Програми та програми

Як викреслити область екрана в скріншоті Windows 10 Redstone 5

Як викреслити область екрана в скріншоті Windows 10 Redstone 5

Зміст

Створення скріншота у Windows завжди не було складно. Згадаймо принаймні нового помічника "ножиць", який з'явився в "Сім" та Vista. Насправді, починаючи з Vista, два способи з’являлися скріншоти без зовнішнього програмного забезпечення: Використання комбінації клавіш або інструментів інструментів.

У міру розвитку ОС також розроблені методи отримання зображень. Зараз у "десятці першої" є багато варіантів, щоб отримати ідеальний скріншот без особливих зусиль. У нашій статті ми опишемо всі методи створення скріншотів у Windows 10, а також коротко поговоримо про те, як отримати знімки завантаження Windows.

Звичайні методи

"Десятка топ -десятки" все ще працює старі добрі методи: натискання клавіші Prtscr та alt + prtscr. Перший можна використовувати в будь -якому місці, наприклад, при зображенні робочого столу. При використанні цієї опції буде зроблена фотографія всього екрана та його збереження в пам'яті ПК.

Пресування суглоба Alt + prtscr -робить скріншот лише активним вікном. Після цього малюнок, створений одним із цих методів, легко вставити поєднання кнопок Ctrl + v.

Зауважимо, що У ноутбуці Щоб отримати той самий результат, вам знадобиться ще одна комбінація - Alt + fn + prtscr.

Win + prtscr

Також скріншот екрану в "ТОП десятці" - це комбінація Win + prtscr. За допомогою цього варіанту екран повністю фіксується та миттєво надсилається в каталог "Зображення" у розділі "Розумні екрана". Збереження файлів - розширення PNG.

Якщо натиснути лише один Prtscr, Він надішле копію екрана на пам'ять ПК, але не передасть зображення у файл. Знову на ноутбуці вам знадобиться дещо інша варіація ключів: Win + ctrl + prtscr або Win + fn + prtscr.

Win + Shift + S (виділити частину екрана)

У нових версіях Windows 10 ви можете реалізувати зображення частини екрана за допомогою комбінації Win + shift + s. Після цього ваш екран зникне, і курсор перетвориться на перехрестя.

Коли ви почнете рухати курсор, тримаючи LKM (ліва кнопка миші), можна буде виділити частину екрана, а потім скопіювати. Далі, результат легко вставити в будь -яку програму.

Ножиці

Інструмент інструменту для підйому в десятці майже такий же, як і в попередніх версіях ОС. Щоб відкрити його, перейдіть до "Пошук" і запустіть набір. Далі виберіть метод скріншота: прямокутний, повний екран тощо. D.

Крім того, тут ви можете скористатися інструментом, за допомогою якого фото екрана відкладається на пару секунд.

Win + G

У "ТОП десятці" є хороший інструмент "Ігрової панелі" для запису екрана. Це викликано натисканням Win + G. Однак за допомогою ігрової панелі ви також можете зробити скріншоти. Зазвичай там використовується ключова комбінація Win + alt + prtscr.

Скріншот екрану при завантаженні Windows:

Якщо ви коли -небудь намагалися щось зробити на екрані ПК перед завантаженням Windows, то ви дізналися, що це майже неможливо. Єдиний спосіб - зняти все на своєму телефоні чи відеокамері. Під час навантаження ключові комбінації не працюють, тому скріншот марний.

Але як тоді деякі люди отримують красиві образи, не вдаючись до камер? Все просто. Зображення зроблені за допомогою віртуальної машини. Він завантажується в операційну систему хоста і, отже, бачить весь процес завантаження. Найпопулярнішими з VM є VirtualBox, Hyper -V та VMware. Особисто я рекомендую використовувати VirtualBox, оскільки він безкоштовний і поширюється з відкритим кодом. Hyper-V також безкоштовний, але трохи складніше у використанні, а VMware може мати найкращі інструменти, але це коштує пристойних грошей.

1. Keys Windows+ PRTSC

Почнемо з найпростішого. Щоб миттєво сфотографувати весь екран, натисніть комбінацію клавіш Windows (за допомогою прапора) та PRTSC. Система зробить скріншот і негайно збереже його на жорсткому диску у форматі PNG. Готовий файл, який ви знайдете за адресою: "Цей комп'ютер" → "Зображення" → "Скріншоти".

