Програми та програми

Як встановити веб -сервер IIS 10 у Windows Server 2016?

Як встановити веб -сервер IIS 10 у Windows Server 2016?

Зміст

Сучасні умови з широким розповсюдженням мобільних пристроїв та доступним Інтернетом складають нові вимоги до інформаційних систем навіть невеликих фірм. Якщо кілька років тому віддалений доступ був долею великих організацій, сьогодні можливість доступу до інформації з будь -якого місця сприймається як належне. Сьогодні ми розповімо, як швидко і без зайвих витрат організувати доступ до Інтернету до 1С: Підприємства, що працюють у файловому режимі.

Традиційна схема роботи з 1C: Enterprise у режимі файлів передбачає загальний доступ до файлів бази даних через протокол SMB (Microsoft Network). У той же час, один із комп'ютерів виступає як файловий сервер, а інші працюють з інформаційною базою, розміщеною в загальному доступі.

Однак ця схема має ряд значних недоліків. Швидкість мережі та обчислювальна потужність клієнтських комп'ютерів суттєво впливають на швидкість роботи. Більш детально ми проаналізували цю проблему в нашому матеріалі, чому він уповільнює 1С. Режим файлу. Це особливо проявляється після переходу до конфігурації на основі контрольованої програми, яка набагато більш вимогливі до ресурсів, ніж конфігурація попереднього покоління.

Також гостро, що проблема з віддаленим доступом полягає в тому, що якщо для віддалених комп'ютерів ви все ще можете організувати віддалений доступ через RDP, який, до речі, не завжди доступний для невеликих компаній, які не мають спеціального сервера, то з мобільними пристроями все є досить сумно.

У той же час, контрольована програма надає нові можливості, такі як доступ до Інтернету до бази даних, включаючи роботу у файловому режимі. Це дозволяє якісно змінити роботу з інформаційною системою майже без додаткових витрат.

Додаткова роль веб -сервера піднімається на комп’ютері з інформаційною базою, по якій опублікована інформаційна база. Тоді з ним ви можете продовжувати працювати як у режимі файлу, так і в режимі веб -сервера.

У той же час не потрібно використовувати браузер для роботи браузера, платформа в тонкому клієнтському режимі також може отримати доступ до бази через веб -сервер. Ця можливість дозволяє організувати доступ не лише для віддалених та мобільних клієнтів, але й покращити роботу на недостатньо продуктивних машинах в офісі, оскільки всі основні розрахунки будуть проведені на стороні сервера, а трафік, що передається через мережу а також завантаження на комп'ютер клієнта.

Ну, звичайно, з’являються майже необмежені можливості віддаленого доступу до бази: з будь -якого місця, з будь -якого пристрою, був би браузер.

Нижче ми розглянемо можливі конфігурації для організації веб -входу в невеликі бази даних, що працюють у файловому режимі на основі операційних систем клієнтів.

Наразі підтримуються два основні веб -сервери Apache та IIS, також потрібно встановити платформу на автомобілі з веб -сервером та Модулі розширення веб -сервера. Вони завжди можна встановити додатково, просто запустивши програму встановлення платформи знову:

Windows та IIS

Інтернет-інформаційні послуги (IIS) з невідомих причин не популярні серед адміністраторів та 1c-nits. І даремно, ігнорувати регулярне рішення на користь третьої сторони, навіть добре, дивиться принаймні дивно.

Щоб встановити IIS на клієнтську ОС, у нашому випадку Windows 7 X64 перейдіть до Панель управління - Програми та компоненти - Увімкнення та відключення компонентів Windows.

У відкритому вікні виберіть Послуги IIS, Потім, запустивши цей список, перейдіть до Інтернет -сервіси - це компоненти розробки додатків і встановіть прапор навпроти Розширення ISAPI, Решта параметрів можна залишити за замовчуванням.

Після встановлення II, давайте перейдемо до його налаштування, для цього відкриті Панель управління - Адміністрація - Менеджер служб IIS.

На дереві зліва ми вибираємо Пули додатків, Клацніть правою кнопкою увімкнено Defaultapplpool - додаткові параметри І дозволимо дозволити 32-бітні програми, Встановлюючи відповідний варіант у Правдивий.

