Комп'ютер

Як увімкнути комп'ютер з клавіатури

Як увімкнути комп'ютер з клавіатури

Є принаймні п’ять Різні способи вимкнення настільного комп'ютера: через меню «Пуск», за допомогою командного рядка та ярлика клавіатури, меню Alt + F4 та за графіком. Альтернативно ввімкнути комп'ютер ввімкнути комп'ютер. Більшість користувачів впевнені, що цей метод не існує, якщо тільки не розглядати заплановане пробудження після гібернації, і, як правило, інший варіант як клацання кнопки Влада Немає.

І тут неправда. Виявляється, комп'ютер можна увімкнути з клавіатури, хоча за умови, що BIOS має відповідну функцію. Також дуже важливо, щоб клавіатура була підключена до комп'ютера через інтерфейс PS/2, Нічого не вийде інакше. Отже, ми йдемо до Біос, Перейти на розділ Влада і шукайте в ньому налаштування Конфігурація APM.

У підрозділі APM Повинен бути варіант Увімкнення клавіатури PS/2, що, в свою чергу, може зайняти значення Інвалід (вимкнено), Космічна смуга (розрив), Ctrl-esc і Ключ живлення - Спеціальна кнопка живлення, Присутні на деяких вдосконалених клавішах. Виберіть потрібне значення та зберігайте налаштування ключа F10.

Я хотів би звернути увагу на те, що в різних моделях Біос Функцію управління живленням можна назвати по -різному, наприклад, Увімкнути клавіатуру, Виберіть клавіатуру або Живлення на функції. Значення взяті також можуть відрізнятися. Отже, в Живлення на функції опція Гарячий ключ дозволяє включити ПК за допомогою "Гарячі ключі", Будь -який ключ - довільний ключ, Миша ліва і Миша праворуч - Кнопки лівої та правої миші.

Примітка. Для того, щоб включення з клавіатури на роботу на материнську плату слід встановити перемичку, перемикаючи контролер живлення клавіатури на каналі ON -DUTY блоку живлення.
Як виправити 0x81000203 у Windows 10
Ми розповідаємо, як виправити помилку 0x81000203. Помилка з кодом 0x81000203 може з’явитися при спробі відновити Windows 10. Причини його появи не мож...
Встановити програми в Linux
Ми говоримо про те, як користуватися менеджерами пакетів, який вихідний код, чому потрібні сценарії .Штук. Загалом, ми говоримо про велику кількість в...
Як додати до меню завантаження від рятувального диска Sergei Strelec
Якщо ноутбук Windows раптом перестає завантажуватися, ви можете отримати доступ до файлів, використовуючи будь -кого Livecd З побудованим менеджером ф...