Програми та програми

Як дізнатися, де в Windows 10 - це центр оновлення

Як дізнатися, де в Windows 10 - це центр оновлення

Зміст

Де знаходиться?

Microsoft Developers видалив класичний центр додатків оновлень Windows на панелі управління. Тепер він розташований у параметрах програми.

Меню «Пуск» → Параметри → Оновлення та безпека → Точка «Центр оновлення Windows».

Щоб перевірити оновлення комп'ютера, натисніть кнопку "Перевірка апостосів". У головному вікні майже немає налаштувань програми. Ви знайдете їх, натиснувши на предмет "Додаткові параметри" (доступний лише для версій Pro, Enterprise, Education).

Як відновити класичну версію?

Якщо ви звикли використовувати класичну програму для оновлення комп’ютера, відновити класичний центр оновлення.

Важливий! Цей метод працює лише в ранніх зборах Windows 10.

 1. Вікно пошуку → Введіть "Блокнот" → PKM → Запустіть від імені адміністратора.
 2. Вставте текст у поле ноутбука:
  Редактор реєстру Windows версія 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAROMICROSOFTWINDESPDATEUS] "isConvergedApDateCenabled" = DWORD: 00000000 [HKEY_LOCALOCAROSOFTWINDATEXSETATIONG] 
 3. Файл меню → Зберегти як → Вкажіть назву документа та встановіть для нього розширення ".рег"(У рядку" Тип файлу "виберіть усі файли).
 4. Запустіть створений файл → у вікні попередження, підтвердьте дії → OK.

Більш детальні інструкції вказані у відео.

Відключити

Додаток вимкнено в стандартних комунальних послугах - послугах та редактору місцевої групи політики. Тут його можна ввімкнути знову. Інформація про те, як зробити відключення іншими способами, які ви знайдете у статті "Вимкніть автоматичну установку оновлень у Windows 10".

В послугах

 1. Натисніть Win+R → Введіть команду: Послуги.MSC.
 2. Служба оновлення Windows → PKM → Властивості → Зупинка.
 3. Виберіть у полі "Тип запуску" → відключений → ОК.

У редакторі місцевої групової політики

Важливий! Цей метод доступний лише у версіях Windows 10 Pro та Enterprise.

 1. Натисніть Win+R → Введіть команду: Gpedit.РСС.
 2. Конфігурація комп'ютера → Адміністративні шаблони → Компоненти Windows → Центр оновлення Windows.
 3. У правій частині вікна виберіть "Слідом за автоматичним оновленням" → PKM → Зміна → Встановіть "відключений" → Підтвердьте зміни.

Корисно знати! Після внесення змін перейдіть до параметрів і перевірте наявність наявності оновлень для комп'ютера. Зміни не завжди набувають чинності негайно.

Процес відключення відео чітко представлений.

Виправлення помилок при завантаженні пакетів для оновлення

Іноді під час роботи центру оновлення виникають проблеми, які призводять до нестабільності комп'ютера або оновлень перестають завантажувати з серверів Microsoft. Основний спосіб виправити помилку - відновити значення утиліти за замовчуванням (також прочитайте статтю "Як перевірити цілісність системних файлів Windows 10 та відновити їх?").

 1. Вікно пошуку → Введіть "Блокнот" → PKM → Запустіть від імені адміністратора.
 2. Вставте текст:
  @Echo Off Echo SBROS Windows Update Echo. Пауза відлуння. Attrib -ih -r -s %windir %system32catroot2 attrib -r -s -s %windir %system32catroot2**.* Чиста зупинка wuaUserv чиста зупинка Cryptsvc чиста стоп -біт Ren %windir %system32catroot2 catroot2.Старий ren %windir %softwaredistribution softwardistribution.Старий ren "%AllusersProfile%додатка Datamicrosoftwork Downloader" завантажувач ".Старий чистий стартовий біти чистий старт Cryptsvc Net Start Wuauserv Echo. Echo gotovo echo. Пауза 
 3. Файл меню → Зберегти як → Вкажіть назву документа та встановіть для нього розширення ".Кажан"(У рядку" Тип файлу "виберіть усі файли).
 4. PKM на створеному документі → запустіть від імені адміністратора.
 5. Перезавантажте комп'ютер та перевірте експлуатацію центру оновлення.

Висновок

Класичний центр оновлення в новій версії ОС на панелі управління відсутня. Це в параметрах програми. Ви можете відновити стандартну утиліту лише в ранніх зборах Windows 10. Якщо при завантаженні пакетів для оновлення ПК є проблеми, скиньте всі налаштування центру оновлення.

Через те, що центр оновлення в Windows 10 був кардинально змінений, зараз його дуже важко знайти, оскільки багато користувачів чітко не ознайомлені з новим дизайном операційної кімнати. Отже, де знаходиться центр оновлення Windows 10?

