Помилки та проблеми

Як увімкнути або вимкнути кнопку FN на ноутбуці?

Як увімкнути або вимкнути кнопку FN на ноутбуці?

Зміст

Перший шлях

На багатьох ноутбуках FN ви можете вимкнути, просто натиснувши на певну комбінацію клавіш. Як правило, це трапляється досить випадково, і користувач вважає, що ключ FN порушений, хоча насправді він просто відключений.

Вмикається і найчастіше відключається, натискаючи FN та ESC одночасно. Подивіться на свою клавіатуру, якщо ви бачите замок на клавіші ESC, тоді FN, швидше за все, відключена/увімкнена.

Другий метод

Ключ FN вимкнено за допомогою BIOS. Для цього вам потрібно дістатися до BIOS, як це зробити, ми вже говорили раніше: перезавантаження ноутбука та натисніть на видалення, ESC, F10 або F2.D. Залежно від моделі вашого пристрою.

Коли ви потрапляєте до BIOS, відкрийте розділ конфігурації системи (вам потрібно використовувати кнопки на клавіатурі для переміщення по пунктах меню, для сучасних версій Windows ви можете використовувати мишу). Тут знайдіть підрозділ режиму клавіш дій, натисніть клавішу Enter та виберіть увімкнено ("Увімкніть") або вимкнено ("вимкнено") залежно від потреби.

Третій шлях

Якщо нічого не допомагає, спробуйте завантажити утиліту для свого ноутбука з офіційного сайту. Тут, наприклад, є утиліта ASUS, в ім'я якого є слово гарячі клавіші.

Теоретично встановлення такої утиліти повинно допомогти вирішити проблеми, що виникли з ключем FN.

Є утиліти, які мають чудову функціональність, як Центр управління VAIO - вони дозволяють змінити велику кількість налаштувань. Такі утиліти можуть також містити можливість увімкнення/вимкнення ключа FN.

Кнопка FN не вдалася

Це дійсно можливо, наприклад, якщо ноутбук впав, або ви пролили воду на ньому. Однак трапляється також, що проблема пов'язана з тим, що щось під ключ.

Ви можете спробувати зняти ключ з гнізда і подивитися, що знаходиться під ним, але проблема полягає в тому. Тому, можливо, має сенс шукати допомоги у сервісному центрі.

Ключ Фн, Розташований у самому дні клавіатури ноутбука, необхідний для виклику другого режиму клавіш F1-F12. В останніх моделях ноутбуків виробники все частіше почали робити мультимедійний F-клашевий режим основним, і їх головне призначення зів’яне на задньому плані і вимагає одночасного натискання за допомогою FN. Для деяких користувачів цей варіант здається зручним для останнього, навпаки, немає. У цій статті ми проаналізуємо, як включити чи відключити Фн.

Увімкнення та відключення FN на клавіатурі ноутбука

Як було сказано вище, залежно від того, якими цілями використовується ноутбук, ряд F-Clavish у кожному користувачі використовується по-різному. Один потребує функціонального F-Clavy, а інші зручніші для їх мультимедійного режиму. Cogda желаймое н -сопадте д -д -д -дитцителностью, цно -обратьтиш кпісабма -кивіїя Фн І, як результат, робота всієї кількості F-Clavish.

Метод 1: Поєднання кілограмів

Цей варіант далеко не універсальний, оскільки залежно від бренду та моделі ноутбука, набір вторинних зустрічей на верхньому ряду клавіш варіюється. Тим не менш, він може допомогти деяким читачам, і їм не доведеться перейти до більш споживчого методу.

Огляньте верхній ряд клавіш для ноутбуків. Якщо є значок із замком, який блокує/дозволи Фн, Спробуйте використовувати його. Часто така ікона розташована на ВИХІД, Але, можливо, це може бути в іншому місці.

Крім того, іноді напишіть замість замку "Fnlk" або "Fnlock", як приклад нижче.

Клацніть на комбінацію клавіш FN + ESC, Щоб розблокувати/заблокувати роботу додаткового режиму F-RAM.

