Налаштування

Як відкрити пристрої відтворення, записи в Windows 10

Як відкрити пристрої відтворення, записи в Windows 10

Зміст

Під час підключення зовнішніх пристроїв до ПК у Windows система автоматично намагатиметься їх встановити та налаштувати пристрій за допомогою вбудованих драйверів або оновлення Windows.

Хоча іноді система справляється з визначенням нових пристроїв ідеально, трапляється, що певне обладнання не зустрічається на комп'ютері, або вам потрібно, наприклад, налаштувати бездротовий пристрій - у будь -якому випадку вам доведеться додати пристрій вручну.

У цих інструкціях ми пояснимо поетапно, як швидко додати пристрої через налаштування - мишу, клавіатуру чи принтер - до вашого комп’ютера. Крім того, ми також пояснимо, як видалити пристрій, якщо він працює з проблемами або просто не потребує.

Додаток Налаштування пропонує два способи додати новий пристрій, незалежно від того, що ви підключаєте, принтер чи щось інше.

Додайте апаратні та зовнішні пристрої

Щоб підключити новий пристрій до комп’ютера (або перегляньте список пристроїв, які вже підключені), зробіть наступне:

 1. ВІДЧИНЕНО Налаштування.
 2. Оберіть Пристрої.
 3. Оберіть Bluetooth та інші пристрої.
 4. Оберіть Додайте Bluetooth та інші пристрої. Підказка: Якщо ви підключите пристрій Bluetooth, спочатку переконайтеся, що Bluetooth увімкнено.
 5. Виберіть тип пристрою, який ви хочете підключити, наприклад:
  • Bluetooth - Для підключення миші, клавіатури, стилуса або бездротових динаміків.
  • Бездротовий дисплей або док -станція - Для підключення бездротового дисплея, Miracast або бездротової док -станції.
  • інше - Щоб з'єднати все, що не підпадає під перші два категорії. Наприклад, пристрої DLNA або контролер Xbox з бездротовим адаптером.

 6. Виберіть пристрій зі списку.
 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити установку.

Після виконання цих кроків система встановить правильний драйвер і налаштовує пристрій, ви можете використовувати його без додаткових налаштувань.

Підключення принтера

Хоча принтери включені до апаратних та зовнішніх пристроїв, у Windows 10 вони включені в окрему категорію, а також сканери.

Щоб підключити принтер або сканер, переконайтеся, що пристрій увімкнено та підключено, а потім зробіть наступне:

 1. ВІДЧИНЕНО Налаштування.
 2. Оберіть Пристрої.
 3. Оберіть Принтери та сканери.
 4. Оберіть Додайте принтер або сканер.
 5. Виберіть пристрій зі списку та натисніть Додайте пристрій.

Після виконання цих кроків принтер буде підключений, і ви можете використовувати його з будь -якої програми.

Як видалити пристрій за допомогою налаштувань

Через налаштування Windows 10 ви також можете легко та швидко зняти пристрій наступним чином.

Видаліть апаратні та зовнішні пристрої

Щоб видалити апаратний або зовнішній пристрій, зробіть наступне:

 1. ВІДЧИНЕНО Налаштування.
 2. Оберіть Пристрої.
 3. Оберіть Bluetooth та інші пристрої.
 4. Виберіть непотрібний пристрій.
 5. Клацати Зніміть пристрій.
 6. Клацати Так, щоб підтвердити.

Після виконання цих кроків Windows вимкне ваш непотрібний пристрій.

Зніміть принтер

Щоб вимкнути принтер, вам потрібно зробити наступне:

 1. ВІДЧИНЕНО Налаштування.
 2. Оберіть Пристрої.
 3. Оберіть Принтери та сканери.
 4. Виберіть непотрібний пристрій.
 5. Клацати Зніміть пристрій.
 6. Клацніть Так, щоб підтвердити.

Виконуючи ці кроки, ви більше не зможете використовувати відключений друк із комп’ютера.

Miracast - технологія бездротового зображення та звуку на дисплеї. Власники комп’ютерів та ноутбуків для управління Windows 10 можуть використовувати функцію бездротового дисплея, який базується на технології Miracast. Зараз Miracast підтримує більшість пристроїв під контролем різних операційних систем.

Ця стаття розповість вам, як увімкнути Miracast у Windows 10 та підключити зовнішній дисплей без проводів із підтримкою поточної технології. Хоча операційна система Windows 10 підтримує Miracast, не всі драйвери можуть працювати з бездротовими дисплеями. Якщо ви не змогли підключитися до пристрою, подивіться, що робити, коли пристрій не підтримує Miracast Windows 10.

Як увімкнути Windows 10 Miracast 10

Підключення може бути здійснено до бездротових моніторів, телевізорів та комп’ютерів, які використовують станції Miracast або бездротового стикування. Усі потреби користувача-це адаптер Wi-Fi, який є у всіх ноутбуках, і часто його купують окремо для комп'ютера з підтримкою бездротового з'єднання. Перш ніж підключитися до дисплея, необхідно ввімкнути його та активувати технологію Miracast в налаштуваннях телевізора чи іншого пристрою.

