Програми та програми

Як увімкнути веб -камеру на ноутбуці з Windows 10 і що робити, якщо вона не працює

Як увімкнути веб -камеру на ноутбуці з Windows 10 і що робити, якщо вона не працює

Зміст

В Windows 10 Побудований -in Застосування камери, що дозволяє використовувати веб -камеру для запису відео та фотографії. Це, безумовно, краще, ніж завантаження шпигунського / стороннього програмного забезпечення для запису з веб-камери. У цій темі я познайомлю вас із процесом використання інтегрованої камери програми та налаштування різних параметрів.

Однією з проблем з новим гладким інтерфейсом у програмах Windows 10 є те, що іноді вони занадто прості та чисті. Буквально вони видалили кнопки та інші візуальні елементи, які ви очікуєте. Наприклад, на додаток до кнопок зображення та відео є ще три кнопки.

Зверніть увагу: якщо ви хочете додати фільтри, редагувати, обрізати або закінчити зображення, яке вам доведеться використовувати додану програму "Фотографії" у Windows 10.

За допомогою програми камери Windows 10

Перш ніж ми перейдемо до цього, підемо на основи. Спочатку відкрийте програму, натиснувши наступний шлях "Почати">"Камера"І якщо у вас ще немає вбудованої веб-камери або окремо підключеного до ПК, ви побачите простий чорний екран, який говорить про це Ми не можемо знайти вашу камеру.

Як тільки ви підключите камеру, вона попросить вас дозволу використовувати веб -камеру в додатку "камера".

Якщо веб-камера вбудована або підключена, ви можете побачити вікно камери в повноекранному режимі з парою кнопок у верхній частині та стороні:

Зверніть увагу, що якщо ваша веб -камера не працює з додатком камери в Windows 10, це, ймовірно, означає, що Windows 10 не розпізнає веб -камеру. Можливо, це пов’язано з тим, що драйвер не сумісний з Windows 10. Вам потрібно перейти на веб -сайт виробника і побачити, чи є у нього версія драйвера для Windows 10 для вашого пристрою. Якщо ні, то вам просто доведеться почекати, поки він не вийде. Або використовуйте цю інструкцію "Пошук драйвера на невідомий пристрій".

Зараз найцікавіший! Як сфотографувати чи відео За допомогою програми "КамераВдови 10? Просто натисніть або натисніть значок камери, щоб сфотографувати, а потім натисніть або торкніться піктограми відеокамери, щоб запустити запис відеозаписів. За замовчуванням вона зробить зображення чи відео, а потім збережіть у папці "Альбом камери", який знаходиться за адресою"Мій комп'ютер">"ЗображенняЩо. Коли ви натискаєте на мишу, звук клацання зображення буде зроблено, а потім зображення зійде з екрана до правого нижнього кута, розташування значка "Альбом камери".

Зверніть увагу, що на планшетному пристрої у вас буде третя значок, яка дозволить вам зробити панорамну картину. Крім того, вам, можливо, доведеться намалювати палець внизу екрана, щоб відкрити панель програми, яка дозволить вам змінити камеру (якщо їх більше), встановіть час, змініть експозицію тощо. D.

Щоб зробити відео, потрібно натиснути кнопку "Режим відео"Щоб він став білим, а потім знову натиснути кнопку.

Таймер розпочнеться в нижній частині екрана, і все, що вам потрібно зробити, - це натиснути кнопку ще раз, щоб зупинити запис.

Якщо натиснути на невелику значок передач у верхньому правому куті, ви можете змінити налаштування. Перший варіант - це те, що відбувається "Зробити знімок"Коли ви натискаєте і тримаєте кнопку камери. За замовчуванням він просто робить одну фотографію. Ви можете змінити його на "Почніть серію фотографій"або"Почніть запис відеоЩо.

Потім, виходячи з вашої камери, ви можете вибрати роздільну здатність, яку слід видалити. Далі ви можете додати сітку кадру як перекриття на камеру. Вибори - Правило третини, золотий секція, перетин та квадрат. Це корисно, якщо ви використовуєте додаток для камери на планшетному ПК, наприклад, Surface Pro.

Далі, якщо ви встановите таймер у програмі камери, який я поясню нижче, ви можете зробити програму камери автоматично зробити певний проміжок часу. Тому, якщо встановити таймер на кожні 5 секунд, він продовжуватиме робити фотографії, поки ви знову натиснете кнопку камери.

