Налаштування

Як закрити програму, якщо вона не закриється? Особливості, методи та рекомендації

Як закрити програму, якщо вона не закриється? Особливості, методи та рекомендації

Зміст

Alt+F4 - універсальна комбінація для закриття будь -яких програм. Ми піднялися через мережу? Alt+F4 - Браузер закрився. Ми працювали у Photoshop? Alt+F4! Насправді, за бажанням з Alt+F4, ви можете залишити Windows до команди відключення.

Але іноді не все так просто. Програма може замерзнути і відмовитись закрити навіть на команді ALT+F4. У цьому випадку наступним кроком є ​​Ctrl+alt+del, правильно? Але що робити, якщо це не працює або якщо менеджер завдань залишається прихованим підвісним вікном програми? Є вихід, а не один.

Зміст

Основний метод. Як насильно примусити програму до Windows, якщо вона не реагує на Alt+F4

Ви, напевно, його знаєте, але вам все одно потрібно це згадати тут. Якщо Alt+F4, наступне, що вам потрібно спробувати, - це завершити процес через менеджера завдань. Щоб зателефонувати на нього, натисніть Ctrl+alt+del і виберіть "Менеджер завдань" або натисніть Ctrl+Shift+ESC, щоб зателефонувати його безпосередньо.

Далі натисніть на залежну програму з правою кнопкою та виберіть "Видаліть завдання".

Зробіть диспетчер завдань поверх усіх Windows

Описаний метод не допоможе, якщо підвісна програма заважає побачити диспетчера завдань, поставити ситуацію, де, здається, єдиний вихід - це перезавантаження комп'ютера. Однак, щоб цього не відбулося в майбутньому, ви можете зробити диспетчер завдань з’являтися поверх усіх вікон, навіть вивішені.

Для цього відкрийте менеджер завдань (Ctrl+Shift+ESC), натисніть "Параметри" та "поверх решти Windows". Тепер, якщо якась програма влаштовує день непокору, зателефонуйте до менеджера завдань, і це обов'язково з’явиться. У диспетчері завдань натисніть програму Rioting Protement та натисніть "Видалити завдання".

Дивіться також: Як виправити проблеми з Bluetooth у Windows 10

Якщо менеджер завдань не відображається, використовуйте командний рядок

Якщо ви будь -яким чином зателефонуєте диспетчеру завдання, наступним кроком є ​​дзвінок командного рядка. Якщо можливо, відкрийте меню «Пуск», наберіть CMD, тоді праворуч -Клацніть «Командний рядок» та виберіть «Запустити з правами адміністратора».

Цікавий: Як відкрити командний рядок, прочитайте тут.

У командному рядку список запису та натисніть кнопку Ввести.

Шифе список завдань у вікні командного рядка або комбінації "Ctrl+Down", шукаючи підвісну програму (ім'я файлу, ймовірно, буде подібним до імені програми - наприклад, якщо це Adobe Photoshop, Файл буде називатися Photoshop.exe).

Тепер введіть команду

Taskkill /im taskname /f

де "taskname" - це назва програми, яку ви хочете уважно закрити. Тобто, якщо ви хочете закрити Photoshop, команда буде такою:

Taskkill /im Photoshop.Exe /f

Superf4

Якщо ви не заперечуєте проти встановлення крихітної третьої партії (скоріше навіть командою, а не програмами), Superf4 буде надзвичайно корисним. Це створює нову команду клавіатури - Ctrl + Alt + F4, яка миттєво "вбиває" активне вікно Windows, як це робить менеджер завдань (і на відміну від команди Alt + F4, яка закриває Windows, і не примусово охоплює програми).

Щоб встановити Superf4, завантажте його нижче, розпакуйте, а потім натисніть виконуваний файл Superf4. Готовий. Тепер команда Ctrl + Alt + F4 завжди з вами.

Superf4 superf4-1.3.Версія EXE: 1.3 108.9 KIB 622 Завантаження

Дата: 22.12.2016 рік

Ще одне використання SuperF4 - натиснувши Win+F4, курсор перетворюється на череп з кістками, і будь -яке активне вікно закрито одним клацанням. Ця методика працює надійно, тому ви насправді не балуєтесь ним, натискаючи на замасковані слова, які працювали на півдня.

