Безпека

Як захистити свою електронну пошту від спаму

Як захистити свою електронну пошту від спаму

Якщо вам набридло прибирати щодня Електронна пошта з купи спаму, відправленого з "Нонівський" Адреси, тоді рекомендується налаштувати фільтр вашого поля електронної пошти, обмежуючи список адрес, листи потраплять "Вхід". Решта повідомлень негайно потраплять у кошик або іншу папку, залежно від параметрів, які ви встановите в налаштуваннях фільтра. Не рекомендується використовувати третє програмне забезпечення для очищення пошти від сміття.

Ви ризикуєте втратити доступ до нього, t.до. Щоб підключити програмне забезпечення до електронної пошти та працювати з ним, вам потрібно буде вказати дані з вашого облікового запису пошти. Використовуйте виключно функціональність внутрішньосистеми.

Зміст статті:

Захист електронної пошти від спаму через налаштування фільтра в Yandex.Пошта

У цій службі утиліта вхідних листів прості, швидкі, зручні для використання та має розширену функціональність, на відміну від інших проектів: Пошта@mile.Ru і Gmail.

Щоб перейти до фільтра вхідних повідомлень, натисніть на посилання з іменем "Мелодія" в лівому меню сайту Яндекс.Пошта, а потім перейдіть на вкладку "Правила обробки пошти".

Після виконання вищезазначених дій натисніть кнопку "Створіть правило", Тоді вас перенаправлять на розділ з параметрами Фільтр інбузі.

Створення фільтра зі спаму

1. Спочатку вам потрібно встановити умову для визначення відповідних букв.

Яндекс пропонує кілька варіантів сортування листів: за відправником, назва теми, заголовок, частина вмісту повідомлення.

У другому полі виберіть умову фільтрації: Містить/не містить тексту (або частини), на третьому полі.

Наприклад, якщо ви хочете фільтрувати повідомлення з певної адреси, то в першому полі виберіть "Від кого", Потім у другому полі виберіть критерій "Містить", І в третьому полі введіть Адреси або Сервісні домени, з яких ви не хочете отримувати листи.

Якщо ви створюєте список адрес, з яких ви хочете отримувати повідомлення, рекомендується вибрати критерій "Не містить", І в третій галузі введіть імена відправників та довірених доменів.

1.1. Ви також можете створити кілька умов для фільтрації листів: Натисніть кнопку "Додати стан", Створіть його, а потім виберіть критерій, згідно з якими повідомленнями будуть відфільтровуватися - якщо обидва умови будуть виконані або принаймні один з них.

2. Тоді слід зазначити дії, які службовий робот зробить після визначення зазначеної умови повідомлень. У нашому випадку ми відзначаємо можливість переміщення цих літер у папку зі спамом.

3. Щоб зберегти налаштування фільтра, натисніть кнопку "Створіть правило".

Як видалити фільтр

Щоб відредагувати налаштування створеного правила, перейдіть до розділу "Правила обробки пошти", Де ви побачите весь список своїх фільтрів та доступні операції з ними: редагування, Видалення, Увімкнення/відключення.

Тестування фільтра

Фільтр, який ми створили, працює відповідно до наступного алгоритму: Якщо адреса відправника містить “@Mail.ru "/"@INBOX.ru ", Тоді цей лист буде автоматично переміщений у папку "Спам".

Щоб перевірити роботу фільтра, ми надішлемо лист із облікового запису на службі Пошта.Ru, Тоді ми побачимо, що він автоматично переміщується до папки зі спамом.

Повідомлення з улюблених редакційних офісів у правій папках

Ви також можете врятувати себе від пошуку щотижневого бюлетеня найкращих новин у купі листів, налаштування автоматичного сортування відправлених повідомлень відповідно до певних папок.

Наприклад, для надсилання новин з редакційного бюро "Новини" Ви можете назвати папку відповідним іменем, а в умовах налаштувань фільтра вказати адреса, з якої надсилаються розсилки цього видання, і відзначте можливість автоматичного надсилання повідомлень з нього до потрібної папки.

Як видалити користувача defaultuser0 у Windows 10
Defaultuser0 - це помилковий обліковий запис у Windows 10, який не може бути включений у. Зазвичай це не створює проблем - за винятком того, що невели...
Що таке безпечний режим для Android та як його ввімкнути
Чим більше індивідуальних налаштувань виробляється користувачем на пристроях Android, включаючи встановлення сторонніх програм, тим більша ймовірність...
Як встановити Windows 10 1909 Home з місцевим обліковим записом
Здається, Microsoft знову намагалася змусити користувачів відмовитися від місцевих облікових записів. Кому вже вдалося спробувати свіжі англійські вік...