Помилки та проблеми

Як дізнатися монітор Hertzovka Windows 10?

Як дізнатися монітор Hertzovka Windows 10?

Зміст

Переглянути оновлення екрана в Windows 10

Цей термін передбачає кількість персоналу, який змінюється за 1 секунду. Це число вимірюється в Герц (Гц). Звичайно, чим вище цей індикатор, тим плавніший малюнок отримується, який користувач зрештою бачить. Менше персоналу тягне за собою переривчасте зображення, яке не дуже добре сприймається людиною навіть при простих серфінгу в Інтернеті, не кажучи вже про динамічні ігри та певні робочі проекти, що вимагають якомога швидше і плавно.

Одразу є кілька варіантів, як герцоги видно в операційній системі: насправді можливості самих програм Windows та третя партія.

Метод 1: третійпартій

Багато користувачів на комп’ютерах мають програмне забезпечення, яке дозволяє переглядати інформацію про апаратну компонент. Цей метод перегляду індикатора, який нам потрібен, досить простий, але це може бути незручно, якщо ви хочете змінити режим роботи монітора після перегляду. Тим не менш, ми проаналізуємо цей метод та його можливості на прикладі AIDA64.

 1. Встановіть програму, якщо у вас немає. Для одного -часу використання є достатньо тестова версія. Ви також можете використовувати інших представників такого типу програми та будувати рекомендації нижче, оскільки принцип буде подібним. Дивіться також: Програми для визначення комп'ютерного заліза
 2. Відкритий AIDA64, розширюйте вкладку "Дисплей" І виберіть вкладку "Робочий стіл".

В рядку "Частота регенерації" Поточний герцог екрана буде вказаний.

Ви також можете дізнатися доступний діапазон від мінімальних до максимальних значень. Перейдіть на вкладку "Монітор".

Бажані дані записуються в рядку "Частота кадрів".

І ось вкладка "Відео режими" Дозволяє переглянути, яка частота оновлення сумісна з певною роздільною здатністю робочого столу.

Дані представлені як список. До речі, натиснувши на будь -який з дозволів, ви відкриєте властивості дисплея, де ви можете налаштувати.

Неможливо змінити будь -які значення в цьому та подібних програмах, тому якщо вам потрібно редагувати поточний індикатор, використовуйте наступний метод.

Метод 2: Windows означає

В операційній системі, на відміну від різних програм, ви можете не лише переглянути поточне значення герцога, але й змінити його. У "першій десятці" це робиться так:

 1. ВІДЧИНЕНО "Варіанти" Windows, що викликає це вікно за допомогою правої кнопки миші в меню "Почати".

Ми переходимо до розділу "Система".

Перебуваючи на вкладці "Дисплей", Прокрутіть праву сторону вікна вниз до посилання "Додаткові параметри відображення" І натисніть на нього.

Якщо підключено кілька моніторів, спочатку виберіть потрібний, а потім ми дивимось на Герцовки в лінії "Частота оновлення (Гц)".

Щоб змінити значення в будь -якому напрямку, натисніть на посилання "Властивості відеозапису для дисплея".

Перейти на вкладку "Монітор", За бажанням поставте галочку поруч із параметром "Сховати режими, якими монітор не може використовувати" і натисніть на меню Drop -Down, щоб переглянути список усіх частот, сумісних з поточним монітором та роздільною здатністю екрана.

Вибір будь -якого бажаного сенсу, чіпляючись за "ДОБРЕ". Екран вийде на пару секунд і повернеться до робочого стану з новою частотою. Всі вікна можна закрити. Тепер ви знаєте, як переглянути частоту оновлення екрана та змінити його, якщо це необхідно. Покласти менший індикатор зазвичай не рекомендується. Навпаки, якщо після придбання монітора ви ще не змінили його, хоча технічно є така можливість, увімкніть максимально можливий режим - тому комфорт при використанні монітора для будь -якої мети збільшиться лише. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми.Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Зараз переважна більшість людей на планеті знайомі з комп’ютерами, моніторами та різними видами гаджетів. Але мало хто знає, як працюють екрани і як вони впливають. Вся справа в частоті оновлення зображення на моніторі.

Яка частота оновлення монітора, його призначення

Частота оновлення монітора (герцог, чом) - це швидкість, з якою зображення на екрані можуть змінюватися в часі. Відлік часу є звичним за лічені секунди, а це означає, що середня частота 60 HERZ - це можливість зміни 60 кадрів в секунду. Тільки Герза не показує реальної картини можливості монітора. Існує така фізична проблема: передача зображення з відеокарти на монітор утримується із затримкою через матрицю екрана. Це означає, що екран, призначений для частоти 60 Гц, номінально виробляє до 40 кадрів в секунду. Цього достатньо для перегляду фільмів, однак, висока якість та плавні ігри вимагають великих кадрів в секунду (кадри в секунду - персонал в секунду).

Оскільки герцог відповідає за плавність картини, це автоматично впливає на сприйняття очей того, що відбувається. Чим менший візуальний орган включає периферичний і бічний зір, тим менше він втомлюється, об'єктив для очей псується повільніше, зменшення паличок і горщиків підвішено. Відповідно, монітори з більшою частотною можливістю менш уражені та зіпсовані очима.

Прийнятна частота оновлення екрана

Як згадувалося раніше, середня частота, яка використовується у більшості сучасних моніторів, становить 60 Гц. За допомогою цього Герцовки ви можете спокійно дивитись фільми, а також грати в середній якості гри (якщо дозволяє ПК "наповнення"). Однак для більшої якості та плавності зображення в більш серйозних іграх монітори з частотою 120-150 Гц потрібні і навіть більше. Деякі ультрамодерні монітори вже прискорилися до 240 Гц.