Окрім складного місця, варто зазначити, що з такою складністю користувачеві доведеться зіткнутися, коли процес вплине на будь -які процеси в центрі оновлення. І лише користувачі, які мають "професійну" версію, можуть створити нові параметри щодо інновацій.

Інші люди, у свою чергу, не мають цієї конкретної версії, повинні чекати, поки оновлення прийде до них, тепер давайте з’ясуємо, де зберігаються параметри параметрів.

Шукайте центр

Для початку давайте навчимося знаходити наш контрольний центр, так де він знаходиться? Він сам знаходиться на вкладці Параметри системи. Ви можете знайти ці параметри в меню Почати. Вводячи його, введіть слово в рядок пошуку Варіанти, Отже, ви з’ясували, де зберігаються ці параметри. Для більш детального ознайомлення ми рекомендуємо переглянути ці зображення:

Після того, як ми ввійшли до них, ми знаходимо вікно Оновлення та відновлення. Ввівши це меню, ми можемо негайно побачити, які інновації вже доступні для нашого пристрою. Ви також зіткнетесь з вікном, де вам запропоновано перезапустити його в якийсь час дня або також прямо зараз.

Це перезавантаження необхідне для перевстановлення параметрів без помилок, а файли завантаження не були пошкоджені. Навіть вимкнено комутаційний комп'ютер може запустити перезапуск, він залежить від таймера, який встановлюється в регулюванні, зазвичай встановлюється о 3:30 вночі, не дуже приємно ловити свій пристрій вночі, перезавантажуючи раніше встановлення, чи не так багато?

Ми рекомендуємо відразу перезавантажити його, щоб це не сприйняло вас з подив разом із перевстановленням. Крім того, якщо ви не знайшли повідомлення про майбутні інновації та перезавантаження таймера в меню, швидше за все, буде кнопка Перевірка наявності оновлень, Натиснувши його, чекаючи деякий час і дізнайтеся, які можливості вже доступні. Тепер ви знаєте, де є налаштування оновлення, ми йдемо далі.

Налаштування

Давайте перейдемо до регулювання центру, факт полягає в тому, що операційна система Windows 10 дає дуже мало свободи користувачам, майже немає вибору. Єдине, що було виділено користувачам у цьому випадку, - це функція Додаткові параметри.

Тільки завдяки їм ви можете хоча б трохи налаштувати цей процес для себе, але де вони є і як зробити їх відключення? Правильно, файли можуть лежати в додатковій налагодженні. Для початку в цьому меню вам запропонують, як відбудеться встановлення, автоматично або з сповіщенням про перезавантаження.

Звичайно, поле стоїть на автоматичному оновленні, змініть його на кнопку, пов’язану з сповіщенням. Тепер у вас є ці налаштування, вам не потрібно постійно зберігати інформацію на ПК, яка пов'язана з незнанням точної дати оновлення. Тепер, знаючи, коли відбувається оновлення, ви вже можете підготуватися до нього, ми йдемо далі.

І нарешті, найголовніше, що у версіях Windows є професійним, в цьому меню буде функція під назвою Оновлення, але ми нагадуємо вам, що можна сказати, що лише десяті вікна, на жаль, є користувачами десятої версії, яка Немає функції Pro, а не вони зможуть відкласти та відключити оновлення, якщо ви хочете перевстановити Windows до більш зручної версії, на нашому сайті ви можете знайти статтю на її перевстановленні.

Осадження або також відключення параметрів

За допомогою цього, як ви вже зрозуміли, ви можете нескін. Тепер ви не тільки знаєте, де центр оновлення Windows 10, але й знаєте, як його налаштувати.

Озброєння самопочуття -це крапля в морі, порівняно з багатьма іншими процесами, з якими вам доведеться зіткнутися при використанні цієї системи. Тут наш сайт допоможе вам, з нами ви зможете знайти безліч інших статей щодо всіх версій операційних систем.

"Центр оновлення" у Windows - це основний інструмент, який забезпечує безпеку операційної системи. Насправді це зв’язок між користувачем та корпорацією Microsoft. Дуже важливо завжди містити ОС у поточному стані, інакше є шанс втрати персональних даних та пошкодження комп'ютерних файлів.

Як відкрити "оновлення" Windows 10

Як і більшість аплетів "Панелі управління", "Центр оновлення" (CO) був перенесений у систему параметрів Windows. Розташований у стовпці "Оновлення та безпека".

"Центр оновлення" можна знайти в Applot "Оновлення та безпеки" у Windows "Параметри"

Ви можете відкрити "параметри" декількома способами:

Як відновити класичну версію "Центру оновлення" у Windows 10

Поступово Windows відмовляється від класичних вікон та змінює інтерфейси аплетів на сучасний та стильний. TSO також не був винятком. Після наступного оновлення класичної версії не було налаштувань у середовищі "параметрів".

