Windows 10

Як розширити інформацію у вибухах етикетки у Windows 10

Як розширити інформацію у вибухах етикетки у Windows 10

У ролі посилання на об'єкти файлової системи Етикетки Windows використовує хороші два десятиліття. Вони дозволяють запускати програми, відкривати файли та папки з робочого столу за допомогою звичайного клацання миші або комбінації "гарячий" клавіші, коли самі оригінальні об'єкти можуть бути де завгодно. Що стосується інших об'єктів, то для мітків Windows використовуються поради, що містять різні додаткової інформації.

Яка інформація буде залежати від того, що прописано у властивостях етикетки. Як правило, це місце розташування та коментарі, для ярликів системи дія, що виконується при їх запуску, може бути вказана. У більшості випадків натяки на спливаючі вікна обмежуються цією мізерною інформацією, щоб отримати більш детальну інформацію, вам знову потрібно відкрити властивості етикетки.

Однак, використовуючи невеликий твір реєстру, ви можете дещо розширити обсяг відображених даних у попу -кранах, додавши туди "Мета посилання" і "Шлях папки". Команда Регедіт Відкрийте редактор реєстру та розширіть наступну галузь:

Hkey_classes_root/.LNK/SHELLEX/00021500-0000-0000-C000-0000000046

Оскільки цей ключ повинен бути видалений під час використання твіту, не забудьте створити резервну копію, це дозволить вам відновити налаштування джерела, якщо в майбутньому ви хочете повернутися до них. Для цього у лівому стовпці вікна редактора натисніть клавішу з правою кнопкою миші, виберіть опцію "Експорт" і збережіть його як файл із розширенням Рег.

Тепер, використовуючи контекстне меню таким же чином, видаліть підрозділ 00021500-0000-0000-C000-00000046.

Після цього перейдіть до гілки hkey_classes_root/lnkfile, створіть у підрозділі Lnkfile Новий параметр рядка з назвою Інмоніп І встановіть цей рядок як його значення:

Опора: система.Коментар; система.Зв'язок.Targetparsingpath; система.Itemfolderpathdisplay

Збережіть результат редагування, закрийте редактор реєстру та повторний набір у систему, щоб нові налаштування могли набувати чинності. Тепер, якщо ви зателефонуєте на поп -натяк на будь -яку етикетку, ви побачите, що в ньому відображаються дві нові моменти: "Мета посилання" і "Шлях папки".

І вони відображатимуться навіть тоді, коли у властивостях етикетки ви додасте довільний коментар, який у звичайному випадку замінить традиційну точку "Місцезнаходження".

Як приховати навігаційну панель діалогу Windows у Windows 10 Відкриті та зберегти
Діалогове вікно відкриття та збереження файлів - одне з основних елементів управління в Windows 10. Цікаво, але протягом усієї історії Windows він пра...
DVD Ripper Platinum - копіювання DVD на жорсткому диску з кращою якістю
Відмова від оптичних накопичувачів - це не тільки в ноутбуках, але й у настільних комп'ютерах - чіткий сигнал про те, що епоха DVD добігає кінця. Сьог...
Як встановити Windows, якщо його встановлення ізо-зображення важить більш доступний флеш-накопичувач із значенням 4 ГБ
Як перевстановити Windows, якщо його встановлення ізо-зображення важить більше, ніж фактичний об'єм флеш-накопичувача з номіналом 4 ГБ? Якщо насправді...