Підказки

Як у Windows 10 Змініть макет клавіатури за замовчуванням

Як у Windows 10 Змініть макет клавіатури за замовчуванням

Зміст

За замовчуванням у Windows 10 наступні комбінації ключів: Windows (клавіша емблеми) + космічний корабель та Alt + Shift працюють для переключення мови введення. Однак багато, і я також вважаю за краще використовувати для цього Ctrl + Shift.

У цій короткій інструкції - як змінити комбінацію, щоб переключити макет клавіатури в Windows 10, якщо з тієї чи іншої причини параметри, що використовуються на даний момент, не підходять для вас, а також включають ту саму комбінацію екрана клавіші в екран клавіатури в система. В кінці цього керівництва є відео, яке показує весь процес.

Зміна комбінації ключів, щоб змінити мову введення в Windows 10

З випуском кожної нової версії Windows 10 кроки, необхідні для зміни комбінацій ключів, незначно змінюються. У першому розділі інструкцій крок за кроком у останніх версіях - Windows 10 1903 травня 2019 р. Оновлення та попередні, 1809 та 1803. Кроки, щоб змінити клавіші зміни мови введення Windows 10, будуть наступними:

 1. В Windows 10 1903 та 1809 Відкрийте параметри (Keys Win+I) - пристрої - введення. У Windows 10 1803 - Параметри - Час та мова - регіон та мова. На скріншоті - як він виглядає в останньому оновленні системи. Клацніть на елемент Додаткові параметри клавіатури Ближче до кінця сторінки налаштувань. 
 2. У наступному вікні натисніть Параметри мовної панелі
 3. Перейдіть на вкладку "Перемикання клавіатури" і натисніть "Змінити комбінацію клавіші". 
 4. Вкажіть потрібну комбінацію ключів для переключення мови введення та застосування налаштувань. 

Внесені зміни набудуть чинності відразу після зміни налаштувань. Якщо вам потрібні, вказані параметри також застосовуються до екрана блокування для всіх нових користувачів, докладніше про це нижче, в останньому розділі інструкцій.

Крім того, в останній версії Windows 10, одразу після встановлення, при першій зміні язика ви побачите сповіщення, яке пропонує швидко змінити комбінацію ключів, ви можете використовувати його:

Кроки для зміни комбінації ключів у попередніх версіях системи

У попередніх версіях Windows 10 ви також можете змінити комбінацію клавіш, щоб змінити мову введення на панелі управління.

 1. Перш за все, перейдіть до "мови" точки панелі управління. Для цього почніть набрати "панель управління" у пошуку панелі завдань, і коли є результат, відкрийте його. Раніше цього було достатньо, щоб натиснути кнопку "запустити" за допомогою правої кнопки, виберіть у контекстному меню "Панель управління" (див. Як повернути панель управління до контекстного меню Windows 10).
 2. Якщо тип "категорії" включений на панель управління, виберіть "Змінити метод введення", і якщо "піктограми", то "мова".
 3. На екрані зміни параметрів мови виберіть "Додаткові параметри" зліва.
 4. Потім у розділі "Перемикання методів введення" Клацніть "Змінити комбінації клавіш мовної панелі".
 5. У наступному вікні, на вкладці "Перемикач клавіатури" натисніть кнопку "Змінити комбінацію клавіші" (слід вибрати точку "Мова введення перемикання").
 6. І останній етап полягає в тому, щоб вибрати бажану точку в "зміні мови введення" (це не зовсім те саме, що зміна макета клавіатури, але ви не повинні думати про це, якщо у вас є лише одна російська та одна англійська макет, як -от такі, як Майже всі користувачі).

Застосовуйте зміни, натиснувши пару разів ОК і колись "Зберегти" у вікні додаткових параметрів язика. Готовий, тепер мова введення в Windows 10 переключить потрібні клавіші.

Зміна комбінації клавіш мови перемикання на екрані входу в Windows 10

Які описані вище кроки не змінюють поєднання клавіш для екрана привітання (куди ви вводите пароль). Тим не менш, це легко змінити, і там для комбінації, яке вам потрібно.

Робити це просто:

 1. Відкрийте панель управління (наприклад, за допомогою пошуку на панелі завдань) та в ній - елемента "регіональні стандарти".
 2. На вкладці "Додаткові" на "екрані привітань та облікових записів нових користувачів" натисніть "Скопіюйте параметри" (потрібні права адміністратора).
 3. І останній - позначте точку "Екран привітань та системних облікових записів" і, за бажанням, наступні - "нові облікові записи". Застосуйте налаштування та після цього, однакова комбінація клавіш та ту саму мову введення за замовчуванням, яку ви встановили в системі, буде використовуватися на екрані пароля Windows 10.

Ну, в той же час відео інструкції щодо зміни клавіш для перемикання язика на Windows 10, що чітко показує все, що щойно описано.

Якщо, як результат, щось не виходить для вас, пишіть, ми вирішимо проблему.

Мова за замовчуванням встановлюється під час встановлення Windows 10 на комп’ютері. Операційна система надає параметри, які дозволяють змінювати параметри мови в будь -який час. У цій статті ми проаналізуємо, як швидко та просто змінити мову за замовчуванням - інтерфейс, введення тощо.

