Вікна

Як відновити завантажувач Windows

Як відновити завантажувач Windows

Windows не завантажується, і на екрані комп'ютера ви можете побачити повідомлення про відмову в роботі завантажувача або взагалі про відсутність типу операційної системи "Операційна система не знайшла" - як бути в такій ситуації? Ситуація з кількості складних, але не критичних, була б цілими системними файлами самих Windows. Відновлення завантажувача, будь то Спадщина-Система МБР-диск, або це Efi-Дискова система ГПП - Однак операція проста, вимагає уважності та підготовки інструментів.

Для цієї операції нам потрібно буде створити носій завантажувача з реанімацією Живий'Ом і завантажте з нього комп'ютер. Але давайте більше про все: так, Як відновити завантажувач Windows 7, 8.1 або 10?

Зміст статті:

один. Реанімація вишукано

Як реанімація Живий'І для відновлення завантажувача Windows, будь -який на основі фактично отримає Шнурка або навіть процес встановлення самої операційної системи. Усі операції можна виконати на командному рядку, який запускається з середовища відновлення на інсталяційному диску Windows або на будь -якому з первинних етапів встановлення клавіш Shift+F10. Але якщо завантажувач не допомагає звичайному процесу його реставрації, і вам доведеться перекласти розділ завантаження, в процесі переростання диска за допомогою командного рядка ви можете зробити помилки і випадково знести структуру диска. І, відповідно, прощайтеся з Windows і, ще гірше - з даними користувачів, що зберігаються в несистемних розділах.

У частині переходу на диску червоного диска, робота з командним рядком - зручна, корисна та безпечніша альтернатива - мегафункціональний менеджер диска Дискот. Він знає, як створити конкретні розділи типу Efi-завантажувач за кілька клацань і, відповідно, буде в нагоді, якщо розділ завантаження необхідний для відтворення. Програма Дискот Це частина добре відомої реанімації Живий'a Сергієм Стрелеком, Ми будемо використовувати його для виконання завдання, встановленого темою статті. Перевага цього полягає "Живий диск" З точки зору вирішення проблем із завантаженням Windows, це можливість запускати систему без завантажувача в принципі. Один із пунктів меню запуску Живий'І Стрілець знайде корисність "Пошук і запуск Windows ...": Вона виступає завантажувачем Windows 7, вісім.один і 10 і може запустити систему за умови, що її файли безпечні та звукові. Якщо виникають труднощі при відновленні завантажувача, ця утиліта стане тимчасовим рішенням для запуску операційної системи.

завантажити ISO-Зображення цього Жити-Диск може бути на сайті Сергістелек.Ru. Далі напишіть зображення DVD або флеш -накопичувач. І запустіть з нього розвантажувальний комп'ютер.

2. Відновлення навантажувача Windows

Отже, пошкоджений завантажувач Windows. Ступінь пошкодження визначає заходи для її відновлення. Якщо пошкодження не стосується цілісності та атрибутів розділу завантаження, і ми маємо справу лише з пошкодженням файлів завантаження самого завантаження або його неправильної конфігурації, проблема вирішується просто просто. Це рішення підходить для ГПП-, і для МБР-диски. У середовищі Живий'І запуск Управління дисками Windows, Ми розглядаємо, яку літею вказано розділ системи (диск із системи).

Далі запустіть командний рядок, його мітка знаходиться на панелі панелі завдань Шнурка.

І ми вступаємо в команду, як:

BCDBOOT C: \ Windows

Клацніть Enter. І ми чекаємо пару секунд, поки не буде повідомлення про успішне створення файлів завантаження. Якщо на комп’ютері є кілька Windows, додайте їх усі до меню завантаження по черзі точно та сама команда, відповідно, ми стежимо Управління дисками Windows Лист системного розділу та встановіть його на команду. Це насправді все.

Коли ця команда виконується, додається завантаження Windows та відновлення навантажувача. Що це за файли? Програма чітко продемонструє їх нам Дискот, з яким ми все одно будемо працювати далі далі. Файли завантажувачів розміщуються на розділах завантаження ГПП-диск

і диск МБР.

