Windows 10

Як встановити власну папку в Windows 10, відкрито, коли ви натискаєте на піктограму провідника на панелі панелі завдань

Як встановити власну папку в Windows 10, відкрито, коли ви натискаєте на піктограму провідника на панелі панелі завдань

У Windows 10, якщо натиснути піктограму провідника на панелі завдань, за замовчуванням відкриється каталог "Швидкий доступ". Налаштування для встановлення відкриття головного вікна "Цей комп'ютер" Система має, але що робити, якщо користувач хоче натиснути на значок Дослідник Відкрита довільна папка? На жаль, такий варіант у Windows 10 не надається, але є хитрість, яка дозволяє вам обійти це обмеження.

Для цього вам потрібно завершити один твір реєстру та створити один невеликий сценарій VBS, в якому шлях до необхідної папки буде прописано. Отже, почнемо зі створення сценарію. ВІДЧИНЕНО Ноутбук, Скопіюйте та вставте в нього цей текст:

Wscript.CreateObject ("WScrib.Оболонка ").Запустити "D: \ public"

, Заміна шляху "D: \ public" його власний. Не використовуйте латинські імена на шляху до папки, інакше ви отримаєте помилку під час виконання сценарію. Збережіть файл у зручному місці для вас, привласнивши його ім’я Запуск і розширення VBS (Запуск.VBS).

У нашому прикладі сценарій зберігався у папці профілю користувача %профіль користувача%. Зараз команда Регедіт Відкрийте редактор реєстру та розширіть наступну галузь:

Hkey_current_user/програмне забезпечення/класи/clsid

В останньому каталозі створіть підкаталог 52205FD8-5DFB-447D-801A-D0B52F2E83E1,

в ньому - Штурм, в ньому - OpenNewindow, І в ньому - Командування.

Як результат, ви повинні отримати цей шлях:

Hkey_current_user/програмне забезпечення/class/clsid/52205fd8-5dfb-447d-801a-d0b52f2e83e1/shell/opennewwindow/commandow/команда

В останньому підрозділі буде параметр за замовчуванням. Клацніть на нього двічі та встановіть наступний рядок як його значення:

Wscript.Exe C: \ користувачі \ user_name \ запуск.VBS

, в якому друга частина - це повний шлях до сценарію, створеного раніше Запуск.VBS.

Звичайно, ім'я користувача матиме своє. У тому ж підрозділі Командування Створіть новий параметр рядка та назвіть його Делегатепроекту.

Залиште значення параметра порожнім.

Це все, ви можете закрити редактор реєстру і спробувати, що сталося. Тепер, коли ви натиснете піктограму провідника на панелі завдань, у вас буде власна папка.

Вибір найкращих програм для створення презентацій
Ми розповідаємо за допомогою, які інструменти та як зробити прекрасну презентацію на комп’ютері зі слайдами, анімацією та переходами. Вибір сучасних д...
Як включити нові параметри заголовка у Windows 10 1903
Робота над вдосконаленням інтерфейсу побудованих -в універсальних програмах Windows 10 постійно здійснюється. Отже, в оновленні 1903 Новий заголовок с...
Резервне копіювання та реставрація меню «Пуск» Windows 10 за допомогою утиліти макета «Пуск» Резервного копіювання
Намагаючись виконати роботу з Windows 10 максимально комфортними при використанні декількох комп'ютерних пристроїв Microsoft реалізувала в ньому механ...