Оптимізація

Які служби Windows можна відключити для прискорення системи

Які служби Windows можна відключити для прискорення системи

Зміст

Щоб зменшити споживані ресурси, деякі невикористані послуги Windows можна відключити.

Які послуги для відключення у Windows 10 та як це зробити?

Чому так багато послуг активно?Розробники Windows не можуть знати, які послуги потрібні певним користувачем, отже, за замовчуванням весь масив служб запускається при запуску системи. Наше завдання оптимізації - визначити непотрібне та їх відключення.

Які послуги можна відключити в Windows 10? Наприклад, для користувачів, які не використовують диск і функцію написання на диск, ви можете відключити послугу, відповідальну за це. Користувачі, які не використовують принтер, можуть вимкнути прес -службу, тим самим вимкнувши послугу, яку ми непомітно, ми можемо підвищити продуктивність комп'ютера.

Ми знаходимо список послуг

Існує кілька варіантів виявлення робочих послуг:

Після будь -якого шляху, який ви пройшли, вікно відкриється з послугами, як роботою, так і не працюючими. Переходячи на вкладку "розширений", ви можете отримати інформацію про певну послугу, зокрема, для якої вона відповідає.

Як відключити послугу?

Слід розуміти, що Windows 10 - це складна система, де процеси пов'язані один за одним, тому бездумне та випадкове відключення послуг може призвести до нестабільності системи.

Порада! Якщо ви невизначений користувач системи, ми рекомендуємо встановити точку відновлення системи, що дозволить йому повернути його в попередній стан у разі порушення системи. Також негайно перейдіть до використання програми Easy Optimizer послуги.

Які послуги для відключення у Windows 10 повинні вирішити кожного користувача самостійно на основі їх потреб у них.

Щоб відключити вибрану послугу, потрібно двічі натиснути на ім'я служби та вибрати тип запуску "Відключено" у вікні, яке відкривається у відкритому вікні. І не забудьте натиснути кнопку "Застосувати".

Які послуги можна відключити?

Нижче ми надаємо список послуг, які можна вимкнути, не впливаючи на основні процеси операційної системи, ви можете вибрати лише невикористаний:

