Помилки та проблеми

Як зробити стартове меню в Windows 10, як у Windows 7?

Як зробити стартове меню в Windows 10, як у Windows 7?

Зміст

28 листопада 2016 року

Classic Shell - це безкоштовна програма для повернення попереднього типу класичного меню «Почати» в операційних системах Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista. Програма змінює візуальний відображення елементів операційної системи Windows для більш зручного використання.

Багато користувачів незручні при використанні меню «Пуск» через те, що розробник Windows Microsoft постійно змінює параметри, параметри та зовнішній вигляд меню «Пуск».

Тому багато користувачів хочуть повернути класичне меню «Пуск» для операційних систем Windows 10, Windows 8.1, Windows 8. У операційній системі Windows 7 користувачі змінюють зовнішній вигляд меню "START" у стилі операційної системи Windows XP.

Безкоштовна класична оболонка повертає класичний тип "запуску", дозволяє робити широкі налаштування для відображення стилів, параметрів та дизайну стартового меню.

Класична програма Shell складається з трьох компонентів:

У цій статті ми розглянемо роботу компонента меню «Класичний запуск», яка дозволяє зробити попереднє меню «Пуск» в операційній системі Windows. Не всі користувачі потребують інших компонентів програми.

Класична програма Shell працює російською мовою. Ви можете завантажити програму Classic Shell з офіційного веб -сайту розробника. На сторінці завантаження виберіть файл Classic Shell X.X.x (російська) "для завантаження на комп'ютер.

Класичне завантаження оболонки

Класична оболонка встановлення

Встановлення класичної програми Shell відбувається російською мовою і не викликає труднощів. Послідовно передайте вікна Master Installation Classic Shell.

У вікні "Селективна установка" виберіть компоненти програми для встановлення на комп'ютері. За замовчуванням всі компоненти вибираються для встановлення.

Ми хочемо повернути класичне меню "Почати", тому вам потрібно залишити лише компоненти "Класичне меню запуску" та "Класичне оновлення оболонки" (для автоматичного оновлення).

Компоненти "Класичного дослідника" та "класичного IE" змінюють зовнішній вигляд Internet Explorer, і не всі користувачі потребують таких змін, і такі зміни потрібні. Тому відключіть встановлення цих компонентів.

Далі заповніть встановлення класичної оболонки на комп’ютері.

Класична оболонка для Windows 10

Після натискання кнопки лівої миші в меню «Пуск» ви побачите класичне меню «Пуск» у стилі Windows 7, встановленому в операційній системі Windows 10. Ось як виглядає меню «Пуск» з налаштуваннями за замовчуванням.

Класичне меню «Пуск» для Windows 8 буде виглядати так.1 або Windows 8.

Класична обстановка оболонки

Після встановлення програми вікно "Параметри меню" Класичне запуск "відкриються. Це вікно встановлює всі параметри програми.

Ви можете в будь -який час змінити параметри класичної оболонки. Для цього натисніть на меню "Почати" за допомогою правої кнопки миші, а в контекстному меню виберіть "Налаштування".

На вкладці "Пуск меню" ви можете вибрати класичний стиль для меню "Почати" у стилі операційних систем Windows XP або Windows 7.

За допомогою налаштувань за замовчуванням на робочому столі відображається стандартна кнопка "запуск". Замість зображення кнопки з операційної системи ви можете встановити зображення з класичної оболонки (два варіанти) або додати власне зображення, якщо у вас є подібне зображення.

За замовчуванням основні параметри в програмі зроблені на вкладках: "Початкові меню", "Основні параметри", Обкладинка "," Встановлення меню "Пуск" ".

Покладіть DAW навпроти елемента "Показати всі параметри", щоб налаштувати інші параметри в класичній програмі Shell.

Після цього стане доступні додаткові налаштування на вкладках: "Тип меню", "Кнопка запуску", "Панель проблем", "Параметри Windows 10", "Контекстне меню", "Звуки", "Мова", "Управління" , "Найголовніше меню", "Загальна поведінка", "Поле пошуку".

Хоча програма за замовчуванням оптимальна, користувач може самостійно змінити параметри програми для своїх потреб, експериментуючи з налаштуваннями. Для цього виберіть налаштування, подивіться, що сталося після їх зміни. Якщо виявляється, що ви трохи перестараєте його змінами параметрів, ви можете повернути налаштування програми за замовчуванням.

