Драйвери та плагіни

Як завантажити мовний пакет для Windows 10 та змінити мову інтерфейсу

Як завантажити мовний пакет для Windows 10 та змінити мову інтерфейсу

Зміст

Мова інтерфейсу в Windows 10 вибирається під час встановлення операційної системи. Але після завершення процедури встановлення її можна змінити. Для цього знадобиться мовний пакет.

Що таке мовний пакет для

Мовний пакет (далі "яп" для стислості) - набір слів і речення, що забезпечує переклад системи на певну мову. Наприклад, встановивши російську японську. Відповідно, вибираючи японську мову, ви можете використовувати Windows найбільш зручною для вас мовою.

Встановлення JAP

Windows 10 створила кілька методів, які дозволяють працювати з JAP. Завдяки їм ви можете вибрати мову з уже завантажених пакетів, а також встановити нову.

Якщо вам потрібно змінити яп на одному комп’ютері, то найпростіший спосіб використання автоматичного завантаження, тобто дайте системі саму завантаження та встановити необхідний пакет сам. Якщо вам потрібно змінити мову на кілька ПК, то зручніше завантажувати файл JAP, а потім передати його флеш -накопичувачем на кожен з комп’ютерів, тим самим зберігаючи Інтернет -трафік. Файли YAP мають розширення .ТАКСІ. Ви можете завантажити їх з третім -партійних ресурсів, оскільки Microsoft не розповсюджує JAP у вигляді окремих файлів на своєму офіційному веб -сайті.

Встановлення YAP за допомогою налаштувань Windows

Windows 10 має вбудовану утиліту параметрів, що дозволяє керувати системними налаштуваннями. Якщо ОС на вашому комп’ютері вже оновлена ​​до версії оновлення 1803 квітня, то, використовуючи цю утиліту, ви можете завантажити додатковий YAP. Якщо у вас є більш стара версія Windows, використовуйте будь -який з описаних нижче методів - результат буде однаковим. Щоб завантажити YAP за допомогою утиліти "Параметри", зробіть наступне:

 1. Введення консолі параметрів Windows, розширюйте блок "Час і мова". Відкрийте розділ параметрів "Час та мова"

 2. Розгорніть підпункт "Регіон та мова", а потім натисніть кнопку "Додати мову" та виберіть відповідний варіант зі списку, який відображається. Завантаження YAP з мережі розпочнеться. Після натискання на кнопку "Додати мову" список мов, які можна додати

Як тільки навантаження закінчується, у списку мов з’явиться нова Japa- виберіть його, щоб перекласти систему в потрібну мову.

Встановлення YAP з панелі управління Windows

Користувачі, які ще не оновили свої Windows до версії 1803 або новішої версії, можуть змінити YAP через панель управління. Для цього зробіть наступне:

 1. Введення панелі управління, перейдіть до розділу "Мова". Панель управління можна знайти за допомогою системи пошуку системи. Відкрийте розділ "Мова" на панелі управління Windows

 2. Клацніть на кнопку "Додати мову", щоб вибрати потрібний JAP. Список доступних мов для додавання. Позначте їх того, кого ви хочете додати. Натисніть кнопку "Додати мову" та виберіть бажану мову сумку

 3. Перейдіть до властивостей вибраної мови. Натисніть кнопку "Властивості" для додаткової мови

 4. У вікні властивостей мови, що відкривається, натисніть кнопку «Завантажити та встановіть мовний пакет», після чого розпочнеться завантаження YAP. Натиснувши кнопку "Завантажити та встановити пакет мови", почніть завантажувати JAP для вибраного язика

 5. Після закінчення процесу установки Yap знову перейдіть у властивості язика і призначте її основною мовою системи. Призначте вибрану мову вибрану мову інтерфейсу Windows

Готовий. Новий яп завантажується та застосовується. Вас можуть попросити вийти з системи, щоб застосувати змінені параметри. Дайте згоду, а потім знову зайдіть у свій рахунок і перевірте результат.

