Помилки та проблеми

Як увійти в безпечний режим Windows 10 - способи запуску безпечного режиму

Як увійти в безпечний режим Windows 10 - способи запуску безпечного режиму

Зміст

Читати, Як завантажити безпечний режим Windows. Розглянемо стандартні методи з використанням диска відновлення або використання певної комбінації клавіш. Якщо операційна система не завантажується і не працює неправильно з однієї з багатьох можливих причин, то іноді єдиний спосіб повернути свою продуктивність та отримати доступ до ваших даних - завантажити комп'ютер у безпечному режимі та виправити помилки за допомогою своєї допомоги.

Зміст:

Безпечні вікна 10

Якщо ви вже деякий час використовували Windows 10, то ви, мабуть, помітили, що старі методи завантаження комп'ютера в Безпечний режим Вони вже не працюють. Т.Е. Натиснувши клавіші F8 або Shift+F8 під час завантаження системи, ви більше не зможете завантажувати операційну систему в безпечному режимі. Але це не означає, що більше немає Windows 10 Безпечний режим. Просто для завантаження його потрібно пройти інші процедури. Давайте подивимось на них більш детальні.

Коли ви вводите в режим Safe Windows 10, операційна система завантажує мінімальний інтерфейс і лише найнеобхідніші послуги та драйвери, необхідні для функціонування системи.

Метод 1: Використання системи інструменту (MSConfig.exe)

Найпростіший спосіб завантаження Безпечний режим Windows 10 використовує інструмент конфігурація системи. Багато користувачів знають його з виконаного імені: Msconfig.Екзе.

Щоб запустити цей інструмент, вам потрібно відкрити вікно "Виконати" (Комбінація ключів Windows + R) та введіть її в нього Msconfig.

Однаковий, Конфігурація системи можна запустити за допомогою вікна пошуку біля кнопки меню Почати. Достатньо, щоб увійти в нього в ньому "Конфігурація системи".

У вікні відкриття конфігурація системи Перейдіть на вкладку Завантаження, І в розділі Завантажити параметри Оберіть Безпечний режим.

Після цього система запропонує перезапустити комп'ютер для набуття сили. Ви можете продовжувати працювати на комп’ютері, не перезавантажуючи або перезавантажити його, після чого він автоматично завантажується Безпечний режим.

Метод 2: Перезавантажте комп'ютер із клавішею Shift (Shift + Relboot)

Ще один спосіб, з яким можна почати Безпечний режим Windows 10 - це перезапустити комп'ютер, що містить клавішу натиснутого зсуву. Для цього відкрийте меню Почати, натисніть кнопку Вимкнути і утримуючи натискання клавіші зсуву, виберіть Перезавантажити.

Також ця комбінація може бути використана з блокування екрана.

Після цього Windows 10 перезавантажиться та запропонує вибрати один із пунктів меню. Оберіть Пошук та усунення несправностей / Додаткові параметри.

У вікні Додаткові параметри Оберіть Завантажити параметри

Windows 10 повідомить користувача, що систему можна перезавантажити для запуску додаткових параметрів, одна з яких - Безпечний режим. Натисніть кнопку Перезавантажувати.

Після перезавантаження системи виберіть, які параметри вам потрібно завантажити систему. Для завантаження системи в Безпечний режим Є три варіанти (F4 - F6).

Метод 3: Завантаження за допомогою диска відновлення

Windows 10 Доступний інструмент для створення дисків відновлення.

Завантажте Windows 10 за допомогою створеного таким чином диска відновлення. Після цього система запропонує вибрати макет клавіатури, а потім вибрати меню Пошук та усунення несправностей / Додаткові параметри. Подальші дії збігаються з описаними в попередньому розділі.

Метод 4: Спеціальні варіанти завантаження

Незважаючи на існування декількох методів завантаження Windows 10 в Безпечний режим, Цей метод буде найбільш правильним - за умови, що операційні системи необхідні для завантаження Безпечний режим Повністю працює.

