Оптимізація

Як встановити інший браузер за замовчуванням замість Edge у Windows 10?

Як встановити інший браузер за замовчуванням замість Edge у Windows 10?

Зміст

Після чистої установки або оновлення операційної системи до Windows 10, головного браузера, вона призначить вбудований край (дізнайтеся, як його вимкнути, ви можете у статті, як відключити або видалити Microsoft Edge на комп'ютер ). Але якщо ви звикли використовувати інший серфінг для серфінгу в Інтернеті, вам потрібно знати, як зробити браузер за замовчуванням у Windows 10.

Установка браузера за замовчуванням

Встановіть Інтернет -відпочинок, який ви раніше використовували за замовчуванням, може бути декількома способами.

Додаток має параметри

 1. Меню «Пуск» → Параметри додатка → Система.
 2. На лівій стороні екрана виберіть розділ "Програми за замовчуванням", після цього, прямо у вікні, натисніть на елемент веб -браузера.
 3. Клацніть на піктограму та виберіть одного з спостерігачів, встановлених на комп'ютері, у списку відкриття.

На панелі управління

 1. Панель управління → Програми (Виберіть Перегляд за категоріями) → Завдання програм за замовчуванням.
 2. На лівій стороні вікна відкрито знайдіть потрібний Інтернет -браузер, а вправо виберіть "Використовуйте цю програму за замовчуванням" → OK.

У налаштуваннях Інтернет -рекектора

У налаштуваннях кожного інтернет -фастору ви можете встановити його основну. Як це зробити, подивіться на приклад Google Chrome.

 1. Налаштування → Браузер браузера за замовчуванням Натисніть Google Chrome за замовчуванням ".

Корисно знати! Також встановіть основний браузер той, який ви постійно використовуєте, ви можете під час його встановлення. Це буде запропоновано зробити автоматично.

Порівняння файлів до головного браузера

Для порівняння певного типу файлів з основним браузером краще використовувати класичну панель управління, оскільки він забезпечує більший вибір параметрів порівняно з параметрами програми.

 1. Панель управління → Програми (вкажіть перегляд за категоріями) → Завдання програм за замовчуванням.
 2. На лівій стороні вікна відкрито знайдіть потрібний Інтернет -браузер, а вправо виберіть "Виберіть значення за замовчуванням для цієї програми" →.
 3. У вікні "Порівняння програм" вкажіть перевіри розширень, які автоматично відкриваються вибраним інтернет -фактом при запуску файлу.

Висновок

Вбудований браузер Edge у Windows 10, незважаючи на нові додаткові функції, рідко використовується як інтернет -спостерігач за замовчуванням. Тому ви можете встановити основний браузер, який ви звикли використовувати. Це можна зробити на панелі управління, параметрів програми або в самій програмі.

За замовчуванням встановлений браузер Microsoft Edge Windows 10. Тим не менш, навіть якщо Edge приносить багато нововведень та функцій порівняно з Internet Explorer, ви все одно можете змінити браузер, встановлений за замовчуванням на більш знайомий, можливо, зручний. Не важко встановити будь -який з популярних браузерів, що можна побачити, використовуючи один із трьох способів.

 

Як змінити веб -браузер за замовчуванням у Windows 10 з "Поселення"?

Щоб встановити браузер за замовчуванням, вам потрібно відкрити "Налаштування". Швидкий шлях до цього, відкрийте меню, а потім натисніть або торкніться . Існують також інші способи запуску налаштувань у Windows 10.

Тоді вам потрібно вибрати кнопку .

У меню, розташованому з лівого боку, слід вибрати .

На правій частині вікна потрібно прокрутити донизу і знайти розділ із іменем .

У цьому розділі відображається веб -браузер, який наразі встановлюється пріоритетним на комп’ютері. Якщо на комп’ютері вже є третій сторонні браузери, тут ви можете призначити будь -яку з них за замовчуванням. Вам просто потрібно натиснути з мишею або доторкнутися до значка, що відображається.

Тепер буде відображений список, який включає браузери, встановлені на комп’ютері. Щоб змінити основний браузер у системі, вам потрібно вибрати один із шматочком або сенсорним списком.

У цьому списку в самому дні ви можете знайти посилання . Перехід на ньому запустить "магазин", де пропонується завантажити та встановити інші браузери.

