Windows 11

Як дізнатись версію та редакційний офіс Windows у файлі ISO або WIM?

Як дізнатись версію та редакційний офіс Windows у файлі ISO або WIM?

У цій статті ми розглянемо, як використовувати DISM та PowerShell, щоб розібратися, які зображення Windows (версії, виписки, редакційний офіс, мови) зберігаються у файлах ISO або WIM. І якщо версія та збірка не вказані на ім'я файлу ISO, то важко зрозуміти, яка версія Windows знаходиться всередині. У цьому випадку найпростішим способом доведеться встановити файл ISO за допомогою зображення встановлення Windows та отримати дані з встановлення файлу інсталяції.штук.

Клацніть на зображення ISO правильної клавіші та виберіть кріплення.

Вікно вмісту віртуального диска, в якому встановлено зображення ISO Windows, відкриється перед вами. Перейдіть до каталогу Джерела і знайдіть встановлений файл із зображенням Windows. Файл викликається Встановити І він може мати одне з наступних розширень:

Штук Це стандартний формат встановлення зображення Windows. Помітка - Стисне зображення. І SWM Він використовується, якщо вам потрібно зламати велике зображення WIM у кілька файлів розміром менше 4 ГБ, щоб вони вписувалися у файлову систему FAT32 під час створення флеш -накопичувача встановлення.

Видаліть клавіатуру Shift, натисніть на встановлення файлу.Xxx з правою кнопкою миші та скопіюйте шлях у файл, вибравши Копіювати як шлях.

Відкрийте командний рядок з правами адміністратора та виконайте команду (використовуйте шлях від буфера обміну як спосіб до файлу):

DISM /GET-WIMINFO /WIMFILE: "D: \ джерела \ Встановити.Одягся "

У вас буде список редакційних офісів (освіта, будинок, підприємство, професіонал тощо.D.) Доступний для встановлення з цього вікон ISO ISO. У нашому прикладі з цього зображення можна встановити 5 різних видань Windows. Кожен редакційний офіс має індекс, за допомогою якого ви можете отримати інформацію про це зображення.

Ви можете видалити непотрібні зображення з файлу WIM відповідно до цієї інструкції.

Щоб отримати інформацію про версію (збірку) та доступні мови Windows у файлі WIM/ESD у редакції з індексом 1, дотримуйтесь:

DISM /GET-WIMINFO /WIMFILE: "D: \ джерела \ Встановити.ESD " /індекс: 1

У нашому прикладі ви визначили, що це освіта Windows 10 2004 (версія: 10.0.19041), російські (ru-ru) та англійські (en-os) версії доступні на зображенні встановлення.

Ви також можете отримати всю інформацію про версії та редактори Windows у встановленому файлі ISO за допомогою простого сценарію PowerShell, який робить все саме сам.

Проведіть шлях до файлу ISO:

$ ImagePath = "C: \ distr \ iso \ windowsserver_rtm.Iso "

Встановіть зображення ISO:

$ Report = @()
$ Beforemount = (get-guly).Приводник
$ Mountressult = mount -diskimage $ imagepath -passthru
$ aftermount = (get-guly).Приводник
$ ImageDrive = "$ (($ aftermount -join").Замінити (($ beforemount -join), ")):"

Ви отримали лист на диск, де встановлено зображення (лист було призначено автоматично, якщо ні, дивіться, як його виправити тут).

Тепер ми отримаємо інформацію про версії Windows у файлі встановлення.Wim або встановити.Оцінка:

$ WinImages = get -windowsmage -imagepath $ imageedrive \ джерела \ встановити.wim "
Foreach ($ winimage in $ winimages)

$ Cuimage = get -windowsmage -imagepath $ imageedrive \ джерела \ встановити.wim "-index $ winiMage.ImageIndex
$ Objimage = [pschesterobject]@
ImageIndex = $ CURIMAGE.ImageIndex
ImageName = $ CURIMAGE.Ім'я уявлення
Версія = $ CURIMAGE.Версія
Мови = $ кулімаж.Мови
Архітектура = $ кулімаж.Архітектура

$ Звіт += $ objimage

Залишається ISO Image:

Демонтаж Diskimage $ muuntresult.Зображення
Ви можете привести результат до міста:
$ Звіт | Поза містом


Як результат, ми отримали прекрасний список зображень Windows у файлі ISO та їх версії. У нашому прикладі Windows Server 2022 RTM виявився на зображенні ISO.

Як видалити обліковий запис в Instagram
Instagram - найпопулярніша соціальна мережа, яка популярна у всьому світі. Однак не всі користувачі хочуть мати щось спільне з цим посланцем. Якщо у в...
Спробуйте переробити ... Помилка помилок із переробкою у Вікторії та як її усунути
Коли Chkdsk Виявляється, не в змозі виправити поглиблення на жорсткому диску, вам доведеться вдатися до допомоги більш вдосконаленого інструменту Вікт...
Як повернути менеджер плагінів у блокноті ++
Будівництво в редакторі текстового редактора Windows, що записує невеликий -функціональний та не спеціалізований інструмент, який може працювати лише ...