Тепер ми поставимо необхідні права для груп Iusr і Iis_iusrs. Ми надаємо права на папку з інформаційною базою Зміна і Читання та виконання:

На папці Смітник Платформи - Читання та виконання:

Потім ми запускаємо 1c: підприємство від імені адміністратора та завантажуємо потрібну інформацію про режим конфігуратора.

В меню Адміністрація Вибирати Публікація на веб -сервері. 1C: Компанія автоматично визначатиме веб -сервер (IIS) і пропонує розмістити веб -додаток у корені веб -сервера в каталозі з назвою папки інформаційної бази, яка також буде назвою публікації, якщо необхідно, ви можете змінити ці параметри.

Потім натисніть Опублікуватиі в позитивній відповіді на пропозицію про перезавантаження веб -сервера.

Готовий! Для доступу до бази даних ми можемо використовувати адресу типу http: // name (адреса) _host/name_ publication, у нашому випадку http: // 192.168.3.109/acc30, Запустіть браузер і перевірте роботу.

Ви також можете налаштувати базу для роботи з нею через платформу, для цього, у діалозі додавання нової інформаційної бази, вкажіть розміщення на веб -сервері:

Наступний крок введіть адресу з'єднання:

Після запуску інформаційної бази ви можете переконатися, що вона працює точно в режимі веб -сервера, а не в файлі:

Windows та Apache 2.2

Якщо з якихось причин ви не хочете використовувати IIS, ви можете налаштувати роботу 1c за допомогою іншого популярного веб -сервера Apache. На жаль, розробники Apache перестали публікувати бінарні збори для Windows, пропонуючи зв’язатися зі своїми партнерами, тож давайте перейдемо на веб -сайт Apache Haus та завантажимо збірку 2.2.X Архітектура x86, Навіть якщо у вас є 64-бітна операційна система.

Увага! Для отримання складання Apache слід використовувати лише надійні джерела, вказані на веб -сайті проекту. Безпека вашого веб -сервера та ваших даних залежить від цього!

Вам також потрібно буде встановити розподілений пакет Microsoft Visual C ++ 2008, який необхідний для нормальної роботи Apache Assemble.

Потім ми розпакуємо завантажений архів Apache до довільного каталогу, наприклад, C: Apache22, З цілих багатьох папок нас цікавить папки Смітник і htdocs, Перші файли веб-серверів розташовані в першій.

Ми відкриємо командний рядок правами адміністратора та переїдемо до каталогу Смітник Веб -сервер:

CD C: apache22bin

Тепер встановіть Apache як послугу:

Httpd -k встановлення

Ми не звертаємо уваги на попередження, для цілей використання з 1С конфігурація Apache підходить за замовчуванням.

Оскільки послуга працює від імені системи системи, щоб встановити права на папки з базою даних та платформи, не потрібні.

Потім таким же чином ми запускаємо 1C від імені адміністратора в режимі конфігуратора та переходимо до публікації на веб -сервері. На відміну від IIS, в цьому випадку сама платформа не може вказати на шлях і створити папку, тому ми робимо це вручну. Папка повинна бути створена всередині каталогу htdocs І її ім'я повинно збігатися з іменем публікації:

У нашому випадку це так C: apache22htdocsacc3, До речі, ви можете створити потрібний каталог прямо в діалозі вибору папки. Потім ми публікуємо інформаційну базу.

Наступного моменту 1c не знає, як перезапустити цю збірку Apache, тому ми будемо вручну це зробити через обладнання Послуги:

Після перезапуску веб -сервера опублікована база стане доступною так само, як і у випадку з IIS, адреса не буде іншою в одній адресі та працювати з нею.

