Windows 10

Як дізнатись паролі збережених мереж Wi-Fi у Windows 10?

Як дізнатись паролі збережених мереж Wi-Fi у Windows 10?

Windows дозволяє зберегти пароль, який використовується для підключення до бездротової мережі Wi-Fi. Завдяки цьому, якщо ця мережа Wi-Fi була в досягненні вашого мережевого адаптера, Windows може автоматично підключитися до неї, не запитуючи пароля. У цій статті ми покажемо, як витягнути збережені паролі Wi-Fi у Windows 10, передавати список збережених бездротових мереж з клавішами безпеки на інші комп’ютери та як видалити (забути) певні WLAN.

У Windows 10 ви можете переглянути не лише пароль активної мережі, але й паролі всіх бездротових мереж, до яких ваш пристрій коли -небудь підключений.

Зміст:

Переглянути пароль для активного Wi-Fi-з'єднання в Windows 10

Якщо ваш комп'ютер підключений до мережі Wi-Fi, ви можете побачити його пароль (ключ) на панелі управління:

  1. Клацати Почати -> Варіанти -> Мережа та Інтернет -> Центр управління мережами та загальний доступ -> Зміна параметрів адаптера (Налаштування -> Мережа та Інтернет -> Статус -> Центр мережі та спільного використання -> Змінити налаштування адаптера); Щоб негайно отримати розділ управління мережевими адаптерами, достатньо виконати команду NCPA.CPL.
  2. Натисніть праву кнопку на своєму адаптері Wi-Fi та виберіть “Держава " (Статус);
  3. Перейдіть на вкладку "Безпека"Безпека), виберіть Chekbox"Відобразити введені знаки"(Показати персонажів);
  4. Ключ безпеки (пароль) підключеної (активної) мережі Wi-Fi міститься в цьому полі.

Як зняти збережені паролі Wi-Fi у Windows 10 через командний рядок?

Ми показали вище, як знайти пароль для поточного підключення Wi-Fi у Windows 10. Однак ви можете зняти пароль будь -якої мережі, до якої раніше підключив ваш комп'ютер. Ця інформація доступна лише в командному рядку за допомогою утиліти Netsh.

Під час підключення до мережі Wi-Fi, Windows створює для нього профіль WLAN, що містить ім’я мережі (SSID), пароль (ключ безпеки) та ряд параметрів безпеки Wi-Fi, що використовуються для підключення до точки доступу. Ви можете відобразити список профілів WLAN за допомогою команди:

Netsh WLAN Показати профіль

Щоб отримати інформацію про профіль певного WLAN та збережений пароль, вам потрібно вказати його SSID. Наприклад:

Netsh WLAN Показати профіль “xiaomi_20f5” ключ = чіткий

Профель Xiaomi_20f5 ============================= ------------------------------------------------- ---------- Версія: 1 Тип: Бездротова локальна назва мережі: xiaomi_20f5 Вибір клавіш управління: Режим підключення: Підключіть мережу мовлення автоматично: Підключіться лише в тому випадку, якщо ця мережа транслюється. Авто -редукція: не переходьте на інші мережі. Випадковий вибір MAC-адрес: Підключення параметрів вимкнено -------------------- SSID: 1 Ім'я SSID: "Xiaomi_20f5" Тип мережі: Інфраструктура Радіо-мережа: [будь-який Тип радіотехніки] Розширення постачальника: Немає параметрів безпеки -------------------------------------------- ---- Особистий Chipher: перевірка автентифікації CCMP: WPA2-особистого код: Немає безпеку ключів даних: STRIGHTPA $ W01RD ПАРАМЕТЕРИ Вартість ----------- Вартість: необмежена перезавантаження: немає підходу до обмеження даних: Немає перевищення обмеження даних: немає роумінгу: немає джерела витрат: за замовчуванням: за замовчуванням

Збережений пароль мережі Wi-Fi вказаний у полі "Ключ безпеки".

Windows зберігає профілі Wi-Fi в програміData %\ Microsoft \ Wlansvc \ Профілі \ Каталог інтерфейсів.

Як відобразити всі збережених мереж Wi-Fi за допомогою PowerShell?

Використовуючи PowerShell, ви можете відобразити список усіх збережених мереж та паролів.

