Драйвери та плагіни

Як включити темну тему дизайну для всіх програм у Windows 10

Як включити темну тему дизайну для всіх програм у Windows 10

Зміст

Операційні системи, браузери та інші програми набувають темну тему дизайну, серед них стандартний файловий менеджер Windows. У цій короткій інструкції про те, як зробити темний провідник у Windows 10, про обмеження на вбудований метод, а також додаткову корисну інформацію.

Це також може бути цікаво: темна тема Google Chrome (а також - як відключити темну тему хрому з темною темою Windows 10), темною темою дизайну Word, Excel та іншими програмами Microsoft Office.

Включення темної теми дизайну в провідник

Перш за все, один важливий нюанс: темний провідник доступний лише у версіях Windows 10 1809 та 1903 рр. (І, мабуть, залишиться більш новим). Якщо у вас є необхідна версія, ви можете продовжити.

  1. Відкрийте параметри (Keys Win+I або в меню «Пуск»).
  2. Перейдіть до розділу персоналізації - кольори.
  3. Солодкий список параметрів кольорів у розділі "Виберіть режим програми за замовчуванням". Встановіть "Темний". 
  4. Готові, одразу після цього, більшість елементів Windows 10, а також провідник придбає темну тему дизайну, як на скріншоті нижче. 

Майте на увазі, що однакове налаштування може вплинути на третього стороннього програми: наприклад, останні версії Google Chrome також містять темну тему, коли вона включена в параметри Windows 10.

І на закінчення, кілька додаткових моментів щодо темного режиму в Windows 10:

->

Ми рекомендуємо: як увімкнути темну тему в браузері Microsoft Edge.

Не секрет, що темний режим дуже зручний при роботі в умовах низького освітлення. Операційні системи, смартфони та просто популярні програми вже мають темну тему або нічний режим, щоб допомогти користувачам використовувати свої пристрої, не напружуючи очі в умовах слабкого освітлення.

Windows 10 не є винятком, і не так давно надає користувачам можливість увімкнути темний режим, темна тема доступна не лише для додатків. Ви можете застосувати темну тему до провідника Windows.

Починаючи з Windows 10 версії 1809 (жовтневе оновлення 2018 року.), ви можете увімкнути темну тему для файлів файлів. Коротше кажучи, тепер ви можете змінити колір провідника на чорний, без використання третім -партійних додатків. Для багатьох користувачів було б непогано, якби Microsoft запропонувала темно -сірий колір замість (або крім) до поточного чорного.

Ось як увімкнути чорний колір для провідника у Windows 10.

Примітка: Щоб увімкнути темний режим для провідника, потрібно використовувати Windows 10 версії 1809 або вище. Щоб перевірити інформацію про збірку, введіть Виграш.Екзе У полі пошуку меню «Пуск» та натисніть клавішу Enter.

Крок 1. Відкрийте заявку "Варіанти", Найшвидший спосіб натиснути два клавіші Win + I або натиснути значок передач у меню "Почати".

Крок 2. Перейдіть до розділу "Персоналізація" → "кольори".

Крок 3. Прокрутіть сторінку внизу та виберіть режим програми "Темний" за замовчуванням. Це воно!

Ви повинні негайно побачити темну тему в "Параметрах" та "Провідник Windows". Вам не потрібно перезавантажувати провідник або комп'ютер.

На даний момент немає способу застосувати темний режим лише до провідника, не змінюючи кольору додатків та параметрів.

Ми рекомендуємо: Windows 10 - Як увімкнути темні веб -сайти в браузері Edge

І вам подобається чорна тема для диригента Windows 10, поділіться з нами в коментарях нижче.

Рейтинг: /5 - Голоси ->

->

Використання комп’ютера вночі значно завантажує очі. Корпорація Microsoft подумала про це і включила відповідну установку в наступній версії (1809 від 10.2018 та пізніше) своєї операційної системи.

Щоб перевірити, які Windows знаходиться на певній машині, вам потрібно запустити програму System Winver через пошукову лінію.Екзе.

Щоб оновити ОС, вам потрібно пройти параметри (також запущений через старт) до центру оновлення та перевірити наявність версій. Нижче наведено крок -крок -інструкцію про те, як зробити провідник темним у Windows 10 трьома різними способами.

Зміст

Через персоналізацію

Отже, перші дві дії - це параметри та персоналізація. У відкритому майстві необхідно перейти до кольорової секції і переставити точку від параметра "світла" до значення "темного". Зміни набудуть чинності негайно, система не повинна перезапустити систему.

Через режим високого контрасту

1. Перейдіть до параметрів комп'ютера (як це зробити, описано трохи вище).

2. Відкрийте спеціальні можливості меню розділу.

Перенесіть бігун режиму високої контрастності в положення "включення".

3. За допомогою спеціальної функціональності налаштуйте для себе яскравість та контраст квітів.

Друге:

1. Натисніть три кнопки за один раз - Shift, Alt (внизу клавіатури) та екрани друку (у верхньому ряду клавіш).

2. Зачекайте пару секунд, поки налаштування набуває чинності. Цей метод не буде працювати для регулювання контрасту, параметр увімкнеться з налаштуваннями за замовчуванням.

Використання реєстру

Раніше рекомендується підтримувати резервну копію реєстру, щоб повернути зміни до ОС, що призвело до несправності, до моменту роботи машини.

Щоб створити копію, вам потрібно:

1. Перейдіть до реєстру - у старті або у вікні, щоб виконати Win + R, необхідно ввести значення Regedit та підтвердити ефект ключа ENTER.

2. У меню запущеного реєстру через елемент файлу активуйте команду, щоб експортувати команду, спочатку вибравши папку комп'ютера в лівій половині вікна.

3. Вкажіть місце для резервної копії (краще зберегти на знімному середовищі, щоб завжди мати доступ до файлу відновлення).

чотири. Почекайте деякий час.

Щоб відновити систему резервним копією, вам потрібно буде запустити раніше створений файл із розширенням Reg.

Щоб встановити темний фон, вам потрібно:

1. Запустіть реєстр (описаний вище).

2. Перейдіть до розділу «Персоналіза», розкриваючи папки hkey_current_user по черзі → програмне забезпечення → microsoft → windows → currentversion → теми.

3. Знайдіть у лівій половині вікна параметр AppSuseLightTheme і виправте його значення на 0 (нуль).

чотири. Якщо такого параметра немає, він повинен бути створений. Для цього зробіть клацання правою кнопкою миші, запустіть команду Create, виберіть параметр DWORD (32 біти), призначте йому відповідне ім'я та значення.

п’ять. Перезавантажте комп'ютер для активації налаштувань темного провідника.

УВАГА! Недосвідчені користувачі вдатися до останнього методу не рекомендуються, оскільки найменша помилка або неточність у реєстрі можуть призвести до повної та безповоротної несправності Windows.

Як перетворити сценарій PowerShell у виконуваний EXE
Щоб мати можливість працювати в сценарії Windows 10 PS1, необхідно змінити політику впровадження в самому PowerShell. Це не складно, але якщо ви хочет...
Як відключити використання глобальних клавіш у Windows 10
Операційна система Windows 10 має глобальну комбінацію "гарячий" клавіші, які виконують певні функції, незалежно від того, яка програма на даний момен...
Як видалити файли з кошика, якщо Windows перестали завантажувати
Якщо файли, збережені на жорсткому диску, фізично недоторкані, ви можете отримати доступ до них, навіть якщо Windows повністю відмовляється запускати....