Налаштування

Як встановити Windows 10 на ноутбуці?

Як встановити Windows 10 на ноутбуці?

Зміст

Інформація про новини

24-04-2014

Категорія: BIOS / завантажувальне середовище

Добридень! У мене є питання для адміністратора, Як завантажувати ноутбук ASUS з флеш -накопичувачів з UEFI BIOS для перевстановлення Windows 8 у Windows 7.Я знаю, що на всіх нових ноутбуках із встановленими Windows 8 для завантаження з флеш -накопичувача потрібно спочатку відключити протокол завантаження захищеного завантаження для безпечного завантаження в BIOS.Для цього я роблю все, що навчається: я переходжу до BIOS і вимикаю "захищене завантаження", тобто я переходжу на вкладку безпеки, я встановлюю параметр "Безпечний завантаження" у відключеному (відключеному), тоді Я переходжу на вкладку Boot і демонструю швидке завантаження (швидке завантаження) у відключеному (відключеному), але я не можу ввімкнути запуск CSM (модуль підтримки запуску).Або по -іншому. Я намагаюся ввести пристрій для завантаження ноутбука, на початковій фазі завантаження, часто знизує плечима ключа F9 і нічого не відбувається, Windows 8 просто завантажується.

Як завантажувати ноутбук ASUS з флеш -накопичувачів

Привіт друзі! Давайте всі разом Ми завантажуємо ноутбук ASUS від флеш -накопичувача, Запевняю вас, це не складно і може стати на нагоді.Перш за все, ми підключаємо нашу флеш -накопичувач до USB Porto 2.0 (чорний), USB 3 порт.0 (синій), а в Windows 7 за замовчуванням немає драйверів USB 3.0.

Ми перезавантажимо ноутбук, на початковій фазі завантаження, натискаємо на клавішу Delete та вводимо BIOS. Спочатку вимкніть протокол безпеки, перейдіть на вкладку «Безпека» та встановіть параметр «Захистити завантаження» у відключеному (відключеному),

Друга річ на вкладці завантаження та встановіть параметр Fast Boot (швидке завантаження) у відключеному (відключеному),

Далі натисніть кнопку F10, Під цим ми зберігаємо зміни, які ми внесли в BIOS ноутбука та перезапустити.

Знову ми вводимо BIOS та переходимо на вкладку Boot та встановимо параметр запуску CSM у включеному (розширене завантаження),

Потім ми піднімаємось трохи нижче Пріоритети опції завантаження і опція завантаження №1 та введіть його, натиснувши Enter, у меню, яке з’являється за допомогою стрілків на клавіатурі, виберіть ім'я нашого флеш -диск і натисніть кнопку Enter.

Клацніть на кнопку F10, Тобто, ми зберігаємо зміни, які ми внесли в BIOS ноутбука та перезапустити,

Далі ноутбук ASUS завантажений з флеш -накопичувача.Ви також можете використовувати Меню завантаження Ноутбук ASUS. У початковій фазі завантаження ноутбука часто натисніть клавішу ВИХІД, Зайдіть у меню завантаження, використовуючи стрілки на клавіатурі, виберіть в ній свій флеш -диск і натисніть кнопку Enter.

ПоверненняКоментарі: 110 Шановний відвідувач, ви можете задати будь -яке запитання на сайті та обов'язково отримати відповідь! Домашні вікна 10 на ASUS X205TA Home

Встановлення Windows 10 на ASUS X205TA

Я ввів ремонт, а точніше, Windows 10 на ASUS X205TA не встановлюється з проблемою. Після діагнозу було виявлено повторні спроби встановити вікна та паралельно з цим. Оновлення вже встановленої системи. Крім того, власник комп'ютера ASUS X205TA забув пароль з ноутбука.

Спочатку Windows 8 був встановлений на ASUS X205TA на оновленні, операційна система була оновлена ​​до Windows 10 з ним та ліцензованим ключем.

Через постійні спроби "виправити" ASUS X205TA, користувач забув пароль і, крім того, вибрав параметр BitLocker і перетнув весь вміст диска.

Як очистити дані на ASUS X205TA, щоб встановити Windows 10, кодується BitLocker

Лінукс або інсталяційний диск із Windows Home X86 (32bit) необхідний щодо того, як його створити, буде записано нижче.