Зміст

Налаштування мови Windows 10

Ми переходимо до параметрів "десятки" з комбінацією ключів Win+I. Вибір розділу "Час та мова". На вкладці "Регіон і мова" ми бачимо список усіх доданих мов. Ви можете додати новий, натиснувши на піктограму плюсом.

Щоб встановити певну мову як основний інтерфейс, ми вибираємо із запропонованого списку.

У нашому списку немає англійської мови, хоча англійська макет присутня. Це означає, що мовна пакет не завантажується для англійської мови. У списку ми натискаємо на англійську.

Вони помітили, що для того ж українського "мовного пакету" встановлено ", а для англійської мови" доступний ".

У параметрах натисніть "Завантажити". Ми чекаємо навантаження на завантаження нової мови, а потім встановлюємо її як основну для інтерфейсу, як показано вище.

Для попередніх версій Windows (до складання 1803 р.) Кілька інших налаштувань були актуальними. Замість того, щоб вибирати зі списку правильної мови, ОС запропонувала наступне. Клацнувши на язиці, повідомлення з’явилося "Використовуйте як основну".

Завантаживши мовний пакет та встановити його як основну для інтерфейсу, вам потрібно перезавантажити комп'ютер. Зміни будуть актуальними лише для користувача, облікові записи яких змінили налаштування.

Екран привітання

Зміна основної мови операційної системи не означає, що мова екрана привітання зміниться. Це можна зробити лише на панелі управління. Тут описані методи, як його ввести.

Переходимо, вибираємо розділ "Регіональні стандарти" (у режимі перегляду встановіть великі піктограми). Клацніть на вкладці "Додатково" та значок "Скопіюйте параметри". Ми бачимо, що для цієї дії нам знадобляться права адміністратора.

Ми встановлюємо маркери навпроти цих моментів.

Перший - це зміна мови для екрана привітання. Друга - змінити параметри мови для всіх користувачів комп'ютера, а не лише адміністратору.

Змініть мову введення за замовчуванням

Мова клавіатури, яка підключена відразу після запуску ОС, змінює цікавий спосіб. Ми знову переходимо в параметри мови Windows 10. Наприклад, нам потрібно встановити англійську макет за замовчуванням. Клацніть на нього - і рухайтеся вгору за допомогою стріл.

Не важко здогадатися, що мови перемикаються в порядку, встановленому в налаштуваннях. Перша мова у списку буде включена за замовчуванням.

Так просто, використовуючи параметри Windows 10, ми можемо встановити мову за замовчуванням. Ми проаналізували, як змінити мову для інтерфейсу, екрану привітання, нових користувачів, а також змінили мову введення та послідовність комутаційних клавіатур.

Про мови є ще багато цікавих речей:

Способи, як відновити мовну панель у Windows 10.

Вирішення проблем із переходом мови на Windows 10.

Як змінити мову у Photoshop на російську.

Як змінити язик у Skype на Windows 10.

У сучасній статті ми розглянемо, як встановити клавіатуру за замовчуванням на Windows 10.

Встановіть макет клавіатури за замовчуванням у параметрах

1. Відкрийте меню "START" та перейдіть до "Параметри" (або натисніть клавіатуру Keyboard Win+I клавіатуру).

2. Перейдіть до "пристроїв" => з лівого боку, виберіть "Enter", з правого боку натисніть "Додаткові параметри клавіатури".

3. У абзаці "Виглядаючи метод введення", виберіть мову зі списку, який ви хочете використовувати за замовчуванням.

Встановіть макет клавіатури за замовчуванням у PowerShell

1.Відкритий PowerShell: Один із способів - на панелі пошуку введіть PowerShell і виберіть його з знайдених результатів.

2. Введіть команду Get-winuserlanguagelist і натисніть клавішу Enter. Вам потрібно запам'ятати мову мови, яка вибирається за замовчуванням та мовою, яку ви хочете зробити за замовчуванням.

3. Щоб змінити мову за замовчуванням, використовуйте команду Set -winuserlanguagelist -languagelist en -sus, uk -force  (Змініть виділений червоний на свої значення, першу мову en -o -tot, яка використовується за замовчуванням, а друга Великобританія -що потрібно робити за замовчуванням).

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть у коментарях! Щастя тобі 🙂

Як встановити пароль на архіві у Вінрарі та 7-ZIP
У сучасному світі майже всі особисті дані повинні бути надійно захищені, оскільки в будь -який час вони можуть потрапити в руки зловмисника. Якщо ви д...
Як обчислити та обчислити інтерес у Excel
Ми регулярно стикаємося з концепцією інтересу до повсякденного життя. Лише знижки, з якими реклама рясні вже наповнена болям. І якщо ви забираєте 10% ...
Як замінити мініатюри Windows на панелі завдань у Windows 10 на звичайний список
Якщо поставити курсор миші на значок запущеної програми на панелі управління, над ним з’явиться невелике вікно попереднього перегляду. Застосування пр...