У нашому прикладі буде використовуватися 1c з локальною базою файлів

Встановлення II на Windows 7

Початок - Панель управління - Програми та компоненти - Увімкнення або відключення компонентів Windows

Виберіть необхідні компоненти: IIS, послуги ASP.NET, IIS Control Console та натисніть кнопку ОК

Встановлення IIS на сервері Windows

Встановлення IIS на сервері Windows відбувається аналогічно через Додавання ролей та компонентів

Налаштування IIS під 1С

Додавання користувача IUSR до групи IIS_USRS

Для налаштування прав доступу потрібно додати користувача Iusr До групи Iis_iusrs, В іншому випадку, намагаючись опублікувати 1C на сервері, ви отримаєте помилку

Запустіть обладнання для управління обладнанням Win+r -> compmgmt.MSC Або через меню «Пуск»:

В обладнанні виберіть: Місцеві користувачі та групи -> групи -> iis_iusrs Відкрийте властивості групи з подвійним клацанням LKM

Нам потрібно додати користувача до цієї групи Iusr, Для того, щоб забезпечити необхідні права доступу, чіпляйте за це кнопку Додавання

Ми отримуємо ім'я користувача Iusr І натисніть кнопку Перевірте імена, Якщо користувач знайдеться, то він підкреслить, натисніть кнопку добре. Якщо користувач не знаходиться в кнопці Розміщення .. і змінити свій пошуковий сайт.

Перевірте, що з’явився наш користувач і натисніть добре

Налаштування сайту та програми в IIS

Запуск Менеджер служб IIS Наприклад, зручний спосіб: Win+r -> inetmgr

На лівій стороні екрана ми відкриваємо гілку з сайтами. Зупиніть сайт за замовчуванням Веб -сайт за замовчуванням або змінювати його, я вважаю за краще робити окремо.

Клацати ПКМ на майданчик І виберіть елемент Додайте веб -сайт

Ми заповнюємо параметри сайту

Назва сайту: Будь -якаФізичний шлях: Створіть каталог, де буде зберігатися наш сайт (файли сайтів)Тип: Виберіть протокол HTTP або HTTPSПорт: Встановіть порт, порт може бути будь -яким безкоштовним. Стандартний порт для HTTP - 80, для HTTPS 443Сертифікати SSL: Сертифікати потрібні, якщо ви використовуєте безпечний протокол HTTPS. Якщо у вас немає сертифіката для вашого вузла, ви можете скористатися сервером самооціненим Сертифікат розвитку IIS Express.

Перевірте, чи з’явився наш сайт

Разом із сайтом слід також створити пул додатків з однойменною назвою.Ми рухаємось вище в гілці до розділу Пули та застосування І ми знаходимо нашу заявку, в цьому випадку 1c

Виберіть наше Пул застосування 1c і натисніть на праву сторону Додаткові параметри…

У додаткових параметрах ми знаходимо рядки:Версія в середу .Чистий рамка - Виберіть версію v.чотири.0+Дозволено 32-бітні програми І виберіть значення ПравдивийУвага! Якщо ви публікуєте X64 Біт -платформа Ми залишаємо це значення помилковий,В іншому випадку ви отримаєте помилку 0x800700C1(Ця проблема виникає через неправильне порівняння сценаріїв. Переконайтесь, що порівняння сценарію вказує файл ISAPI DLL, який може обробити запит. Для цього дотримуйтесь наступних дій.)Режим контрольованого конвеєра - Виберіть значення Класичний

Коригування доступу для групи IIS_USRS

Встановлення необхідного доступу для групи IIS_USRS для правильної роботи нашого Сайту (1С) та правильної публікації.

Спочатку вам потрібно віддати право групі Iis_iusrs до каталогу, в якому розміщені файли нашого сайту (будуть). У нашому прикладі файли сайтів знаходяться в С: inetpubwww1c.Ми йдемо в каталог C: inetpubwwwww -> Клацніть PKM на каталозі 1C -> Вибір пункту в меню Властивості -> Ми переходимо на вкладку Безпека -> Клацніть кнопку Зміна .. -> кнопка Додати… -> У полі ми вводимо назву групи Iis_iusrs (При необхідності ми змінюємо місце Розміщення) -> Натисніть кнопку Перевірте імена.

Якщо група знайдена, вона стає підкресленою, натисніть добре.

