Підказки

Як встановити Windows 10 на другому SSD або HDD

Як встановити Windows 10 на другому SSD або HDD

Зміст

Якщо ви хочете встановити Windows 10 на другому SSD або жорсткому диску, це можна зробити. Для цього є кілька причин. Можливо, вам захочеться перевірити недосліджену версію Windows 10, або ви хочете мати власну копію Windows 10, до якої ви можете завантажити, підключивши та завантажуючи. У цьому посібнику ми розповімо, як встановити Windows на другому SSD або HDD.

Щоб встановити Windows 10 на другому SSD або жорсткому диску, вам потрібно:

  1. Створіть новий розділ на другому SSD або жорсткому диску
  2. Створіть USB Windows 10
  3. Використовуйте параметр користувача під час встановлення Windows 10

Поки ви можете, я б радив вам не витягувати зовнішній SSD або жорсткий диск, якщо це не потрібно. Під час встановлення Windows завантажувач зареєструє шлях встановленої ОС. Якщо він відсутній, то це може бути проблематичним. Крім того, не видаляйте ОС з основного SSD або HD, особливо якщо ви плануєте видалити другий SSD і планувати її використовувати за необхідності.

1] створити новий розділ на другому SSD або жорсткому диску

Підключіть додатковий SSD або жорсткий диск до комп’ютера. Комп'ютер повинен знайти це негайно. Нам потрібно підготувати додатковий розділ диска для встановлення Windows. Для цього ми будемо використовувати вбудований інструмент управління дисками.

Якщо файл має дані, створіть резервну копію цих файлів.

Переконайтесь, що для основного розділу обрано розмір щонайменше 50 ГБ. Ви можете створити розширені розділи з рештою місця для зберігання. Тепер ви готові встановити Windows 10.

Завантажте останню версію ISO та створіть USB завантаження. Потім підключіть з нього USB -накопичувач і завантажте. Вам доведеться змінити пріоритет завантаження, щоб він завантажувався з USB -диска замість стандартного жорсткого диска.

3] Використовуйте спеціальну опцію, щоб встановити новий розділ

Під час встановлення Windows 10 з USB -накопичувачем виберіть параметр "користувач". Коли ви використовуєте його, це дає вам можливість - Де ви хочете встановити Windows ?. Тут ви можете вибрати розділ, створений вами на попередніх етапах, або вибрати розділ, який називається збереженим простором. Установка Windows автоматично активує розділ, якщо це необхідно.

Ось попередження. Хоча звідси ви можете створювати та керувати розділами, це легко зробити за допомогою інструменту «управління дисками», оскільки інтерфейс набагато чистіший. Не тільки у вас обмежений варіант, але інтерфейс обмежений. Існує також ймовірність того, що врешті -решт ви вилучите перший розділ диска, якщо ви не керуєте ним відповідно.

Відтепер процес встановлення повинен відбуватися, як завжди. Коли комп'ютер перезавантажується, у вас буде можливість вибрати одну з двох операційних систем. І SSD, і HDD будуть доступні для ОС, тому у вас є повний доступ до файлів.

Ми сподіваємось, що посібник з встановлення Windows на 10-секундній твердій фірмі або жорсткому диску було простим у використанні.

Інформація про новини

9-04-2015

Категорія: Windows 10 / Installation Windows

Друзі, у сьогоднішній статті я пропоную продовжувати працювати з цікавою програмою під назвою Winntsetup. У попередніх статтях ми встановили його на окремому диску Hard Windows 10, а також встановили Win 10 на віртуальному диску VHD Virtual Disc.Що настільки цінна корисність, що я заслужив декілька статей на нашому веб -сайті? Той факт, що вона може легко розгорнути зображення ISO з Windows на інший жорсткий диск або розділ жорсткого диска і навіть на віртуальному диску VHD, не створюючи завантажувальну флешку та безпосередньо в робочій операційній системі! Програма Winntsetup навіть може бути інтегрована в LiveCD та працювати в DOS (деталі в наших статтях).Сьогодні ми встановимо Windows 10 з другою системою на комп’ютері з одним жорстким димом та вже встановленим Windows 8.1.