Для відео Ви можете вибрати якість запису, яка знову залежатиме від камери, підключеної до вашого комп'ютера, або вбудовано в ваш пристрій. Щоб зменшити мерехтіння під час запису відео, Виберіть найвищу частоту оновлення в списку. Крім того, якщо у вас планшет, обов'язково Увімкніть цифрову стабілізацію відео Під час зйомки відео.

Нарешті, нижче є кілька посилань, де ви можете змінити місце розташування за замовчуванням, в якому зберігаються фотографії та відео, і вибрати, чи може камера використовувати місце чи ні.

Повернувшись на головний екран, натисніть на невеликий годинник, щоб налаштувати таймер. Це відображатиметься лише в режимі зображення. Інтервали, які ви можете вибрати: таймер вимкнення, 2 секунди, 5 секунд і 10 секунд.

Клацніть на стрілку, щоб розгорнути список, і ви побачите ще одну піктограму, яка дозволяє налаштувати яскравість. З'являється півкол, і ви можете просто натиснути та перетягнути по колу, щоб вносити коригування.

Після того, як ви робите фотографію чи відео, натисніть на невеликий значок у правому нижньому куті, щоб відкрити програму "Фотографії", щоб переглянути та редагувати фотографію чи відео. Крім того, зображення та відеоролики зберігаються у папці "Альбом камери" у розділі "Зображення".

Це майже все, що є в додатку "камера". Згадайте це для Редагування ваших фотографій або відео Ви повинні перейти до програми "ФотоЩо. Намагаючись, якщо нам подобається, що ми використовуємо. Всім удачі!

Повернення

Схожі новини

Повідомлення про помилки Nikon DSLR камери

Мало настільки засмучений, як поява повідомлення про помилку на РК -екрані цифрової камери або в

Написання екрана iPhone за допомогою рекордера з звуком

Додаток DU Recorder є перевіреним і простим у використанні програмним забезпеченням для

Веб -камера Windows 10 не працює?

Є кілька речей, які більше засмучені, ніж коли камера Windows 10 перестає працювати належним чином

Третя партія додатка, яка вона є?

Третя партійна програма -це додаток, створений розробником, який не є виробником

Всі ноутбуки оснащені вбудованою веб-камерою. Користувачі можуть використовувати його як інструмент для відеочатів у різних миттєвих месенджерах, наприклад, Skype. Windows 10 містить спеціальну стандартну програму «камери», яка дозволяє швидко запустити його на ноутбуці, як на телефоні, щоб зробити миттєву фотографію або зробити відео. Сьогодні ми розглянемо, як увімкнути та налаштувати камеру в однойменному застосуванні, а також як надати певні програми доступ до неї. Крім того, ми перераховуємо ефективні способи усунення проблем з "веб -камерою".

Як увімкнути камеру на ноутбуці C Windows 10

Ви можете активувати веб -камеру ноутбука для зйомки в поточний момент часу, для цього запускається класична програма "камера". Якщо ви хочете використовувати його в інших утилітах, надайте їм доступ до нього в налаштуваннях Windows. Поміркуйте, як реалізувати обидва.

Запуск програми через меню «Пуск»

Виклик програми "камера" досить просте: він знаходиться у списку утиліт у системному меню "Start" ". Дотримуйтесь невеликих інструкцій:

 1. Натисніть кнопку у формі вікна в нижньому лівому куті екрана. Це найбільш екстремальна ліва значок на панелі панелі завдань. Це меню також викликано спеціальним ключем, на якому складається той самий значок. Знайдіть це просто: вона поруч із прогалиною.
  Клацніть на кнопку "запустити" з значком у формі вікна, щоб запустити однойменне меню
 2. У меню ви можете просто прокрутити список послуг та додатків до літери "k". Якщо ви не хочете прокручувати список, натисніть на лист "a".
  Клацніть на лист "A", щоб відкрити таблицю з іншими доступними літерами
 3. У таблиці, яка з’являється з літерами двох алфавітів, виберіть російську "k" з лівою кнопкою миші.
  Виберіть в таблиці російський лист "k"
 4. Невеликий список із програмами, імена яких починаються з цього листа, відкриються. Знайдіть у ньому "камеру" і натисніть на неї лівою кнопкою.
  Клацніть елемент "камера" у списку програм до літери "k"
 5. На дисплеї ПК ви повинні негайно побачити себе.