Дивіться також: Як виправити помилки DNS та відновити доступ до Інтернету?

Висновок

Описані методи допоможуть закрити підвісну програму майже в будь -якому випадку. Звичайно, якщо ви помічаєте, що якась програма висить частіше, ніж інші, ви можете закривати її щоразу, але ви повинні провести час і розібратися, що спричиняє проблеми з цією конкретною програмою.

Безкоштовно завантажити теми WordPress ThemesDownload temespremium wordpress Теми Завантажити Free Завантажити WordPress themesudemy Pay Cource безкоштовно завантажити

Часто користувачі повинні насильно закривати програми в операційній системі Windows 10. Якщо вам потрібно швидко закрити програму, то в більшості випадків він перестає відповідати. У деяких випадках користувачеві повинні насильно перезавантажити комп'ютер, щоб позбутися залежної програми. Добре, якщо програма має автоматичне збереження даних, оскільки в більшості випадків користувачі втрачають останні зміни.

Ця стаття розповість вам, як насильно закрити програму в Windows 10. Для користувачів попередніх операційних систем методи усунення програм, що не належать до відповіді, схожі. Всі знають спосіб закрити активні вікна за допомогою гарячих клавіш. Але часто вам доводиться шукати більш ефективні способи закриття програм.

Як закрити тусовну програму, якщо вона не закриється

Ярлик клавіатури

Замість звичайного закриття вікна програми або виходу через меню програми, ви можете використовувати просту комбінацію клавіш. Користувач достатньо натиснути ALT+F4, щоб закрити активне вікно. Якщо вікно не активне, перед спробою закрити його таким чином, вам потрібно виділити.

Часто вони люблять висміювати недосвідчених користувачів, кажучи, що комбінації клавіш Alt+F4 виконуватимуть потрібну дію, і в результаті застосована програма буде закрита. Ось чому ми рекомендуємо вам ознайомитись з іншими корисними комбінаціями гарячих клавіш у Windows 10.

Диспетчер завдань

Диспетчер завдань дозволяє зупинити зайві процеси в буквально кілька пресів. Користувачу достатньо відкрити диспетчер завдань будь -яким із доступних способів. Ви можете використовувати поєднання клавіш Ctrl+Shift+ESC. Далі на вкладці Процеси Ми знаходимо підвішений процес, і в контекстному меню вибираємо елемент Видаліть завдання.

Якщо необхідно, ви можете встановити галочку в точці Параметри> поверх решти вікон Для того, щоб побачити менеджера завдань на вершині висячих програм. Якщо ви використовуєте останню версію операційної системи, ви можете створити кілька віртуальних робочих комп'ютерів у Windows 10. Після створення додаткового робочого столу достатньо лише для того, щоб витягнути підвісну програму на другий робочий стіл (це актуально, коли програма замерзає програму, користувач бачить чорний екран замість робочого столу).

Командна строка

Більш серйозним способом завершити роботу Hung Shiles є використання командного рядка, що працює від імені адміністратора в Windows 10. Насправді метод схожий на попередній, використовуючи диспетчера завдань, але ми будемо спостерігати за всіма командами, щоб переглянути всі запущені процеси та зняти завдання.

  1. Запустіть командний рядок Виберіть елемент Командний рядок (адміністратор) У контекстному меню кнопки запуску.
  2. У вікні, що відкривається, заповніть команду Список завдань Переглянути всі запущені процеси.
  3. У списку ми знаходимо програму, яка не відповідає, і ми проводимо процес завершення процесу: Taskkill /im Photoshop.Exe /f.

Замість програми Photoshop.Exe Ви можете ввести назву вашої програми, що не належать до відповіді. Завершення програми відбудеться буквально в одну мить після виконання вищезгаданої команди.

Superf4

Тепер з офіційного сайту виробника є можливість завантажити програму SuperF4 для Windows 10. SuperF4 вбиває активні програми, натиснувши Ctrl + Alt + F4. Якщо, коли ви натискаєте ALT + F4, система закриває активне вікно лише активне вікно, то SuperF4 просто вбиває процес програми. Деякі ігри мають захист від такого виду корисності, тому не всі програми можуть бути закриті таким чином.

