлення програмних додатків, вам потрібно перейти Налаштування Меню магазину Windows та виберіть розділ Оновлення програм, при якому буде оновлення програмних програм, якщо є доступ до точки Wi-Fi. Потрібно поставити коробку в цей момент, а потім смартфон негайно оновить програмні програми.

Для цього вам потрібно перейти до меню магазину Windows та вибрати розділ «Завантажити та оновлення». Після запуску процесу перевірки оновлень на цьому пристрої та в кінці процесу потрібно вибрати оновлення всіх програм.

Не звертайтесь. Ви завжди можете навчитися робити це самостійно. Кожен повинен мати можливість самостійно обробляти свої пристрої, робити оновлення, встановлювати програмні програми. Навіщо платити гроші за те, що ви можете навчитися робити самостійно.

Відео на тему

Якщо ви ще не оновили свій смартфон на Windows 10 Mobile, то настав час це зробити. Ця версія ОС доступна абсолютно нові функції, можливості. Інтерфейс став більш продуманим, легким та стислим. По сумнівів, чи варто оновити до Windows Mobile до 10? Потім ми рекомендуємо відвідати інтернет -емулятор, який демонструє роботу пристрою з встановленим Windvos 10 Mobile.

У цій статті я розгляну наступне запитання: як оновити телефон до останньої версії мобільної операційної системи з Microsoft. Але спочатку ви повинні ознайомитись із списком пристроїв, для яких ця функція доступна.

Важливий! Оновлення необхідне заздалегідь встановлену систему Windows Phone 8.1 і щонайменше 8 ГБ пам'яті. Крім того, рівень акумулятора не повинен бути менше 50% до оновлення.

Список телефонів, які можна оновити до "десятків"

Корисна порада. Щоб дізнатися, яка збірка наразі встановлена ​​на вашому пристрої, дотримуйтесь елементів: Налаштування → На пристрої → Інформація. Там ви знайдете всю необхідну інформацію.

Як завантажити оновлення: Офіційна відеоінструкція з Microsoft

Microsoft розуміє, що для багатьох процес оновлення може бути складно, тому співробітники корпорації створили відеоекостеле.

Відео відео (російські субтитри)

Перш ніж оновити до 10, зробіть резервну копію даних або перемістіть усі важливі файли та документи на комп'ютер.

Посилання на оновлення

Швидко та комфортно Оновіть телефон з Windows Phone до Windows 10 Mobile Ви можете завантажити Посилання на оновлення. Це спеціальна програма, яка дозволяє отримати необхідну інформацію про те, чи потрібно ваш телефон для оновлення, і якщо так, він автоматично завантажує останню збірку системи.

До речі, бувають випадки, коли при перевірці наявності оновлення в смартфонах у Windows von 8 з'являється повідомлення про те, що пристрій не потрібні оновлення. Хоча 10 -а версія мобільної ОС випущена вже давно, і вона може бути встановлена ​​на підтримуваних пристроях. У таких випадках, про яку йдеться, допоможе заявка.

Ми завантажуємо помічника, починаємо, натисніть "Далі", а потім поставимо галочку (дозволити) і починаємо оновлювати.

Тепер вам потрібно перейти до налаштувань та вибрати "оновлення" телефону, перевірити наявність оновлень та встановіть їх.

Завантажте помічник з офіційного магазину Windows:

Асистент з оновлення дедівента: Microsoft CorporationPrice: Freepage, оцінити:

Ми рекомендуємо

Смартфон на Windows 10 Mobile не вмикається або не висить? Є рішення! Все про налаштування мобільного Інтернету в смартфонах на Windows 10 Mobile Як завантажити відео на Windows 10 Mobile: огляд програми Як налаштувати верхню панель навігації в Windows 10 Mobile 08 вересня 2017 року

У лютому 2015 року Microsoft офіційно оголосила про вихід нової версії своєї мобільної операційної системи - Windows 10. На сьогоднішній день нова "операція" вже отримала кілька глобальних оновлень. 

Однак з кожним серйозним доповненням все більше і більше старих пристроїв стають сторонніми та перестають отримувати офіційний "корм" від розробників.

Офіційна установка Windows 10 Mobile

Офіційно цю ОС можна встановити лише в обмеженому списку смартфонів з попередньою версією операційної системи. Однак на практиці список гаджетів, здатних прийняти на вашій стороні 10 версії Windows, набагато ширший. Не тільки власники Nokia Lumia можуть радіти, але й користувачі пристроїв з іншою операційною системою, наприклад, Android.

Моделі з Windows Phone, які отримають офіційне оновлення до Windows 10 Mobile:

Якщо ваш пристрій присутній у цьому списку, оновлення нової версії ОС буде не складно. Однак варто ретельно підходити до цього питання.

 1. Переконайтесь, що Windows 8 вже встановлено на вашому телефоні.один. В іншому випадку спочатку оновіть смартфон спочатку до цієї версії.
 2. Підключіть смартфон до зарядного пристрою та увімкніть Wi-Fi.
 3. Завантажте програму "Assistant для оновлення" з офіційного магазину Windows.
 4. У відкритому додатку виберіть "Дозволити оновлення до Windows 10".

  Використання "Помічник оновлення" може бути офіційно оновлено до Windows 10 Mobile

 5. Очікуйте, коли оновлення завантажується на ваш пристрій.