Як використовувати Winntsetup для встановлення Windows 10 з другою системою на жорсткому диску з вже встановленим Windows 8.1

Отже, ми дивимось на контроль над дисками мого комп’ютера. Існує жорсткий диск з обсягом 250 ГБ, поділеним на три секції.Перший розділ, система, зарезервована (зарезервована системою, том 350 Мб) прихований і не має літери, містить файли завантаження Windows 8.1.Другий розділ, диск (C :) власна людина, і він встановлений на ньому Windows 8.1.Третій розділ, новий том (e :), містить непотрібні дані, і ми встановимо на ньому Windows 10.Зовнішній USB жорсткого диска також підключений до комп'ютера, на якому розташоване зображення ISO Windows 10. Примітка. Якщо у вас немає портативного жорсткого диска USB, тоді скопіюйте ізо-зображення Win 10 на флеш-диску USB або право на диск (C :).

Завантажте Winntsetup з моїм Yandex.Диск за посиланням https: // yadi.SK/d/xlgkpaozhxcpc або на офіційному веб -сайті hwttp: // www.Віннтсетп.Com.

Перш ніж почати працювати з утилітою, я настійно рекомендую створити резервну копію зберігання завантаження (дані конфігурації завантаження - BCD). Справа в тому, що при встановленні другої системи на жорсткому диску з уже встановленою операційною системою Windows 10 напише себе у завантаженні BCD, і коли комп'ютер увімкнеться, вийде вікно завантаження для завантаження: Windows 10 або Windows 8.1.

Якщо через деякий час ми вилучимо Windows 10, то меню завантаження операційної системи все ще залишиться, і ми вилучимо його дуже просто, розгорнувши створену резервну копію завантаження (BCD), як це зробити, я детально покажу в кінці статті.

Щоб ви зрозуміли, про що ми говоримо, запустіть командний рядок від імені адміністратора перед встановленням Windows 10 та введіть команду BCDEDIT, зберігання завантаження відкриється. У ньому буде видно, що на комп’ютері встановлено лише одна операційна система Windows 8.1.

Якщо ви запускаєте ту саму команду після встановлення Windows 10, буде видно, що в сховищі завантаження вже є дві операційні системи: Windows 10 та Windows 8.1.

Створення резервної копії зберігання BCD завантаження

Ми створюємо на будь -якому розділі, ви можете на диску (C :), папка Bacup

і відкрийте командний рядок від імені адміністратора. Введіть команду:

BCDEDIT /EXPORT C: BACUPBCD та резервна копія файлу зберігання завантаження з’являється у папці Bacup BCD.

Папка Bacup на диску (C :) Ні в якому разі не видаляйте.

Крім того, за допомогою цієї дії ми застрахували себе від усіх видів помилок при завантаженні, чекаючи нас після встановлення декількох операційних систем на одному жорсткому диску.

ISO Image Windows 10

І останнє, що вам потрібно зробити, перш ніж запустити програму Winntsetup - це знайти зображення з Windows 10 на портативному жорсткому диску або флеш -накопичувачі ISO та скопіювати його вміст у будь -яку папку, або ви можете просто натиснути на зображення з лівою мишкою та Підключіть його до віртуального приводу (якщо у вас є Windows 8.1).

Віннтсетп

Тепер із спокійною душею ми запускаємо утиліту Winntsetup.

Виберіть шлях до Windows Installation Files, натисніть кнопку, щоб вибрати. 

Ми переходимо до віртуального знецінення g: (у вашому випадку лист може бути різною), відкриваємо папку джерел і виберіть файл встановлення з лівою мишкою.wim, потім натисніть кнопку Відкрити.

Шлях до встановлення файлів виграє 10, який ми вказали.

Диск, на якому завантажувач Windows 10 буде встановлений в основному автоматично, як правило, Z: (перший розділ, система зарезервована, зарезервована системою, об'єм 350 Мб, прихований і не має літери) і в нашому випадку, він робить Немає сенсу створювати окремий завантажувач.

Тепер ми вибираємо диск, для якого буде встановлено Windows 10. Клацніть, щоб вибрати

Ми виділяємо диск з лівою мишкою (e :) і натискаємо на вибір папки.

Якщо у вас є файли на диску (e :), то диск краще форматувати перед встановленням системи. Клацніть на кнопку "F".

Починати 

добре 

добре 

Встановлення 

добре 

Процес установки Windows 10 починається на диску (e :).  

Готовий! гаразд. 

Ми перезавантажимо комп'ютер. Під час завантаження відбувається вікно вибору системи, Windows 10 або Windows 8.1. Виберіть Windows 10.

і негайно введіть остаточну фазу установки Windows 10. 

Встановлено Windows 10.

Ми переходимо до управління дисками. Наш виграш 10, як очікувалося, встановлено на диску (C :).

Windows 8.один

Я пропоную завантаження в Windows 8.1. Перезавантажте комп'ютер і виберіть Win 8.1

Операційна система була завантажена нормально. 

Управління дисками.