Висновок

Існує багато способів закрити залежну програму в буквально кілька пресів, якщо вона не закриється. Часто користувачі не знають, як вирішити таку проблему та виконувати перезавантаження комп'ютера. Безумовно, таке рішення допоможе позбутися програми Hung, але багато часу буде втрачено. Користувачу достатньо знати кілька способів виконання завершення програм, щоб зберегти власний час.

->

Якщо програма перестає відповідати на запити, крім менеджера завдань, ви можете використовувати спеціальну опцію Windows 10.

У Windows 10 час від часу ви стикаєтесь із програмами, які замерзають і перестають відповідати. Зазвичай у рядку заголовка програми ви побачите, що програма не відповідає на запити.

Раніше, щоб зупинити роботу програми наведення, ви можете скористатися менеджером завдань, а тепер, крім того, у додатку "Параметри" з'явилася нова функція, яка включає можливість заповнення програм на сторінці налаштувань цієї програми.

У цьому посібнику ви дізнаєтесь, як швидко закрити програму, якщо вона перестала відповідати на запити у Windows 10 за допомогою програми "Параметри".

Метод 1 з 2

Як закрити тусовну програму за допомогою параметрів системи.

Якщо у вас є проблеми з додатком, встановленою в магазині Microsoft, ви можете швидко припинити робочі та пов'язані процеси за допомогою параметрів Windows.

Крок 1: ВІДЧИНЕНО "Варіанти", Натиснувши поєднання ключів Win + i.

Крок 2: Натисніть розділ "Програми" → "Застосування та можливості".

Крок 3: Виберіть програму, яка перестала відповісти, і натисніть посилання "Додаткові параметри".

Крок 4: На наступній сторінці знайдіть і натисніть кнопку "Завершити".

Після виконання цих кроків додаток із проблемою та процесами, пов’язаними з нею, буде завершено, а програма буде закрита, ви можете відкрити та почати використовувати цю програму, але цього разу, але цього разу (Надія) без проблем.

Крім того, ви також можете натиснути кнопку миші на значок або плитці програми в меню "Почати" І вибрати "Додатково" → "Параметри програми", Щоб швидко перейти на сторінку Налаштування для цієї програми.

Ми рекомендуємо: три способи завершення процесу в Windows 10.

Якщо проблема пов'язана з традиційним додатком для робочого столу, ви можете використовувати менеджер завдань для заповнення програми, але вам також доведеться вручну завершити відповідні процеси.

Метод 2 з 2

Завершення програм за допомогою диспетчера завдань.

Окрім універсальних додатків, цей метод також може бути використаний для завершення класичних програм таблиць.

Крок 1: Відкрийте менеджера завдань. Найшвидший спосіб - використовувати клавіші Ctrl+Shift+ESC .

Крок 2: Якщо диспетчер завдань відкривається у невеликому вікні, натисніть кнопку Детальніше, відкрити повну версію.

Крок 3: На вкладці "Процеси" Ви побачите всі запущені програми в категорії "Заявки". Клацніть додаток за допомогою правої кнопки миші, яку потрібно завершити, а потім натисніть кнопку "Виконайте завдання", Для заповнення програми заявки.

всі.

Можливість заповнення додатків та пов'язаних з цим процесів для програм, встановлених у магазині Microsoft, доступна в складі Windows 10 17063. Якщо ви не бачите цієї опції на сторінці програми Parameters, це, швидше за все, тому, що ваша збірка Windows 10 не оновлена ​​до версії 1803 (Redstone 4).

Рейтинг: /5 - Голоси ->

->

Як використовувати DISM ++ Створити та налаштувати власну збірку Windows
В Інтернеті в загальнодоступному доступі є різноманітні збори Windows, але спробуйте знайти серед них саме той, який задовольнив усі ваші вимоги. У зб...
Як автоматично перезапустити програму відмови в Windows 10
Програми Windows 10 можуть раптом закінчити свою роботу або щільно замерзнути, це трапляється. Це не обов'язково вказує на нестабільність програми та ...
Як порівнювати локальну політику без перезавантаження у Windows 10
У всіх популярних виданнях Windows 10 Домашній Є вбудований інструмент адміністрації Gpedit.MSC або Місцеві групи політиків. Цей інструмент включає ши...