Підказки

Як виправити ярлики на робочому столі Windows 10

Як виправити ярлики на робочому столі Windows 10

Основними піктограмами робочого столу є ці піктограми, зовнішній вигляд на робочому столі забезпечений за замовчуванням, відразу після встановлення Windows. Для того, щоб змінити зовнішній вигляд будь -якого з них, вам потрібно виконати дії, описані нижче:

 1. Клацніть на комбінацію ключів Win + I, щоб назвати меню "параметри".
 2. У вікні, яке відкриється, ми переходимо до розділу "персоналізація".
 3. Клацніть на предмет "теми".

  Ми хочемо звернути вашу увагу на той факт, що три з перерахованих вище точок можна замінити іншою дією. Клацніть з правою кнопкою миші у будь -якій безкоштовній області робочого столу та виберіть розділ "Персоналізація" у відкритій списку меню

 4. Далі, пролете через праву частину вікна вниз, виберіть елемент "Параметри піктограм настільних ПК" та натисніть на нього.
 5. Виберіть у списку назву значка, яку потрібно замінити. Потім ми натискаємо на кнопку "Змініть значок ...".
 6. Тепер ви можете вибрати значок зі списку, запропонованого системою, та натиснути кнопку OK.

  Примітка: Або ви можете завантажити своє зображення у форматі "dll" або "ICO". Щоб завантажити свій іконський архів за допомогою ікон, вам потрібно розпакувати. Потім, натиснувши кнопку "Перегляд", вкажіть розташування необхідного файлу.

 7. Змінивши всі потрібні піктограми, підтвердьте зміни, натиснувши кнопку "Застосувати", щоб переглянути їх, або негайно натисніть "ОК", щоб застосувати та залишити це вікно.

Багато готових піктограм та піктограм для робочого столу можна завантажити абсолютно безкоштовно в Інтернеті.

Звичайно, ви можете змінити зовнішній вигляд будь -якої ікони. Тільки файли, пов'язані з поточним обліковим записом користувача, розташованим у каталозі "Desktop", не можуть змінюватися.

Давайте змінимося Застосування піктограми програми І, як приклад, візьміть популярний браузер Google Chrome.

 1. Клацніть на значок, необхідну для зміни правою кнопкою. У списку, який відкривається, виберіть "Властивості". Або зателефонувати у вікно "Властивості", використовуйте комбінацію клавіш Alt+Enter Key.
 2. Клацніть на розділ "мітка", а потім - до кнопки "Змінити значок ..." до потрібного нам ... ".
 3. Виберіть появу значка із запропонованого списку, який нам підходить, і підтвердьте зміни, натиснувши кнопку OK.
 4. Система поверне нас до попереднього вікна з властивостями, але вже з новою піктограмою. Тут ми знову натискаємо на кнопку ОК, щоб нарешті виправити внесені зміни.

  Також є можливість вибрати свою картину для піктограми. Для цього натисніть клавішу "огляд" та вкажіть шлях до потрібного файлу у форматі "ICO".

Немає суттєвих відмінностей у зміні появи мітки програми або папки в принципі.

 1. Клацніть на папку з правою кнопкою миші та виберіть параметр "Властивості".
 2. У списку, який з’являється, виберіть "Налаштування", і тут у "Папок Папки" Ми натискаємо на кнопку "Змінити значок ..." ... ".
 3. Виберіть потрібне зображення та аналогічно описаним вище діям, підтвердьте зміни.

Якщо ви не хочете використовувати готові значки, ви можете створити власні оригінальні піктограми. Для роботи знадобиться спеціальна програма, найкраще завантажити утиліту ICOFX з офіційного веб -сайту.

 1. Ми запускаємо завантажену програму та відкриваємо в ній растрове зображення (квадрат). Ця картина стане основою для ікони нашого автора.
 2. Клацніть на параметрі "Створіть значок Windows із зображення".
 3. Як результат, малюнок перетворюється на пікселізоване зображення з різними розмірами.
 4. Ми зберігаємо зображення у форматі ICO, і тепер його можна завантажити через кнопку "огляд" у вікні "Зміна".

У Windows 10 процедура зміни розміру піктограм робочого столу не відрізняється від інших попередніх версій операційної системи.

Щоб зменшити або збільшити піктограми, достатньо виконати одну просту дію. Візьміть клавішу CTRL і скрутіть колесо миші. Обертання миші колеса вгору збільшує піктограми, а вниз зменшується.

Або ви можете використовувати інший спосіб.