Відео: Запустіть утиліту камери на Windows 10

Включення за допомогою спеціальних клавіш

Багато портативних комп'ютерів мають спеціальні клавіші, які дозволяють активувати веб -камеру (відкрийте вікно, де ви побачите себе). Для моделей кожного виробника вони різні. Включення пояснюється поєднанням двох кнопок, перша з яких завжди fn. До нього додається вже вище ключ: зазвичай є значок у вигляді камери, тому клавіатура повинна бути ретельно вивчена. Для ноутбуків Lenovo є дві комбінації: FN + F5 та FN + ESC.

Для багатьох ноутбуків комбінація FN + V.

Натисніть комбінацію клавіш FN + V, щоб запустити камеру на своєму пристрої та зробити фотографію

На старих моделях ноутбуків є окрема кнопка, яка зазвичай розташована поруч з живленням (живлення на електроенергії). У той же час, вам потрібно натиснути лише на нього, в цьому випадку це не потрібно.

Клацніть на веб-кнопці, розташованій поруч із кнопкою живлення, щоб відкрити вікно вашої вбудованої веб-камери

Встановлення дозволу на використання веб -камер з іншими програмами

Якщо при запуску програми «камера» на екрані з’являється біле вікно, що вам потрібно забезпечити доступ до камери та мікрофона, це означає, що ви відключили доступ до них у налаштуваннях конфіденційності. У цьому випадку жодна програми не зможе використовувати "Web". Як включити доступ, ми детально розкажемо:

 1. У той же час натисніть дві кнопки: виграй і я. Таким чином, ви можете відкрити вікно параметрів Windows, в якому будуть виконуватися всі маніпуляції з налаштуваннями. Якщо ця комбінація не працює, перейдіть до цього вікна через меню «Пуск»: запустіть його на панелі завдань і натисніть на значок передач.
 2. У вікні з параметрами, які ми зацікавлені в плитці "конфіденційність". Вона, як правило, знаходиться в самому нижній частині сторінки. Клацніть на неї.
  Клацніть на плитку "конфіденційність" у вікні параметра
 3. Негайно натисніть на перший перемикач, щоб усі утиліти могли користуватися камерою.

 4. Ми переходимо на третій блок під назвою "камера". Ви також можете запустити його з найбільш однойменної програми, якщо воно працює для вас. Для цього натисніть на передачу у верхньому правому куті, прокрутіть панель праворуч від вікна до блоку "Пов’язані параметри". У ньому вже натисніть на посилання "Змінити параметри конфіденційності". Система негайно перенаправить вас на потрібну вкладку у вікні параметрів Windows.

  На вкладці "Камера" поставте перший перемикач у положенні "."Щоб дозволити програмам використовувати веб -камеру

 5. Продукти Windows дозволяють налаштувати камеру лише для окремих програм. Якщо це ваш випадок, прокрутіть сторінку трохи вниз і в списку утиліти знайдіть ті, які ви хочете надати доступ до "Інтернету". Для них встановіть перемикач у положенні ".Що.

  У списку виберіть ті програми, які ви хочете надати доступ до камери, а потім увімкніть її за допомогою комутаторів праворуч

Як відключити веб -камеру на ноутбуці C Windows 10

Іноді користувачам може знадобитися відключити веб -камеру з тієї чи іншої причини. Ви можете зробити це у вікні системи Windows "Диспетчер пристроїв". Дотримуйтесь кроку -Просельних інструкцій:

 1. Зателефонуйте у вікно "Менеджер пристроїв". Найпростіший спосіб - це ввести відповідний запит на панелі для універсального пошуку системи Windows: він починається через значок у вигляді лупи на "панелях завдань". Зазвичай ця піктограма розташована поруч із кнопкою "запустити". У результатах пошуку, а потім натисніть на потрібний розділ.
  У рядку панелі "Пошук" введіть запит "Менеджер пристроїв"
 2. Якщо у вас немає цього значка, використовуйте вікно параметрів Windows: Клацніть комбінацію клавіш Win + I та запустіть диспетчер пристрою, щоб ввести лінію пошуку. Коли ви вводите систему, система автоматично визначить, що саме ви хочете відкрити. Виберіть у списку потрібну послугу за допомогою кнопки лівої кнопки миші.
  У вікні пошуку у вікні "Параметри" введіть пристрій "Пристрій" запиту "
 3. У вікні диспетчера знайдіть лінію «камера» та відкрийте список підключених пристроїв із подвійним клацанням.
 4. Клацніть правою кнопкою миші під назвою вашої вбудованої камери. У контекстному меню виберіть параметр "Вимкнути пристрій".
  У контекстному меню натисніть на рядок "Вимкнути пристрій"
 5. У діалоговому вікні, яке з’являється, підтвердьте свій намір деактивувати відео -пристрій на деякий час.
  Клацніть "Так", щоб вимкнути відеокамеру