Одиночна лінія PowerShell для виведення всіх паролів WLAN для російської версії Windows 10:

(Netsh WLAN показує профілі) | Вибір-струна "\ :(.+) $ "| %$ name = $ _.Сірники.Групи [1].Цінність.TRIM (); $ _ | %(Netsh wlan показати профіль name = "$ name" ключ = очистити) | Виберіть-струну "Зміст ключа \ w+\ :(.+) $ "| %$ pass = $ _.Сірники.Групи [1].Цінність.TRIM (); $ _ | %[PscustomObject]@profile_name = $ name; пароль = $ pass | Формат -table -wrap

Для англійської версії Windows:

(Netsh WLAN показує профілі) | Вибір-струна "\ :(.+) $ "| %$ name = $ _.Сірники.Групи [1].Цінність.TRIM (); $ _ | %(Netsh wlan показати профіль name = "$ name" ключ = очистити) | Виберіть-струну "ключовий вміст \ w+\ :(.+) $ "| %$ pass = $ _.Сірники.Групи [1].Цінність.TRIM (); $ _ | %[PscustomObject]@profile_name = $ name; пароль = $ pass | Формат -table -wrap

Щоб зберегти всі профілі Wi-Fi Wlan до тестового файлу на робочому столі, просто додайте конвеєр в кінці попередньої команди:

| Формат -table -autosize | Out-file $ env: userprofile \ desktop \ wifipass.TXT

Експорт/імпорт профілів WLAN у Windows

Ви можете експортувати параметри будь-якого плаваного профілю WLAN разом з ключем безпеки мережі Wi-Fi у файлі XML, а потім імпортувати його на інший комп'ютер.

Для експорту профілю WLAN використовується команда:

Netsh Wlan Export Profile name = "xiaomi_20f5" ключ = очищати папку = c: \ ps

Або ви можете експортувати всі збережені бездротові мережі (кожен профіль створює окремий XML -файл із SSID як ім'я):

Ключ експорту Netsh WLA

Тепер ви можете перенести XML -файли за допомогою налаштованих профілів на інший комп'ютер з Windows (або розповсюджувати їх з політиками) та імпортувати збережені профілі WLAN для всіх користувачів комп'ютера за допомогою команди:

Netsh Wlan Додати профіль імені файлу = "C: \ PS \ Wireless Network-xiaomi_20f5.Xml "user = all

Або ви можете імпортувати збережену мережу Wi-Fi лише поточному користувачеві:

Netsh Wlan Додати профіль імені файлу = "C: \ PS \ Wireless Network-xiaomi_20f5.Xml "user = current

Тепер, якщо будь-яка з імпортованих мереж Wi-Fi знаходиться в межах досяжності бездротового адаптера комп'ютера, він автоматично підключиться до нього.

Видаліть збережену мережу Wi-Fi у Windows 10

Ви можете видалити збережену мережу Wi-Fi через параметри Windows. Перейдіть до розділу Мережа та Інтернет -> Wi-Fi -> Управління добре відомими мережами.

У вас буде список раніше збережених бездротових профілів для раніше використовуваних мереж. Виберіть мережу SSID, яку потрібно видалити, і натисніть кнопку Забути.

Ви також можете видалити (забути) збережену мережу Wi-Fi з командного рядка за допомогою утиліти Netsh. Вкажіть назву профілю WLAN, який ви хочете видалити, наприклад:

Netsh Wlan Delete Name = "RTKM25353"

Профіль "RTKM25353" буде видалено з інтерфейсу "Бездротова мережа".

Якщо ви хочете видалити всі збережені мережі Wi-Fi відразу, виконайте команду:

Netsh wlan видалити ім'я профілю =*

Як виправити 0xc004f050 у Windows 10
Сьогодні ми будемо мати справу з помилкою активації Windows 10 за допомогою коду 0xC004F050. Ця проблема може з’явитися з різних причин, перелічити їх...
Очікування грошових коштів у Chrome Як усунути проблему
На момент переходу посилання на Гугл хром У нижньому лівому куті ви можете побачити появу ряду повідомлень, що слідують за одним за одним - визначення...
Резервне копіювання та відновлення Windows за допомогою DISM ++
Як створити найбільш компактні резервні вікна, не пов'язані з завантажувачем та стилем диска, який можна відновити на комп’ютері при зміні цих обстави...