Windows 10

Як встановити довільний колір для заголовків неактивних Windows у Windows 10

Як встановити довільний колір для заголовків неактивних Windows у Windows 10

Перша версія Windows 10 була набагато успішнішою, ніж перші випуски її попередників, хоча не без ряду недоліків. Більшість з них були усунені в критичному оновлення Поріг 2, Але деякі дрібниці все ще залишаються незрозумілими. Як відомо, у попередніх виданнях Windows 10 заголовки вікон були білими, і неможливо було змінити свій колір за системами системи, що багато користувачів не любили.

Така можливість з’явилася з оновленням, однак лише активні вікна можуть бути кольоровими, проте, неактивні вікна все ще мають білий колір. Правда, ви все одно можете змінити колір заголовків неактивних вікон, але для цього вам доведеться щось виправити в реєстрі, оскільки розробники не надали відповідних налаштувань у оновленому інтерфейсі Windows.

Отже, якщо ви хочете неактивних Windows у Windows 10, також мають колір, команда Регедіт Відкрийте редактор реєстру та розширіть наступну галузь:

Hkey_current_user/програмне забезпечення/microsoft/windows/dwm

Телефонуючи контекстне меню в правій частині вікна редактора, створіть новий параметр типу Dword.

І назвати його AccentColorInactive.

Клацніть на нього двічі за допомогою миші та у вікні, що відкривається, встановіть кольоровий код шістнадцятковий формат. Ви можете отримати код кольору, який вам потрібен, використовуючи спеціальні утиліти, щоб визначити колір, як Піксі, Відповідні інструменти в графічних редакторах або використання будь -яких HTML-Стіл квітів.

Зміни набувають чинності негайно, і як тільки ви зберігаєте результат, колір заголовка неактивного вікна зміниться. На жаль, запропонований тут твіт не працює цілком правильно, а деякі кольори можна встановити, а інші - ні. Отже, встановлення яскраво -жовтого кольору для заголовків (FFFF00), Чомусь ми отримали бірюзу.

Ми використовуємо телефон як модем, як розповсюджувати Інтернет з телефону
Незалежно від того, наскільки швидко збільшується висвітлення Інтернету нашої величезної країни, є багато місць, куди неможливо перейти до мережі чере...
Первинні налаштування MacBook
На першому початку комп'ютера потрібно встановити основні параметри та з’ясувати технічні характеристики комп'ютера, що працює на macOS. Технічна інфо...
Резервне копіювання та відновлення Windows за допомогою DISM ++
Як створити найбільш компактні резервні вікна, не пов'язані з завантажувачем та стилем диска, який можна відновити на комп’ютері при зміні цих обстави...