Програми та програми

Як перемістити мої документи на інший диск або розділ у Windows 10

Як перемістити мої документи на інший диск або розділ у Windows 10

У сучасних комп'ютерах виробники використовують або дуже маленькі накопичувачі SSD, або навпаки. Якщо ви придбали бюджетну версію ПК, то інформація корисна для вас, як перенести папку «документи» на інший диск Windows 10.

Необхідність зміни розташування цієї папки може виникнути з причин:

У більшості випадків використання документації для зберігання документації для зберігання документації для зберігання документації не є зручніше. Це запобіжить втраті даних. Спочатку потрібно розбити диск на кілька секцій або встановити допоміжний привід.

Як рухатися?

2. Відкрийте "диригент" та введіть у панель пошуку Запис: C: Користувачі користувача або (C: user_polizer). Ви будете перенаправлені на папку, де збираються всі директори користувачів.

3. Клацніть на папку "Документи" з правильною клавішею та виберіть елемент "Властивості" у списку, який відображається.

чотири. У вікні, яке з’являється, натисніть на вкладку "Місце розташування". Клацніть на кнопку "Перемістити".

п’ять. Система пропонує вам вибрати остаточну папку, оскільки на диску d ви вже зробили каталог з цим іменем, тоді вам потрібно знайти його і вказати як остаточний.

6. Вибраний вами шлях з’явиться у вікні властивостей папки. Натисніть кнопку "Застосувати", щоб запустити процес переміщення.

7. Система вимагатиме від додаткового підтвердження дій, погоджуйтесь із рухом папки. Вам також потрібно буде підтвердити згоду на переміщення файлів.

Перевірте, чи рухається інформація, просто перейдіть до каталогу користувача Disk C і подивіться, чи є файли. Якщо папка з ними була успішно переміщена, то в загальному списку ви її не знайдете, перейдіть на диск D і використовуйте його там.

Тепер ви знаєте найпростіший спосіб перемістити в ньому папку "Документи" та файли в ньому. Поділіться цією інформацією з друзями, щоб вони могли заощадити місце на вашому системному диску. Якщо у вас є питання або труднощі за допомогою інструкцій, напишіть нам коментарі.

Одного разу я відпочивав зі своїми друзями в Копріно, і Василі Гусєв запитав у мене планшет - була потреба працювати пізно вночі. У цьому випадку я створив обліковий запис із звичайними правами, тому я, без сумніву, передав другові і пішов спати.

Наступного ранку Василь повернув планшет, і лише тоді я згадав, що раніше переводив OneDrive на SD -карту, не змінивши право на нову папку. Іншими словами, мій друг отримав доступ до всієї переважної праці. Ооооп!

Зрозуміло, що маючи фізичний доступ до пристрою та цілу ніч вперед, він міг би піти куди завгодно - це незмінний закон безпеки № 3. У цьому випадку я зосереджуюсь на проблемі конфіденційності під час переміщення папки, t.Е. Відсутність будь -яких перешкод для інших користувачів ПК.

[+] Сьогодні в програмі

Windows вже давно є можливістю переміщення документів папки, музики та інших в іншому місці. Просто перейдіть у властивості папки і натисніть одну кнопку.

Ця функція історично має недолік конфіденційності, приклад, про який я цитував вище.

Припустимо, ви створили папку e: Документи та передали там папку документів там. Тепер будь -який користувач цього ПК може зайти в цю папку щодо його будинку, що неупереджено фіксовано командою ICACLS.

На вкладці ви можете побачити ту саму інформацію Безпека Властивості папки, але висновок про консоль є зручнішим для картини, оскільки видно резолюції всіх груп.

Тут очікується, що система та група адміністраторів матимуть повний доступ (f). Але тут усі минулі перевірки користувачів можуть змінити файли (m), t.Е. Майте права на читання та вступ, а вбудована група "користувачів" має дозволи на читання та виконання (RX).

Порівняйте з папкою вашого профілю, де лише ваш рахунок має доступ на додаток до системи та адміністраторів.

Windows 10 виправляє цей недолік і спрощує порушення доступу.

У Windows 10 з’явився нове налаштування для папки користувачів.

ВІДЧИНЕНО Варіанти і перейдіть до розділу Система - Зберігання і для кожної папки виберіть диск, на якому файли тепер будуть збережені.

(У дужках зазначаю, що в чомусь подібна можливість з'явилася в Windows 8+, але вона була заточена виключно під SD -картами планшетів.)

На перший погляд, творці Windows просто здійснили контроль над усіма папками в одному розділі параметрів, але це не обмежується цим.

Основні родзинки нового мікросхеми полягає в тому, що разом із єдиною точкою входу в налаштуваннях папки у Windows 10 доступ автоматично відрізняється доступ користувачів до переміщених файлів.