 1. Натисніть праву кнопку для будь -якого безкоштовного місця на робочому столі.
 2. Виберіть параметр "Переглянути" зі списку.
 3. Вкажіть необхідний параметр розміру піктограми.

Як бачите, немає нічого складного в зміні розміру та зовнішності піктограм у Windows 10. І щоб провести цю процедуру, зовсім не потрібно мати глибокі знання та навички на ПК.

Після встановлення якоїсь гри та запуску її, користувачі Windows 10 можуть спостерігати за зміною зміни роздільної здатності монітора. Через це зміни піктограми на робочому столі автоматично переміщуються в ліву сторону монітора. Весь порядок, який раніше був встановлений користувачем, порушено. Такий хаос може з’явитися при підключенні телевізора до ПК або будь -якого іншого пристрою. Щоб виправити програми програм на робочому столі Windows 10, слід ознайомитись із наступними рекомендаціями.

Читайте також:Способи збільшення або зменшення піктограм на робочому столі Windows 10

Раніше у Windows 7, щоб виправити піктограми на робочому столі, може бути досить простим. Необхідно було натиснути на робочу таблицю за допомогою правої кнопки миші та вибрати відповідну дію. Тепер, спричиняючи варіанти та вибравши "Переглянути", ви можете впорядкувати лише мітки програм (вони всі будуть розташовані з лівого боку робочого столу).

Тому користувачі часто цікавлять, як виправити ярлики на робочому столі Windows 10, щоб при зміні екрана вони не змінюються.

Для вирішення цієї проблеми знадобиться корисність Reicon. Завантажте його та розпакуйте архів. У папці виберіть EXE.Файл, відповідно до розряду системи.

В останніх версіях Windows 10, У тому числі оновлення Fall Creators (Redstone 3), на робочому столі виникає помилка, що впливає на розташування піктограм (мітків). Хто натрапив - знає, що спроби перенести потрібну значок лівою частиною екрана зазвичай закінчуються невдачею - під час "посадки" він миттєво повертається на своє колишнє місце. Тема "ненормальної зони" багато разів піднімалася на комп'ютерних форумах, прочитайте нижче поради щодо вирішення проблеми від експертів народних Це-Портали DeskModder і Гуді.

По -перше, я дам простий злом від команди від команди DeskModder.де. Вони помітили, що при перетягуванні етикетки удача набагато частіше посміхнулася тим, хто помістив вказівник миші в ліву частину.

Один із авторів статей та засновника відвідуваного сайту Гуді.Сітка Мартін Брінкман (Мартін Брінкманн) дав детальне рішення проблеми "ікон стрибків" в Windows 10. Нічого не складного: ми повинні включити функцію "перекинутися над сіткою", відомою з часу Windows XP. Для цього натисніть праву кнопку на безкоштовному місці на таблиці та виберіть "Огляд"(" Перегляд ") → Далі, озвучений"Вирівнюйте піктограми на сітці"(" Вирівнюйте піктограми до сітки ").

Після виправлення елементів Рабстолу можлива ще одна «неприємність» - велика відстань між ними.

Це неможливо вирішити, врегулюючи операційну систему через відсутність варіанту, але інтервал легко регулюється через регістр системи. Щоб змінити відстань між піктограмами (мітками) робочого столу:

Встановивши оптимальну відстань між елементами робочого столу, перезавантажте комп'ютер або знову закрийте провідник. Про те, як реалізувати це на практиці, я написав у статті "Як відновити розташування ярликів на робочому столі Windows 10/8/7": Через поєднання ключів"Перемогти + R"Відкрийте вікно" Виконайте "і введіть CMD → "гаразд"→ У консольному циферблаті Taskkill /Я Дослідник.Exe /F → "Увійти"(Щоб запустити провідник, дотримуйтесь команди в консолі Провідник → ЩоУвійти"). Останній!

Дмитра Dmitry_spb Евдокімов

Утиліта FSEKRIT - Створіть зашифровані текстові файли
Ніхто не стверджує, ви можете зберігати паролі у простих текстових файлах, в цьому є навіть плюс. Формат TXT Він читається всіма операційними системам...
Як перетворити документи Word на зображення, включаючи в режимі пакету
Як перетворити документи Word у зображення? Це може знадобитися в різних ситуаціях - наприклад, коли потрібно надіслати комусь документ, щоб ознайомит...
Як на пристроях із сенсорним дисплеєм, що працює
Для прокрутки павутина-Сторінки або інший вміст на звичайних комп'ютерах використовують клавіші миші або стрілки, на пристроях із сенсорними дисплеями...