Windows 10

Як відобразити інформацію про попередню авторизацію в системі в системі на екрані входу в Windows 10

Як відобразити інформацію про попередню авторизацію в системі в системі на екрані входу в Windows 10

Windows має одну цікаву функцію, яка дозволяє відображати детальну інформацію про попередній вхід до системи, навіть якщо останній був невдалим. За замовчуванням налаштування приховано, але його можна увімкнути, вдаючись до невеликого телевізійного реєстру. Цікаво, що ця хитрість дуже стара, вона використовувалася в Windows 2000, Однак з тим самим успіхом він працює над усіма наступними версіями, включаючи Windows 8.один і 10.

Тепер про те, як його реалізувати. Команда Регедіт Відкрийте редактор реєстру та розширіть наступну гілку в лівій колонці:

Hkey_local_machine/програмне забезпечення/microsoft/windows/currentversion/політика/система

Створіть новий параметр, як у останньому підрозділі Dword.

Що це Displaylastlogoninfo, і як його значення, встановлено один.

Якщо у вас вже є вказаний параметр, то, швидше за все, це матиме значення 0. Замініть його на одиницю, закрийте редактор реєстру та переробити його в систему.

На момент наступного входу, одразу після введення пароля, ви побачите повідомлення, що вказує на стан введення (успішний або невдалий), Точний час та загальна кількість невдалих спроб ввести в систему.

Ви можете використовувати конфігурацію як додатковий захід безпеки, яка дозволяє з’ясувати, чи була спроба несанкціонованого доступу до комп'ютера.

Примітка: У всіх системах Twik працює лише під час використання локального облікового запису.

Встановіть P7-Office на Windows, найбільш детальну інструкцію
Як правило, перехід до внутрішнього програмного забезпечення рідко починається з заміни операційної системи - це занадто інтенсивний процес, який пере...
Як увімкнути оновлення Windows 10
Оновлені файли операційної системи Windows надходять до користувача за допомогою спеціальної програми, вбудованої в систему - "Центр оновлення". Вона ...
Як відновити віддалені фотографії на телефоні для Android та iPhone
Задайте питання друзям: Чому вони часто використовують свій смартфон? Швидше за все, виявляється, що гаджет використовується набагато рідше як засіб с...