 1. Dmwappushservice. Мені потрібні повідомлення про натискання на маршрут. Функція телеметрії, вимкніть за бажанням.
 2. МАГАРАЙНИЙ МАГАРАНТ. Використовуються професійними програмістами. Якщо ви не програміст, вимкніть.
 3. Стереоскопічна служба драйверів NVIDIA. Служба відеокарт NVIDIA може бути відключена, якщо ви не використовуєте 3D -стерео зображення.
 4. Служба Streamer Nvidia. Використовує потужність відеокарт GeForce® GTX ™ для передачі ігор з вашого ПК на захист пристрою. Доцільно відключити, якщо ви не використовуєте технологію Shield і не граєте в ігри на ПК на екрані телевізора.
 5. Служба мережі Nvidia Streamer.
 6. Суперфетч. Відключіть, якщо ви використовуєте SSD -диск.
 7. Пошук Windows. Відповідає за пошук, вбудований у систему. Т.Е. Допомагає імені, щоб знайти файли в системі. Якщо ви не використовуєте пошук, тоді вимкніть.
 8. Біометричні сервісні вікна. Збір, обробка та зберігання біометричних даних.
 9. Брандмауер. Якщо ви використовуєте третій партійний антивірус, а не брандмауер Windows, тоді вимкніть.
 10. Комп'ютерний браузер. Служить список комп’ютерів у мережі та видає їх програмам на запит. Не має значення, якщо ви працюєте лише з одним ПК у мережі.
 11. Налаштування бездротового зв'язку. Якщо доступ до Інтернету, підключивши кабель, а не Wi-Fi, то потреба в цій службі зникає.
 12. Вторинний вхід до системu. Несе відповідальність за введення Windows з декількох облікових записів. Якщо у вас є один обліковий запис, то ви можете відключити.
 13. Менеджер друку. Відповідає за друк файлів за допомогою принтера. За його відсутності доцільно відключитися.
 14. Ізоляція клавіш CNG.
 15. Загальний доступ до підключення до Інтернету (ICS). Якщо ви не використовуєте загальний доступ до Інтернету через цей ПК, наприклад, ви не поширюєте Wi-Fi через нього на інші пристрої.
 16. Робочі папки. Ця служба синхронізує файли з сервером робочих папок, тому їх можна використовувати на будь -якому пристрої, де налаштовані робочі папки. Відключіть, якщо ви працюєте з одним ПК або синхронізацією, не потрібні.
 17. Сервер. Якщо ви не використовуєте функції доступу до загальних файлів та принтерів, то ви можете відключити.
 18. Мережева служба Xbox Live. 
 19. Служба для географічної позиції. Відстежує розташування системи та контролює геозони для взаємодії з додатками.
 20. Служба даних датчиків.
 21. Служба датчиків.
 22. Служба запису компакт -дисків. Час компакт-дисків переходить у неіснування, тому за відсутності приводу або необхідності записувати інформацію на компакт-дисках, вимкніть послугу.
 23. Ліцензії на клієнта (CLIPSVC). Відключіть, якщо ви не працюєте з програмами з магазину Windows.
 24. Служба завантаження зображень. Відповідає за завантаження зображень із сканера та камери. Якщо у вас немає сканера, ви також можете вимкнути.
 25. Служба маршрутизаторів Alljoyn. Переспрямування повідомлень Alljoyn для місцевих клієнтів Alljoyn. Це популярний протокол взаємодії додатків, пристроїв та користувачів через Wi -Fi та Bluetooth (та інші типи мереж) незалежно від типу пристрою. Не використовувати? Відключити.
 26. Служба обміну даними (Hyper-V).  Механізм обміну даними між віртуальною машиною та ПК ОС. Інактерія, якщо ви не використовуєте віртуальну машину Hyper-V.
 27. Служба завершення роботи як гість (Hyper-V).
 28. Служба імпульсів (Hyper-V).
 29. Служба для віртуальних машин Hyper-V.
 30. Служба синхронізації часу гіпер-V.
 31. Служба обміну даними (Hyper-V).
 32. Служба віртуалізації віддалених настільних таблиць Hyper-V.
 33. Служба для спостереження за датчиками. Спостереження за різними датчиками.
 34. Загальний доступ до мережі портів.TCP. Забезпечує відправлення вхідних повідомлень, адресованих службі програми. За замовчуванням послуга відключена. Якщо ви оптимізуєте домашній комп'ютер, переконайтеся, що послуги відключені.
 35. Транспортування пристроїв. Забезпечує можливість синхронізації та автоматичного відтворення файлів з портативних пристроїв. Також необмежена послуга, і її можна вимкнути.
 36. Служба підтримки Bluetooth. Від'єднайте, якщо ви не використовуєте Blueteth.
 37. Асистент послуги для програм сумісності.
 38. Служба реєстрації помилок Windows.
 39. Служба шифрування Bitlocker. Якщо ви не використовуєте шифрування дисків, відключіть.
 40. Послуги, запущені під час встановлення різних програм. Слід звернути увагу на послуги, які з’являються при встановленні різних програм. Вам також не знадобиться багато цих послуг.
 41. Віддалений реєстр. Дозволяє віддаленим користувачам змінювати параметри реєстру на цьому комп’ютері.
 42. Сертифікат заявки.
 43. Факс. Дозволяє отримувати та надсилати факси за допомогою ресурсів цього комп'ютера та мережевих ресурсів.
 44. Функціональність для підключених користувачів та телеметрії. Відноситься до телеметрії - Від'єднайте за бажанням.

Порада! Як доповнення, ви можете зупинити послуги телеметрії для оптимізації системи та відключення спостереження.

Програма відключення

Easy Service Optimizer - це спеціальна безкоштовна програма для оптимізації параметрів запуску Windows 10. За допомогою своєї допомоги користувач зможе припинити не користуватися послугами. Російська програма з зрозумілим інтерфейсом, тому навіть початківець зможе розібратися.

Утиліта пропонує відключити послуги Windows 10 для оптимізації відповідно до наступних критеріїв:

 1. Благополучно.
 2. Оптимальний.
 3. Екстремальний.

Важливий! Перед використанням програми не забудьте зробити точку відновлення системи.

Кома цього, ви зможете повернути всі налаштування до його початкового стану, натиснувши кнопку "за замовчуванням".

Двічі клацніть, ви можете відкрити будь -яку послугу, дивитися інформацію про неї та змінити "тип запуску" та "тип відновлення".

Висновок

Ми сподіваємось, що ви зрозуміли, які послуги можна відключити в Windows 10 для кращої швидкості. Скажімо, що цей список відкритий. Ви можете вимкнути ще багато послуг на свій розсуд, який ви не використовуєте. Така процедура випустить кілька сотень мегабайт вашого комп'ютерного операти.

