Програми та програми

Як встановити Windows 10 (Windows) на інструкції з установки ноутбука

Як встановити Windows 10 (Windows) на інструкції з установки ноутбука

Зміст

У цьому кроці -кроці -ви дізнаєтесь, як вільно та швидко завантажувати офіційний дистрибутив Windows, як створити флеш -накопичувач, як завантажуватися з флеш -накопичувача та як встановити Windows 10. Інструкції розглядають Windows 10, але він також підходить для Windows 8.1 та Windows 7, етапи дуже схожі.

Тож почнемо, спочатку нам потрібно завантажити розподіл Windows Distribution.

Як завантажити Windows 10 безкоштовно

Для зручності ми будемо використовувати програми Rufus.

 1. Спочатку вам потрібно завантажити останню версію Rufus, яка доступна за цим посиланням. Обов’язково виберіть звичайну версію. У портативній портативній версії такої функції немає.

  Руфус - Безкоштовна портативна утиліта для форматування та створення завантажувального usb.

 2. Після завантаження запустіть програму.
 3. Після запуску програми, навпроти кнопки "Виберіть", відкрийте меню Drop -Down, з якого виберіть "Завантажити".

 4. Знову натисніть кнопку "Завантажити".
 5. З’явиться нове вікно, де вам буде запропоновано вибрати версію ОС, Windows 10 або Windows 8.1. Натисніть кнопку, щоб продовжити.

 6. Далі потрібно вибрати випуск. Я рекомендую вибрати останню, яка розташована першим у списку. Клацніть, щоб продовжити.

 7. Виберіть вікна. Windows 10 Home / Pro, Windows 10 Education буде вибором. Виберіть перший варіант і натисніть кнопку Продовжити.

 8. Оберіть мову. Залиште російську, якщо ви хочете завантажити Windows 10 російською мовою.
 9. Наступний крок виберіть архітектуру Windows, тобто розряд x86/x32 або x64.
  • Виберіть x86 - Якщо у вас менше 4 ГБ оперативної пам’яті.
  • Виберіть X64 - Якщо у вас оперативна пам’ять 4 ГБ або більше.
 10. Натисніть кнопку "Завантажити".

 11. Виберіть шлях, який потрібно завантажити Windows 10/8.2 і натисніть "Зберегти". Почнеться процес завантаження розподілу Windows.

Перший етап встановлення Windows 10 закінчений. Ми переходимо до наступного.

Як створити USB -завантажувальний USB -флешку з Windows 10

Щоб створити флеш -накопичувач для завантаження з Windows 10, нам знадобиться:

Тож почнемо.

 1. Завантажте та запустіть програму Rufus.
 2. Зі списку пристроїв виберіть нашу флешку, на яку ми збираємось завантажити Windows.
 3. Наступний крок виберіть "метод завантаження".  У спадному списку виберіть "Диск або ізоміка" та натисніть "Виберіть".
 4. Знайдіть і виберіть файл, який ми завантажили на першому кроці, встановивши Windows.
 5. Змініть файлову систему на NTFS. Як результат, ви повинні отримати так.

 6. Натисніть "Почати". Почнеться процес створення завантажувальної флешки. Увага, Усі файли на флеш -накопичувачі будуть видалені.

Другий етап встановлення Windows на етапі завершено, ми переходимо до наступного.

Як запустити флеш -накопичувач для завантаження

Використання використання меню завантаження для завантаження з флеш -накопичувача

 1. Після того, як ви створили флешну для завантаження, перезавантажте комп'ютер. USB -диск вже повинен бути вставлений у порт.
 2. Під час навантаження до з’явлення значка Windows постійно натисніть клавішу F8, можливо, "F11", "F10" або "F12", залежно від версії BIOS.

 3. Клацніть, поки не з’явиться список зовнішніх накопичувачів. З якого потрібно вибрати наш флеш з Windows.

Через Біос

См. однаковийЯк перейти до BIOS

Якщо є проблеми з попереднім способом, тобто надійний варіант -через BIOS.

 1. Швидко натисніть кнопку BIOS. Як тільки з’явиться екран запуску комп'ютера (екран відразу після вимкнення та перезапуску), натисніть кнопку BIOS. Кнопка BIOS вашого комп'ютера може змінюватись залежно від виробника, але це, як правило, одна з функціональних клавіш (наприклад, F2) ESC або DEL.

  • Ви можете перевірити кнопку BIOS комп'ютера в Інтернеті або в посібнику, прикріпленому до вашого комп’ютера. Наприклад, введіть у пошук "Як перейти до BIOS на комп'ютері Dell".
  • На багатьох комп'ютерах, коли ви запускаєте комп'ютер, повідомлення "Натисніть [кнопку], щоб ввести налаштування" (або подібне) у нижній частині екрана. Це ключ, до якого потрібно натиснути.

  • Якщо ви упустили свій шанс, і комп'ютер завершив цикл перезавантаження, вам потрібно буде перезапустити його та повторити спробу.
 2. Знайдіть розділ "замовлення завантаження" (замовлення завантаження). Цей розділ зазвичай знаходиться на вкладці «Додаткові» або «Розширені параметри), але кожне меню BIOS різне. Розділ "Процедура завантаження" буде містити список різних місць завантаження, включаючи назву вашого жорсткого диска та диск на диску CD.
 3. Перемістіть флеш -накопичувач USB на початок списку. Зазвичай ви зробите це, натиснувши + клавішу, поки флеш -накопичувач не буде зверху, але перевірте легенду внизу або сторону екрана BIOS, щоб побачити, чи різні елементи управління різними.
 4. Перезавантажте комп'ютер ще раз, якщо потрібно. Якщо ваш комп'ютер не вітає вас за допомогою екрана "Натисніть будь -яку клавішу" і замість цього завершує цикл перезавантаження, перезавантажте його ще раз, щоб завантажитися флешкою. Це запустить процес встановлення Windows.