У налаштуваннях програми ви можете приховати непотрібні функції, змінювати відображення елементів та піктограм, змінити порядок елементів, видалити елементи з меню "запустити".

Для цього виберіть елемент, виберіть команду та відображення. Після натискання правою кнопкою для потрібного елемента виберіть додаткові функції.

На вкладці "Cover" ви можете вибрати обкладинку для стандартного меню "запустити". За замовчуванням Windows 10 використовує обкладинку "метро". Ви можете вибрати інші обкладинки: "Windows Aero", "Metallic", "Midnight" або "Windows 8", мінімалістична версія "класичної шкіри" або варіант "без обкладинки".

Класичні налаштування оболонки можна зберегти у файлі XML, щоб завантажити налаштування з цього файлу, коли програма класичної оболонки нова. Для цього використовується кнопка "Архів параметрів", виберіть потрібний варіант: "Зберегти на XML" або "Завантажити з файлу XML". Щоб скинути налаштування програми за замовчуванням, виберіть "Скиньте всі налаштування".

Видалення класичної оболонки

Класична програма Shell видаляється стандартним чином. Якщо програма не видаляла правильно, або в процесі видалення є деякі проблеми, використовуйте спеціальну утиліту, яку ви можете завантажити звідси.

Висновок

Безкоштовна програма Classic Shell встановлює альтернативне (колишнє класичне) меню запуску в операційній системі Windows. Після встановлення програми на комп’ютері користувач може повернути класичний тип меню "Запуск у Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, внесіть інші зміни у зовнішньому вигляді та параметрах стартового меню.

Джерело

Якщо ви звикли до появи меню «Пуск» або до старого типу кнопки запуску на Windows 7 або Windows Vista, то, ймовірно, ви захочете повернути подібний вигляд у Windows 10. Існує кілька способів, як ви можете це зробити. Перший метод не вимагатиме встановити додатковий. Ви можете просто налаштувати зовнішній вигляд меню «Пуск» у Windows 10. Але це не призведе до 100% повернення до класичної версії меню. Другий варіант вимагатиме встановити додатковий. Цей варіант дещо складніший, але це дозволить 100% повернутися до попередньої версії меню «Пуск», а також повернути звичайний вигляд кнопки «Пуск».

Як повернути класичний вигляд кнопки та запуску меню на Windows 10

Microsoft взяла в обліковий запис помилок Windows 8, тому в Windows 10 є кнопка та меню за замовчуванням. Але поява кнопки та меню відрізняється. Якщо ви хочете повернутися до звичайного вигляду, тоді виберіть один із двох способів: кожен варіант має свої переваги. Є користувачі, які не люблять встановлювати третєпартій. Особливо для того, щоб щось змінити в операційній системі. Ці користувачі оцінюватимуть метод, який не потребує встановлення програм. Але цей метод не є ідеальним, оскільки він лише принесе появу початку до класичного, але не поверне його на 100% до першого. Другий метод - з встановленням програмного забезпечення поверне колишній вигляд, але вам потрібно буде зберегти цю програму на комп’ютері, поки вам потрібен класичний вигляд.

Меню «Пуск» Windows 10

Кнопка запуску на Windows 10 розташована в тому ж місці, що і в попередніх версіях ОС. Тож вам не доведеться битися зі своїм рухом. Але тут поява меню починають у Windows 10, відрізняється від появи меню «Пуск» у Windows 10. Microsoft зробила меню «Пуск» максимально гнучким, тому для кожного користувача воно виглядає по -різному, наприклад, таким чином: Як бачите, є програми, які нещодавно використовувались з лівого боку меню. Праворуч знаходяться так -цільні плитки, які забезпечують швидкий доступ до інформації чи ресурсів. Також у цьому меню відображаються віджети. Все дуже яскраво, спалахує і відволікає увагу. Саме ця різноманітність інформації є причиною того, що багато хто хоче переходити зі стандартного меню, щоб почати до класичного вигляду.

