Оптимізація

Як увімкнути, відключити та використовувати клавіатуру сенсорного екрану в Windows 10

Як увімкнути, відключити та використовувати клавіатуру сенсорного екрану в Windows 10

Зміст

Привітання!

В операційній системі Windows вбудована віртуальна клавіатура була там давно, яка з деякими застереженнями, але все-таки може замінити фізичне, якщо щось сталося (деякі клавіші тощо.П.), вам потрібно щось написати іноземною мовою (спочатку потрібно додати підтримку відповідного макета до системи), ну, або була лише потреба використовувати віртуальне рішення. Наприклад, вважається, що інформація, введена на віртуальну клавіатуру.

Варто зазначити, що до Windows 10 також додано сенсорну клавіатуру, яка по суті є такою ж віртуальною клавіатурою.

Давайте розглянемо, як увімкнути, вимкнути та використовувати доступні віртуальні клавіатури в поточній операційній системі Windows 10.

Торкніться та віртуальної клавіатури в Windows 10

Тепер ви знаєте, як керувати доступними рішеннями у Windows 10, що дозволяє повністю замінити фізичну клавіатуру комп'ютера або ноутбука.

Екранна клавіатура в Windows 10 розроблена для управління комп’ютером та введення інформації в нього, якщо фізична клавіатура пошкоджена. Рекомендується використовувати паролі під час Інтернет -банкінгу та покупок, щоб жодна шкідлива програма (Keilger - перехоплює клавіші).

З появою сенсорних пристроїв на платформі Windows 10, екранна клавіатура використовується для введення даних у режимі планшета як основний пристрій.

Зміст

Як почати

Гарячі клавіші

Простіше і найшвидше викликати інтерфейс програми на дисплеї - використовуйте комбінацію гарячих клавіш. Стисніть одночасно: WIN + CTRL + O.

Пошукова строка

1. Перейдіть до поля пошуку на панелі завдань.

2. Почніть вводити назву програми та натисніть на її піктограму, яка, швидше за все, буде в першу чергу у списку результатів.

Параметри

1. Зателефонуйте до вікна параметрів операційної системи будь -яким чином, наприклад, значок передач у запуску.

2. Перейдіть до підрозділу "Спеціальні можливості".

3. Перейдіть до розділу під назвою "Клавіатура".

чотири. Перенесіть перемикач "Використовуйте пристрій без звичайного ..." для розміщення ".Що.

Інтерфейс програми відображатиметься на дисплеї.

Панель управління

2. Клацніть на значок із назвою "Увімкніть клавіатуру на екрані".

Для миттєвого візиту до спеціалізованого центру натисніть кнопки Win + U.

Панель задач

На цьому елементі інтерфейсу є кнопки для швидкого запуску системних утиліт, і користувач може безкоштовно додати та видалити необхідні/непотрібні ярлики.

Клацніть на панелі завдань правильної клавіші та позначте опцію "Показати кнопку сенсорного ...".

У TRIA з’явиться новий елемент - значок для запуску сенсорної клавіатури.

Командний інтерпретатор "виконати" (альтернативна версія)

Щоб вивести дисплей клавіатури з попередніх версій операційної системи, почніть вводити ім'я утиліти на панелі пошуку на панелі завдань і запустити знайдену.

Запуск альтернативної версії інструменту виконує консольна команда.

1. Вичавити кнопки Win + R.

2. Введіть OSK та натисніть кнопку ENTER.

Команда OSK розуміє команду та пошукову лінію, PowerShell.

Екран блокування

Ви можете активувати інструмент на екрані блокування, де вводиться пароль для введення облікового запису Windows 10.

Проблеми з початком та функціонуванням

При правильному виконанні вищезазначених інструкцій утиліта може не починатися. Це відбувається в декількох випадках:

  1. Він вирізаний з вашої версії операційної системи (якщо використовується піратська збірка Windows);
  2. Сервіс зупиняється для функціонування екранної клавіатури.

У першому випадку допоможе лише використання повноцінної версії платформи, де цей інструмент не вирізаний, щоб зберегти розмір зображення та полегшити саму ОС.

По -друге - виконайте кроки з інструкцій нижче:

1. Візьміть перемогу ключів і r.

2. Вікно "Введіть" послуги.MSC "і натисніть" Ввести ".

3. У списку знайдіть послугу під назвою "Служба сенсорної клавіатури та панелі ...".

чотири. Клацніть ліву клавішу двічі.

п’ять. У рядку "Тип запуску" встановіть значення змінної як "вручну", щоб послуга запускалася лише за запитом користувача. Відповідно, якщо утиліта рідко викликається на робочий стіл. Для частих роботи краще вибрати "автоматичний".

6. Нижче натисніть "запустити" та закрийте вікно за допомогою кнопки "OK".

Ця послуга надає рукописний вхід та ручку на мобільних гаджетах із сенсорним дисплеєм у режимі "планшет".

Після активації послуги все повинно вийти.

Ви можете швидко запустити послугу з командного рядка: запустити її від імені системного адміністратора та виконати наступний код: NET SUNTERSERVICE TABLEINPUTSERVICE. Для управління методом запуску є команди: "CONFIC CONFIG TALLINPUTSERVICE AUTO" - Автоматичний старт, замініть на запуск ручного запуску на запит - на запит.

Якщо клавіатура екрана запускається автоматично без запиту користувача, зробіть наступне:

1. У центрі спеціальних уривків перейдіть до підрозділу "Використовуючи комп'ютер без миші та ...".

