Оптимізація

Як дізнатися свою відеокарту на Windows 10 простих способів

Як дізнатися свою відеокарту на Windows 10 простих способів

Зміст

Продуктивність в іграх та інших ресурсних програмах значною мірою залежить від того, який відео -адаптер встановлюється в системі. Залежно. Щоб дізнатись більше інформації про ваш відео -адаптер, вам потрібно спочатку переглянути її модель. На щастя, це можна зробити без необхідності проаналізувати тіло пристрою та вивчити його "нутрощі".

Зміст

Ви можете отримати всю необхідну інформацію, використовуючи як вбудовані інструменти Windows 10, так і рішення від третій розробників. До речі, багато останніх, тому буде важко зробити їх усім в рамках однієї статті. Ми розглянемо найпростіші варіанти, які дозволяють вам дізнатися всю необхідну інформацію про вашу відеокарту, а потім ви виберете найзручніший варіант, який розглядається для себе.

Варіант 1: AIDA64

AIDA64 - найкраще програмне рішення на сьогодні, яке дозволяє отримати всю інформацію про стан комп'ютера та систему в цілому. Тут ви можете не тільки дізнатись модель вашої поточної відеокарти, але й отримати детальний звіт відповідно до його характеристик, провести стресові тести для навантажень тощо.D. Сам інтерфейс програми був переведений на російську мову і досить легко працювати навіть для недосвідченого користувача. Однак якщо вам потрібно лише з’ясувати модель відеокарти та її виробника, то всі переваги AIDA64 вирівнюються порівняно з іншими програмами, які будуть розглянуті в цьому списку.

Щоб дізнатися інформацію про вашу відеокарту, перейдіть до розділу "Комп'ютер", який знаходиться в головному вікні або лівому меню. Там відкрийте предмет "загальна інформація". Зверніть увагу на "дисплей". Навпроти елемента "відеокадрапу" буде написана його модель та виробник.

Варіант 2: SIW

Ця програма є спрощеною версією AIDA64. Деякі функції видаляються тут, але в той же час ви все ще можете переглянути основну інформацію про комп'ютер та систему. Важливою перевагою цієї програми є безкоштовне розповсюдження, тоді як AIDA64 довелося виплатити після закінчення пробного періоду.

Щоб переглянути назву вашої відеокарти в SIW, зробіть такі дії:

  1. У лівому меню відкрийте вкладку "Обладнання".
  2. Звідти перейдіть на вкладку "Відео". Там вам потрібно буде звернути увагу на однойменний блок, де стоятиме графік "відео -адаптер". Навпаки, буде написано назву вашого графічного адаптера.

Варіант 3: Speccy

Speccy - це ще одна безкоштовна і досить проста у використанні програма, за допомогою якої ви можете переглянути назву своєї відеокарти. Інтерфейс перекладений на російську мову і виглядає набагато простішим і приємнішим, ніж у варіантах, які були розглянуті вище. Незважаючи на те, що програма розповсюджується безкоштовно, вона має платну версію з додатковими можливостями.

Щоб переглянути інформацію про графічний адаптер, вам просто потрібно запустити цю програму. Тут, прямо в головному вікні в блоці графічних пристроїв. Якщо з якоїсь причини ви не можете знайти цей блок, тоді перейдіть до лівого меню до однойменної точки. Усі необхідні дані відображатимуться в окремому вікні.

Варіант 4: CPU-Z

Найпростіша програма всіх, що розглядається в цій статті. Тут ви також можете переглянути основну інформацію про систему та апаратну компонент комп'ютера. Це рішення не вимагає встановлення на ПК - вам просто потрібно завантажити лише архів з офіційного сайту та запустити виконуваний файл EXE, що відповідає розряду вашої операційної системи.

Інтерфейс офіційної версії не був перекладений на російську мову, але це не повинно спричинити труднощів.

  1. Після запуску програми відкрийте вкладку Graphics у верхній частині вікна.
  2. На елементі "Вибір пристрою відображення" буде написано повне ім’я відеокарти, яку комп'ютер зараз використовує. Якщо у вас встановлено кілька відеокартів, то ви можете вибрати необхідне в контекстному меню. Нижче також буде основна інформація про адаптер.

Варіант 5: Менеджер пристроїв

Цей варіант є найпопулярнішим у випадках, коли вам потрібно швидко переглянути назву відеокарти, але ви не хочете завантажувати додаткове для цього завдання для цього завдання.