Знову ж таки, ви можете увімкнути веб -камеру через те саме контекстне меню, яке відкривається за допомогою клацання правою кнопкою відповідно до відповідної точки.

Як встановити веб -камеру на ноутбуці

Ви можете змінити параметри веб -камери у класичному вікні програми "камера". Про те, які налаштування доступні в цій утиліті, ми розповімо вам про бали:

 1. Запустіть програму камери, використовуючи інструкції з першого розділу цієї статті. У вікні додатка вище знаходиться фототімер (значок у вигляді будильника). Стрілка поблизу дозволяє переходити від автоматичного режиму зйомки до професіонала. Праворуч є дві круглі кнопки, щоб перемикатися між фотографіями та відеороликами.
  У додатку "Камера" ви можете вибрати режим (фотозарядка з фотографією чи відео), а також включити можливість вручну налаштування всіх налаштувань
 2. Щоб дістатися до налаштувань, натисніть на піктограму у вигляді передачі, яка розташована у верхньому правому куті вікна програми під закриттям для закриття.
 3. У першому меню Drop -Down ви можете вибрати дію, яка буде виконана після натискання кнопки камери та її утримання. Доступні три варіанти: одна картинка, ціла серія фотографій чи відео запису.
  Встановіть дію, яка буде виконана після натискання кнопки камери та утримуючи її
 4. У наступному меню ви можете повернути зображення, яке ви бачите у вікні програми.
  При необхідності встановіть кут, на який потрібно повернути зображення
 5. У розділі "Фотографії" параметри пропорцій зображення, а також сітки кадрів. Залежно від того, який тип зйомки ви хочете використовувати, виберіть тип сітки. Буде простіше застосувати з нею той чи інший метод.
  Встановіть сітку захоплення відповідно до методу зйомки, який ви хочете подати заявку
 6. Параметр "Масова зйомка" увімкнено дозволяє робити багато фотографій, поки ви знову не натиснете на кнопку камери.
 7. У блоці "відео" ви можете вибрати якість запису (залежно від того, який максимальний параметр пропонується сама камера), а також встановити опцію придушення мерехтіння.
  У меню "Відео" встановіть якість майбутнього медіа -вмісту
 8. У розділі "Пов’язані параметри" ви можете змінити шлях до папки, в яких збережуть фотографії та відеоролики.
  У розділі відповідних параметрів ви можете вибрати місце розташування файлів із фотографіями та відео, зробленими
 9. Крім того, ви можете ввімкнути використання місця розташування комп'ютера. Характеристики фотографії чи відео вказують на те, в якому вони були зроблені.
  Дозвольте програмі "камера" показати ваше поточне місце розташування

Що робити, якщо камера не працює

Користувачі операційної системи Windows іноді не можуть запустити класичну утиліту "камери". У цьому випадку у вікні, як правило, є повідомлення про те, що неможливо знайти камеру або увімкнути її. Кожна помилка має свій код. Більшість проблем вирішують поновлення або відкат відео пристроїв.

Перевірка налаштувань антивірусу

Більшість антивірусів мають функцію, яка захищає користувача від спостереження через веб -камеру. Це дозволяє або блокує доступ до відеоказок для певних сценаріїв та програм. Однак за допомогою цієї функції можуть виникнути проблеми. Наприклад, антивірус може раптово вимкнути камеру для стандартного додатку "камери" або третьої партії "Skype", вважаючи їх загрозою. У Skype Messenger, у цьому випадку, зазвичай є повідомлення, яке він не може підключитися до веб -камери, і що вам потрібно закрити корисність, яка її зараз використовує.