Зробити це досить просто:

Описані методи завантаження операційної системи в Безпечний режим Фактично як для Windows 10, так і для Windows 8.1. Починаючи з цих версій Windows Безпечний режим перестав бути функцією, яку використовують лише експерти у своїй роботі. Тепер це лише одна з функцій операційної системи, яка доступна кожному користувачеві, і з якою користувач без особливих зусиль може відновити продуктивність системи та повернути доступ до своїх даних.

Домашні інструкції "Windows" "Як піти, і запустити безпечний режим у Windows 10

Якщо у вас є проблеми з комп'ютером Windows, одним із перших кроків для усунення проблем є завантаження та запуск у безпечний режим Windows. Безпечний режим - це проста, вирізана версія операційної системи, завантажуючи лише найважливіші файли та драйвери. У безпечному режимі ви можете виправити ряд помилок із драйверами, вилікувати комп'ютер з вірусів, які не дозволяють системі стабільно починати. Якщо раніше до звичайних Windows 7, можна було ввійти за допомогою кнопки F8 на початку комп'ютера, то немає Windows 10, 8 цієї функції, але є хитрість, яка допоможе повернути кнопку F8 для введення безпечний режим, коли комп'ютер з Windows 10. У цьому посібнику ми проаналізуємо, як перейти та запустити безпечний режим у Windows 10 з робочого столу та повернемо знайома кнопка F8, щоб весь час проходити через неї, і розглянути, як вимкнути безпечний режим, щоб уникнути циклічного завантаження.

Прості методи наведені нижче, за умови, що ви можете завантажуватися на робочому столі.

Як запустити безпечний режим при завантаженні Windows 10

Якщо система Windows 10 не завантажується на початковий екран, і вам потрібно перейти або запустити безпечний режим, коли ви вмикаєте Windows 10 через BIOS, як, наприклад, раніше в Windows 7, клавіші F8, вам знадобиться Встановлення флеш -накопичувач з Windows 10 або отримайте інші методи в середу відновлення Windows 10, які описані трохи нижче. Його можна створити на іншому робочому комп’ютері або коли ваш все ще працював.

Якщо ви можете завантажитися на робочому столі, запустіть командний рядок від імені адміністратора і перейдіть до кроку 3.

Крок 1. Коли ви почали з флеш -накопичувача встановлення, потім досягайте точки установки та натисніть посилання нижче "Відновлення системиЩо.

Крок 2. Ви будете перенесені в додаткові параметри Windows 10. Далі перехрести параметри усунення несправностей> Додаткові параметри> Командна строка.

Крок 3. Введіть наступний код у командний рядок (ви можете скопіювати ціле, ви можете встановити кожну команду через Enter):

C:

Bcdedit /set default bootmenupolacy Legacy

Вихід

Крок 4. Тепер ви можете почати в безпечному режимі, використовуючи ключ F8 у Windows 10, натисніть кнопку F8 постійно під час завантаження системи, Поки не буде меню з методами завантаження. Якщо ви хочете повернутися назад, як це було, тоді введіть замість спадщини> Стандартний. Буде наступний погляд на команду BCDEDIT /SET за замовчуванням Стандарт завантаження.

Ці методи допоможуть вам зателефонувати до додаткових параметрів меню Windows 10 та провокують середовище відновлення без встановлення флеш -накопичувача:

 1. Натисніть кнопку перезавантаження багато разів поспіль на самому комп'ютері, щоб спровокувати помилку та зателефонувати в меню діагностики процесу.
 2. Увімкніть комп'ютер, зачекайте, поки він завантажиться якомога більше до помилки. Далі натисніть та утримуйте кнопку живлення на комп’ютері для повного відключення. Повторіть процедуру 3 рази, 4 рази у вас повинно бути меню відновлення.
 3. Якщо вам не вдалося, то слідкуйте Крок 1.