Дивіться також: Як переглянути контакти у вашому обліковому записі Googlekak Переглянути температуру процесора на Windows 10, я можу вимкнути режим "площини" у Windows 10: Як вирішити?Як увімкнути голосовий помічник Кортана у Windows 10

Інструкції щодо розглянутої опції мають такий погляд:

  1. Відкрийте для вас "Менеджер пристроїв". Наприклад, це можна зробити за допомогою «панелі управління» або натиснувши значок «запустити» за правою кнопкою миші та вибрати відповідний елемент у контекстному меню. Ви також можете назвати цей інструмент, ввівши рядок "Execute" (викликано командуванням команди Win+R) Devmgmt.MSC та натискання введення.

В інтерфейсі "менеджер пристроїв" знайдіть елемент елемента відеокадаперів. Розгорніть його клацанням лівою кнопкою миші.Нижче відображатиметься назва всіх графічних адаптерів, встановлених на комп’ютері. Однак бувають випадки, коли система не може правильно визначити модель відеокарти. Тоді "стандартні VGA GPU" зазвичай записуються ". Якщо у вас така ситуація, вам потрібно використовувати інший спосіб визначити модель графічного адаптера.

Варіант 6: Властивості системи

Це ще один поширений спосіб отримати коротку інформацію про власну відеокарту, використовуючи лише інструменти, вбудовані в Windows 10. У цьому випадку інструкція матиме наступний погляд:

  1. Найпростіший спосіб отримати доступ до "властивостей системи" за допомогою лінії "виконати". Назвіть його за допомогою комбінації ключів Win+R та запишіть команду: MSINFO32. Щоб скористатися ним, використовуйте клавішу Enter або "OK".

У лівій частині меню зверніть увагу на предмет "компоненти". Після його відкриття вам потрібно перейти на "дисплей".Там зверніть увагу на рядок "ім'я". Навпаки, буде написана назва вашої поточної відеокарти.

Варіант 7: Діагностика графіки

Windows 10 має вбудовану корисність для діагностики графіки в системі. З його допомогою наявність загальних проблем зазвичай перевіряється, наприклад, невстановлених водіїв, конфліктів та t.D. Ви можете, використовуючи цю утиліту, з’ясувати модель вашої відеокарти:

  1. Відкрийте вікно "виконати". У рядку "відкрити" потрібно призначити команду dxdiag.exe та натисніть кнопку Enter.

Система вимагатиме підтвердження ваших дій. Вам потрібно натиснути на "так".У верхньому меню відкрийте вкладку "Екран". У блоці "пристрої" подивіться на значення, яке написано навпроти "Ім'я" - це буде назва вашої відеокарти.

У цій статті було розглянуто основні варіанти, з якими ви можете дізнатися модель вашої відеокарти в Windows 10. Якщо вам не сподобалися програми, які розглядаються в рамках цієї статті, то ви можете використовувати будь -які інші, добре, тепер у цій орієнтації є більш ніж достатньо.

Привіт, відеокарта, мабуть, важливіша за пристрій, ніж процесор, але тут я маю на увазі, я маю на увазі, якщо ви любите грати в комп'ютер. Саме для геймера відеокарта є найважливішим на комп’ютері, але процесор, головне - не бути найслабшим.

Але як можна побачити параметри відеокарти у Windows 10? Треба одразу сказати, що вбудовані можливості Windows 10 є поганими з точки зору надання інформації, краще використовувати третє партії програми. Але я напишу всі способи, які я знаю

Отже, перший спосіб дізнатися параметри відеокарти у Windows 10: Натисніть праву кнопку на робочому столі, виберіть там параметри екрана:

Потім у вікні Натисніть додаткові параметри екрану:

Крім того, в самому нижньому вікні це буде такими, як властивості графічного адаптера, це те, що ви натискаєте:

Після цього ви побачите невелике вікно, це властивості вашого графічного адаптера. Оскільки у мене є процесор Pentium G3220, і окремої відеокарти немає, у мене в процесорі є Infa про побудоване -in -графічне ядро:

Тут написано тип адаптера, то тут ви можете побачити, яку модель у вас є. Ну, нижче, вже є кілька характеристик.

Загалом, це спосіб без використання будь -яких програм. Тепер давайте подивимось на інший спосіб, тут не потрібні програми, але метод трохи незвичний ..

Отже, спочатку переконайтеся, що у вас є показ розширення файлу. Однак тепер ви можете перевірити це самостійно - створіть порожній текстовий документ на робочому столі, якщо в кінці ви бачите те саме, що .txt, тоді у вас є дисплей, а якщо ні, то вам потрібно увімкнути. Як це зробити? Дуже просто, затисніть Win + X і виберіть панель управління в меню, а потім знайдіть значок параметрів провідника, запустіть його та на вкладці, видаліть контроль на сховищі розширень, він повинен бути там десь нижче.