"Skype" не вдається розпочати відеопередання, оскільки камера відкрита в іншій програмі

Щоб переконатися, що справа зовсім не в антивірусі, відключіться в ній під час функції захисту камери. Назва опції, а також розташування розділу відрізняється залежно від типу антивірусу. Розглянемо інструкції щодо прикладу програми AVAST:

 1. Антивіруси зазвичай працюють у фоновому режимі, щоб завжди бути в настороженні і, якщо потрібно, щоб заблокувати загрозу. Це означає, що ви можете відкрити його через лоток для Windows (правий край панелі завдань з датою, часом та іншими піктограмами). Клацніть на стрілку, спрямовану вгору, і на невеликій панелі натисніть на піктограму AVAST.
  Знайдіть значок AVAST у Windows Trea, а потім натисніть на неї
 2. Клацніть на вкладці "Конфіденційність" з значком відбитків пальців. У синьому меню виберіть блок захисту веб -камери.
  На вкладці "конфіденційність" відкрийте розділ "Захист веб -камери"
 3. Ми натискаємо на зелений перемикач, щоб деактивувати опцію та намагатися відкрити веб -камеру в третьому партії або в стандартній програмі "камера".
  Клацніть один раз на перемикач, щоб відключити опцію оборони на деякий час

Оновлення або встановлення драйвера

Найпоширенішою причиною несправностей з камерою є несвоєчасне оновлення її драйверів. Як зробити оновлення, опишіть в інструкціях:

 1. Запустіть "Менеджер пристроїв" з будь -яким із методів, описаних у "Як відключити веб -камеру на ноутбуці з Windows 10".
 2. У списку ми знаходимо об'єкт "камера" та відкриваємо його подвійним клацанням. Натисніть праву клавішу миші на лінії з правильним обладнанням та виберіть у списку опцію "Оновіть драйвер". Ви також можете запустити оновлення, натиснувши елемент "Властивості" - з’явиться нове невелике вікно, на другу вкладку потрібно натиснути на кнопку "Оновлення драйвера".
  Клацніть на кнопку "Оновіть драйвер" у вікні "Властивості"
 3. У наступному вікні натисніть на посилання для автоматичного пошуку.
  Клацніть на посилання "Автоматичний пошук оновлених драйверів"
 4. Ми чекаємо закінчення процесу. Він займе трохи часу.
  Ми чекаємо пошуку доступних драйверів в Інтернеті
 5. Як результат, система знайде, завантажить, і встановить доступне оновлення, або повідомить, що всі поточні драйвери вже на вашому пристрої.
  Система може дати повідомлення про те, що поточні драйвери вже встановлені
 6. Ви також можете вручну знайти оновлення на комп’ютері, щоб переконатися, що драйвер, безумовно, не потребує оновлення. Для цього замість автоматичного пошуку у початковому вікні виберіть "Знайдіть драйвери на цьому комп'ютері". Клацніть на "Виберіть драйвер зі списку, доступного на ПК".
  Клацніть на посилання нижче "Виберіть драйвер зі списку, доступного на комп'ютері"
 7. Якщо у вас є диск або інший диск з драйверами камери, натисніть на посилання "Встановіть з диска".
  Клацніть на кнопку "Наступний", щоб запустити пошук драйверів або на кнопку "Встановити" з диска ", якщо у вас є диск із драйверами камери
 8. Зачекайте, поки процедура буде завершена. Як результат, буде повідомлення про те, що система успішно встановила драйвери. Тепер ви можете закрити всі вікна, перезапустити комп'ютер і спробувати запустити камеру ще раз.
  Клацніть на кнопку "Закрити" після того, як система успішно завершить оновлення драйверів

Відкат до попередньої версії драйвера

Якщо ви помітили, що Webka почав відмовлятися від роботи після недавнього оновлення драйверів, завершіть відкат до попередньої версії. Наступна процедура може допомогти вам відновити доступ до камери:

 1. Ми телефонуємо на "диспетчер пристроїв" на дисплеї. У контекстному меню відео -пристрою, який знаходиться в розділі "Камери", натисніть на опцію.
 2. Ми перейдемо на другий блок і натискаємо на клавішу, щоб "відкотити назад" в ньому. Слід зазначити, що деякі водії не підтримують відкат. У цьому випадку кнопка має тьмяний відтінок і стає не змальованою - вона не буде працювати, щоб зробити відкат у цьому випадку.
  Кнопка "Відкотити назад" у вікні з властивостями може бути неактивною: відкат у цьому випадку не спрацює
 3. Ми підтверджуємо свою дію, натиснувши кнопку "Так".
 4. Після процедури перевірте, чи працює камера.