Як додати безпечний режим до меню вибору меню ОС

Windows 10 тепер має додаткові параметри запуску. Це буде виглядати так само, як якщо б на вашому комп’ютері встановлено кілька версій ОС на вашому комп’ютері. Якщо ви часто використовуєте безпечний режим, то встановлення меню при виборі ОС буде дуже чудовим та зручним. На малюнку нижче я встановив для себе деякі параметри. Давайте подивимось на цей метод.

Перш ніж виконати цей метод, прочитайте його спочатку і до кінця, і ви зрозумієте значення.

Крок 1. Буде три команди для трьох створених меню. Можливо, вам не знадобиться три, але вам потрібно лише одне меню з безпечним режимом. Запустіть командний рядок від імені адміністратора та введіть наступні команди.

 1. Bcdedit /copy current /d "безпечний режим" - Створіть завантаження безпечного режиму.
 2. Bcdedit /copy current /d "bp з мережею" - Створіть завантаження безпечного режиму з мережею (доступ до Інтернету).
 3. Bcdedit /copy current /d "bp cmd" -  Давайте створимо безпечний режим за допомогою командного рядка.

Крок 2. Далі натисніть на поєднання кнопок Win + r І ввести Msconfig.

Крок 3. У вас буде конфігурація системи, перейдіть до кладки "НавантаженняЩо. Ми побачимо список, який був встановлений через командний рядок вище. Давайте налаштуємо кожне меню.

1). Виберіть "безпечний режим" у списку вгорі та натисніть внизу та виберіть "МінімумЩо. Далі поставте галочку "Зробіть ці параметри завантаження постійними"і натисніть Застосувати. Ви можете встановити таймер меню, наприклад, через 10 секунд він автоматично завантажується просто Windows 10. Таким чином, з’явиться меню завантаження в безпечному режимі.

2). Виберіть зі списку "PSU з мережею" та виберіть "мережу" та поставте галочку "Зробіть ці параметри завантаження постійнимиЩо. Клацніть Застосувати, і тому ми можемо завантажити безпечний режим з мережею, t.Е. З можливістю доступу до Інтернету.

3). Виберіть "BP CMD", виберіть нижче "Ще одна оболонка"І покладіть галочку"Зробіть ці параметри завантаження постійнимиЩо. Клацніть Застосувати та добре.

Крок 1. Закрийте кнопки Windows + X, Оберіть Перезавантажити і утримуйте ліву кнопку Зміна Перед входом у діагностичні параметри.

Крок 2. Ви отримаєте на реставрацію Windows 10. У цьому середовищі ви можете скинути налаштування, відновити систему та багато іншого. Серед відновлення натисніть на Пошук та усунення несправностей.

Далі виберіть Додаткові параметри.

Натисніть кнопку Перезавантажувати.

Клацніть на клавіатурі F4, Для запуску системи Windows 10 запускається в безпечному режимі.

Як перейти в безпечний режим Windows 7

Метод 1. Windows 7 починається, коли натискається кнопка F8. Як тільки ви увімкнули або перезавантажили комп'ютер, натисніть кнопку F8 з інтервалом 1 секунду. Метод підходить для Windows XP. Після того, як ви зателефонували в меню додаткових налаштувань, виберіть опцію завантаження.

Дивіться досі:

Коментарі, що живиться від гіперкомпатівПідписатися

Режим Safe Windows 10 може бути корисним у вирішенні різних проблем з комп'ютером: для видалення вірусів, правильних помилок драйверів, включаючи ті, що викликають синій екран смерті, скидання пароля Windows 10 або активацію облікового запису адміністратора, запуску системи відновлення системи З точки відновлення.