Загалом, я сподіваюся, що вони з'ясували розширення. А тепер подивіться, тут ви створили текстовий документ від його імені, врешті -решт, наприклад .txt - це потрібно замінити .Іншими словами, NFO змінює розширення TXT на NFO. Ви можете зателефонувати файлу, як вам подобається, тому я зателефонував у GPU.NFO:

Тепер цей файл потрібно запустити, хоча така помилка з’явиться, це буде сказано нормально:

Після того, як ви натиснете OK, вікно інформації про систему вже відкриється, і там потрібно відкрити розділ дисплея:

Як бачите, тут є якась інформація, але її навряд чи можна назвати детально. Однак можна зрозуміти, яка модель і яка відео пам’ять, що для багатьох буде достатньо. Наприклад, ви можете скопіювати модель та перейти до пошукової системи, і там ви можете знайти багато інформації ..

Що ж, тепер як переглянути параметри відеодиплати Windows 10 за допомогою деяких програм. Безкоштовна і краща корисність, як мені здається, це GPU-Z. Це легко знайти в Інтернеті, і, здається, він не потребує встановлення, я завантажив його з офіційного сайту, і він розпочався, не встановлюючи. Ось що вона мені показала:

Тут, здається, Infa - це все, що потрібно, і є якась модель і шейдери, загалом, є багато детальної інформації, яка не все розуміння ..

Друга програма, яку я раджу - AIDA64. Вона вже багато відома, але якщо ви не знаєте про неї, то я скажу вам, що ви повинні зустрітися з нею, принаймні, щоб ви зрозуміли, наскільки це необхідна програма. І вся справа в тому, що я не бачив більш потужної програми, яка надає стільки інформації про залозу. Про будь -який пристрій та найбільш детальну інформацію. Ну, наприклад, ви навіть можете дізнатися в ньому, коли бар Ram був випущений, тому я раджу

Що ж, як щодо параметрів відеокарти, тоді все це можна дізнатися в розділі дисплея> Графічний процесор:

Як бачите, є багато інформації, є навіть версія WDDM, Directx. Для отримання додаткової інформації ви також можете переглянути розділ відео Windows, відео PCI/AGP (як я це розумію, цей розділ працює з окремою відеокартом).

AIDA64 також має ще одну сильну сторону - дисплей температури. Ви можете побачити температуру всіх пристроїв, таких як процесор, відеокарти, жорсткі диски та інші. Все це можна побачити на вкладці комп'ютера> датчики

Взагалі, що стосується мене, найкращим варіантом для з'ясування параметрів відео адаптера в Windows 10 буде використання утиліти GPU-Z TechPowerUP. Він був створений тим самим розробником, що і CPU-Z, тому корисність є якісною, немає сумнівів. Якщо вам потрібна інформація про праску багато, а не лише про відеолітинг, то, звичайно, AIDA64, це вже перевірена програма часу. Раніше його також називали AIDA32, а потім Еверест ... Я взагалі не писав, AIDA64 - це платна програма, але ви можете використовувати місяць безкоштовно.

Ну, це все, я сподіваюся, що вам тут все зрозуміло, і Infa була корисною. Удачі та всього найкращого

На головну!02.08.2016 "> Читати! ->

Розширені користувачі, ймовірно, знають назву кожного компонента, встановленого на комп’ютері. Але якщо ПК був придбаний з готовою збіркою і був надзвичайно рідкісним, то з часом ви почнете забувати, яка начинка всередині. Для того, щоб дізнатися детальну інформацію про будь -який шматок праски, не потрібно підніматися під кришкою корпусу та шукати штрих -код із назвою. У сьогоднішній статті ми розповімо, як дізнатися відеокарту на Windows 10.

Як переглянути відеокарту на Windows 10: продукти ОС

Розробники операційних систем щороку розширюють функціональність та вкладають додаткові інструменти у свою продукцію. Це стосується також інформації про компоненти, доступні користувачеві. Існує кілька способів дізнатися модель відеокарти на Windows 10.

Диспетчер пристроїв

Найпростіший спосіб побачити інформацію про заповнення комп'ютера, менеджер пристроїв дозволяє. Незалежно від того, є у вас нерухомий комп'ютер чи ноутбук? Цей метод допоможе вам.