Додавання мови з файлу кабіни

Якщо у вас є окремо завантажений яп у форматі кабіни, то, щоб встановити його, виконайте наступні кроки:

 1. Натисніть комбінацію клавіш Win + R, щоб відкрити вікно "виконати". Введіть в ньому команду LPKSETUPE та запустіть її виконання, натиснувши кнопку OK. Введіть та виконайте команду LPKSETUP

 2. З'явиться вікно встановлення. Вкажіть, що ви хочете завантажити новий яп, і не видаляйте існуючі. Для цього натисніть на рядок "Встановіть мову інтерфейсу". Вкажіть, що вам потрібно встановити новий мовний пакет

 3. Відкрийте файл кабіни, для якого натисніть кнопку перегляду та знайдіть його на диску. У рядку поруч із кнопкою шлях до файлу буде відображатися. Якщо файл містить відразу кілька мов, виберіть з них ті, які потрібно встановити. Запустіть процедуру установки, натиснувши наступну кнопку, і зачекайте її кінця. Потім перейдіть до вікна "Параметри" або на панель управління Windows, виберіть новий JAP як основну (як це зробити, описаний у двох попередніх точках). Вкажіть шлях до файлу та виберіть потрібні мови

Зміна мови інтерфейсу

Встановлення нового JAP не гарантує, що мова системи зміниться. Як правило, для цього потрібно ввести відповідну команду, яка змінить мову інтерфейсу. Виконайте наступні кроки:

 1. Перебуваючи на панелі управління, розгорніть предмет "Регіональні стандарти". Якщо ви не можете знайти його в головному меню, використовуйте вбудований рядок пошуку. Введіть офісні панелі "Регіональні стандарти"

 2. На першій вкладці "Формати" виберіть інтерфейс, який вам підходить, а потім збережіть нові значення. Можливо, вам доведеться вийти з системи і зайти знову, щоб змінені налаштування набрали чинності. Виберіть відповідну мову інтерфейсу та збережіть зміни

Відео: Робота з мовними пакетами в Windows 10

Зміни мовою привітання

Якщо ви хочете побачити ту саму мову біля входу в систему, якій було призначено мову інтерфейсу, то виконайте додаткові кроки:

 1. Розгорніть вкладку "Додатково" у вікні регіональних стандартів. Натисніть кнопку "Параметри копіювання". Клацніть кнопку "Параметри копіювання" у вікні регіональних стандартів

 2. Покладіть коробку, яка забезпечує копіювання поточних параметрів мови на екрані привітання та в облікових записах системи. Натиснувши кнопку ОК, ви збережете нову мову для екрана привітання. Крім того, відзначаючи відповідну галочку, у цьому вікні ви можете включити копіювання встановленої мови у всіх нових облікових записах, які будуть створені в майбутньому. Увімкніть копію поточних налаштувань мови на екрані привітання та в облікових записах системи

Інсталяція yap на одиночній мовній версії

Існує спеціальна версія Windows - єдина мова. Він включає лише один язик і не дозволяє завантажувати додатковий YAP через панель управління або утиліту "Параметри". Це робиться так, щоб недосвідчений користувач не випадково переклав йому невідому систему.

Якщо ви стикаєтесь з тим, що ваш комп'ютер має версію єдиної мови, і вам потрібен новий YAP, тоді використовуйте метод, описаний у "мові додавання з файлу кабіни". Ви можете встановити пакет і почати використовувати його, попередньо завантаживши файл кабіни з стороннього ресурсу.

Зміни мовою програм

По -третє програми працюють мовою, яку ви вибрали під час встановлення, але програми, вбудовані в Windows та утиліти, завантажені з офіційного магазину Microsoft, при визначенні мови інтерфейсу базуються на налаштуваннях системи системи. Мова, що використовується в них, вибирається на основі даних про місцезнаходження.

