Windows 10

Як у Windows 8.1 і 10 встановіть власне відео як аватар

Як у Windows 8.1 і 10 встановіть власне відео як аватар

Як правило, більшість власників Windows 8.1 і 10 використовується як головний аватар Статичні зображення, Однак з тим самим успіхом система дозволяє використовувати власні для цих цілей відео Користувач. Власне в тому сенсі, що його джерело повинно служити вбудованим або підключеним павутина-камера. Встановити відео для аватара в Windows простіше.

У версії 8.1 Вам потрібно перейти на стартовий екран, натисніть на поточний аватар за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Змінити аватар".

У версії 10 відкрийте меню «Пуск», натисніть на мініатюру зображення користувача та виберіть опцію "Змініть параметри облікового запису".

Далі починається все найцікавіше.

Клацати "Створення аватара" -> "Камера".

Як тільки з’явиться зображення, ми активуємо на панелі управління таймер і режим відео, а потім натисніть на екран.

Через три секунди розпочнеться запис. Клацніть на екран, щоб зупинити запис, натисніть кнопку "ДОБРЕ". Це все, відео Аватар готовий, ви можете вибрати його в параметрах вашого облікового запису. Динамічний аватар буде відтворений лише на екрані входу, у попередньому перегляді меню «Пуск», він не відрізнятиметься від звичайного статичного зображення.

На жаль, ми ще не змогли знайти спосіб, який дозволив би дозволити третій партійне відео як динамічний аватар або хоча Gif-Анімація. Файли Avatvra зберігаються в каталозі %Appdata%microsoftwindowsaccountpictures У власному форматі AccountPicture-MS І наскільки нам відомо, перетворювачі для перетворення звичайних відео та динамічних зображень у цей внутрішній формат Windows немає, хоча спосіб виконання такого перетворення за допомогою мови сценарію Windows повинен існувати.

Як скинути забутий графічний пароль на Android
Кількість мобільних пристроїв у світі швидко зростає і майже вирівнюється з кількістю мешканців земної кулі. Разом із поширенням гаджетів безпека дани...
Як встановити розширення Google Chrome на Microsoft Edge Chromium
Нещодавно опубліковано новим браузером Обрізати на базі Хром Вже цілком працює, і кожен може його завантажити. Якщо ви ставитесь до нього дещо упередж...
Як додати до меню завантаження від рятувального диска Sergei Strelec
Якщо ноутбук Windows раптом перестає завантажуватися, ви можете отримати доступ до файлів, використовуючи будь -кого Livecd З побудованим менеджером ф...