2. Keys Windows+ H

Якщо вам потрібно зберегти екран екрана в хмарі або надіслати його іншій людині, використовуйте клавіші Windows+ H. Система візьме скріншот і відобразить спеціальну панель із списком програм. За допомогою його допомоги ви можете надіслати фотографію електронною поштою або експортом на OneNote, Dropbox та інші онлайн-сервіси.

3. Prtsc + фарба

Цей метод дозволить вам сфотографувати екран і, якщо потрібно, негайно редагувати його.

  1. Натисніть клавішу PRTSC. Windows зробить скріншот, але не збереже його на жорсткому диску, а лише скопіюйте в буфер обміну.
  2. Запустіть фарбу. Вставте зображення у вікно редактора за допомогою комбінації клавіш Ctrl+ V і, якщо необхідно, відредагуйте файл.
  3. Натисніть "Файл" → Зберегти як "та збережіть зображення екрана у правому форматі. Зображення з’явиться у вказаній вами папці.

Замість фарби ви можете використовувати інший графічний редактор.

чотири. "Ножиці"

Windows має вбудований менеджер екрана - додаток для інструментів або "ножиці". Це дозволяє робити знімки всього екрану, його індивідуальних фрагментів та вибраних вікон. "Ножиці" можна знайти по імені через пошук системою.

Клацніть за кнопкою "Створити" у меню програми запустити стандартний режим створення скріншота. У ньому ви можете виділити довільну область екрана, яку ви хочете побачити на малюнку. Щоб зробити скріншот всього екрану або активного вікна, натисніть на стрілку та виберіть відповідний режим.

Коли малюнок буде готова, програма відкриє його в новому вікні. Тут ви можете застосувати свої нотатки на зображенні та надіслати його електронною поштою або просто зберегти на жорсткому диску.

п’ять. Microsoft Snip

Microsoft має ще один менеджер скріншота - SNIP. З ним ви також можете сфотографувати весь екран, окремі фрагменти та вікна. Але крім того, SNIP дозволяє записувати процес застосування послідів на відео. Програма також записує звук та додає коментарі голосу користувача до роликів.

Таким чином, ви не можете просто зробити статичний скріншот, але перетворити його на динамічну мультимедійну презентацію. SNIP доступний безкоштовно на офіційному веб -сайті програми.

6. Ганьазо

Якщо ви не задоволені програмами Microsoft, спробуйте сторонні програми. Наприклад, хмарний менеджер скріншотів Gyazo. Він фотографує вибрані області екрана і зберігає їх на сервері. Тому ви завжди можете отримати доступ до них з будь -якого пристрою або швидко поділитися посиланням на потрібне зображення. Досить створити особистий обліковий запис та завантажити безкоштовного клієнта на веб -сайті Gyazo.

Після встановлення клієнта в системному підносі з’явиться етикетка менеджера. Щоб зробити знімок екрана, потрібно натиснути на мітку за допомогою лівої кнопки миші та вибрати потрібний фрагмент екрана.

Після цього програма запустить браузер та відкриє сторінку із зображенням, зробленою у вашій особистої онлайн -галереї. Тут ви можете скопіювати посилання на нього або видалити файл з сервера.

Скріншоти, збережених у Gyazo, доступні в хмарі протягом чотирьох тижнів. Але за $ 4,99 на місяць послуга пропонує необмежений доступ та ще кілька додаткових функцій. Серед них - можливість копіювати текст безпосередньо із зображеннями, інструментами для малювання крапель, стрілків та інших фігур, захист файлів паролем та відсутність реклами.

Як зробити зображення всього екрану або його окремої частини, використовуючи стандартні можливості "Windows 10" та стандартна клавіатура?

Або мовою городян - зробіть скріншот.

На звичайній клавіатурі є ключ "Зображення екрана", що також може бути позначений скороченнями (Друк SCR / PRT SCR / PRT SC тощо.).

Натиснувши цю клавішу, буде зроблено зображення Загальний екран.

Натиснувши поєднання клавіш Екран Alt + друку, Буде зроблено зображення Активний віконний.

На замітку:На клавіші деяких ноутбуків "Зображення екрана" Він має подвійну функціональність, для перемикання якого потрібно додатково натиснути комбінацію з ключем Фн(Функція). Наприклад, FN + ALT + екран друку.

