Безпека

Як захистити комп’ютер від зловмисників

Як захистити комп’ютер від зловмисників

У мережі є багато інформації про те, як отримати доступ до чужого ПК, як дізнатися інформацію, яка зберігається на жорсткому диску іншого комп'ютера, підключеного до Інтернету. Багато різних видів хакерів, які зламають машини інших людей для спортивного інтересу. Ще більше людей, які роблять це з метою збору інформації, яка допоможе використовувати ваші гроші.

Як захистити себе від таких зазіхань? Що повинен робити звичайний користувач, щоб захистити свій ПК від таких зловмисників? Для цього вам потрібно володіти деякою інформацією та дотримуватися простих запобіжних заходів.

По -перше, спробуйте використовувати різні паролі для доступу до ресурсів та сайтів в Інтернеті. Коли ви використовуєте один і той же пароль на різних ресурсах, ви тим самим збільшуєте шанси на різні темні особистості на хакі своїх профілів. І все. І не дай Бог, доступ до вашої електронної пошти буде таким же, як і гаманець WebMoney. Шанси втратити всі електронні гроші швидко збільшаться.

По -друге, встановіть антивіруси на ПК ПК. І не заощаджуйте на безкоштовних версіях. Зрештою, функціональність платного антивірусу значно більша, захист здійснюється у всіх напрямках, включаючи блокування доступу для хакера. І ловити зловмисні програми шпигуна - це головне завдання "Поліція" Наш ПК. Наприклад, якщо у вас немає антивірусу, ваш комп'ютер може легко отримати Програма Ceilger. Функціональність цього програмного забезпечення дозволяє йому працювати на задньому плані та відстежувати дії користувача, приводячи їх до журналу. Таким чином, вони перехоплюють паролі, номери кредитних карток та іншу секретну інформацію. А потім з певною частотою надсилали зібрані дані своєму творцю. Щоб запобігти цьому, включено до завдання будь -якого антивірусу. Вони блокують доступ до такого програмного забезпечення на вашому ПК або ловлять їх "Для хвоста", Зупина діяльність.

Але як така програма, як Кілгер може взагалі потрапити на ваш ПК? Зрештою, ви, мабуть, не встановили його самостійно. Методи поширення включають безкоштовні або зламані програми із зміненим кодом, електронною поштою тощо.

Окрім троянських програм, ключі та інших подібних методів, електронні злодії можуть попросити вас перейти за посиланням, у листі від банку, який обслуговує вас. І там ви будете чекати на підроблений сайт та потребу у дозволі. І ви можете дістатися до "Невдача", Коли вони обіцяють вам щось безкоштовно, наприклад, ігрова валюта, а взамін вони просять ввести дані про реєстрацію, нібито виконати необхідні дії з вашим профілем. Якщо ви повірили, ви можете попрощатися зі своїми досягненнями в грі.

За допомогою наданої інформації та використання поточного антивірусного програмного забезпечення, ви ускладнюєте зловмисникам отримати доступ до вашого комп’ютера.

Як дізнатися швидкість Інтернету по телефону
Ми розповідаємо, як перевірити швидкість Інтернету по телефону та, безумовно, визначити реальну ефективність Інтернет -провайдера. Ми говоримо про най...
Оновіть монетний двір Linux
Починаючи з 2016 року, Linux Mint перейшов на дворічний цикл розвитку. Основна версія розподілу має двозначний серійний номер. На даний момент це був ...
Помилка Excel виявила нечитабельний вміст і як з ним боротися
Пошкодження структури офісних файлів є основною причиною їх помилок для читання, однак неможливо також виключити пошкодження самих файлів встановлення...