 1. Клацніть на комбінацію клавіш Win+p і вікно спливаючого вікна, виберіть проекцію екрана, виберіть елемент Бездротове з'єднання дисплея.
 2. Далі у списку результатів пошуку для бездротових дисплеїв або аудіопристроїв виберіть необхідний телевізор.

Додайте пристрій в операційну систему Windows 10 Ви також можете використовувати оновлені параметри системи. Користувач достатньо зайти в параметри та натиснути кнопку для додавання пристрою, операційна система буде шукати самі пристрої.

 1. ВІДЧИНЕНО Запуск> Параметри> Пристрої> Bluetooth та інші пристрої.
 2. Далі натисніть кнопку Додати Bluetooth або інший пристрій, і виберіть у відкритому вікні Бездротовий дисплей або док -станція.
 3. Останній крок повинен бути вибраний нижче для підключення до дисплея.

Пристрій не підтримує Miracast Windows 10

Перевірте, чи підключення до бездротового дисплея в операційній системі Windows 10 можливим в основному в буквально декількох пресах. Користувачу достатньо відкрити командний рядок від імені адміністратора та виконати команду: Драйвер шоу Netsh Wlan.

У результатах команди знайдіть елемент Він підтримується бездротовим дисплеєм І подивіться на значення Графічний драйвер і Wi-Fi водії. Часто ви можете бачити саме таку ситуацію, коли графічний драйвер підтримує з'єднання, а драйвер Wi -fi -ні.

У цьому випадку, намагаючись підключитися до пристрою, користувач не зможе підключитися. ПК або мобільний пристрій не підтримує Miracast, тому бездротова проекція з нього неможлива. Ось що ви можете спробувати зробити в цій ситуації:

Якщо ситуація після встановлення останніх драйверів Wi-Fi не змінилася, то необхідно шукати інший зовнішній адаптер. Усі сучасні ноутбуки підтримують підключення Miracast з телевізорами. Також є ситуації, коли є підтримка, але ви не можете підключитися. У цьому випадку необхідно відключити антивірусне програмне забезпечення та перезапустити всі пристрої, як комп'ютер, так і сам телевізор.

Висновок

Операційна система Windows 10 дозволяє використовувати технологію Miracast без необхідності встановлення третього партійного програмного забезпечення. Усі компоненти вже введені в систему. Користувачу достатньо оновити адаптер Wi-Fi та драйвер графічного адаптера. Після чого можна буде відображати зображення з комп'ютера на телевізор із підтримкою Miracast без використання проводів. Все, що вам потрібно знати, - як увімкнути або підключитися через Miracast у Windows 10.

У цьому випуску ми спробуємо розібратися, як увімкнути Wi-Fi у Windows 10, якщо немає кнопки Wi-Fi. Де шукати налаштування бездротової мережі, щоб увімкнути Wi-Fi і чому з’являється така проблема. Я розповім вам про помилку "Я не міг знайти бездротові пристрої на цьому комп'ютері" в Windows 10.

Треба одразу сказати, що коли ви не можете знайти "Wi-Fi" на своєму ноутбуці (немає кнопки живлення, в налаштуваннях немає сенсу тощо. D.), швидше за все, ви просто не встановили драйвер на Wi-Fi, у вас немає приймача Wi-Fi, або він вимкнено.

Давайте детально розберемося.

Тож суть проблеми:

Вся проблема полягає в тому, що ми не можемо підключитися до мережі Wi-Fi на Windows 10. Я вже написав детальну статтю про підключення до Wi-Fi. Але коли ми відкриваємо вікно управління з'єднанням, просто немає кнопки управління Wi-Fi як адаптера.

Якщо ми перейдемо до налаштувань, в мережеві параметри, то ми також не знайдемо елемент "Wi-Fi". І на вкладці Режим "на площині" Ми побачимо виділену помилку "На цьому комп'ютері не вдалося знайти бездротові пристрої".

Така проблема може означати, що:

Один невеликий нюанс. Якщо у вас є сповіщення на значку Інтернету, значок "літака", то просто вимкніть цей режим, натиснувши сам значок і вимкнувши сам режим "площини".

Давайте перевіримо і виправимо.

Дивіться також: Як поставити пароль на комп'ютер у Windows 10

Немає Wi-Fi на ноутбуці з Windows 10: рішення проблеми

Давайте спочатку перевіримо, чи включений адаптер "Бездротова мережа", І якщо у вас взагалі немає цього адаптера, то ми побачимо, що проблема в драйвері або за відсутності цього адаптера на вашому комп’ютері.

