Налаштування

Як повернути програму для перегляду фотографій з Windows 7 до Windows 10

Як повернути програму для перегляду фотографій з Windows 7 до Windows 10

Зміст

->

Читайте також:16 способів звільнити диск у Windows 10.

Microsoft у нових версіях Windows 10 HID Старого доброго "засоби перегляду фотографій Windows" від користувачів, які були замінені сучасною програмою, що називається "Фотографії" (фотографії), не можна сказати, що нова програма не зручна , просто не зовсім знайомий.

Незважаючи на те, що нова програма "фотографії" має більш багату функціональність, на відміну від старої класики, але багато користувачів хочуть повернути "засіб перегляду фотографій Windows", це насправді просто.

Як повернути класичний інструмент перегляду в Windows 10?

Ми пропонуємо нашим читачам Три шляхи, З якою ви можете встановити класичний переглядач для використання в якості програми за замовчуванням для перегляду улюблених зображень та фотографій.

Microsoft, переглядач з Windows 10, не видаляв, ви не можете встановити фотографії Windows за замовчуванням у налаштуваннях, оскільки він відсутній у списку За замовчуванням програми. А на панелі класичного управління ви можете асоціюватися з ним лише з розширенням TIFF. Давайте виправимо це обмеження в Windows 10 та увімкнемо улюблених старих, добрих "переглядів фотографій".

Фотографії Windows можна активувати, редагувавши реєстр. Необхідно додати набір значень для асоціації графічних файлів до розділу реєстру -

[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAROMICROSOFTWINDES Фото Viewercapapapapapasfileassocicics].

Це можна зробити вручну або за допомогою команди PowerShell. 

Увімкніть переглядач фотографій Windows, використовуючи готовий файл Reg.

Щоб заощадити свій час, нижче, я додав готовий файл реєстру, тепер вам не потрібно робити складні поправки в реєстрі вручну, все, що вам потрібно - завантажувати архів, розпакувати та запустити файл: Windows 10 Переглядач фотографій.рег

Крок 1: Завантажте архів Windows 10 Переглядач фотографій.БлискавкаІ розпакувати.

Крок 2: У отриманій папці знайдіть і запустіть файл -"On_windows_10_photo_viewer "

Крок 3: Підтвердьте запит на записи бухгалтерського обліку та додавання інформації.

Після запуску всі необхідні розділи та значення будуть автоматично введені в реєстр, про який вам буде повідомлено про (см. Скріншот нижче).

Крок 4: Тепер відкрийте параметри Windows, натиснувши комбінації ключів Win+I або натисніть на значок передач у меню "Почати".

Крок 5: Перейдіть до групи налаштувань "За замовчуванням програми "→". На сторінці програми за замовчуванням знайдіть розділ "Переглянути фотографії", натисніть на значок програми, який використовується за замовчуванням, і виберіть "Переглянути Windows" у меню Drop -Down of Windows Views. См. Екран нижче:

Або, Ви можете натиснути на праву кнопку миші на будь -якому зображенні та вибрати в контекстному меню "Відкрити з допомогою"

У вікні, яке з’являється "як ви хочете відкрити цей файл", виберіть "Переглянути фотографії Windows".

Примітка: Якщо ви хочете повернути налаштування за замовчуванням файлу відключення, присутнього в архіві.

всі!

Метод 2 - Увімкніть класичний інструмент перегляду за допомогою PowerShell.

Цей метод відрізняється від першого, лише налаштування За замовчуванням програми, виконується для кожного типу зображення.

Крок 1: Натисніть кнопку правої миші на меню "Почати".

Крок 2: У контекстному меню, яке з’являється, виберіть Windows PowerShell (адміністратор) -це важливо!

Крок 3: Скопіюйте та вставте наступні команди:

Примітка: Скопіюйте та вставте всеКоманди за один раз, включаючи символ # і натисніть клавішу Enter.  