 1. Щоб змінити мову у всіх стандартних програмах Windows, відкрийте вікно "Регіональні стандарти" на панелі управління та перейдіть на вкладку "Місце". Вкажіть країну, мову якої вам потрібна, і продовжуйте зміни. Більшість програм після цього змінить свою мову. У рядку "Основне розташування" виберіть потрібну країну зі списку та натисніть кнопку ОК

 2. Якщо ви помітили, що деякі програми залишаються попередньою мовою, то відкрийте програму Windows Store і почніть вимушене оновлення. Доповнивши свою базу даних необхідною, програми перейдуть на раніше вибрану мову. У магазині Windows запустіть оновлення правоохоронних органів

У попередніх версіях Windows 10 мовні пакети встановлюються через панель управління та в останньому - через параметри системи. Універсальний шлях - встановіть YAP за допомогою файлу кабіни. Після встановлення пакету перейдіть до налаштувань регіональних стандартів та змініть мову інтерфейсу, привітання та стандартні програми.

Якщо ваш комп'ютер не встановлений на Windows 10, хоча не в "єдиній мові) версії, ви можете легко завантажити та встановити російську мову системного інтерфейсу, а також увімкнути російську мову для програм Windows 10, яка буде бути і буде показано в інструкціях далі.

Наведені нижче дії демонструються для Windows 10 англійською мовою, але вони будуть однаковими для версій з іншими мовами інтерфейсу за замовчуванням (якщо бали не будуть називатися по -різному, але я думаю, що це не буде складно). Це також може бути корисним: як змінити комбінацію ключів, щоб змінити мову Windows 10.

Примітка. Якщо після встановлення російської мови інтерфейсу деякі документи чи програми показують розпилення смоктання, використовуйте інструкції щодо виправлення кириличного відображення в Windows 10.

Встановлення російської мови інтерфейсу у версіях Windows 10 1903, 1809 та 1803

В останніх версіях Windows 10 1903, 1809 та 1803 рр. Встановлення мовних пакетів для зміни язика переміщується з панелі управління на "параметри".

У новій версії Шлях буде таким: Параметри (Keys Win+I) - Час та мова - мова або регіон та мова (налаштування - час та мова - регіон та мова). Там потрібно вибрати потрібну мову (і за відсутності - додати її, натиснувши кнопку Додати мову) у списку "бажаних мов" та натисніть "Налаштування" (Налаштування). І вже на наступному екрані завантажте мовний пакет для цієї мови (на скріншоті - завантажуючи пакет англійської мови, але для російської мови), але для російської мови).

Після завантаження мовного пакету поверніться до попереднього екрана "Регіон та мова" та виберіть потрібну мову у списку "Мова інтерфейсу Windows".

Також тепер мовні пакети доступні для завантаження програм Microsoft Store в магазині: запустіть магазин у пошуку, введіть "Російську мову" та завантажте "локалізований пакет інтерфейсу".

Як завантажити російську мову інтерфейсу за допомогою панелі управління

У попередніх версіях Windows 10 те саме можна зробити за допомогою панелі управління. Перший крок - завантажити російську мову, включаючи мову інтерфейсу для системи. Це можна зробити за допомогою відповідної точки панелі управління Windows 10.

Перейдіть на панель управління (наприклад, за допомогою клацання правою кнопкою миші за кнопкою "Пуск" - "Панель керування"), переключіть "Перегляд" піктограм (піктограми) зверху та відкрийте елемент "мова" (мова). Після цього дотримуйтесь наступних дій, щоб встановити мовний пакет.

Примітка. Якщо російська мова вже встановлена ​​у вашій системі, але лише для введення з клавіатури, а не інтерфейсу, то почніть з третьої точки.