2. Зніміть прапор, який стоїть біля напису: "Використовуйте екран ...".

Трапляється, що кнопка не відображається для повороту інтерфейсу програми в режимі планшета. У звичайному та планшетному режимі потрібно окремо відобразити значок сенсорної клавіатури на панелі завдань: натисніть на неї правильною клавішею та поставити прапор біля відповідної опції.

Налаштування

Щоб налаштувати програму, натисніть "клавіатуру" у вертикальному меню вікна зі списком функцій для людей з обмеженими можливостями. Тут доступно:

Наприклад, є й інші функції, що прогнозують вхід тексту, але вони, як показала практика, потребують одиниць.

Екранна клавіатура - це класичний додаток, знайомий користувачам операційної системи Windows. Клавіатура на екрані дозволяє встановити текст за допомогою миші або сенсорного екрана на комп’ютері. У операційній системі Windows 10 екранна клавіатура зазнала невеликих змін порівняно з клавіатурою на Windows 7. Він був оптимізований для роботи на сенсорних пристроях, оскільки сенсорні пристрої, що працюють на операційній системі Windows 10.

У цих інструкціях ми розглянемо, як викликати екранну клавіатуру в Windows 10 по -різному. А також подумайте, як відключити екранну клавіатуру та що робити клавіатуру екрана в Windows 10, не працює.

Як увімкнути екранну клавіатуру Windows 10

Оскільки клавіатура на екрані є класичною програмою, її можна знайти без проблем за допомогою оновленого пошуку, спричиненого за допомогою вікна, увімкненого в оновлених параметрах Windows 10 або знайдено у файловій системі.

Обшук

Відкрийте меню «Пуск» або натисніть комбінацію клавіші Win+Q та введіть клавіатуру екрана. У результатах пошуку виберіть класичну програму екранної клавіатури.

Параметри

  1. Відкрийте оновлені Windows 10 за допомогою комбінованих комбінацій Win+i.
  2. Далі перейдіть до розділу Спеціальні можливості І в категорії Взаємодія Виберіть предмет Клавіатура.
  3. У поточному місці перемикач точки Використовуйте екранну клавіатуру Встановити в положенні V.

Виконувати

  1. Відкрийте вікно, щоб виконати за допомогою комбінації ключів Win+r.
  2. У вікні, що відкривається, ми вводимо та виконуємо команду: Оскій.

Панель задач

У користувачів, які часто використовують екранну клавіатуру в Windows 10, можна додати значок до панелі завдань. На пристроях із сенсорними екранами цей знак відображається за замовчуванням. На всіх інших комп’ютерах натисніть праву кнопку на панелі завдань та в контекстному меню, виберіть Покажіть кнопку Touch Key.

Гарячі клавіші

У оновленій версії операційної системи Windows 10 стало можливим викликати клавіатуру за допомогою гарячих клавіш. Поточна можливість у попередніх версіях операційної системи просто не була. Клацніть на комбінації ключів Win+ctrl+o Увімкнути або вимкнути екранну клавіатуру. Інші комбінації ключів див. У статті Windows 10 Hot Keys.

Як відключити екранну клавіатуру Windows 10

Процес відключення екранної клавіатури відбувається дуже просто. Ми просто закриваємо вікно клавіатури за допомогою хреста у прямому куті вікна клавіатури.

А також без проблем, ви можете використовувати кнопку екранної клавіатури на панелі завдань або переключити параметри операційної системи.

Клавіатура на екрані Windows 10 не працює

Екранна клавіатура - це дійсно корисна програма. Клавіатура на екрані може повністю замінити звичайну клавіатуру в критичних ситуаціях. Прикро, коли в правильній ситуації екранна клавіатура не працює в Windows 10.

  1. Ми виконуємо команду Послуги.MSC у вікні Win+r.
  2. У списку, який ми знаходимо та відкриваємо Служба обслуговування клавіатури та рукописна панель.
  3. У вікні відкриття натисніть кнопку Запуск Поточна послуга.

Служба сенсорної клавіатури та рукописні вхідні панелі забезпечують функціонування ручки та рукописного введення для сенсорної клавіатури та рукописної панелі введення. Після запуску поточної служби виконайте вищевказані методи запуску екранної клавіатури в Windows 10.

висновки

Екранна клавіатура - це відмінний інструмент для заміни звичайної клавіатури в критичних ситуаціях. І з приходом операційної системи Windows 10 стандартна екранна клавіатура була перетворена і стала ще більш зручною для користувачів звичайних персональних комп'ютерів та власників пристроїв із сенсорними екранами.

Тому в цій статті ми детальніше розглянули, як викликати екранну клавіатуру в Windows 10 по -різному. Ми хочемо звернутися до нової можливості викликати екранну клавіатуру за допомогою гарячих клавіш, яких у попередніх версіях не було. А також тепер ви знаєте, як запустити послугу сенсорної клавіатури, коли клавіатура екрана Windows 10 не працює.

Як дивитися FPS в іграх
Майже кожен геймер, навіть початківець, знає, що "FPS" в іграх, оскільки цей показник дає уявлення про продуктивність комп'ютера та стабільність гри. ...
Встановіть Photoshop у Linux
Найпростіший спосіб встановити Photoshop у Linux. Photoshop - популярний інструмент для художників та дизайнерів, а художники та дизайнери віддають пе...
Як створити файл ISO зі складання Windows 10
Замість того ISO-Зображення інсайдерських зборів, Microsoft Пропозиції щодо використання Центру оновлення Windows для їх встановлення за умови, що вон...