Windows 10

Як відключити сповіщення для всіх живих плиток у Windows 10

Як відключити сповіщення для всіх живих плиток у Windows 10

Жива плитка в Windows 10 використовується не лише для запуску додатків, вони також можуть надати різну коротку інформацію, але в той же час служити своєрідним оздобленням інтерфейсу меню «Пуск». Але серед користувачів є ті, хто хотів би бачити, як плитки завжди чисті, без будь -яких анімаційних ефектів. Це не важко досягти, просто натисніть на Tyla за допомогою правої кнопки миші та виберіть опцію в меню "Додатково" -> "Вимкніть живу плитку".

Ця дія повинна бути повторена для кожної плитки окремо, але ви можете вдатися до невеликої хитрощі, яка дозволяє вимкнути всі живі плитки в одному мапі.

Редактор місцевих групових політик допоможе нам у цьому. Щоб запустити його, натисніть Win + R і виконайте команду у вікні, яке відкриється Gpedit.MSC. У лівій колонці вікна редактора слідкуйте за ланцюгом Конфігурація користувача -> Адміністративні шаблони -> Меню «Пуск» та панель завдань -> Сповіщення.

Двічі клацніть на політику "Вимкніть сповіщення про плитку" і встановіть у нове вікно радіо кліпу в положенні "Включно". Щоб зміни набрали чинності, переодягніть в систему.

Якщо редактор місцевого політика у вашій системі відсутній, Ви можете скористатися наступним тюексом реєстру. Команда Регедіт Відкрийте редактор реєстру, розширіть гілку в лівій колонці

Hkey_current_user/програмне забезпечення/політики/microsoft/windows/currentversion/pushnotification

, Створіть новий в останньому підрозділі 32-кут Dword-параметр Нотарування і встановіть його значення рівним одиниці.

Тепер, не закриваючи редактор,

Hkey_current_user/програмне забезпечення/політики/microsoft/windows/explorer

, Створити в підрозділі Дослідник 32-кут Dword-Параметр з іменем Clertilesonexit а також встановити як його значення як одиницю.

Це вимкне кешування цих живих плиток. З цього приводу використання нових налаштувань, перезавантажте комп'ютер або повторно влаштуйте в систему.

Ми очищаємо історію в браузері Yandex
Збереження історії в браузері - це дуже зручна функція. Якщо ви раніше переглядали якийсь сайт, вам сподобався, і вони забули його позначити, ви может...
Як виправити 0x800f0247 у Windows 10
З'явиться помилка при спробі встановити оновлення системи. Найчастіше це пов'язано з пошкодженням системних файлів та несумісністю драйверів. В обох в...
Newfiletime - ми змінюємо дату та час створення, модифікації та останнього доступу до файлів
Коли користувач, програма чи система створює файл, метаінформація записується в альтернативний потік, відомий як дата створення та модифікації. Ви мож...