Вікна

Як замінити або приховати стрілки на всіх ярликах у Windows

Як замінити або приховати стрілки на всіх ярликах у Windows

Щоб користувачі могли відрізнити файли та папки від створених на них мітків, останні позначені невеликою піктограмою у формі Стрілки. Це їх стандартний зовнішній вигляд, але якщо ви хочете, ви можете легко його змінити, і без використання сторонніх утиліт. Замініть піктограми у вигляді стрілки на будь -яке відповідне зображення у форматі ICO Просте налаштування реєстру допоможе вам.

Завантажте в Інтернеті, вам подобається розмір значка від 16х16 до 128x128 пікселі (з розміром, який ви можете експериментувати) і скопіюйте його туди, де він не заважатиме вам, наприклад, в корені системного диска або папки Windows. Зараз команда Регедіт Відкрийте редактор реєстру та розширіть цю філію:

Hkey_local_machine/програмне забезпечення/microsoft/windows/currentversion/explorer

Створіть новий підрозділ в останньому розділі та назвіть його Іконки оболонки. У свою чергу створіть нове Параметр смуги З іменем 29, І як його значення, вкажіть повний шлях до раніше скопійованої піктограми.

Це все. Щоб нові налаштування набували чинності, перезапустіть провідник або повторний набір у систему. Стрілки на всіх ярликах будуть замінені також вручну або автоматично створені (При встановленні програм) Ярлики тепер будуть позначені новою іконою.

Примітка: даний твик також може бути використаний для видалення стрілків з ярликів, лише замість звичайного, вам потрібно використовувати порожній, тобто прозорий значок. Twik працює на всіх системах Windows, починаючи з XP до Windows 10.
Як видалити піктограму SHIELD з етикетки програм, що вимагають права адміністратора
Етикетки на робочому столі, створені більшістю програм для настільних ПК. Що це означає? Наявність такого значка говорить про те, що програма завжди з...
Як відновити завантажувач Windows
Windows не завантажується, і на екрані комп'ютера ви можете побачити повідомлення про відмову в роботі завантажувача або взагалі про відсутність типу ...
Як включити зашифровані файли в Windows 10
Пошук файлів та папки у Windows 10 буде виконано набагато швидше, якщо в налаштуваннях системи, щоб увімкнути функцію індексації. Методи та алгоритми ...