Як повернути класичний старт у Windows 10

Кожен має власне розуміння терміна "класика". Опитування показали, що більшість користувачів розглядають класичне меню з Windows 7. Тому ми розглянемо використання прикладу цього меню. Перший спосіб - налаштувати меню, щоб запустити на зображення та подобу попередньої версії. Для цього вам потрібно розширити меню та натиснути на ті елементи, які вам не потрібні, наприклад, на плитці: за допомогою правої кнопки миші: Далі вам потрібно вибрати елемент "Видаліть на початковому екрані", і цей елемент зникне. Після того, як ви провалите всі елементи, у вас буде лише ліва колонка. Загалом, це буде схоже на класичний вигляд меню «Пуск». Але в стандартних налаштуваннях область меню дуже широка. Тому ми тягнемо область меню за допомогою миші. Ви можете зробити меню будь -якої ширини, але щоб зробити меню зручним, радимо вам зробити його в ширину принаймні 4 піктограми під ним. Як результат, ви отримаєте такий вигляд меню: Це все, що ви можете зробити, не вдавшись до третій партійних програм. Погодьтеся, це виглядає як класичний вигляд, але вони ні. Звичайно, це підійде до цього, але ті, хто вирішив піти до кінця, чекають іншого способу - встановлення додаткових. Цей метод не вимагає підготовчих дій, описаних вище. Вам потрібно завантажити та встановити одну з програм, наприклад:

Є й інші програми, щоб повернути класичне меню на Windows 10. Але ці двоє вільні та найкращі. По -перше, вони займають лише кілька місць МБ, по -друге, вони дозволяють повернути зовнішній вигляд всього за кілька клацань. Як результат, ви можете отримати подібний вигляд меню «Пуск»: Погодьтеся, це набагато більше схоже на правду. Але це ще не все. Тож ви повернули лише меню «Пуск». Але ви можете використовувати програми, щоб повернути кнопку «Пуск». Все це може зробити однакові програми. І в результаті ви отримаєте попередній вигляд, знайомий з часів Windows 7. Але не забувайте, що всі прикраси системи впливають на швидкість Windows 10, а також на тривалість автономної роботи.

Як повернути назад стандартний перегляд Windows 10

Якщо класичний вигляд не підходить для вас, то ви завжди можете повернутися до колишнього типу меню. Якщо ви використовували програми, тоді просто вимкніть їх або видаліть. Після цього повернеться стандартний тип запуску меню. Зрештою, якщо немає програми, то немає зовнішності, яку вона зробила. І якщо ви використовували метод вручну і незалежно видалили всі додаткові плитки, то вам достатньо повернути необхідні плитки так само. Досить натиснути на праву кнопку та вибрати ті віджети та блоки, які ви хотіли б побачити у своєму меню «Пуск» у Windows 10.У інструкціях про те, як повернути класичний тип запуску, ми використовували Windows 10 російською мовою. Якщо у вас є версія англійською мовою, тоді ми радимо вам перед початком роботи з меню «Пуск», передайте Windows 10 російською мовою, а потім використовуйте цю інструкцію. Мені сподобалася стаття? Поділіться зі своїми друзями:

Після оновлення до Windows 10 багато користувачів були розчаровані в оновленому меню запуску. У Windows 7 він складався з двох частин: ліворуч - раніше використовувані програми, праворуч - мій комп'ютер, панель управління, інші елементи для конфігурації та управління системою. Щоб повернути класичний тип запуску в Windows 10, просто використовуйте кілька порад.

Читайте також:Кнопка "запуск" не працює в Windows 10

Для того, щоб зробити меню «Пуск» у Windows 10, подібним до класичного меню Windows 7, варто видалити всі плитки метро. Для цього ми виконуємо наступні дії.

Ви можете повернути класичний тип запуску в Windows 10 за допомогою програми ClassicShell, яка працює в режимі комбінації.

Використовуючи меню параметрів, ви також можете зробити кнопку та запуск меню класичного типу. Для цього ми виконуємо наступне:

Найкращі клієнти Torrent для MacOS
Вибір найкращого торренту для Mac OS X. Ми вважаємо найпопулярнішими, функціональними та зручними клієнтами Torrent для операційної системи Apple. Що ...
Ми переносимо дані з iPhone на Android
На перший погляд, дві найпопулярніші операційні системи для мобільних пристроїв - iOS та Android - абсолютно несумісні та недружні. І перехід від одні...
Як використовувати WSL 2 у Windows 10
У другій версії WSL Microsoft Вдосконалена сумісність Лінійка- і Вікна-Платформи, тим самим відображаючи продуктивність файлової системи на новий ріве...