Натисніть правою кнопкою миші Значок підключення до Інтернету на панелі сповіщень та відкрити Центр управління мережами та загальний доступ. У новому вікні виберіть елемент Зміна параметрів адаптера.

Якщо ви бачите там адаптер "Бездротова мережа" (або щось подібне), і він відключений, а потім натисніть на нього правою кнопкою миші та виберіть увімкнути. Після цього Wi-Fi повинен з’явитися на вашому ноутбуці, і ви можете підключитися до бездротової мережі.

Якщо взагалі немає адаптера бездротової мережі, то, як я вже сказав, драйвер на Wi-Fi, швидше за все, не встановлений на вашому комп’ютері. Або він встановлений, але не працює стабільно.

Проблеми з драйвером Wi-Fi у Windows 10

Нам потрібно перейти до менеджера пристроїв і подивитися, що там. Чи є бездротовий адаптер і як він працює. Для цього натисніть на меню Почати І вибрати Варіанти.

Далі виберіть елемент Пристрої.

У нижній частині сторінки перейдіть до Диспетчер пристроїв.

У менеджері пристроїв відкрийте вкладку Мережеві адаптери. Може бути кілька адаптерів, але два - основні. Це: Локальна мережа - Щоб підключити Інтернет через мережевий кабель до мережевої картки та Бездротовий адаптер. Як правило, від імені бездротового адаптера є слово "Бездротовий". Це те, як виглядає адаптер Wi-Fi у диспетчері пристрою на моєму ноутбуці:

Як бачите, назва містить виробника та модель. Якщо у вас є адаптер у диспетчері пристрою, і він увімкнено, але увімкнення Wi-Fi все неможливо, то спробуйте оновити драйвер для вашого адаптера.

Дивіться також: Секрети та хитрощі Windows 10. Частина 2

Якщо драйвер не є чи ні самим адаптером, то в диспетчері пристрою ви його все одно не побачите.

Але зауважте, що якщо в диспетчері немає адаптера (і він знаходиться на комп’ютері), то в диспетчері пристрою має бути щонайменше один "невідомий пристрій", як на моєму скріншоті. У цьому випадку потрібно спробувати встановити драйвер на бездротовий адаптер.

Як встановити, або оновити драйвер адаптера Wi-Fi?

Якщо у вас є ноутбук, тоді перейдіть на офіційний веб -сайт виробника, через пошук або через меню, шукайте свою модель, знайдіть розділ із завантаженнями драйверів та шукайте драйвер для Adapter Wireless. Зверніть увагу, що, швидше за все, буде можливість вибрати операційну систему. Виберіть Windows 10. Якщо для "десятків" немає драйверів, то ви можете спробувати вибрати Windows 8 (8.1). Крім того, водій може бути на диску, який зазвичай постачається з ноутбуком (але навряд чи є водій для "десятків").

Збережіть драйвер на комп'ютер і просто запустіть його встановлення. Якщо ви завантажили архів, то в архіву повинен бути встановлений файл, який вам просто потрібно запустити, і дотримуватися інструкцій. Після встановлення перезавантажте ноутбук і спробуйте підключитися до мережі Wi-Fi (Wi-Fi слід увімкнути).

Якщо у вас є стаціонарний комп'ютер з USB/PCI як адаптером, тоді шукайте драйвер на місці виробника самого адаптера. Відповідно до моделі адаптера. Ну, привід з водіями також повинен мати.

Що стосується оновлення драйвера, ми робимо це все так само, як у випадку з встановленням: ми знаходимо, завантажуємо на комп’ютер та встановлюємо.

Перегляньте відео

Як увімкнути Wi-Fi у Windows 10, якщо немає кнопки Wi-Fi?

До речі, якщо ви раптом забули пароль у своєму Wi-Fi, то подивіться випуск, в якому я розповідаю, як дізнатися пароль з вашого Wi-Fi.

Дивіться також: Windows 10: пристрої, мережа та Інтернет, персоналізація

Ну, на сьогодні все, друзі! Будь ласка, напишіть у коментарях, чи потрібно вам підключитися до мережі Wi-Fi. А також Підпишіться на наш канал, Якщо ви не підписані та обов'язково натисніть на дзвін, щоб отримати сповіщення про вихід нових відео.

Як приховати фотографії та альбоми на iPhone
Ми розповідаємо, як приховати фотографію на iPhone: усіма способами. Як додати фотографію до альбому "Hidden" Як приховати альбом "прихований" Як дій...
Ми налаштовуємо мережу в Ubuntu
Ми говоримо вам, як встановити підключення до Інтернету на Ubuntu. Ми налаштовуємо Інтернет через графічний інтерфейс Ubuntu Автоматичне з'єднання ...
Засмучувати.IO - хмарна альтернатива VirtualBox з Windows та Linux
Використання віртуальних машин на кшталт VM VirtualBox дозволяє почати нестабільне або навіть потенційно небезпечне програмне забезпечення без ризику ...