І які послуги ви вимкнули? Який може бути залишений? І як покращили продуктивність ОС? Якщо є хвилина, поділіться цією інформацією в коментарях з іншими користувачами.

Відключення всіх служб поспіль у Windows 10 може спричинити нестабільну роботу операційної системи. Тому, щоб наші читачі могли розібратися, які послуги можна відключити у Windows 10 без наслідків, ми підготували матеріал, де описуємо детальне рішення завдання.

Відключіть непотрібні послуги, використовуючи надбудову "послугу"

Потрапити в надбудову "Послуги"Ви можете наскрізь Панель управління І через програму "Виконувати", представляючи в ньому послуги".MSC ".

Відкривши надбудову, ви побачите весь список послуг, встановлених на комп’ютері.

Наприклад, спробуйте вимкнути послугу "Віддалений реєстр"Через відкриту надбудову. Для цього давайте перейдемо до потрібної служби та відкриємо її.

Детальний опис послуги, а також її стан видно з вікна відкриття. Нарешті зупинитися "Віддалений реєстр"Ми виберемо тип запуску"Інвалід"і натисніть кнопку .

Після цих дій "Віддалений реєстр"Він повністю вимкнеться. ЩоВіддалений реєстр"Розроблений для редагування файлів реєстру з віддаленим користувачем. Наприклад, адміністратор керує відділенням реєстру на віддаленому комп'ютері в мережі. Для домашнього ПК "Віддалений реєстр"Абсолютно марно, тож ви можете безпечно вимкнути його.

Приклад показує, як просто вимкнути зайві послуги. На запитання, які послуги можна відключити в першій десятці, ми підготували список із описом послуг, які можна відключити відключеним:

Тому всі ці послуги не впливають на продуктивність та стабільність операційної системи їх можна безпечно вимкнути.

Я також хочу зазначити, що перед тим, як відключити ці послуги, уважно прочитайте їх зустріч у описі. Наприклад, якщо ви відключите "Менеджер друку" та "Підтримка Bluetooth", то ви не можете підключити принтер, і ви не зможете використовувати пристрої Bluetooth.

Відключіть непотрібні послуги за допомогою командного рядка

Кожна з послуг, що перераховані в першому прикладі, можна легко і швидко вимкнути через консоль. Щоб вимкнути, нам потрібна консоль, що працює в режимі адміністратора. У Windows 10 запустіть консоль в режимі адміністратора різними способами. Найзручніший спосіб - це клацання меню "Почати"За допомогою правої кнопки та вибором потрібної нам точки.

У занедбаній консолі ми спробуємо зупинити послугу, яка нам вже знайома "Віддалений реєстрЩо. Для цього ми підберемо команду в консолі Чиста зупинка "Remoteregistry" І ми це виконаємо.

Якщо вам потрібно знову запустити "віддалений регістр", то це можна зробити за допомогою команди Чистий старт "Remoteregistry"

Англійська назва для введення в командний рядок можна знайти на вкладці завдань на вкладці "ПослугиЩо

Досліджений приклад найкраще підходить для системних адміністраторів та досвідченим користувачам. Я також хочу зазначити, що досліджуваний приклад може використовуватися без проблем у попередніх операційних системах Windows 7 та 8.

Відключіть непотрібні послуги за допомогою PowerShell

Окрім командного рядка, ви також можете використовувати зайві послуги для відключення зайвих послуг PowerShell. Ви можете відкрити PowerShell у Windows 10 через панель управління або через пошук.

А тепер давайте ввійдемо в команду Ревотеризм стоп-сервісу в PowerShell і завершити його.

Ця команда зупинить нам знайомий послугу "Віддалений реєстрЩо. Повторно розпочати "Віддалений реєстр"У PowerShell вам потрібно виконати команду: Початок сервісу Remoteregistry

Непотрібні послуги зупиняються через PowerShell так само. Цей приклад, як і попередній, найкраще підходить для системних адміністраторів та досвідчених користувачів.

Зупиніть послуги через диспетчера завдань

Перш за все, ми запустимо менеджера завдань. Ви можете запустити його в Windows 10, знайомій для багатьох ключових комбінацій + + . Його також можна запустити, натиснувши на меню "Почати"За допомогою правої кнопки та виберіть"Диспетчер завданьЩо.