Зокрема, багато імені користувача % (з назвою вашого облікового запису) з’являється в корені диска, де вкладені папки автоматично створюються для зберігання нових документів, відео та інших речей. Доступ до них, крім системи та адміністраторів, отримує лише користувач, який налаштовує рух.

На малюнку ви бачите дозволи для кореневої папки та підрозділ "документи". Очевидно видно, що параметри доступу точно такі ж, як у профілі (див. Малюнок вище).

Головне вже зроблено автоматично - правильні дозволи видані на папці % USRNAME, які також призначені вкладеним папкам! Але налаштування стосується лише збереження новий файли, тому старі потрібно перемістити вручну звичайним способом.

У реалізації цього чіпа є кілька цікавих моментів.

Як не дивно, нова можливість безпосередньо пов'язана зі старим, який майже списався, ретельно видаляючи з поля зору. Йдеться про бібліотеки, освоєні за 5 хвилин!  Дозвольте нагадати вам, що вони зараз приховані з навігаційної панелі диригента, але їх дисплей можна увімкнути в контекстному меню панелі.

Коли ви змінюєте диск, щоб зберегти, скажімо, нові документи, система створює папку «документи», додає її до бібліотеки та встановлює цю папку як основне місце замість стандартного %userprofile %doicments.

На малюнку ви бачите папку документів, перейменованих у MyDocs, що призводить нас до наступного моменту.

Windows створює папки зі стандартними іменами ("документи", "музика" тощо.D.), але ви можете перейменувати їх у файловий менеджер, і все спрацює.

Коли я писав про новий чіп у групі VK, Роман Каретні зазначив, що в списку не було завантажень. Я додав для нього відгук у додатку від зворотного зв'язку, і навіть хтось йому сподобався.

Однак я впевнений, що навантаження не забули, але навмисно обходили. Чому ти думаєш, чому? Чекаючи ваших міркувань у коментарях 🙂

Проблема вирішується елементарною - створіть папку «завантаження» у папці імені користувача і тепер збережіть завантажені файли на новому місці. Ви також можете перенести стару папку на нове місце розташування.

Уважні читачі помітили, що крім файлів користувачів у налаштуваннях зберігання, ви можете вказати місцезнаходження для програм.

Налаштування поширюється єдиний На ... Заявки для Windows 🙂, до речі, після публікації статті про назву додатків я кілька разів оновив її, починаючи звідси.

За цікавим збігом обставин, коли оновлюється перед Асамблеєю 162, ця опція була заблокована, що сповнене скарг у відгуках (подивіться Нові програми збережуть). (Огорожі. 18 липня-15) Технічна підтримка Microsoft заявила, що введення цієї можливості досі опубліковано.

Вже після публікації статті Юрій Мінченко, член групи VK, змінив диск, щоб зберегти, експериментував з парою програм і дійшов висновку, що після встановлення нічого не змінилося - файли все ще зберігалися у старих папках. Це дуже ймовірне узгодження, оскільки програми можуть:

Я запропонував Юрій змінити диск для зображень → відкрити mspint → зберегти зображення. Дійсно, відкрита бібліотека "Зображення", і файл зберігався на іншому диску. У той же час Юрій підтвердив, що програми "музика" та "відео" також поводилися правильно.

Я нагадую вам, що процедура переміщення двох кроків і, кажучи "a", вам потрібно сказати "b".

Але те, що насправді може працювати після першого кроку, - це зберегти знімки екрану за допомогою комбінації клавіш + prtscn (розглянуто).

У попередніх Windows, через відсутність Гербова, вам доведеться писати на простому, а точніше, в командному рядку, що працює від імені адміністратора. Однак корисно знати підходи, які працюють одразу у всіх вікнах.

Якщо вам не потрібно розрізняти доступ, не грайте з дозволами на реальні папки. Перш ніж застосовувати ці команди до цінних папок, практикуйте свої копії.

У цьому прикладі я роблю резервну копію резолюцій папки E: MyFiles, а потім призначаю ті самі права, що і у папках профілю. Команди повинні змінити шлях до папки, для якої встановлені дозволи. Якщо ви налаштували дозвіл для іншого користувача, вкажіть його ім’я замість %імені користувача %.

 :: підтримка поточних дозволів на файл (резервне копіювання) ICACLS E: MyFiles /Save "%userProfile%Desktopacl.Txt " /t :: Застосування дозволів як на папках в ICACLS E: MyFiles /Herperition: R /Grant: R %Ім'я користувача %:( OI) (ci) f /grant: r *s-1-5-18: (Oi) (ci) f /grant: r *s-1-5-32-544: (oi) (ci) f /t 

Перша команда просто зберігає поточні дозволи на текстовий файл на всякий випадок. І другий я проаналізую більш докладно:

Як результат, буде приблизно наступна картина:

Збільшити закономірність

Порівняйте з дозволами з вашим профілем.