Однак все -таки можна відновити старий «вікно», лише трохи виправляючи запис реєстру:

 1. Відкрийте ноутбук.
 2. Запишіть документ: Редактор реєстру Windows 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAROMICROSOFTWINDESPDATEUS] "isConvergedApDateCenabled" = DWORD: 00000000 [HKEY_LOCALOCAROSOFTWINDATEXSETATIONG].
 3. У верхньому лівому куті відкрийте вкладку "Файл", виберіть елемент "Зберегти як".
  Ми зберігаємо документ за допомогою команди, щоб змінити реєстр
 4. У вікні, що відкривається, ми змінюємо фільтр "Тип файлу" на "Усі файли". І в полі "Ім'я файлу" ми прописуємо будь -яке ім’я, але в кінці ми ставимо розширення .рег. Цей формат внесе зміни до реєстру.
  Розширення регулює файл у форматі реєстру
 5. Натисніть кнопку "Зберегти", а потім просто відкрийте новостворений файл. Якщо є запит на підтвердження, ми погоджуємося з поправками.
 6. Ми перезавантажимо комп'ютер.

Відео: Як повернути класичний вигляд до "Центру оновлення" у Windows 10

Можливі проблеми та способи їх вирішення

Як і будь -яка служба Windows, "Центр оновлення" підлягає деяким проблемам та помилкам. Вони можуть виникнути як через людський фактор (зміна деяких налаштувань, відключення послуг для збереження оперативної пам’яті), так і з міркувань програмного забезпечення (пошкодження системних файлів з вірусами, несправність обладнання). Розглянемо проблеми, які можна усунути за допомогою програмного забезпечення.

Вирішення проблем з використанням "усунення проблем" у Windows 10

Вам потрібно почати виправляти помилки за допомогою центральної комісії з контролю з "усуненням проблем". Це простий системний інструмент для вирішення невеликих помилок.

 1. Клацніть комбінацію клавіш Win + R, введіть керування у полі "виконати" та запустіть команду "OK".
  Запустіть "Панель управління" через виконавчу програму
 2. Клацніть на елемент "Система та безпека".
  Ми переходимо до стовпця "Система та безпека"
 3. Ми відповідаємо посиланням "усунути типові комп'ютерні проблеми".
  У стовпці "Центр безпеки та обслуговування" ми переходимо до "Усунути типові проблеми з комп'ютером"
 4. У стовпці "Система та безпека" ми натискаємо на "Усунення проблем за допомогою центру оновлення Windows".
  У стовпці "Система та безпека" ми натискаємо "Усунення проблем за допомогою центру оновлення Windows"
 5. Вікно господаря для усунення проблем відкриється. Натисніть "Далі". Програма зробить всю подальшу роботу саму роботу, ми просто чекаємо звіту. Якщо служба знайде проблеми, вона спробує їх виправити.
  Після завершення роботи майстер для усунення проблем надасть звіт

Реєстрація служби помилок відсутня або корумпована

Помилка, як реєстрація послуг, відсутня або корумпована означає несправності в роботі однієї з служб, що відповідають за оновлення системи. Ви можете вирішити проблему кількома способами, залежно від того, яка проблема спричинила екстрений код.

Реєстрація служби помилок відсутня або пошкоджена при спробі оновити операційну систему

Перш за все, вам потрібно перевірити комп’ютер на наявність вірусів. Для цього ми використовуємо щонайменше дві програми різних розробників. Це збільшить шанс виявити шкідливий код та виправити ситуацію.

Якщо віруси знайдені, вам доведеться відновити системні файли. Для цього використовуйте термінал "Командний рядок":

 1. Клацніть комбінацію клавіш Win + R, введіть CMD та натисніть "ОК" або Введіть.
 2. У відкритому терміналі ми вводимо команду SFC /Scannow і запускаємо його в ключ Enter.
  Запустіть команду SFC /Scannow, щоб перевірити цілісність системних файлів
 3. Ми очікуємо, що утиліта закінчить свою роботу. Тоді ми перезавантажимо комп'ютер.

Далі перевірте тип запуску необхідних послуг:

 1. Натисніть клавішу комбінації Win + R, введіть послуги.MSC у відповідному полі та натисніть "ОК".
 2. У вікні відкрито шляхом двічі клацніть, натисніть на центр оновлення Windows (оновлення Windows, якщо англійська версія ОС встановлена).
  Двічі клацніть у службі, ми відкриваємо її властивості
 3. Вікно властивостей відкриється, в ньому ми змінюємо тип запуску на "автоматично", а потім підтверджуємо зміну кнопки "ОК".
  Змініть тип запуску на "автоматично" та підтвердьте зміну кнопки "ОК"
 4. Повторюємо операцію "Система фонового інтелекту). Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни набрали чинності.