Як змінити браузер, який використовується за замовчуванням під час його встановлення в Windows 10?

Якщо потрібно, скористайтеся улюбленим браузером, вам потрібно спочатку завантажити його, а потім встановіть його. Під час процесу встановлення або відразу після встановлення буде запропоновано "встановити браузер за замовчуванням". Візьмемо для прикладу браузер Yandex.

Але в Windows 10 все дещо відрізняється в порівнянні з іншими операційними системами Microsoft. Просто візьміть і зробіть браузер головним не спрацює. Після його встановлення буде запропоновано змінити браузер, встановлений як основний, але Windows 10 автоматично відкриє "Налаштування" на вкладці, як це було описано раніше, потрібно вибрати веб -браузер, який повинен бути встановлено в системі.

Установка браузера за замовчуванням через панель управління Windows 10

Щоб змінити браузер, встановлений за замовчуванням у Windows 10, ви можете використовувати традиційну "панель управління". Спочатку потрібно почати. Для цього введіть панель пошуку "Панель", яку ви можете відкрити, натиснувши піктограму "Lupa" на панелі завдань. Завершіть запуск "панелі управління", вам потрібно вибрати відповідний результат зі списку. Прочитайте про методи відкриття "Панель управління" у Windows 10.

У вікні "Панель управління" потрібно натиснути або торкнутися напис .

Далі перейдіть за посиланням .

Тоді вам потрібно знайти в лівому меню та вибрати необхідний браузер, щоб встановити його з основним.

З правого боку після вибору короткого опису вибраного браузера та доступний два варіанти вибору:

 1. Використовуйте цю програму за замовчуванням;
 2. Виберіть значення за замовчуванням для цієї програми.

Щоб зберегти налаштування, просто виберіть першу опцію та натисніть кнопку . Тепер браузер за замовчуванням встановлений у Windows 10.

Підсумок статті може прийти до висновку, що зміна встановленого браузера за замовчуванням у Windows 10 абсолютно складно, і кожен може це зробити. Ці процедури для будь -якого браузера майже однакові. Microsoft не залишила можливості для браузерів автоматично стає головним, і це дуже добре: не буде невідомого Інтернет -спостерігачів, які могли б з’явитися з неуважною установкою, помилково непоміченим прапором.

Встановлення улюбленого браузера за замовчуванням - це перший крок до зручної роботи в Інтернеті. Змініть налаштування комп'ютера, щоб він відкривав посилання у вибраній програмі, могло бути декількома способами.

Через меню "Параметри"

Щоб встановити браузер за замовчуванням через меню "Параметри", використовуйте наступні інструкції:

 1. Зателефонуйте в меню "Пуск" і перейдіть до "Параметрів". Кнопка виклику цього меню може не підписуватися - тоді вона відображається як передача.
  Клацнувши кнопку "Параметри", вікно з налаштуваннями системи користувача з’явиться
 2. Виберіть "Система", а потім "Програми за замовчуванням" в меню зліва.
  У вас буде список програм, які використовуються за замовчуванням для відкриття різних типів файлів
 3. Солодкий предмет "веб -браузер". Клацніть на вибраному браузері. Список встановлених браузерів з’явиться під заголовком "Виберіть додаток". Клацніть на той, який ви хочете встановити як основну.
  Система автоматично розпізнає всі встановлені браузери та показує їх список

Через "Панель управління"

Ви можете встановити браузер з основним через "Панель управління":

 1. Зателефонуйте на "Панель управління". Він розташований по дорозі "старт" - "послуга".
  У вікнах "Панелі управління" ви можете змінити "тонкі" системи системи
 2. Клацніть на "Програми", а потім до "Завдання програми за замовчуванням".
  У "Панелі управління" ви також можете видалити та оновити встановлені програми
 3. Система швидко збирає дані та видасть список програм та утиліт, встановлених на комп’ютері. Знайдіть у списку зліва браузера, який ви хочете встановити за замовчуванням, і натисніть на нього.
  Ви побачите короткий опис програми та посилання на веб -сайт розробника
 4. Клацніть на "Використовуйте цю програму за замовчуванням", а потім "OK".

Через налаштування браузера

У Windows 10 параметри програми за замовчуванням не завжди містяться в браузерах. Однак у меню програми ви можете знайти посилання на "параметри", яке негайно надішле до налаштувань головного веб -браузера.

