Windows 10

Як приховати ім’я користувача з екрана входу в систему в Windows 10

Як приховати ім’я користувача з екрана входу в систему в Windows 10

Якщо ви вводите екран блокування Windows 10, У його нижньому лівому куті ви можете побачити імена користувачів комп'ютера. Це дуже зручно, оскільки дозволяє швидко перемикатися між обліковими записами, але що робити, якщо з якихось причин, наприклад, для цілей безпеки, ви захочете приховати дисплей користувачів на екрані блокування? Це можливо і, якщо можливо, як тоді зайти в необхідний рахунок?

Так, це цілком можливо.

Застосовуючи просте налаштування реєстру, ви можете приховати будь -якого з користувачів або всіх імен одночасно, вдаючись до обладнання "Місцева політика безпеки". Подумайте почати приховувати імена всіх користувачів. Клацніть Win + R Call у вікно Пробігати і виконайте в ній команду Сектол.MSC. У лівій колонці локального вікна безпеки розширюйте гілку Місцеві політики -> Параметри безпеки.

Знайдіть параметр праворуч "Інтерактивний вхід до системи: не відображайте останнє ім'я користувача" і активуйте його, натиснувши на нього двічі та переключивши радіо відео в положення "Включно".

Залишаючи систему, ви побачите, що імена в нижньому лівому куті приховані.

І для введення системи, яку вам запрошують ввести вхід у поле (електронна пошта) і пароль певного користувача, який слід розуміти як будь -який користувач, який має обліковий запис на цьому комп’ютері.

Ми видаляємо назву певного користувача з екрана блокування

Виклик меню кнопки Win + X, натиснувши Почати, Оберіть "Управління комп'ютером".

І після відкриття вікна обладнання відкрийте налаштування в лівій колонці Місцеві користувачі та групи -> Користувачі.

Запам’ятайте назву облікового запису, який потрібно приховувати. Зараз команда Регедіт Запуск Редактор реєстру І розширити наступну гілку:

Hkey_local_machine/програмне забезпечення/microsoft/windows nt/currentversion/winlogon

Створіть новий підрозділ в останньому розділі з іменем Спеціальні знаки.

І в ньому, у свою чергу, створіть інший підрозділ із іменем Список користувачів. Як результат, ви повинні отримати цей шлях:

Hkey_local_machine/програмне забезпечення/microsoft/windows nt/currentversion/winlogon/specialaccounts/userlist

Створити в підрозділі Список користувачів Новий параметр, як Мандрівка з іменем користувача, якого ви хочете сховатися з екрана входу в систему.

Значення параметра за замовчуванням не потрібно змінювати, воно повинно залишатися таким, яким він є, тобто, 0. Закрийте редактор реєстру та залиште систему. Якщо ви все зробили правильно, обраний ваш рахунок буде прихований.

Цей другий метод найкраще застосовувати у випадках, коли ви не збираєтеся не використовувати обліковий запис тривалий час, якщо вам раптом потрібно його ввести, вам доведеться застосувати перше налаштування, яке приховує всі рахунки або видалити створену в підрозділі Список користувачів Параметр з назвою користувач.

Як відновити вкладки в Google Chrome
Іноді трапляється, що комп'ютер різко вимикається, або браузер летить, після чого всі відкриті вкладки зникають. І надзвичайно необхідно відновити їх,...
Вимкніть пароль або PIN -код під час завантаження Windows 11
Під час чистої установки Windows 11 система пропонує ввести один PIN -код для подальшого авторизації. Це не потрібно це робити, але тоді вам знадобить...
Як відключити показ рекомендованих розширень у Mozilla Firefox
Одне з нововведень у компанії Мозілья Браузер Firefox 68 з'явилася поява рекомендацій, що до встановлення розширень. Відтепер у Доданному менеджері "F...