У цих інструкціях існує кілька способів перейти до безпечного режиму Windows 10 у випадках, коли система запускається, і ви можете вступити в неї, а також при запуску або введенні в ОС з тієї чи іншої причини неможливо. На жаль, знайомий спосіб запуску безпечного режиму через F8 вже не працює (але ви можете зробити для роботи: як увімкнути вхід до безпечного ключа F8 у Windows 10), і тому доведеться використовувати інші методи. В кінці керівництва є відео, яке чітко показує способи ввести безпечний режим.

Вхід у безпечний режим через конфігурацію системи MSConfig

Перший, і, мабуть, знайомий спосіб запустити безпечний режим Windows 10 (він працює в попередніх версіях ОС) -це використання вбудованої утиліти конфігурації системи -in. Мінус методу - це неможливість потрапити в безпечний режим, якщо система не запускається. Необхідні кроки:

 1. Натисніть клавіші Win+R на клавіатурі (Win - клавіша емблеми Windows), введіть Msconfig Вікно "виконати" і натисніть кнопку Enter.
 2. У вікні відкриття "Конфігурація системи" перейдіть на вкладку "Завантаження", виберіть ОС (як правило, є лише один пункт меню і не потрібно), який повинен бути запущений у безпечному режимі та позначити елемент "Безпечний режим".
 3. У той же час для нього є кілька варіантів безпечного режиму завантаження: мінімум - запуск "звичайного" безпечного режиму, з робочим столом та мінімальним набором драйверів та послуг; Ще одна оболонка - це безпечний режим із підтримкою командного рядка; Мережа - запустіть за допомогою мережевої підтримки.

Після завершення натисніть кнопку ОК та перезавантажте комп'ютер, Windows 10 запуститься в безпечному режимі. Потім, щоб повернути звичайний режим запуску, використовуйте MSConfig знову з тим самим методом, але цього разу видаліть раніше встановлений.

Запуск безпечного режиму за допомогою спеціальних параметрів завантаження

Цей метод запуску безпечного режиму Windows 10 у загальному випадку також вимагає від запуску ОС на комп’ютері. Однак є дві варіанти цього методу, які дозволяють вам перейти в безпечний режим, навіть якщо вхід до системи або її запуск неможливий, що я також опишу.

Загалом, метод передбачає такі прості кроки:

 1. Відкрийте параметри (значок передач у меню «Пуск або на черзі» Win+I), перейдіть до елемента «Оновлення та безпеки», виберіть «Реставрація» та в точці «Спеціальні параметри завантаження« Перезавантаження »тепер».  (У деяких системах цей предмет може бути відсутнім. У цьому випадку для введення в безпечний режим використовуйте наступний метод). 
 2. На екрані спеціальних варіантів завантаження виберіть "Пошук та усунення несправностей" -"Додаткові параметри" -"Переглянути інші параметри відновлення" -"Параметри завантаження" (на попередніх версіях Windows 10, шлях: "Діагностика" - "Додаткові параметри" -"Параметри" -"Завантаження параметрів"). І натисніть кнопку "Перезавантажити". 
 3. На екрані параметрів завантаження, який з’явиться після перезапуску системи, натисніть клавіші з 4 (або F4) до 6 (або F6), щоб запустити відповідний варіант для безпечного режиму. 

Важливо: Якщо ви не можете ввести Windows 10, щоб скористатися цією опцією, але ви можете перейти на екран введення за допомогою введення пароля, тоді можна запустити спеціальні параметри завантаження, для якого слід спочатку натиснути кнопку живлення праворуч і Потім, утримуючи зміну, натисніть елемент "перезавантаження". Подальші кроки будуть однаковими.

Як додати елемент "безпечного режиму" у меню завантаження Windows 10

Якщо необхідно, захистіть себе від можливих проблем або якщо ви часто використовуєте безпечний режим Windows 10, ви можете додати його до меню завантаження комп'ютера або ноутбука:

 1. Запустіть командний рядок від імені адміністратора та використовуйте наступні команди, натиснувши кнопку Enter після кожного з них. Після завершення першої команди відображатиметься ідентифікатор GUID, який потрібно буде використовувати у другій команді.
 2. Bcdedit /copy default /d "безпечний режим" bcdedit /set display_guid safeboot minial

 3. Готовий, тепер, коли ви вмикаєте комп'ютер, у вас буде меню, в якому, крім простого запуску Windows 10, ви можете запустити безпечний режим. 