 1. Натисніть "Додати мову).
 2. Знайдіть список "Російських" та натисніть кнопку "Додати" (Додати). Після цього російська мова з’явиться у списку мов вводу, але не в інтерфейсі. 
 3. Клацніть "Параметри" перед російською мовою, у наступному вікні буде перевірено наявність російської мови інтерфейсу Windows 10 (комп'ютер повинен бути підключений до Інтернету)
 4. Якщо російська мова інтерфейсу доступна, з’явиться посилання "Завантажити та встановіть мовний пакет" (завантажити та встановити мовну пакет). Клацніть на цю точку (вам потрібно бути адміністратором комп'ютера) та підтвердити завантаження мовного пакету (трохи більше 40 Мб). 
 5. Після встановлення російського мовного пакету і вікно встановлення закрито, ви повернетесь до списку мов вводу. Клацніть "Параметри" (російська "знову поруч із" російською ". 
 6. У розділі мови "Windows" буде вказано, що російська мова доступна. Клацніть "зробити основну мову". 
 7. Вас запросять вийти з системи і знову піти, щоб мова інтерфейсу Windows 10 змінилася на російську мову. Клацніть "Вийти зараз) або пізніше, якщо вам потрібно щось зберегти перед від'їздом. 

У наступній системі введення мовою інтерфейсу Windows 10 буде російська. Крім того, в процесі кроків російська мова вкладу була додана вище, якщо вона не була встановлена ​​раніше.

Як увімкнути російську мову в програмах Windows 10

Незважаючи на те, що раніше описані дії змінюють мову самої системи, майже всі програми з магазину Windows 10, швидше за все, залишаться іншою мовою, в моєму випадку - англійською мовою.

Включити російську мову і в них також виконайте такі дії:

 1. Перейдіть на панель управління - "Мова" і переконайтесь, що російська мова в першу чергу в списку. В іншому випадку - виділіть його та натисніть пункт меню "UP" над списком мов.
 2. На панелі управління перейдіть до "Регіональних стандартів" та на вкладці "Місце розташування" у "Основному місці" улов "Виберіть" Росія ".

Після цього, навіть без перезавантаження, деякі програми Windows 10 також придбають російську мову інтерфейсу. Для решти запустіть обов’язкове оновлення через магазин додатків (запустіть магазин, натисніть піктограму профілю, виберіть "Завантаження та оновлення" або "Завантаження та оновлення" та шукайте оновлення).

Крім того, у деяких третьих партійних програм мова інтерфейсу може бути налаштована в параметрах самої програми і не залежати від налаштувань Windows 10.

Ну, це все, переклад системи на російську мови завершується. Як правило, все працює без будь-яких проблем, але оригінальна мова може бути збережена в попередньо встановлених програмах (наприклад, пов'язана з вашим обладнанням).

Часто користувачам доводиться шукати способи додати російську мову інтерфейсу в Windows 10 на комп’ютерах або планшетах. Дійсно є така можливість, користувачеві просто потрібно завантажити необхідні мови сумки. Тому для вирішення поточної проблеми необхідна необхідність підключення до Інтернету.

Ця стаття розповість вам, як додати російську мову інтерфейсу в Windows 10 як для оновлення версії 1803 квітня, так і для попередніх версій. Оскільки він часто зустрічається користувачами планшетів, що працюють в операційній системі Windows 10, а не останньою версією інтерфейсу за замовчуванням, яка має лише англійську мову інтерфейсу.

Як змінити Windows 10 на російську (параметри)

Все більше і більше налаштувань переміщуються зі стандартної панелі управління до оновлених параметрів Windows 10. Налаштування мови інтерфейсу не були винятком, і у версіях Windows 10 1803 квітня оновлення перемістилося до параметрів системи. Тому, починаючи з поточної версії, додавання мов доступне лише таким чином.

