Windows 10

Як змінити кількість сповіщень, показаних у центрі дій, показаних у центрі

Як змінити кількість сповіщень, показаних у центрі дій, показаних у центрі

Як ви, мабуть, вже знаєте одне з завдань Windows 10 - це зберігання сповіщень системи, налаштувань безпеки, а також універсальні програми. Повідомлення зберігаються у вигляді вертикального відсортованого списку. Коли в системі відбувається певна нова дія, Windows відображає так -званий тост на екрані, показуючи його протягом декількох секунд, після чого сповіщення автоматично переміщується Центр дій.

Починаючи з збірки 14316, Розробники Microsoft дали можливість регулювати кількість видимих ​​сповіщень, пов’язаних із певною програмою. За замовчуванням система показує максимум три сповіщення, але ви можете збільшити це число, і тоді вам не доведеться розгортати групу, щоб переглянути всі доступні повідомлення. Ця параметра виконується елементарним.

Зателефонуйте в центр сповіщень, натисніть на повідомлення в тій чи іншій групі за допомогою правої кнопки миші та виберіть опцію в контекстному меню в контекстному меню "Перейдіть до налаштувань сповіщень".

У цьому випадку ви потрапите в розділ "Сповіщення та дії" Універсальне застосування "Варіанти".

Прокрутіть список параметрів і знайдіть програму, для якої ви хочете змінити показ сповіщення.

Клацніть на нього та у наступному вікні, повернувши меню Drop -Down "Кількість сповіщень, видно в центрі дій", Встановіть необхідний номер.

Доступний один, 3, п’ять, 10 і 20. Встановіть значення п’ять - буде показано п’ять Сповіщення, встановлені 20 - відповідно, для перегляду буде доступний 20 Сповіщення. Це так просто.

Як відключити оновлення Windows 10 за допомогою безкоштовного утиліти блокування Windows
Політика постачання Microsoft Windows 10, яка обмежує нас, користувачів у здатності відмовитись від їх отримувати, створили багато третій партійних пр...
Як відновити дисплей HTTPS та www у адресному рядку в Chrome 76
Якщо ви вже оновили свій Гугл хром до стабільної версії 76, Тоді вони, мабуть, помітили, що звичайна частина адреси адреси - Ім'я протоколу зникла в а...
Як зробити папку Google Drive у Windows 10 з кореневим елементом перехідної панелі провідника
Для більш зручного використання Google Drive Компанія розробників пропонує клієнтську програму "Автоматичне навантаження та синхронізація". Під час пр...