Після виконання однієї з цих дій малюнок залишатиметься в тимчасовій пам’яті комп'ютера, SO -Called буфер обміну. Далі ви можете розмістити зображення в потрібному місці, наприклад, у редакторі зображень "Фарба", текстовий редактор "Microsoft Word", а також браузер у соціальних мережах, повідомлення або пошта за допомогою вставки або комбінації ключів Ctrl + v на клавіатурі.

На замітку:В "Windows 10" Нинішній Буфер обміну, в якій зберігається не тільки останні збережених дій, але й усі попередні дії в хронологічному порядку. Для того, щоб вставити не останній, але деякі раніше зроблені скріншоти, потрібно натиснути на комбінацію клавіш Windows + V і виберіть правильний зі списку. Все, що було скопійовано в буфер, зберігається і зникає лише після перезавантаження комп'ютера.

Якщо потрібно зберегти зображення всього екрану на комп’ютері, вам потрібно натиснути комбінації ключів Екран Windows + друк.

У цьому випадку малюнок залишиться в папці "Скрі фотографії", який можна знайти в "Папка користувача", в розділі "Зображення".

Ви можете редагувати зображення екрана, наприклад, за допомогою стандартного редактора зображень "Фарба". Ви можете знайти його, перейшовши в меню "Почати", У розділі "Стандарт" І відкрити програму. Для швидкого пошуку програми необхідно з відкритим меню "Почати" Введіть назву "Фарба".

Також розглянемо важкий спосіб знайти цю програму, якщо ви раптом не зможете знайти її до попереднього.

Ви повинні піти до "Цей комп'ютер", На диску, на якому встановлюється система, зазвичай це "Місцевий диск (C :)", Далі в папку "Windows", У папці "System32" І знайдіть у ньому додаток "Mspaint", що є додатком "Фарба".

Далі ви можете натиснути піктограму правою кнопкою, введіть розділ "Надіслати" і виберіть, наприклад, у меню Drop -Down, "Робочий стіл". Буде створена мітка програми на робочому столі, яка може бути перейменована на власний розсуд.

Щоб швидко відкрити наше зображення екрана в редакторі, ви можете натиснути його правою кнопкою миші, вказуючи на розділ "Відкрити з допомогою" і в меню Drop -Down виберіть редактор зображень "Фарба".

У ньому ви можете редагувати зображення. Наприклад, виділіть необхідну область і вирізайте малюнок, поверніть у правильному напрямку, намалюйте або запишіть пояснення. Потім натисніть меню у верхньому лівому куті на розділі "Файл", підрозділ "Зберегти як" І виберіть формат "PNG" або "Jpeg", Що, якщо не багато ввійти в деталі, відрізняється якістю розміру зображення та файлу. Якщо якість на малюнку не є критичною, я рекомендую вибрати формат "Jpeg", Оскільки в більшості випадків він матиме найнижчу вагу, що може бути корисним у випадку завантаження зображення з низьким Інтернетом або при обмеженні розміру файлу на якомусь форумі.

Стандартний інструмент - "Ножиці".

Вам потрібно перейти до меню "Почати", Знайдіть розділ "Стандарт" І відкрити програму "Ножиці".

Для швидкого пошуку програми необхідно з відкритим меню "Почати" Введіть назву "Ножиці".

Як у випадку заявки "Фарба", Розглянемо важкий спосіб знайти розташування програми.

Ви повинні піти до "Цей комп'ютер", у "Місцевий диск (C :)", Далі в папку "Windows", У папці "System32" І знайдіть у ньому додаток "Snippingtool", що є додатком "Ножиці".

Ви також можете натиснути на значок за допомогою правої кнопки, введіть розділ "Надіслати" і виберіть, наприклад, у меню Drop -Down, "Робочий стіл". Буде створена мітка програми на робочому столі, яка може бути перейменована на власний розсуд.

Щоб швидко зателефонувати за програмою, ви можете встановити певний ключ або комбінацію ключів до нього.

Для цього потрібно натиснути на праву кнопку за програмою, перейдіть до розділу "Властивості", Знайдіть рядок "Швидкий виклик", Клацніть на ньому мишею та виберіть, наприклад, клавіші інтересу на клавіатурі F8 Або поєднання між Ctrl, Shift, Altі певний додатковий ключ, нехай це буде Ctrl + Shift + Up. Натисніть прибл.