Доцільно залишити частоту 3D -монітора не менше 120 Гц: У такому стані екран видасть 60 Гц на кожне око, що означає підтримувати хороші параметри зображення картини.

Як побачити монітор Герцовки на Windows 10

Існує дві основні можливості дізнатися та змінити (якщо можливо) частота оновлення монітора: через "параметри" або використання параметрів графічного драйвера:

 1. Клацніть правою кнопкою на порожньому місці на робочому столі та виберіть пункт меню "Параметри екрана".
  Клацніть правою кнопкою на порожньому місці на робочому столі та виберіть пункт меню "Параметри екрана"
 2. Далі натисніть "Додаткові параметри відображення".
  Клацніть на "Додаткові параметри відображення"
 3. На сторінці додаткових параметрів ми знайомі з інформацією про всі монітори, підключені до комп'ютера. Дервовака вказується в рядку "Частота оновлення (Гц)".
  Герцовка можна знайти в рядку "Частота оновлення"

Другий метод - це налаштування графічного драйвера:

 1. Клацніть PKM на порожньому місці робочого столу та виберіть "Графічні характеристики". Залежно від виробника обладнання, назва може бути різною (відео будівлі, параметри відображення, графічні налаштування тощо. D.).
  Клацніть PKM на порожньому місці робочого столу та виберіть "Графічні характеристики"
 2. Перейдіть у аплет "Дисплей".
  На панелі управління графіком натисніть "Відображення"
 3. Далі виберіть дисплей, інформацію, про яку ми хочемо знати, і подивіться на стовпець "Частота оновлення", яка показує встановлену Герцовку екрана.
  Вибір монітора, і в стовпці "частота оновлення" ми розглядаємо значення герцога

Як змінити монітор Герцовки на Windows 10

Зміна частоти екрана в налаштуваннях програми драйвера дуже проста:

Існує також можливість змінити частоту за допомогою "параметрів":

 1. Ми відкриваємо "додаткові параметри відображення", як показано на прикладі вище. Клацніть на "Властивості відеозапису для дисплея".
  У додаткових параметрах натисніть "Властивості відеозапису для дисплея"
 2. У вікні Властивості ми переходимо на вкладку "Монітор", змінюємо фільтр "Частота оновлення екрана" на потрібне значення та зберегти зміни за кнопкою ОК.
  У вікні Властивості ми переходимо на вкладку "Монітор", змінюємо фільтр "Частота оновлення екрана" на потрібне значення та зберегти зміни за кнопкою ОК

Відео: Як змінити частоту монітора в Windows 10

Дізнатись і змінити частоту монітора дуже просто. Для цього необхідно відкрити властивості адаптера або програми управління, змінити та зберегти необхідні налаштування.

Для багатьох не секрет, що будь -який монітор має такий параметр, як частота оновлення, виміряна в Герці. Вона відображає, скільки разів на екрані монітора оновлюється зображення. Чим вище цей параметр, тим краще. В ідеалі - 100 Герц. З 75 вважається нормою. Якщо цей індикатор у вашому моніторі нижчий, то очі швидше втомлюються.

Варто зазначити, що для сучасних рідин - кристалічних (РК -моніторів) цей параметр вже не такий важливий через радикальні відмінності в технології технології вихідного зображення. І на ньому достатній рівень комфорту може бути навіть на 60 Герцах. Низька Дервовака набагато важливіша для моніторів ELT (CRT).

Де побачити Герца в моніторі на Windows 10?

Щоб побачити частоту, з якою монітор оновлюється у Windows 10, потрібно зробити наступне.

У будь -якому безкоштовному місці робочого столу натисніть кнопку правої миші та в контекстному меню, яке відкриється, виберіть "Параметри екрана".

Параметри екрану в Windows 10

Далі вичавіть вікно відкриття, на якому відображається поточна роздільна здатність екрана, і в самому нижньому кнопку "Властивості графічного адаптера" натисніть "Властивості графічного адаптера".

Ми переходимо до властивостей графічного адаптера

У наступному вікні властивостей ми переходимо на вкладку Монітор, де ви можете побачити поточну встановлену частоту оновлення екрана.

Вкладка "монітор". Встановлена ​​частота оновлення екрана та перегляду доступних параметрів

Ви можете натиснути на стрілку, щоб розкрити доступні режими. Якщо у списку є частота вище того, що зараз встановлено, наприклад, замість 60 Herz, опція доступна з 75, то краще його вибрати та встановити.

Висновок

У сучасних "тонких" моніторах комп'ютерів та ноутбуків частота оновлення екрана не відіграє важливої ​​ролі, яку вона мала з CRT Monitors. Але все -таки, якщо режим з великою кількістю Herz доступний у властивостях графічного адаптера, то краще його встановити.

Як підключити AirPods до Windows 10 та до Android
Ми говоримо про те, як підключити AirPods до комп’ютера з Windows. AirPods - явище останніх кількох років. Навушники, які повинні були стати аксесуаро...
Як дізнатися, що таке жорсткий диск на комп’ютері
Ви можете дізнатися, який жорсткий диск встановлюється на вашому комп’ютері, як за допомогою стандартних засобів операційної системи Windows, так і з ...
Програма з Windows не видаляється, що робити?
Що робити, якщо програма не видаляється з Windows? Коли при запуску операції Deinstal за допомогою самого Windows або третьогопартійного програмного з...