Оптимізація

Як встановити Windows 10 на GPT та MBR DISC?

Як встановити Windows 10 на GPT та MBR DISC?

Зміст

Встановлюючи Windows 10 (проблема також актуальна для "восьми"), користувачі стикаються з наступним повідомленням.

Нас в першу чергу цікавить таємнича таблиця MBR, завдяки якій операційна система не встановлена. Нічого складного: MBR - це стандарт організації HDD та SSD, який поступово замінюється GPT.

Стандарт MBR тісно пов'язаний з класичним, вже застарілим BIOS. У той же час стандарт GPT використовується з більш досконалим UEFI.

Ситуація така: на вашому жорсткому диску з секціями MBR неможливо встановити ОС у режимі UEFI. Є два варіанти: або змініть структуру диска (MBR перетворюється на GPT), або змініть режим завантаження з UEFI на стандартний BIOS.

Перший спосіб вирішити проблему здається більш доцільним. Тому ми опишемо, як змінити жорсткий диск на GPT, але врешті -решт ми також поговоримо про метод завантаження в іншому режимі.

Зміст

Перетворення диска MBR в GPT

Існує два способи перетворення MBR в GPT: із втратою втрату даних або без нього. Перший швидкий і простий. Але будьте готові, що всі дані з диска будуть видалені. Якщо ви готові, скористайтеся ним краще.

І є два варіанти: безпосередньо перетворення або видалення секцій з подальшою установкою ОС.

  1. Навернення.

Прямо в оболонці встановлення операційної системи потрібно натиснути на комбінацію клавіш Shift+F10, щоб відкрити командний рядок. На деяких ноутбуках комбінація ключів різна - Shift+FN+F10.

Утиліта FSEKRIT - Створіть зашифровані текстові файли
Ніхто не стверджує, ви можете зберігати паролі у простих текстових файлах, в цьому є навіть плюс. Формат TXT Він читається всіма операційними системам...
Що таке стартер Windows 7 і де він може стати в нагоді
Більшість користувачів впевнені, що редакція Домашній Windows - наймолодший, але ні, є редакція з рангом нижче, ніж Домашній. Це Windows 7 Starter або...
Що робити, якщо при натисканні клавіші виграшів у Windows 10, кнопка запуску не відкривається
За останні кілька років Почати Windows зазнала значних змін як з точки зору функціональності, так і з точки зору зовнішності. Робота над вдосконалення...