Більшість сучасних браузерів відразу після встановлення запитайте користувача, чи встановити їх за замовчуванням. Такий запит виглядає як діалогове вікно, яке з’являється під час відкриття програми.

Гугл хром

Налаштування браузера Google Chrome наступні за замовчуванням:

 1. Відкрийте налаштування. Для цього натисніть на три точки в правій верхній частині екрана та виберіть "Налаштування" у меню Pop -up.
  Налаштування браузера відкриються на одній вкладці
 2. Підмітайте налаштування до самого дна. Ви побачите елемент "Браузер за замовчуванням". Клацніть на кнопку навпроти нього.
  Якщо браузер вже встановлений як програма за замовчуванням, то повідомлення про це відображатиметься в цьому пункті
 3. Програма перенаправить вас на вікно "Параметри", де негайно з’явиться список спливаючих списків встановлених браузерів. Chrome буде виділено в іншому кольорі. Вам просто потрібно натиснути на нього.
  Меню "Параметри" автоматично підтримує встановлене налаштування

"Яндекс.Браузер "

"Яндекс.Браузер "вже під час встановлення пропонує налаштувати себе як програму за замовчуванням. Під час запуску інсталятора, завантаженого з сайту, ви побачите підпис із галочку внизу вікна "Зробіть браузер за замовчуванням".

За замовчуванням поле "Зробити браузер за замовчуванням" увімкнено

Якщо програма вже стоїть, але не призначена браузером за замовчуванням, ви можете виправити це в його налаштуваннях:

 1. Введіть налаштування. Для цього натисніть на три смуги, розташовані поруч із "скороченням" та "закрити" зверху праворуч.
  Ви побачите довгий список налаштувань браузера
 2. Підмітайте сторінку та знайдіть елемент "браузера за замовчуванням". Якщо "Яндекс.Браузер "вже встановлений як головний, ви побачите повідомлення про це. Клацніть на за замовчуванням Використовуйте Yandex.Браузер ".
  Точка "Зробити браузер за замовчуванням" розташована майже в кінці сторінки
 3. Програма самостійно встановить себе як браузер за замовчуванням.

Mozilla Firefox

Встановлення Mozilla Firefox браузером за замовчуванням схоже на Chrome:

 1. Перейдіть до налаштувань (три горизонтальні смужки в правій верхній частині інтерфейсу, потім "Налаштування").
  У налаштуваннях Mozilla Firefox встановлення браузера за замовчуванням розташована в верхній частині сторінки
 2. Ви побачите сумний блакитний емотик, якщо інший браузер призначений за замовчуванням. Клацніть "Встановити за замовчуванням ...". Спостерігач перенесе вас до параметрів програм і негайно відкрив список браузерів у спливаючому вікні.
 3. Клацніть на предмет Firefox.
  Вибраний браузер виділиться в іншому кольорі

Опера

Щоб зробити оперу головним провідником в Інтернеті, виконайте наступні кроки:

 1. Відкрийте нову порожню вкладку. Клацніть у верхньому правому куті на трьох смужках з регуляторами. Бічне меню відкриється.
  Опера пропонує скорочене та компактне основне меню налаштувань
 2. Солодке бічне меню до самого кінця і знайдіть елемент "Зробіть оперу браузером за замовчуванням". Клацніть на нього.
  Встановлення оперної установки за замовчуванням здійснюється буквально двома кліками
 3. Готово, опера встановлюється як основний браузер.

ВІДЕО: Як зробити Chrome, Firefox, Opera, Yandex, Edge By Beault Browser у Windows 10

Вибираючи улюблений браузер за замовчуванням, ви можете зручно подорожувати через Інтернет.

Вирішення проблем із запуском Tlauncher
Сьогодні не так багато хороших і стабільних запусків для популярної гри Minecraft. Один з них - продукт Tlauncher, розроблений у 2013 році. Програма в...
Файл великих пальців.ДБ
Великі пальці - це прихований системний файл, створений операційною системою Windows. Це потрібно для зберігання кешу -копії зображень PNG, JPEG, HTML...
Як ініціалізувати жорсткий диск
Якщо ви купили новий жорсткий диск і підключили його лише до системи, то спочатку вам доведеться ініціалізувати його. Тобто запуску. Відкрийте утиліт...