Ви побачите, як у вас є відеокарта (як на скріншоті вгорі). Якщо у вас є щось відповідно до типу "стандартного графічного адаптера", то це говорить про те, що ви не встановили драйвери для графічного акселератора. Ви також можете спостерігати за декількома пристроями, а не одним. Це говорить про те, що у вас є як вбудована, так і дискретна відеокарта. Дискретний - окремо, що встановлюється в слоті для експресу PCI на материнській платі. Побудоване - інтегроване графічне ядро ​​в процесорі.

Інструмент діагностики Directx

Якщо ваші драйвери не були встановлені, а попередній метод не допоміг вам, ви можете скористатися послугами іншої побудованої утиліти.

Натисніть клавіатуру на клавіатурі Win (клавіша з значком Windows) + R. У вікні, що відкривається, введіть команду dxdiag І натисніть кнопку Enter. Відкриється діагностичний інструмент, який дозволяє вивчити інформацію про відеокарту. На другому вкладці, яку можна назвати або "екран", або "монітор", ви побачите характеристики відеокарти. Розмір пам'яті, тип мікроцирку, режим екрана тощо.D.

Як дізнатись модель відеокарти на Windows 10: Третяпартійна програми

Є багато утиліт, які розповідають користувачеві всю інформацію про його систему та праску. Традиційно програми, вбудовані в операційну систему, втрачають програмне забезпечення від інших розробників з точки зору функціональності. Тому, якщо попередні методи вам не допомогли, не відлякуйте. Письмові утиліти нижче можуть краще знайти інформацію.

 AIDA 64

Це програмне забезпечення відкриється перед усіма резюме встановлених компонентів. Є послідовником знаменитої програми Еверест, який свого часу не мав аналогів.

Що стосується графічного адаптера, то тут ви знайдете навіть такі речі: версія відеокарти, кількість транзисторів, кількість піксельних конвеєрів, тип шини тощо.D. Що ми можемо сказати про кількість відео пам'яті та частоти. Це найелементарніше.

Ви можете завантажити утиліту за посиланням. Після встановлення просто виберіть "Дисплей" на лівій частині вікна, а потім "графічний процесор".

Миховий

Досить проста і компактна програма від відомої компанії Princorm, відома нам за іншим популярним продуктом - CCLeaner.

Як бачите, інтерфейс дуже простий і надає користувачеві лише найосновнішу інформацію. Як правило, це лише назва та кілька характеристик компонента. Після встановлення та запуску програми ви негайно побачите все, що вас цікавить. З цікавої речі - тут ви можете налаштувати дисплей температури в системному лотку (тобто в правому нижньому куті на робочому столі). Якщо з якоїсь причини вищезгаданий гігант - Aida 64 вам не підходить, то завантажте Speecy. Ось посилання на офіційний сайт.

GPU-Z

Ще одна дуже проста корисність. Розробник - TechPowerUp. Якщо вищезазначені програми показують інформацію про майже будь-який компонент, то GPU-Z спеціалізується лише на відеокарках.

Але глибина аналізу тут така ж висока, як і AIDA 64. Програмне забезпечення абсолютно безкоштовне та сумісне з усіма операційними системами. На першій вкладці Після запуску програми ви знайдете: модель графічного процесора, кількість відео пам'яті, версія BIOS тощо.D.

Є й інші способи перегляду відеокарти на комп’ютері Windows, але абсолютно всього користувача достатньо. Прочитавши цей матеріал, ви, ймовірно, зможете точно визначити, що залізо знаходиться всередині вашого ноутбука або стаціонарного комп'ютера.

Читайте також:

Відеокарта: вбудована або дискретна? Ми з'ясовуємо, яка відеокарта Vicacked потрібна для ноутбука? Ми розуміємо і вибираємо

WinPasskey: Скидання пароля Windows та відновити, що якщо комп'ютер не вмикається? Крок -By -step Діагностичні інструкції

Як приховати фотографії та альбоми на iPhone
Ми розповідаємо, як приховати фотографію на iPhone: усіма способами. Як додати фотографію до альбому "Hidden" Як приховати альбом "прихований" Як дій...
Оновлення конфігурації 1c управління торгівлею
Оновлення конфігурації дозволяє отримати нові можливості та позбутися старих помилок. Ви можете виконати це самостійно. Головне - дотримуватися декіль...
Неконтрольований віддалений доступ до хоста TeamViewer
TeamViewer - Одна з найпопулярніших програм для віддаленого доступу серед мешканців. Його некомерційне використання безкоштовне, воно можна використов...