Відео: Як перевірити цілісність системних файлів у Windows 10

Перезавантаження комп'ютера "Центр оновлення" у Windows 10

Встановлення оновлень може стати проблемою для певного кластера користувачів, які працюють з комп'ютером до пізньої ночі. Раптове перезавантаження може призвести до втрати важливих даних користувачів.

Щоб вирішити цю проблему, потрібно змінити налаштування TSO:

 1. Відкрийте центр Windows "Оновлення". Як це зробити описано вище. Натисніть кнопку "Параметри відпочинку".
  На вкладці Оновлення Windows натисніть параметри Perepasses "
 2. Ми перекладаємо перемикач перемикання в положення "OED", після чого закриємо "параметри" та перез.
  Ми переносимо перемикач перемикання в положення OTL, щоб видалити можливість перезапустити комп'ютер

Проблема з кешем та старими оновленнями

Проблема з кешем поновлення так часто супроводжує проблеми на жорсткому диску або виникає у випадку перерви з'єднання при завантаженні оновлень, що порушує цілісність структури завантажених файлів. Рішення просте: вам потрібно видалити пошкоджені файли та повторити оновлення оновлень "з нуля":

 1. Будь -який менеджер файлів ("провідник", загальний командир тощо.) Переходимо до папки C: Windowsoftwaredistributongload.
 2. Виберіть усі файли каталогів та видаліть їх.
  Виберіть усі файли папки та видаліть їх
 3. Після перезавантаження комп'ютера та повторіть завантаження оновлення.

Відео: Як очистити кеш оновлень у Windows 10

Як налаштувати "Центр оновлення"

Порівняно з попередніми версіями Windows, особливо з семи, користувач "Десятки" дуже обмежений обсягом настройки. Наприклад, ви не можете відмовитись оновлювати Windows (насправді це можливо, але ви не повинні робити це для комп'ютера).

Як вимкнути автоматичне оновлення Windows 10

Вимкніть оновлення Windows 10 звичайними методами неможливо. Не рекомендується відключити CO, оскільки це може призвести до збоїв у системі. Але у випадках, коли, наприклад, Інтернет -трафік обмежений, відмова від оновлення може бути повністю виправданою.

Щоб вимкнути можливість операційної системи отримувати оновлення, вам потрібно відключити саму послугу SO:

 1. Відкрийте "Послуги", а потім властивості елемента оновлення Windows (оновлення Windows).
 2. Змініть тип запуску на "інвалід", після чого ми зберігаємо зміни та перезавантажте комп'ютер.
  Змініть тип запуску на "вимкнено", щоб заборонити систему оновити

Відео: Як відключити оновлення в Windows 10

Інші налаштування

Тому налаштування мінімізовані розробниками. Користувач може лише "змінити період активності" в одній і тій же партії, а також налаштувати, які оновлення він отримає разом з основним.

Користувач може змінити період активності та вибрати продукти Microsoft, які будуть оновлені

Зміна періоду діяльності призведе до появи сповіщень у випадку, якщо Windows планує перезавантаження системи.

Ми змінюємо час періоду діяльності та натискаємо кнопку "Зберегти"

Клацнувши "Додаткові параметри", ми перейдемо до інтерфейсу "Як встановити оновлення".

Розміщення галочки на елемент "при оновленні системи ..." почнемо перевіряти. CO шукатиме та встановлюватиме оновлення не тільки системи, але й усі продукти Microsoft Corporation. Це включає:

Елемент "Використовуйте мої дані" не впливає на встановлення оновлень будь -яким чином, і, оскільки він запевняє попередній перегляд розробників, просто прискорює процес введення в систему після оновлення.

Робота в центрі оновлення Windows дуже проста. Скориставшись наведеними вище інструкціями, ви можете вирішити майже всі проблеми та зберегти свою ОС у фактичному та безпечному стані.

Як активувати Windows 10
Оскільки Windows не застосовується безкоштовно, кожна копія цієї операційної системи повинна бути зареєстрована, тобто для підтвердження її права на ї...
Як встановити цитовані квоти на диск для певного користувача в Windows 10
Windows 10 успадкували від попередніх версій корисна функція, яка дозволяє власнику комп'ютера встановити обмеження щодо використання диска. Це назива...
Як знайти всі стиснуті папки за допомогою командного рядка в Windows 10
Щоб заощадити простір на жорсткому диску в Windows 8.1 і 10 забезпечує спеціальну функцію стиснення даних, алгоритм якого дещо відрізняється від того,...