 If (-not (тест -path "Реєстр :: hkey_classes_rootapphotviewer.Dll ")) new -ite -path" Реєстр :: hkey_classes_rootapphotovewer.Dll "-itemtype registryKey if (-not (test -parath" Реєстр :: hkey_classes_rootappphotovewer.Dllshell ")) new -ite -path" Реєстр :: hkey_classes_rootappeionsphotovewer.Dllshell "-itemtype registryky if (-not (test -path" Реєстр :: hkey_classes_rootapplicationsphotoveters.Dllshellopen ")) новий реєстр -path" :: Hkey_classes_rootappeionsphotoviewer.Dllshellopen "-itemtype registryky set -itemproperty -path" Реєстр :: hkey_classes_rootapplicationsphotoviewer.Dllshellopen "-nam" muverb "-Type" string "-value" @photoviewer.Dll, -3043 "if (-not (test-path" Реєстр :: hkey_classes_rootapplicationsphotovewer.Dllshellopencommand)) new -ite -path "Реєстр :: hkey_classes_rootappotoviewer.Dllshellopencommand "-itemtype registryky -force set -Itemproperty -path" Реєстр :: hkey_class_rootapplicationsphotoviewewer.Dllshellopencommand "-name" (за замовчуванням) "-Type" розширює "-зна.Exe '%ProgramFiles%Windows Photo Revierphotoviewer.Dll '", ImageView_fullScreen %1" if (-not (test -path "Реєстр :: HKEY_CLASSES_ROOTAPPPHOTOVIEWER.Dllshellopendroptarget ")) new -Sitem -Path" Реєстр :: Hkey_classes_rootappphotovewer.Dllshellopendroptarpe "-itemtype registryky -force set -itemproperty -path" Реєстр :: hkey_classes_rootappoToviewer.DLLSHELLOPENDROPTAROPTARPE "CLSID" -TYPE "String" -value "FFE2A43C-56B9-4BF5-9A79-CC6D4285608A" IF (-NOT (-NOT-PATH "Registry :: Hkey_classes_ClaotPPLICATIONSPLICTIONSPLICTIONSPLICTIONS.Dllshellprint ")) новий -ite -path" Реєстр :: HKEY_CLASSESESESTAPLIPLICATIONSPOTOVIEWER.Dllshellprine "-itemtype registryKey if (-not (test -path" Реєстр :: hkey_classes_rootplicationsphotoviewer.Dllshelllprintcomand)) new -ite -path "Реєстр :: hkey_classes_rootappphotovewer.Dllshellprintcommand "-itemtype registryky -force set -itemproperty -path" Реєстр :: Hkey_class_RootapplicationsPhotoviewewer.Dllshelllprintcomand "-name" (за замовчуванням) "-Type" розширює "-зна.Exe '%ProgramFiles%Windows Photo Revierphotoviewer.Dll '", ImageView_fullScreen %1" if (-not (test -path "Реєстр :: HKEY_CLASSES_ROOTAPPPHOTOVIEWER.Dllshellprintdroptarget ")) new -Sitem -Path" Реєстр :: Hkey_classes_rootappphotovewer.Dllshellprintdroptaroptarotarotype registryky -force set -itemproperty -path "реєстр :: hkey_classes_rootappphotoviewer.Dllshellprintdroptaroptarpe "clsid" -type "string" -value "60fd46de-f830-4894-a628-6fa81bc0190d" # # # # #

Крок 4: Після виконання команди закрийте вікно PowerShell та відкрийте папку зображеннями.

Крок 5: Натисніть праву кнопку миші на будь -якому малюнку та виберіть у контекстному меню "Відкрити з допомогою" →  "Виберіть іншу програму".

Крок 6: У вікні відкриття знайдіть і натисніть кнопку "Переглянути фотографії Windows", Для того, щоб фотографії та фотографії завжди відкривалися за допомогою "засобів перегляду фотографій Windows", не забудьте поставити галочку, як на екрані нижче:

всі! Ви впоралися, перейдіть до папки із зображеннями або фотографіями та натисніть на будь -яке зображення, зображення відкриється у "Інструмент перегляду для фотографій Windows"!

Метод 3 - Як повернути стандартний переглядач зображень за допомогою програми.

Оскільки методи вища робота за умовою, що система має файл динамічного компонування Shimgvw.DLL. Ще один спосіб повернути засоби перегляду фотографій, використовуючи окрему програму, яка вже включає правильну бібліотеку, якщо ви з будь -якої причини, пошкоджена.

Оригінальний переглядач зображень у Windows - це не дуже звичайний додаток. Він розташований у бібліотеці ShimgVW, тому неможливо запустити його безпосередньо - принаймні rundll32 потрібен.