Така можливість в певних моделях Леново, Делла, Асуса та деяких інших. У сучасному HP, ACER тощо. Блокування, як правило, відсутнє.

Метод 2: Налаштування BIOS

Якщо ви просто хочете змінити робочий режим F-клапанів з функціонального на мультимедіа або навпаки, без повністю вимкненого клавіші FN, використовуйте параметри BIOS. Зараз майже у всіх ноутбуках ця можливість перемикається там, і за замовчуванням, купуючи пристрій, активований мультимедійний режим, завдяки якому користувач може керувати яскравістю дисплея, гучності, перемотування та інших параметрів.

Розширюється, як змінити режим роботи F-Clavish через BIOS, записується в матеріалі за посиланням нижче.

Детальніше: Як увімкнути ключі F1-F12 на ноутбуці

Метод 3: Завантажити драйвер

За роботу Фн І на водій підрядника, як не дивно, відповідає водій. За його відсутності користувачеві потрібно буде перейти на офіційний веб -сайт виробника ноутбука та звернутися до розділу підтримки. Зазвичай звідти завантажують будь -які драйвери.

Крім того, зі списку драйверів для вашої версії Windows (7, 8, 10) вам потрібно знайти програму (або кілька програм одночасно, якщо вони вказані нижче списку коми), яка відповідає за роботу гарячих клавіш. Її/вони можуть завантажувати та встановити лише як будь -яке інше програмне забезпечення:

Тепер ви знаєте, як ви можете не лише ввімкнути та відключити роботу Фн, але також змініть режим роботи всієї кількості F-Clavish, частково керованого функціонального ключа. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми. Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Кожен ноутбук має кілька функціональних клавіш, які дозволяють швидко відкрити різні компоненти системи. Кнопка FN забезпечує доступ до окремих налаштувань системи. Цей ключ використовується в поєднанні з кнопками F1-F12, що дозволяє, наприклад, змінювати рівень звуку, увімкнути Wi-Fi або активізувати економічний режим на ноутбуці. На багатьох ноутбуках він розташований у нижньому лівому куті клавіатури.

Кнопка FN не працює

Спробуйте вирішити цю проблему кількома методами. Давайте зупинимось на кожному з них детально.

Встановлення драйверів.

Ви можете завантажити пакети драйверів для клавіатури з офіційного сайту виробника. Потрібно шукати компоненти для певної комп'ютерної моделі. Можливо, установка "дров" допоможе ввімкнути ключ FN.

Використання спеціальних програм.

Щоб активувати кнопку FN, ви можете використовувати спеціальні програми. Популярна утиліта, яка підходить для всіх ноутбуків, - це магічна клавіатура.

Якщо вищезазначені методи не допомагають, ви можете спробувати очистити клавіатуру.

Як відключити ключ fn на ноутбуці?

Є два основні способи вимкнути цю кнопку. Перше передбачає використання клавіш Numlock+FN або FN+F11. Другий метод складніший, він включає кілька кроків.

  1. Перейдіть до BIOS. Для цього в процесі завантаження системи натисніть кнопку F8 або іншу (залежить від торгової марки).
  2. Виберіть вкладку Конфігурація системи.
  3. У точці "режим клавіш дій" виберіть "вимкнено".
  4. зберегти зміни.

Після цього кнопка FN на ноутбуці Lenovo буде відключена. Варто зазначити, що цей ключ досить корисний. Це допомагає швидко отримати доступ до різних варіантів, а це означає, що він економить час користувача. Потрібно уважно подумати, перш ніж його вимкнути.

Як використовувати детальну інструкцію Zoom
З появою пандемії більшість робітників були змушені працювати віддалено. Якщо в офісних працівників може легко зібратися на конференції та обговорити ...
Відключіть автоматичне оновлення в браузері Opera
У налаштуваннях браузера оперних браузерів немає перемикача, який дозволить активувати або деактивувати автоматичне оновлення програми. Але є два спос...
Встановіть SD -карту як внутрішню пам'ять Android
Вперше можливість використання зовнішнього приводу MicroSD як внутрішньої пам'яті мобільного пристрою з'явилася в Android 6.0 Зелене. Не всі наступні ...