 1. Відкрийте оновлені параметри системи, натиснувши комбінації клавіш Win+i.
 2. У вікні, яке відкриється, виберіть розділ Час та мова (Час і язик) і перейдіть до розділу Регіон та мова (Регіон та мова).
 3. Тепер натисніть Додати мову (Додайте мову) та виберіть у списку наявних мов російський (Російський).
 4. Після натискання кнопки Наступний (Далі) Система повинна запропонувати вам зазначити товар Встановіть як мову дисплея Windows Автоматично встановити мову інтерфейсу відразу після завантаження та натисніть кнопку Встановити (Встановити).
 5. Останнім кроком буде вибір мови інтерфейсу в елементі Мова відображення Windows (Мова інтерфейсу) Регіон та мова (Регіон і мова) Якщо ви не відзначили предмет Встановіть як мову дисплея Windows раніше.

На цій мові буде показано компоненти Windows як додаток параметра та провідник. Вибрана мова інтерфейсу буде використовуватися, коли ви введете систему наступного разу.

У попередніх версіях Windows 10 необхідно було вибрати вибрану мову інтерфейсу та натиснути кнопку Встановіть за замовчуванням (Використовуйте як основну мову). І для завантаження язика потрібно було відкрити параметри (параметри) та натиснути кнопку Завантажувати (Завантажити) У пункті Завантажте мовну пакет (Завантажте мовний пакет). Квітневе оновлення вирішило додати окремий елемент для вибору мови інтерфейсу, а завантаження мовного пакету відбувається відразу після вибору мови зі списку.

Як змінити мову на російські вікна 10 (панель управління)

Перш за все, ми рекомендуємо оновити до останньої відповідної версії операційної системи Windows 10. Поточний метод вирішення проблеми з мовою інтерфейсу та фактично з додаванням російської мови в Windows 10 також підходить для попередніх версій операційної системи Windows. Як і в попередньому методі, доступ до Інтернету для завантаження мовного пакету потрібен.

 1. Ми відкриваємо стандартну панель управління, завершивши команду КОНТРОЛЬ у вікні Win+r.
 2. Далі перейдіть до розділу Мова (Мова) і натисніть кнопку Додати мову (Додайте мову).
 3. У списку доступних мов ми виділяємо російський (Російська) і натисніть кнопку Додавання (Додати).
 4. Тепер, навпроти доданої мови, натисніть кнопку Варіанти (Варіанти).
 5. У вікні відкриття натисніть кнопку Завантажте та встановіть мовний пакет (Завантажте та встановіть мовний пакет).
 6. Після завантаження та встановлення мовного пакету ми знову переходимо Варіанти (Параметри) і натисніть кнопку Зробіть цю основну мову (Зробіть основну мову).
 7. Останній крок до користувача буде запропоновано покинути систему та поїхати знову. Натисніть кнопку Вийти зараз, Вийти зараз або Вийти пізніше, Вийти пізніше.

Ви можете побачити інші способи запуску стандартної панелі управління в Windows 10 в інструкціях, як знайти панель управління в Windows 10. А також дивіться інструкцію, як повернути мову панель у Windows 10.

висновки

Зрозуміла мова інтерфейсу операційної системи важлива з точки зору взаємодії користувача до операційної системи. Оскільки не всі користувачі вільно володіють англійською мовою, що насправді ускладнює роботу за комп’ютером. Ось чому ми вивчили, як додати російську мову до Windows 10.

Процес додавання російської мови чи будь -якої іншої не є складним. Для більш візуального ознайомлення ви можете переглянути відео -рішення проблеми з мовою інтерфейсу:

Повна перевірка сумісності на компоненти
Якщо ви не дуже добре розбираєтесь у залізі і вирішили зібрати комп'ютер самостійно, то, вибираючи, вам потрібно буде перевірити сумісність компоненті...
Як виправити 0xc00000e9 у Windows 10
Помилка 0xc00000e9 виникає при завантаженні, а в рідкісних випадках - з чистою установкою Windows 10. Найчастіше його причина полягає в проблемі при е...
Як заощадити при купівлі комп’ютера
Основне правило економії грошей при купівлі ПК або ноутбука - це потужність, що відповідає тим операціям, які ми плануємо здійснити. Сила комп'ютерног...