Щоб зробити завантажувач, вам не потрібно нічого, крім невеликої кількості функцій WinAPI, це виявилося міні-застосуванням, яке не потребує встановлення, що включає дві бібліотеки ShimgVW.DLL від Windows 7 та XP SP3, розміром лише 502 кілобайт. На виході ми отримуємо незалежного глядача зображень, які можна записати на USB -флеш -накопичувачі і завжди мати під рукою.

Крок 1: Завантажте програму Mini: Інструмент перегляду зображення для Windows 10.

Крок 2: Накрутіть отриманий архів Sredstvo_prosmotra_fotografij.Блискавка У будь -якому місці я скопіюю вміст архіву в кореневому каталозі диска Від:.

Крок 3: Тепер відкрийте папку зображеннями, натисніть на одну з них правою кнопкою миші та виберіть "Відкрийте з" → "Виберіть іншу програму".

Крок 3: У вікні запиту "Як ви хочете відкрити цей файл" Прокрутіть в самому нижньому та натисніть посилання "Більше додатків".

Крок 4: У наступному вікні встановіть прапор "Завжди використовуйте цю програму для відкриття файлу JPG" І натисніть на посилання "Знайдіть на цьому комп'ютері ще одну програму".

Крок 5: Тепер перейдіть до папки, де ви розпакували завантажений архів (я розмістив вміст архіву в корені диска за допомогою: sredstvo_prosmotra_fotografij), виберіть файл "Перегляд зображення означає" І натисніть кнопку "ВІДЧИНЕНО".

всі! Глядач працює!

Повторіть цю процедуру для цих типів файлів: .JPG, .Jpeg, .PNG, .Тифф, .BMP, .Gif, .Tif cs Ви можете налаштувати асоціацію файлів у програмі "Варіанти" Перехрестя "Програми" → "Програми за замовчуванням" → "Вибір стандартних програм для всіх типів".

Для того, щоб повернути перегляд фотографій, як у XP, анімовані GIF працюють у ньому, вам доведеться виконати частину цього керівництва. Після завершення просто перейменуйте в папку "Sredstvo_prosmotra_fotografij " бібліотека Shimgvw.DLL у Win7-shimgvw.DLL,  Xp-shimgvw.DLL у Shimgvw.DLL.

всі!

Рейтинг: /5 - Голоси ->

->

Ознайомтесь із новою ОС від Microsoft, багато користувачів виявили, що перегляд фотографій Windows 10 проводиться через програму "Фотографія". Але Windows 8 Microsoft запропонувала вибір між інструментом перегляду фотографій та інструментом "фотографії".

Чому розробники зберегли користувачів з можливістю переглянути загальні графічні формати через більш зручну та функціональну програму?

Багато користувачів Windows 10 починають шукати більш підходящі третім -партійні продукти для себе, знаючи, що "засоби перегляду фотографій" працює лише з форматами TIFF та TIF. Тому сьогодні ми розглянемо, як додати цей інструмент до розділу "Програми за замовчуванням" та "Відкритий діалог", де програма спочатку не існує.

Ми будемо використовувати редактор реєстру

1. Ми телефонуємо до редактора реєстру, виконуючи команду Regedit на панелі пошуку або текстовому рядку інтерпретатора команди "Win+R".

2. Переходимо до HKLM/Software/Microsoft/Windows Photo Переглядач фотографій/Капабіліти/Філесціація.

Тут ви побачите пару параметрів з назвою зображень, які дозволяють відкривати, переглянувши фотографію.

3. За допомогою правої кнопки ми називаємо контекстне меню вільної частини простору правого кадру вікна та вибираємо створення параметра рядка (reg_sz).

чотири. Введіть його ім'я як ".Jpeg ", і як сенс ми встановлюємо" Photoviewer.Філеяс.Tiff ".

Ми робимо всі ті ж операції для інших форматів (.JPG, .Gif, .PNG), що ви хочете відкрити через більш зручний інструмент для візуалізації зображень.

п’ять. Виклик "параметрів" за допомогою Win+i.

6. Ми переходимо до "Системи" → За замовчуванням ".

7. Ми дотримуємось посилання "Встановіть значення за замовчуванням ...", розташоване внизу вікна.

8. У лівому кадрі зі списком програм ми натискаємо на "засоби перегляду фотографій", потім - згідно з значком із написом: "Виберіть значення за замовчуванням для програми".

дев'ять. Ми ставимо прапори біля необхідних форматів.

10. Натисніть "Зберегти".

одинадцять. Зателефонуйте на пункт контексту "Відкрити" на одному з вибраних зображень.