Якщо необхідно, ви можете змінити час очікування в меню завантаження (тобто час, після якого автоматичне навантаження Windows 10 відбудеться як завжди). Для цього використовуйте команду BCDEDIT /TIMEOUT TIME_V_SEKUNDS.

Як перейти в безпечний режим Windows 10, використовуючи флеш -накопичувач завантаження або диск відновлення

І, нарешті, якщо ви навіть не можете потрапити на екран входу в систему, то є інший спосіб, але вам знадобиться завантажувальний флеш або диск з Windows 10 (який можна легко створити на іншому комп'ютері). Завантажте з такого накопичувача, а потім натисніть клавіші Shift + F10 (це відкриє командний рядок), або після вибору язика у вікні за допомогою кнопки "встановити" "розміщувати" "Натисніть" відновлення системи ”, Потім діагностика - Додаткові параметри - командний рядок. Крім того, для цих цілей ви можете використовувати не розподіл, а диск відновлення Windows 10, який легко здійснюється через панель управління в абзаці "відновлення".

Введіть командний рядок (безпечний режим буде застосовано до ОС, завантажується на ваш комп'ютер за замовчуванням, якщо є кілька таких систем):

Якщо вам потрібно запустити безпечний режим із підтримкою командного рядка, спочатку використовуйте першу з перерахованих вище команд, а потім: Bcdedit /set default safebootalternatesheell так

Після завершення команд закрийте командний рядок і перезавантажте комп'ютер, він автоматично завантажиться в безпечному режимі.

Надалі, щоб увімкнути звичайний запуск комп'ютера, використовувати в командному рядку, що працює від імені адміністратора (або методу, описаного вище) команду: Bcdedit /deletevalue за замовчуванням safeboot

Ще один варіант Майже спосіб, але негайно запустити не безпечний режим, але різні варіанти завантаження, з яких ви можете вибрати, застосовуючи це до всієї сумісної ОС, встановленої на комп'ютері. Запустіть командний рядок з диска відновлення або флеш -накопичувача Windows 10, як це було вже описано, а потім введіть команду:

Bcdedit /set globalsettings advancedoptols true

І після його успішного виконання закрийте командний рядок і перезапустіть систему (ви можете натиснути "Продовжити. Windows 10 вихід і використовуйте ". Система завантажиться з пропозицією декількох варіантів завантаження, як у описаному вище методі, і ви можете ввести в безпечний режим.

В майбутньому, щоб вимкнути спеціальні параметри завантаження, використовуйте команду (ви можете з самої системи за допомогою командного рядка від імені адміністратора):

Bcdedit /deleteValue globalsettings Advancedopons

Safe Windows 10 - Відео

І в кінці відео посібник, який чітко показує способи переходити в безпечний режим різними способами.

Я думаю, що один із описаних методів, безумовно, підійде вам. Також у цьому контексті управління Windows 10 може бути корисним.

Як створити чат у телеграмі
Сьогодні Telegram - це майже найпопулярніший месенджер у СНД. Така популярність - це безпека посланця та його можливості. До речі, у програмі ви может...
Як заблокувати з'єднання певної Інтернет -програми в Windows 10
Бувають випадки, коли вам потрібно заборонити певну програму взаємодіяти з Інтернетом. Наприклад, ви хочете заборонити автоматичне оновлення або забло...
DVD Ripper Platinum - копіювання DVD на жорсткому диску з кращою якістю
Відмова від оптичних накопичувачів - це не тільки в ноутбуках, але й у настільних комп'ютерах - чіткий сигнал про те, що епоха DVD добігає кінця. Сьог...