ВІДЕО: LUMIA Phone Оновлення до Windows 10 Mobile

Неофіційна установка Windows 10 Mobile на Lumia

Якщо ваш пристрій більше не отримує офіційних оновлень, ви все одно можете встановити на ньому ОС пізніше. Цей метод є актуальним для таких моделей:

Нова версія Windows не оптимізована для цих моделей. Вся відповідальність за неправильну роботу системи, яку ви повністю берете на себе.

 1. Зробіть Interop Unlock (розблокуйте встановлення програм безпосередньо з комп'ютера). Для цього встановіть програму Interop Tools: Ви можете легко знайти його в магазині Microsoft. Запустіть програму та виберіть цей пристрій. Відкрийте меню програми, прокрутіть його вниз та перейдіть до розділу Розблокування Interop. У цьому розділі увімкніть опцію відновлення NDTKSVC.

  У розділі розблокування Interop увімкніть функцію відновлення NDTKSVC

 2. Перезавантажте смартфон.
 3. Знову запустіть інструменти Interop, виберіть цей пристрій, перейдіть на вкладку Розблокування Interop. Активуйте розблокування Interop/Cap та розблокування нового двигуна можливостей. Третя галочка - повний доступ до файлової системи, призначений для включення повного доступу до файлової системи. Не торкайтеся цього непотрібного.

  Активуйте чеки в розблокованому Interop/Cap та розблокованому двигуні можливостей

 4. Перезавантажте смартфон.
 5. Відключіть автоматичне оновлення програм у налаштуваннях магазину. Для цього відкрийте розділ "Налаштування" та в розділі "Оновлення" поруч із рядком "Оновіть програми" Автоматично "перемістіть важіль на положення" OKL ".

  Відключення автоматичних оновлень можна зробити в "магазині"

 6. Знову перейдіть до Interop Tools, виберіть цей пристрій та відкрийте браузер реєстру.
 7. Перейдіть до наступної гілки: hkey_local_machinesystymplatformdevicetargetinginfo.

  Ви можете встановити Windows 10 Mobile на непідтримуваній Lumia за допомогою програми Interop Tools

 8. Запишіть або скріншоти з PhoneManeManufacturr, PhoneManufacturmodelName, PhoneModelName та PhoneHardwareVariant.
 9. Змініть свої цінності на нові. Наприклад, для пристрою Lumia 950 XL з двома SIM -картами змінені значення будуть виглядати наступним чином:
  • Phonemanufacturr: MicrosoftMDG;
  • PhoneManufacterModelName: RM-1116_11258;
  • Phonemodelname: Lumia 950 XL Dual Sim;
  • PhoneHardwareVariant: RM-1116.
 10. А для пристрою з однією SIM -карткою змініть значення на наступне:
  • Phonemanufacturr: MicrosoftMDG;
  • PhoneManufacterModelName: RM-1085_11302;
  • Phonemodelname: Lumia 950 XL;
  • PhoneHardwareVariant: RM-1085.
 11. Перезавантажте смартфон.
 12. Перейдіть до "Параметри" - "Оновлення та безпека" - "Програма попередньої оцінки" та включіть отримання попередніх зборів. Можливо, смартфона потрібно буде перезапустити. Після перезавантаження переконайтеся, що діапазон буде обраний.
 13. Перевірте наявність оновлень у розділі "Параметри" - "Оновлення та безпека" - "Телефонне оновлення".
 14. Встановіть останню доступну збірку.

Відео: Встановлення Windows 10 Mobile на непідтримуваній Lumia

Інсталяція Windows 10 на Android

Перед повним перевстановленням операційна система настійно рекомендується для визначення завдань, які повинен виконувати оновлений пристрій:

Якщо вам все одно потрібно мати на борту повне "десять", перш ніж встановити нову ОС, переконайтеся, що у вашому пристрої достатньо місця для нової важкої системи. Зверніть увагу на характеристики процесора пристрою. Встановлення Windows проводиться лише на процесорах з архітектурою ARM (не підтримує Windows 7) та I386 (підтримує Windows 7 та вище).

Тепер давайте перейдемо безпосередньо до установки:

 1. Завантажте архів SDL.Zip та спеціальна програма SDLAPP у форматі .Апк.
 2. Встановіть додаток на смартфон та видаліть дані архіву в папку SDL.
 3. Скопіюйте той самий каталог у файл системного зображення (як правило, це c.IMG).
 4. Запустіть утиліту для встановлення та чекайте завершення процесу.

Відео: Як встановити Windows на Android

Якщо ваш смартфон отримає офіційні оновлення, не буде проблем із встановленням нової версії ОС. Користувачі попередніх моделей Lumia також зможуть без проблем оновлювати свій смартфон. Користувачі Android набагато плачевніші, оскільки їх смартфон просто не призначений для встановлення Windows, а це означає, що коли нова ОС насильно встановлюється, власник телефону значно ризикує отримати модну, але дуже марну «цеглу».

Джерело

Спробуйте переробити ... Помилка помилок із переробкою у Вікторії та як її усунути
Коли Chkdsk Виявляється, не в змозі виправити поглиблення на жорсткому диску, вам доведеться вдатися до допомоги більш вдосконаленого інструменту Вікт...
Як видалити небажані рекламні сповіщення в Windows trea
Небажана реклама Штовхнути-сповіщення, що спливають у системному Дерево Windows, не завжди є результатом впровадження в систему троянських програм. Як...
Як запустити захисника в автономному режимі в Windows 10
Якщо побудований захисник зміг виявити та заблокувати вірус, це не означає, що він може негайно його видалити. Є такі віруси, які можна видалити лише ...