З'явиться елемент "Переглянути фотографії Windows".

12. Вкажіть інструмент як засіб відкриття зображень за замовчуванням.

Альтернативний метод

Для початківців, які не хочуть заглиблюватися в налаштування Windows 10, рекомендується використовувати утиліту Tweaker Winaero.

Результат буде подібним в обох випадках.

Питання від користувача

Добридень.

Не так давно я перевстановлював Windows-I, перейшов з 7-кі на 10-кут. Здається, все працює, але фотографії та фотографії відкриваються в якомусь тьмяному додатку. Як повернути стандартний перегляд фотографій, як це було в Windows 7?

Доброго часу.

За замовчуванням в новій ОС Windows 10 замість стандартного глядача (який був у Windows XP та 7), додаток "Фотографії" (або англійською мовою. "Фотографії"). З одного боку, він має дещо багатшу функціональність, але з іншого, це не так зручно (і вимагає звички 👀).

Загалом, у цій записці ми розглянемо, як можна відновити "старий" спосіб перегляду фотографій у "нової" ОС (як і в жарті: "Ми раніше жили добре, зараз - ще краще! Але все -таки я знову хочу жити добре ... ").

Так…

*

Як повернути стандартний глядач

Спочатку вам потрібно відкрити налаштування ОС Windows 10 (ви можете використовувати посилання на запуск або комбінація кнопок Win+I).

Параметри Windows 10

Далі перейдіть до розділу "Заявки".

Розділ заявки

Після того, як вам слід перейти до розділу "За замовчуванням програми", Знайдіть підзаголовок "Переглянути фотографії" і натисніть кнопку вибору ... (Приклад см. на екрані нижче).

Програми за замовчуванням - Перегляд фотографій

Далі буде список програм, в яких ви можете вибрати будь -яку з них (приклад CM. на екрані нижче). У нашому випадку вибір заздалегідь визначений ... ✔

Важливий! Якщо у списку списку виборів додатків у вас немає "фотографії Windows"- вам потрібно додати деякі параметри до реєстру. Ви можете зробити це за допомогою спеціального. File- on_photovewer (упакований в Zip Archive за допомогою Winrar).

Переглянути фотографії Windows

Тепер, якщо натиснути двічі клацніть на будь-яку з фотографій- вона повинна автоматично відкриватися у старовинному переглядачеві (як у прикладі нижче).

Перегляд фотографій

Я не можу не зазначити, що деякі формати файлів (головним чином, які є рідше) можуть продовжувати відкриватися в додатку "Фото". Щоб виправити це, натисніть кнопку правої миші на такому файлі та відкрийте його властивості.

Властивості малюнка

❼ 

Далі на вкладці "Поширені" Змініть програму, яка використовується для відкриття цього типу файлу.

Змінити програму

Після налаштування таких налаштувань- всі файли одного формату відкриються у вибраній програмі.

PS

До речі, на мій скромний вигляд, щоб працювати з фотографіями та фотографіями, набагато краще використовувати спеціальний рейнджер, наприклад, Acdsee.

Головне вікно Acdsee

Судіть самі, по -перше, він підтримує майже всі графічні формати; По -друге, це дозволяє переглядати фотографії в архівах (не витягуючи їх); По-третє, в ньому ви можете змінити та обробляти зображення за допомогою вбудованого редактора. Однак у нього є аналоги (див. Посилання на статтю нижче).

В допомогу!

Краще переглянути фотографії в Windows: програми для перегляду зображень та фотографій-https: // ocomp.Інформація/prosmotrshiki -izobrazheniy.HTML

*

На це поки що все. Вдалої роботи!

👋

RSS (як читати RSS)

Інші примітки:

Як обмежити споживання ресурсів процесорів із звичайним захисником у Windows 10
Працюючи на задньому плані, стандартний захисник Windows не буде виконувати повне сканування системи, поки користувач не буде показувати активність на...
Як встановити та налаштувати Google Assistant у Windows 10
Розробка хмарної послуги Google Assistant, компанія Google керувався насамперед користувачами мобільних пристроїв Андроїд і iOS, Однак це не означає, ...
Файл -програвач SWF - Якщо браузер більше не відтворює Flash
Наприкінці 2020 року компанія Аобе повністю припинить підтримку Спалах, що, незважаючи на всі зусилля розробників, не вдалося зробити це безпечним. Ра...