Примітка. Я залишаю вам рішення проблеми в графічному інтерфейсі як незалежної вправи, оскільки ви вже знаєте, які групи вам потрібно вибрати дозволи та кому їх дати.

З випуском нової ОС я традиційно переходжу до розповідей про її можливості, які неминуче надсилають справедливу частину аудиторії до категорії пасивних спостерігачів. Я думаю, що цього разу це все одно буде не таким великим, як у випадку з Windows 8 🙂

У цій статті я відроджую серію мікросхем Windows у контексті Windows 10. Я нагадую вам, що я вважаю особливість будь -якої функціональної можливості Windows, незалежно від того, відомо це / корисно / чи подобається вам це конкретно чи ні. Якщо ви знаєте суперсекретні фішки, надішліть їх мені для публікації в блозі.

Повертаючись до теми статті, я вважаю, що більшість читачів переносять папки користувачів на інший диск. Саме це відчуття, що я мав з попередніх дискусій, включаючи дискусії про 6 помилок людей з маленькими, а також розуміння того, що багато хто купив SSD 60-128 ГБ, недалеко від невеликих секцій.

Напишіть у коментарях:

  1. Ви переміщуєте папки і з якою метою
  2. Чи є у вас інші користувачі на цьому ПК, і ви розрізняєте права

Результати голосування були втрачені у зв'язку з припиненням роботи веб -служби опитування.

Папка "Мої документи" у Windows завжди розташована в папці користувача. Ці області захищені від переходу на інший диск, і звичайним способом цього неможливо зробити. Чіп скаже вам, як це зробити за допомогою системних налаштувань.

Як правило, багато важливих файлів, таких як документи, завантаження файлів, відео, фотографій чи музики, знаходяться у віртуальній папці (мої документи). Він створюється операційною системою в розділі "C", тобто в тому ж місці, де розташована сама Windows. Незабаром це може призвести до відсутності вільного простору, наприклад, якщо невеликий, але швидкий привід SSD використовується в ноутбуці як системний диск.

Так що проблеми з системним диском не впливають. Чіп скаже вам, як це зробити швидко через налаштування системи.

Таким чином, коренева папка "Мої документи", ви не можете перемістити, що, однак, є некритичним, оскільки ключовий вміст знаходиться у відповідних субектах. Їх можна перемістити без проблем. Звичайно, не всі підкатали потрібно перемістити, а лише необхідні. У більшості випадків до них належать документи, відео, зображення, завантаження та музика. Якщо ви хочете влаштувати підводки в оригінальній кореневій папці, вона повинна бути створена у відповідному розділі.

Стаття триватиме після реклами

Папка "Мої документи" у Windows завжди розташована в папці користувача. Якщо, наприклад, Rapunzel використовується як ім'я користувача, "Мої документи" знаходяться у папці "Chip_tester". У Windows 10 відповідний шлях виглядає так: "Цей ПК / локальний диск (C :) / користувачі / CHIP_TESTER". Для зручного доступу до провідника Windows, в той же час натисніть на комбінацію кнопок [Win+E].

У стовпці навігації з лівого боку вікна перейдіть на локальний диск "C", а потім у папці користувачів Виберіть ім'я користувача. У цій папці натисніть правою кнопкою на будь -якій адгезії, наприклад, "Зображення". У контекстному меню виберіть "Властивості". У вікні "Властивості" виберіть вкладку "Місце". Потім вкажіть новий шлях та підтвердьте вхід, натиснувши кнопку ОК або "Застосувати".

Порада: З такою операцією практично виключено, що щось піде не так, але буде безпечніше зберегти файли на зовнішньому диску.

Читайте також:

Фото: виробничі компанії

Швидкий запуск Windows Запуск Android Applications на комп’ютері

Як визначити найменше і найчастіше використовувані клавіші
Озброєний Автохоткі або Редактор реєстру, Ви можете призначити будь -який ключ або комбінацію ключів, але перед тим, як перейти до бізнесу, буде корис...
Як зробити резервну копію реєстру в Windows 10
Реєстр Windows - Це нервовий центр ОК. Якщо він пошкоджений або, що ще гірше, вилучено, вся система припинить функціонування. Щоб запобігти такому сце...
Який розмір кластеру жорсткого диска та як його змінити, не форматувавши розділ
Це означає, що Windows означає, що третя партія для розповсюдження розділів на диску та форматування за замовчуванням налаштовані так, щоб ми оптималь...