Видалення та повторне виявлення веб-камери

Якщо звичайне оновлення не допомогло вам, зробіть це трохи інакше: видаліть відеокамеру, а потім негайно поверніть її на своє місце. Повернувшись, система негайно встановить пристрій з усіма поточними оновленнями. Як це зробити, ми описуємо нижче:

 1. Запустіть "Менеджер завдань" за допомогою вікна параметрів Windows або панелі "Пошук". Існують детальні інструкції для запуску в розділі, присвяченому відключенню веб -камери.
 2. Клацаємо на нашому відео -пристрої за допомогою правильної клавіші миші, у додатковому меню виберіть "Видалити пристрій".
  Клацніть на пункт "Видалити" до розділу "Камера", зникає зі списку диспетчера "Завдання"
 3. У наступному вікні ми підтверджуємо, що хочемо позбутися камери на деякий час. Ви побачите, що розділ "камери" зникли зі списку.
  Клацніть "Видалити", щоб підтвердити дію
 4. Клацніть на посилання "Дія" на верхній панелі диспетчера та виберіть опцію "Оновіть конфігурацію обладнання".
  Виберіть пункт меню "Оновити конфігурацію обладнання"
 5. Ми чекаємо, коли система знову знайде пристрої та оновить список. Після цього ви можете спробувати запустити веб -камеру ще раз.

Усунення проблем з кодом 0xa00f4246

Після запуску утиліти "камери" чорне вікно може відкритись із повідомленням про те, що "Webk" не в змозі запустити. У той же час система попросить перевірити, чи є нові версії драйверів, і оновити останнє, якщо вони доступні. Код помилки в цьому випадку - 0xa00f4246. Він виникає як із вбудованими пристроями, так і з знімним (зовнішнім), які з'єднані окремо.

При запуску програми «камера» помилка з кодом 0xa00f4246 може виникнути

Якщо ви стикаєтесь з цією проблемою, швидше за все, ваша камера не буде працювати в інших утилітах, які їй потрібні, наприклад, у Skype. На жаль, на жаль, це не буде працювати, щоб усунути проблему. Вихід із ситуації - це невелика процедура редагування реєстру в програмі Windows System:

 1. Запустіть редактор реєстру. Для цього досить просто: натисніть клавіші виграшу та r і введіть слово regedit у маленькому вікні. Після цього негайно натисніть кнопку ОК або введіть, щоб система виконала задану команду.
  Введіть команду Regedit у вікно, яке з’явиться
 2. У невеликому вікні системи Windows підтвердьте дозвіл редактору реєстру на внесення змін на комп'ютер.
 3. На лівій панелі вікна з’явиться список декількох гілок. Виберіть третій - hkey_local_machine. Запустіть його за допомогою подвійного клацання та відкрийте папку програмного забезпечення.
  Відкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINE зліва, і вона має папку Surtware
 4. Перейдіть до папки Microsoft, а потім до фонду Windows Media.
  Відкрийте розділ Foundation Windows Media у папці Microsoft
 5. В останній папці натисніть праву кнопку на блоці платформи та в невеликому меню, покладіть стрілку на елемент "Створити". У наступному списку виберіть параметр "dword".
  Натисніть кнопку "Створити" та виберіть "Параметр DWORD"
 6. Як назва створеного параметра, використовуйте enableframeservermode.
  Що таке створений запис enableframeservermode
 7. Відкрийте його за допомогою подвійного клацання лівої кнопки миші. У вікні, яке з’являється, встановіть створений параметр 0. Щоб зберегти зміни, натисніть OK.
  Упаковка 0 у відповідному вікні
 8. Закрийте вікно редактора, вимкніть усі відкриті програми та перезапустіть ПК.
 9. Коли пристрій запускається, перевірте, чи вирішується проблема з утилітою "камери".

