Windows 10

Як змінити кількість блискучих кнопок на панелі завдань у Windows 10

Як змінити кількість блискучих кнопок на панелі завдань у Windows 10

Коли будь -яка програма запущена в Windows 10 вимагає уваги з боку користувача, його піктограма на панелі завдань спалахує. За замовчуванням цей анімаційний ефект повторюється сім разів, але ви можете зменшити кількість спалахів до мінімуму або, навпаки, зробити так, щоб він продовжувався, поки ви не натиснете на значок програми програми. Хороший приклад додатків, які виявляють таку поведінку Yahoo! і Міранда Ім.

Вони можуть працювати на задньому плані, не зраджуючи себе нічим, але як тільки вони вимагають уваги користувача, їх значок на панелі завдань починає моргнути. Ви можете налаштувати поведінку значка, вдавшись до невеликої хитрощі. Команда Регедіт Відкрийте редактор реєстру та розширіть наступну галузь:

Hkey_current_user/панель управління/робочий стіл

Знайдіть на правому боці вікна редактора Dword-Параметр з іменем Foregrundflashcount і змінити його значення, вибравши будь -яке число в діапазоні від 0 до 7.

Значення 7 означає, що ікона буде моргнути сім разів, 6 - Що шість разів, чотири - що чотири рази тощо. Якщо встановити 0, миготіння триватиме, поки ви не звернете уваги на додаток і натисніть на блискучий значок.

Для того, щоб зміни набули чинності, необхідно перезапустити провідник. Щоб відновити налаштування за замовчуванням, видаліть параметр ForegandFlashCount або змініть його значення на 7 Потім перезапустіть провідник.

Ми ставимо P7-офіс на Astra Linux у чотири кроки
Поради Linuxoid, знайомий з домашніми редакторами офісу. Після того, як операційна система Astra Linux була розроблена виключно для потреб спеціальних...
Відключіть Google Assistant на пристрої Android
Google Assistant - чудовий голосовий помічник, але навіть не всі йому подобаються. Багато хто просто дратується присутністю ШІ, хтось перейшов на дома...
Як встановити цитовані квоти на диск для певного користувача в Windows 10
Windows 10 успадкували від попередніх версій корисна функція, яка дозволяє власнику комп'ютера встановити обмеження щодо використання диска. Це назива...