Відповідно, через Linux ми видаляємо розділи та всі дані, або через інсталятор Windows, при встановленні запускаємо диск і чисту команду Видалити всі розділи.

Як створити завантажувальний диск Windows 10 для ASUS X205TA

Ми використовуємо програму RUFUS з параметрами GPT: UEFI. Версія Windows 1709 x86 32bit.

Встановлення Windows 10 на ASUS X205TA

Як встановити Windows 10 на основних етапах ASUS x205TA

Водії та нові BIOS для ASUS X205TA

Доцільно оновити BIOS, на момент написання статті є актуальною 212, Але це не видно із загального списку на сайті підтримки ASUS, тому вам потрібно вибрати Показати всі. Флеш -накопичувач, на якому потрібно завантажити вміст завантаженого архіву, повинен бути відформатований Fat32. Щоб встановити новий BIOS, вам потрібно вибрати відповідний пункт меню в BIOS, побудований додаток -in, де вибираючи флешку, сам пристрій визначить версію BIOS та запропонує оновити.

Драйвери ноутбука можна завантажити з офіційного сайту підтримки ASUS X205TA.

Нещодавно я встановив Windows 10 на новому ноутбуці ACER, зробив фотографію крок -кроку -крок і вирішив написати детальні інструкції. Цей посібник підходить для всіх ноутбуків: Asus, HP, Del, Lenovo, Samsung та T. D. Відмінності від моїх дій будуть мінімальними. І я обов'язково напишу про них і все поясню.

Я встановив Windows 10 на ноутбуці з флеш -накопичувача. Тільки на моєму ноутбуці Acer не було накопичувача CD/DVD. Зараз це вже нормально. Більше, ніж ноутбуки мають компактний привід. На нетбуках вони, безумовно, не є. Процес встановлення з самого флеш -накопичувача практично нічим не відрізняється від встановлення операційної системи з DVD -димом. А це означає, що не має значення, у якого виробника у вас є ноутбук, він новий, або ОС вже встановлена ​​на ньому, незалежно від того, який привід ви здійсните встановлення - дотримуючись моїх інструкцій, ви зможете досягти успіху. Ми розглянемо процес запису зображення Windows 10 на диск або флеш -накопичувач, поки не з’явиться робочий стіл.

Запишіть Windows 10 на флеш -накопичувачі USB або DVD для встановлення на ноутбуці

Спочатку нам потрібно завантажити зображення Windows 10. Ви можете завантажити його з офіційного сайту або з інших джерел. Ну, ти розумієш, що я маю на увазі 🙂 ми повинні мати .ISO зображення системи. В окремій статті я вже детально писав про те, як завантажити Windows 10 з офіційного веб -сайту Microsoft. Завдяки тому ж інструменту створення медіа -утиліти, ви можете негайно записати зображення на флеш -накопичувачі.

Тоді нам потрібно визначитися з приводом, з якого ми здійснимо установку. Якщо ваш ноутбук має компактний привід, і у вас є чистий диск DVD, то ви можете написати на ньому зображення. Але я б радив використовувати флеш -накопичувач USB для цього випадку. Різниця в принципі невелика. Ось як вам більше подобається, і що більше підходить у вашому випадку.

Щоб зробити цю статтю якомога простішою та зрозумілою, без зайвої інформації, я просто дам посилання на інструкції, на яких ви можете легко створити завантажувальний диск з операційною системою для подальшої установки:

Я дуже сподіваюся, що ця інструкція стала корисною для вас, і ви легко встановили Windows 10 на своєму ноутбуці. Більше того, тепер ви знаєте, як це зробити самостійно, і вам більше не доведеться звертатися до "фахівців" за допомогою і навіть платити їм. Всього найкращого! Не забудьте залишити коментарі!

Змінити теплову жиру в MacBook
Інструкції щодо заміни теплової пасти в ноутбуках Apple. А також детальна інформація про те, що таке різні теплові інтерфейси та чому вони взагалі пот...
Як додати DISM ++ до меню завантаження Windows
Якщо вам коли -небудь доведеться працювати Розсипати++, Тоді вам слід добре відомим, наскільки потужна та функціональна ця програма. Її можливості вкл...
Як активувати пісочницю на домашній версії Windows 10 1903
У Windows 10 1903 З'явилася нова функція під назвою Пісочниця Або іншим чином пісочниця. Цей компонент дозволяє створити спеціальне ізольоване середов...