ВІДЕО: Що робити, якщо є помилка з числом 0xa00f4246 при запуску "камери"

Система Windows 10 має спеціальну утиліту "камера", яка дозволяє запускати "Web". У цій програмі користувачі ПК знімають відео та фотографують. Для того, щоб веб-камера була включена до інших стандартних та сторонніх програм, вам потрібно дозволити їй використовувати її у налаштуваннях конфіденційності, які доступні у вікні параметрів Windows. Якщо ваша камера не хоче запускатись у стандартних або третій сторонній утиліти, спробуйте оновити його драйвери в "Диспетчер пристрою", а також перевіри, чи антивірус заблокує свою роботу.

Microsoft Developers представила 10 спеціальних служб у Windows, яка відповідає за роботу відео -комунікацій на пристрої. Розглянемо всі нюанси, пов'язані з цією програмою, та проаналізуйте ключові проблеми щодо цієї теми: як увімкнути камеру на ноутбуці за допомогою OS Windows 10, як зробити відключення та як налаштувати обладнання для візуалізації.

Як запустити веб -камеру в Windows 10

Операційна система Windows 10 здатна ефективно керувати та керувати роботою всіх пристроїв та елементів, які відповідають за відео, звук, якість зображення тощо. D. До Налаштуйте звук в ОС Windows 10 вам потрібно дотримуватися наступних правил. Тут ми проаналізуємо деталі щодо відео -комунікацій.

Як відкрити камеру на ноутбуці з ОС Windows 10? Необхідно виконати наступну серію послідовних дій:

 1. Ми розгортаємо панель "старту".
 2. У списку всіх програм, якщо вони вже відображаються на стартовому екрані "запуску", ми знаходимо групу для літери "k", виберіть послугу "камера" та виберіть її.

 1. Якщо список прихований, натисніть на "Усі програми" та шукайте там список.

 1. Системна сервісна карта відкриється. Якщо обладнання для візуалізації буде налаштовано, воно увімкнеться, а зображення відображатиметься на екрані.

Питання про те, як включити веб -камеру на комп'ютер з Windows 10, вирішено. Тепер ви можете використовувати відеопосилання, записувати відео та фотографувати.

Встановлення веб -камер у Windows 10

Основні параметри вбудованого відео пристрою можна налаштувати у вікні, яке ми відкрили вище. Існує швидкий перехід на фото або відео зйомки, фотокомер та перехід у професійний режим.

Як налаштувати деталі веб -камери на ноутбуці з ОС Windows 10? Щоб виконати розширені налаштування, натисніть на відповідний значок у верхньому правому куті.

Тут ви можете встановити параметри для проведення відео для створення відео та серійних фотографій. Для фотографії ви можете вибрати сітку кадру та повільний режим. Для відео є можливість вибору якості запису та придушення мерехтіння.

Перевірка та відключення

Як відключити камеру на ноутбуці з Windows 10? Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно пройти старт - параметри - конфіденційність - камера.

Швидко вмикається та відключається.

Як перевірити камеру на ноутбуці з Windows 10, якщо є проблеми з відкриттям та включенням вищезгаданих методів? Для цього дотримуйтесь наступного способу: Старт - Параметри - Система. У відкритій картці в лівому списку параметрів системи виберіть елемент "у системі". У правильному блоці ми знижуємось і знаходимо супутні параметри - "Менеджер пристроїв".

На відкритому картці виберіть поле "Пристрій обробки зображень". Ми розгортаємо цей елемент, натисніть праву кнопку на назві пристрою. Виберіть Від'єднати/увімкнути.

Тут ви можете оновити драйвери, конфігурацію обладнання та перейти у властивості пристрою.

На якість запису відео -комунікацій та зображень впливає параметри графічного обладнання, яке встановлюється на ноутбуці. Якщо є проблеми з чіткістю картини з високою швидкістю Інтернету, варто перевірити характеристики пристроїв, відповідальних за графіку. За допомогою інструкцій, як переглянути відеокарту на Windows 10, ви можете зустрітися тут.

Налаштування еквалайзера в Windows 10
Зробіть звук об'ємним і чистим, змініть тембр голосу, додайте нові нотатки до звичайної пісні - все це можливо для невеликої комп'ютерної програми під...
Встановіть Photoshop у Linux
Найпростіший спосіб встановити Photoshop у Linux. Photoshop - популярний інструмент для художників та дизайнерів, а художники та дизайнери віддають пе...
Як заощадити при купівлі комп’ютера
Основне правило економії грошей при купівлі ПК або ноутбука - це потужність, що відповідає тим операціям, які ми плануємо здійснити. Сила комп'ютерног...