Видалення Windows 10

Якщо ви хочете видалити Windows 10 без наслідків, то перед форматуванням диска (e :) за допомогою файлів Win 10, вам потрібно розгорнути резервну копію магазину завантаження BCD.

Ми відкриваємо командний рядок від імені адміністратора та вводимо команду:

Bcdedit /імпорт c: bacupbcd

Резервне копіювання зберігання BCD з папки Bacup, розташованої на диску (C :) замінює струм.

Тепер відформатуйте диск (e :) за допомогою файлів Windows 10.

Windows 8.1 стане так, ніби Windows 10 ніколи не було, коли комп'ютер увімкнено, меню для вибору завантаження системи не буде.

ПоверненняКоментарі: 115 Шановний відвідувач, ви можете задати будь -яке запитання на сайті та обов'язково отримати відповідь! Запуск ›Windows 10› Встановлення Windows 10 з другою системою

З випуском Windows 10 інтерес до інших операційних систем з Microsoft значною мірою впав, а новинка набуває невідомої популярності. Але з появою нового програмного забезпечення, виникають нові помилки, обмеження, недоліки та інші негативні моменти у його функціонуванні. Це також актуально для Windows 10: все ще не всі виробники випускають нормально функціонуючі драйвери для своїх пристроїв для "десяти", Тому іноді допомагає встановлення драйвера з Windows 8, що не гарантує його стабільної роботи. Новий інтерфейс викликає багато труднощів у адаптації до плиток, деякі програми не підтримуються новою операційною системою (в основному старою, підтримка яких припиняється розробниками). І це лише видима частина айсберга, а решта користувачів стикаються з індивідуальним замовленням, якщо вони встановлюються та працюють з Windows 10.

Найкращим рішенням буде встановлення "десятків" другої системи на вашому ноутбуці. Як це виконується, сьогодні ми розглянемо у всіх деталях, після того, як вирішимо переваги методу. А це:

Підготовка

Перш ніж почати встановлювати Windows, потрібно правильно підготувати. Перш за все, ми перевіряємо, чи відповідає комп'ютер вимогам, які Microsoft подається йому для нормального функціонування ОС.

Якщо ПК встановлений "сім", і це працює нормально, то Windows 10 можна встановити. Головне тут-наявність мінімум 15-20 ГБ місця для зберігання файлів операційної системи та 10-20 ГБ (залежно від набору використаних програм) для встановлення програм, зберігання накачування, тимчасового та Файли користувачів.

Дивіться також: магазин Windows 10 не працює

Встановлення "десятків" другої системи на ПК повинна здійснюватися на відміну від поточної системи системи. Це пов’язано з використанням нового стандарту розділів GPT на жорсткому диску. Як результат, GPT ігнорується MBR, що використовується в "Сім" та попередніх виданнях Windows.

Найкраще створити окремий розділ з обсягом 40 ГБ для встановлення на ньому "десятки" за другою системою, ніж зараз ми будемо робити.

Після короткотермінової процедури опитування перевізника, з’явиться вікно для введення нового розділу.

Зверніть увагу: У полі "стисненого простору" ми вводимо гучність нового диска, де буде виконано встановлення "десятків" другої системи на ПК.

Щоб перевірити поверхню нового логічного диска, рекомендується виконувати повне форматування, яке визначатиме та усуне помилки обладнання на його поверхні. Якщо вони доступні, установка Windows 10 може бути завершена неправильно.

Як результат, у нас буде нова, де новинка буде встановлена ​​як друга система на комп’ютері.

Підготовка навантажувального носія

На цьому етапі абсолютно немає труднощів.

Див. Також: Встановлення непідписаного драйвера в Windows 10

Встановлення "десятки"

Встановлення Windows 10 за другою системою не відрізняється від звичайної установки цієї ОС.

Установка займе близько 15 хвилин часу, після чого ви отримаєте можливість завантажити комп'ютер як під Windows 7, так і під керуванням Windows 10.

Коди чорного екрану та причини помилок
Давайте проаналізуємо основні причини, чому може виникнути помилка чорного екрана та публікація коду в куті екрана "92" та "99".Отже, коли ви запускає...
Чотири непохитні можливості завдань Windows 10
Існує корисність для управління процесами та отримання інформації про них у Windows 10 TaskMgr, відомий як Диспетчер завдань. Вам, мабуть, довелося ви...
Як додати до меню завантаження від рятувального диска Sergei Strelec
Якщо ноутбук Windows раптом перестає завантажуватися, ви можете отримати доступ до файлів, використовуючи будь -кого Livecd З побудованим менеджером ф...