Далі ми ставимо контроль за необхідними правами:

Те саме з правами, ми робимо для каталогу, де він встановлений і каталог, де розгортається наша база файлів. Якщо ви використовуєте базу SQL, то ви Не потрібно Встановіть права на каталог з базою.Ми повертаємося увага, що Для каталогу з базою також Потрібні права на запис!

Розташування бази даних файлів можна переглянути, запустивши 1C Enterprise

Ми запускаємо 1c Enterprise -> Конфігуратор -> Адміністрація -> Публікація на веб -сервері ..

Виберіть каталог де будуть файли сайтів та натиснути Опублікувати

Щоб запустити клієнта, відкрийте браузер та перейдіть посилання залежно від конфігурації вашого сайту на IIS, у нашому випадку http: // localhost Якщо ви перевіряєте з'єднання локально на сервері.Якщо ви перевірите з іншого ПК, то http: // name_ сервер або http: // ip_ сервер

Як встановити IIS на Windows 10 за хвилину

Як встановити IIS на Windows 10 за хвилину

Доброго дня, останній раз, коли я розповідав вам, як відключити інформаційні послуги в Інтернеті, і ми це зрозуміли, тепер я хотів повернутися до клієнтської версії операційної системи, а саме до оновлення Creators Windows 10 та інших видань, багато користувачів роблять Не припускають, що з часів Windows 7 його можна перетворити на справжній веб -сервер, в тій же службі IIS і створити на ньому власні сайти, такий хостинг ala, як у Європі. Сьогодні я вам покажу, Як встановити IIS на Windows 10 На хвилину ви зрозумієте, що це дійсно просто і дешевше, ніж купувати серверну версію.

Менеджер служб IIS у Windows 10

Отже, послуги IIS у Windows 10 за замовчуванням є шляхом, а точніше, цей компонент не встановлений з поля, це спеціально зроблено, щоб ресурси комп'ютера не витрачали, а зайві розетки не крутяться на ньому. Щоб додати нам потрібний компонент, зробіть це. Натисніть на поєднання клавіш Win+R та введіть у вікно, щоб виконати:

Панель управління

Як результат, у вас буде панель управління Windows. Ми зробимо в ньому ідею ікон у форматі "великі піктограми"

Далі ми знаходимо предмет "програми та компоненти"

Ми переходимо до точки "повороту або відключення компонентів Windows", ми вже зробили це, встановивши клієнт Telnet

Ми знаходимо серед багатьох балів "Інтернет -сервіс", покладаємо на них DAW і натисніть кнопку ОК. У вас є інсталяція IIS Windows 10.

Компонент сервера IIS буде доданий за лічені секунди, після чого я раджу вам перезапустити операційну систему Windows 10.

Як я писав вище, ми перезапустимо систему.

До речі, як тільки ви все встановили, не будьте занадто лінивими шукати свіжі оновлення в центрі оновлення Windows перед початком, оскільки можуть бути свіжі патчі. А тепер подивіться, як ви можете відкрити диспетчер IIS. По -перше, є кілька способів, натисніть Win+R та введіть inetmgr. У вас буде правильне обладнання.

Другий метод - відкрити кнопку «Пуск», а у папці «Адміністрація значить», знайдіть «Менеджер служб IIS»

Ось так виглядає обладнання. Далі я раджу вам прочитати про створення сайтів.

Встановіть IIS 8.5 через PowerShell

Ви можете командувати:

Встановити -windowsfeature -name web -server -includemanagementtoolssen 15, 2017 09:00

Ми включаємо сповіщення про Android 10 способів
Ми говоримо про те, що робити, якщо сповіщення для Android не прийдуть. А також про інші дрібниці, пов'язані з цією важливою функцією смартфона.  Кор...
Операційні можливості архіву Windows 7, 8.1 і 10
Персонал Windows - Це функціональність повного часу, який дозволяє їй версії 7, 8.один і 10 створювати резервна коп, Він архів, він - зображення Windo...
WindynamicDesktop - Змініть фон робочого столу в Windows 10, як у MacOS Mojave
В останніх зборах Windows 10 є дві теми дизайну - легкі та темні. Добре використовувати яскраву тему вдень, а темний ввечері або вночі, щоб уникнути н...