І якщо ці файли пошкоджені або знищені, як результат, ми маємо неможливість завантажувати систему. Їх відновлення можливе за умови поділу навантажувача. В іншому випадку ми отримуємо помилку невдачі при копіювання файлів завантаження.

Ця помилка також виникає, коли атрибути розділу завантаження та пошкодження системних файлів самих Windows. Останній випадок є критичним, тут ви можете спробувати відновити цілісність системних файлів, але якщо ця операція не вдається, вона залишається лише для перевстановлення системи. Але проблеми з розділом завантаження вирішуються, його просто потрібно розслабитися, а потім виконати команду, обговорену вище в командному рядку. Процес реконструкції на дисках з різним стилем маркування різний, ми розглянемо операції МБР, і для ГПП. І, виконуючи обидві ці операції, згадана програма допоможе нам Дискот. Ми запускаємо його Живий'E Стрілянина.

3. Огляд розділу завантаження на GPT-Disk

У вікні Дискот Ми дивимось на завантажувальну секцію ГПП-диск. Зазвичай це перший розділ на диску 100 Мб, за допомогою файлової системи Fat32 або Жир16, У нього може бути слід Esp або Efi. Клацніть на нього та видаліть кнопку на панелі інструментів у верхній частині вікна.

Підтвердьте видалення.

Далі, на карті диска, натисніть випущене невелике місце. І натисніть кнопку розділу "Новий розділ".

У формі створення нового розділу ми розкриваємо падіння списку стовпців "Тип файлової системи". І виберіть значення "Розділ EFI". Клацати "ГАРАЗД".

Ми використовуємо зміни за кнопкою "Зберегти все". А потім підтвердьте заплановані операції за допомогою кнопки "Так".

Efi-Розділ створений, ми можемо закрити Дискот і відновити завантажувач, як це розглядається в попередньому пункті статті.

4. Огляд розділу завантаження на MBR-Disk

На МБР-диск окремо виділеного розділу завантаження може бути не. За допомогою не стандартних методів встановлення Windows можна створити єдиний системний розділ - диск З, на які зберігаються і система, і файли її завантажувача. У цій ситуації, звичайно, не може виникнути питання про реконструкцію такого єдиного системного розділу, оскільки це знищить вікна. Максимум, який можна зробити тут, - це побачити це, можливо, такий розділ втратив атрибут активного та повернути цей атрибут до нього. В програмі Дискот Встановлення атрибута активного розділу виконується за допомогою опції в контекстному меню "Позначте розділ як активний". А потім операція використовується кнопкою "Зберегти все".

Якщо у МБР-Диск - це окремий розділ завантаження, і зазвичай це перший на диску, який називається "Відповідає системі", Важить 100 до 500 Мб, Тоді це може бути розслабленим. Клацніть у вікні Дискот, Натисніть кнопку "Видалити" На панелі інструментів програми.

На карті дисків ми вказуємо отриманий збережений простір, натисніть кнопку "Новий розділ".

У формі створення нового розділу ми ставимо Chekbox "Первинний розділ". Далі ми відкриваємо список графіків "Тип файлової системи" І виберіть значення "Об'єм NTFS". Клацати "ГАРАЗД".

Ми використовуємо зміни за кнопкою "Зберегти все".

Далі підтвердьте заплановані операції за допомогою кнопки "Так". І у вікні запиту на видалення початкового розділу ми відповідаємо "Резерв".

І ми можемо відновити завантажувач, як описано у другому абзаці статті.

Встановіть P7-Office на Windows, найбільш детальну інструкцію
Як правило, перехід до внутрішнього програмного забезпечення рідко починається з заміни операційної системи - це занадто інтенсивний процес, який пере...
Як перетворити Windows з WIM в ОУД і, навпаки, від ОУД до Віма
Як перетворити зображення Windows з Штук у Помітка І, навпаки, від Помітка у Штук? В принципі, не потрібно зайти далеко, щоб здійснити цю операцію, це...
Як порівнювати локальну політику без перезавантаження у Windows 10
У всіх популярних виданнях Windows 10 Домашній Є вбудований інструмент адміністрації Gpedit.MSC або Місцеві групи політиків. Цей інструмент включає ши...