Запустіть програму будь -яким зручним чином.

Відкривається вікно, в якому ви можете вибрати "Режим", Залежно від того, яка буде зроблена ця чи така картина.

Режим "Прямокутник" Дозволяє вибрати прямокутну область з затиснутою лівою кнопкою миші.

Режим "Вікно" Дозволяє вибрати певне відкрите вікно на робочому столі, натиснувши ліву кнопку миші. Необхідно, щоб це вікно було поверх інших, оскільки в іншому випадку їх область також впаде на малюнок.

"Довільна форма" Дозволяє намалювати будь -яку форму, в якій внутрішня частина вибраного периметра залишається з затишною лівою кнопкою. Все, що залишається поза периметром, стане білим тлом.

"Весь екран" Відповідно знімає весь екран.

Далі ви можете додати пояснення до зображення за допомогою ручка і Маркер. Ви також можете видалити пояснення за допомогою Ластіка Щойно запустіть затиснуту мишу за допомогою затиснутої лівої кнопки.

Відразу після того, як було зроблено зображення, він уже був у буфер обміну, І його можна вставити в необхідне місце. Усі намальовані пояснення також потрапляють у буфер, без необхідності окремо копіювати або зберегти зображення.

Якщо вам потрібно зберегти зображення на комп’ютері, потрібно натиснути на меню у верхньому лівому куті на розділі "Файл", підрозділ "Зберегти як", Виберіть формат "PNG" або "Jpeg" і виберіть місце, де буде збережений файл.

Розробники повідомляють, що в майбутньому додатку "Ножиці" буде переміщено, і ви вже можете ознайомитись із новими можливостями, натиснувши кнопку "Спробуйте програму". Ви також можете знайти програму через меню "Почати", Представляючи назву "Ескіз на фрагменті екрана".

У цій програмі ви можете створити нове зображення, натиснувши відповідний значок у меню вгорі та вибравши режим. А також відкрити та редагувати існуюче зображення.

Як у випадку заявки "Ножиці", Усі зміни негайно потрапляють буфер обміну і малюнок без додаткового копіювання може бути розміщена на місці інтересу. Щоб зберегти зображення на комп’ютері, натисніть на відповідний значок із зображенням дискети.

Ви можете запустити спрощену версію без додаткового редагування, натиснувши комбінацію клавіш Windows + Shift + S.

Ви також можете замінити стандартну поведінку ключів "Друк Scrin", Введення в меню "Почати", Піктограма передач "Варіанти", глава "Спеціальні можливості", У лівому меню Виберіть підрозділ "Клавіатура", Зниження, щоб знайти перемикач "Поєднання клавіш для друку" І активуйте його.

Тепер, натиснувши клавішу "Друк Scrin" Відобразиться вікно, як у випадку натискання комбінації ключів Windows + Shift + S.

Після вибору режиму та проведення операції зображення негайно потрапляє в бюро обміну редагуванням, і воно вже може бути розміщено на місці інтересу.

На замітку:Якщо з якоїсь причини ключ "Друк Scrin" або "Windows" відсутність, тобто можливість користуватися "Екранна клавіатура", який можна знайти, перейшовши в меню "Почати", глава "Спеціаліст. можливості " І відкрити програму "Екранна клавіатура". Для швидкого пошуку програми необхідно з відкритим меню "Почати" Введіть назву "Екранна клавіатура". Праворуч є кнопка "Prtscn", який є необхідним ключем "Друк Scrin". Для того, щоб натиснути комбінацію клавіш, наприклад, FN + Win + екран друку, Необхідно дотримуватися необхідних ключів на короткий проміжок часу Фн і Перемогти, щоб вони стали активними та натискали на Prtscn.

12

Найкращі програми для створення колажів для фотографій на ПК та мобільному пристрої
Колаж - це чудовий спосіб створити низку фотографій чи відео відразу. Але як зробити красиві та привабливі колажі для фотографій на комп’ютері. Нам по...
Як підключити iPad з другим екраном до Mac
Ми говоримо про те, як підключити iPad до комп'ютера та використовувати його як другий екран. Ми розглядаємо побудовані технології в дусі бігового та ...
Windows 10 - Параметри завантаження системи управління
Використання третій утиліт для налаштування Windows давно стало традицією серед користувачів, і варто було б знати, що багато параметрів операційної с...