У відкритій відправці завдань ми перейдемо на вкладку "Послуги"До віддаленого реєстру.

Тепер ми натискаємо на нього за допомогою правої кнопки миші та виберемо її в контекстному меню, яке з’явиться "СТОПЩо.

Після цих дій віддалений реєстр буде припинено. Таким же чином ви можете знову запустити цю послугу.

Я також хочу зазначити, що можна відкрити надбудову, розглянута в першому прикладі через диспетчер. Для цього потрібно натиснути на посилання внизу вікна диспетчера вікна.

Рекомендації

У цій статті ми вивчили чотири способи зупинити послуги, а також з’ясували, який з них можна відключити без шкоди комп’ютеру.

Я також хочу порадити нашим читачам, якщо ви хочете відключити певну послугу, а не зі списку, а потім уважно прочитайте його функції та мету, щоб не завдати шкоди системі.

Наприклад, якщо ви зупините Windows Audio, то ви вимкнете роботу всіх аудіопристроїв та звукових програм. Щоб повернути продуктивність аудіопристроїв та звукових програм, вам потрібно знову запустити невикористаний аудіо Windows. З цього прикладу можна зазначити Необхідно запам'ятати відключені послуги, Щоб відновити звичайні робочі вікна 10.

Ми сподіваємось, що наш матеріал допоможе вам відключити непотрібні послуги, і ви можете підвищити продуктивність Windows 10.

Відео на тему

Хороший розголос

Налаштування служби Windows

Ви можете налаштувати роботу в спеціальному менеджері Windows. Щоб відкрити його, використовуйте комбінацію ключів Windows + R у рядку, що з’являється, введіть послуги.MSC та натисніть кнопку ENTER. Ви побачите те саме або подібне (якщо у вас є одне зі старих версій):

Менеджер відображає послугу у вигляді таблиці. Тут ви можете переглянути список доступних послуг, прочитати їх короткий опис та з’ясувати поточний статус. Особливе значення має колонку "тип запуску". Саме він показує, чи включена конкретна послуга, і в якому режимі вона запускається системою.

Клацнувши двічі по одній із служб, ви відкриєте вікно, в якому його можна відключити. Досить відкрити елемент "Тип запуску", виберіть "Відключений" та натисніть "ОК". Але серед інших варіантів запуску є значення "вручну". З міркувань безпеки виберіть його для всіх послуг, які ви хочете відключити. Це дозволить системі запускати послуги, коли вони дійсно необхідні, а решту часу не витрачати на них ресурси.

Не вимикайте послуги повністю, а лише передавайте їх у ручний режим.

Служби, перелічені нижче, не критично ставляться до системи, і багато користувачів можуть обійтися без них. Тому ви можете перенести ці послуги в ручний режим. Перш ніж внести зміни, не забудьте прочитати короткі описи, щоб не припинити роботу важливих послуг для вас.

Деякі послуги з нашого списку вже можуть бути повністю відключені на вашому ПК або спочатку працюють у ручному режимі. У цьому випадку просто пропустіть їх.

Помилкові дії в процесі встановлення послуг можуть призвести до неправильної роботи системи. Вносячи зміни, ви берете на себе відповідальність.

Щоб зміни набули чинності, після налаштування не забудьте перезапустити ПК.

Служби Windows, які можна перекласти в режим роботи вручну

Російські назви деяких послуг із цього списку можуть відрізнятися від тих, що ви побачите на своєму комп’ютері. Але це стосується лише рецептур. Якщо ви не можете знайти потрібну послугу в точній назві, шукайте параметри, подібні за значенням.

Windows 10

Windows 8/8.1

Windows 7

Windows Vista

Windows XP

Комета - однакова заміна класичної утиліти для очищення диска Windows
У Windows 10 розробники вирішили позбутися класичного інструменту для очищення дисків - утиліта Очищати.Екзе, Замінивши його універсальним інструменто...
Як форматувати носій даних у файлову систему ext4 у Windows
Як форматувати флеш -накопичувач або SD-Картка до файлової системи Ext4? Наприклад, для того, щоб мати можливість зберігати на зовнішньому спалаху, пі...
Що таке замок DPI і чи можна його обійти
За різними оцінками за останні п’ять років Роскомнадзор вдалося заблокувати від 300 до 500 тисяч Інтернет -ресурсів. Ми не знаємо, наскільки ці фігури...