Ключові комбінації

Щоб отримати доступ до меню завантаження

Щоб отримати доступ до меню завантаження, знайдіть виробника ПК нижче, щоб дізнатися, яка комбінація ключів вам потрібна:

Для доступу до BIOS / UEFI

Щоб отримати доступ до BIOS / UEFI, знайдіть виробника ПК нижче, щоб дізнатися, які ключові комбінації вам потрібні:

Встановлення Windows 10 через флеш -накопичувач USB

Отже, ви змогли запустити флешку для завантаження, ми переходимо до наступного етапу.

 1. Ви побачите вікно з установкою Windows. На самому початку вам запропонують вибрати мову. Ви можете залишити російську за замовчуванням і подальше натиснути.

 2. Клацніть, щоб встановити.

 3. На наступному етапі потрібно розмістити вікна. Якщо у вас немає ключа, ви можете натиснути "у мене немає ключа". Натиснути далі.

 4. На наступному кроці виберіть версію Windows.

 5. Ми приймаємо умову ліцензії та подальше натискаємо.
 6. Тип установки вибирає "Вибірковий".
 7. Далі виберіть диск, який ми збираємось встановити Windows.  Якщо ви хочете встановити Windows під час збереження даних, просто виберіть диск, на якому Windows вже встановлено, і натисніть далі. Ви призначите повідомлення про те, що Windows вже встановлено на цьому диску, і він замінений у Windows.Старий.
 8. Розпочнеться процес встановлення Windows. Зачекайте, поки Windows завершить установкуВаш комп'ютер може перезапустити кілька разів під час цього процесу, і установка може зайняти від декількох хвилин до години, залежно від швидкості комп'ютера.
 9. Далі вам потрібно буде дотримуватися інструкцій, які будуть на екрані, встановити час, мови, імена користувачів, паролі ..

На цьому все.

У цій статті ми детально проаналізуємо, як отримати Windows 10 безкоштовно, встановити або оновити у 2019 році (3 способи).

Windows 10 - остання та найкраща версія Microsoft, де компанія поєднала найкращі функції попередньої ОС. Використовуючи інструкцію "Як отримати безкоштовний Windows 10", ви не займемо багато часу, і за кілька хвилин ви отримаєте абсолютно новий Windows 10 безкоштовно, встановлені на своєму ПК або ноутбуці.

Як отримати Windows 10 через центр оновлення

Найбезпечніший підхід - отримати Windows 10 безкоштовно, чекати повідомлення про те, що оновлення доступне для вашого пристрою. Однак, якщо такого повідомлення не було, Візіла насильно змушує отримувати оновлення за допомогою центру оновлення Windows, якщо тільки він доступний.

Щоб отримати Windows 10 безкоштовно через центр оновлення, дотримуйтесь таких дій:

 1. Відкрийте параметри.
 2. Оновлення та безпека.
 3. Клацніть Перевірте наявність оновлень.
 4. Якщо оновлення доступне, натисніть та встановіть оновлення для Windows 10 зараз.
 5. Клацніть "перезапустити зараз" після завантаження оновлення на пристрій.

Після того, як ви зробите ці кроки, нова версія буде встановлена ​​автоматично.

Отримайте Windows 10 2019 з помічником оновлення

Якщо ваш пристрій сумісний з новими функціями, але у вас є проблеми з центром оновлення, ви можете використовувати інструмент Assistant Update для встановлення оновлення Windows 10 2019 на своєму комп’ютері.

Для того, щоб отримати нову версію Windows 10 за допомогою помічника оновлення, дотримуйтесь таких дій:

 1. Відкрийте веб -сайт підтримки Microsoft (Windows10upgrade).
 2. Натисніть кнопку Оновлення зараз, щоб завантажити помічник.
 3. Подвійна кнопка Клацніть на файл Windows10upgrade для запуску.
 4. Клацніть оновити кнопку зараз.
 5. Клацніть Далі, щоб отримати оновлення.
 6. Клацніть перезапустити зараз для встановлення.

Після виконання цих кроків помічник оновлення отримає необхідні файли та встановить наступну версію, зберігаючи дані, програми та ваші налаштування. Використання цього методу може зайняти годину або більше, залежно від вашого підключення до Інтернету та конфігурації обладнання.

Як отримати чисті Windows 10 безкоштовно

Крім того, ви також можете отримати оновлення Windows 10 на комп’ютері або ноутбуці з інструментом створення медіа. За допомогою інструменту ви можете зробити чисту інсталяцію Windows 10 або оновити до останньої версії. Після отримання інструменту з веб -сайту Microsoft виконайте такі дії:  

 1. Відкрийте веб -сайт Microsoft: https: // www.Microsoft.Com/ru-ruftware download/windows10.
 2. Клацніть "Завантажити інструмент зараз", щоб завантажити інструмент.
 3. Дво -каньки MediaCreatool.Файл EXE, щоб запустити процес оновлення або отримати Clean Windows 10 для встановлення з флеш -накопичувача або DVD -диска.

Деякі комп’ютери, особливо в сучасних DVD -дисках - накопичувач, але всі вони мають USB -порт. Якщо ваш комп'ютер не має оптичного накопичувача, то завантажувальне USB -флеш -накопичувач - найкраще рішення. Flash Drive USB є портативним, і ви можете гарантувати встановити Windows 10 з флешки на настільному комп'ютері та ноутбуці. Крім того, він швидше, ніж встановлення з оптичного приводу.

Для того, щоб отримати та встановити Windows 10, 7, 8.1 З флеш -накопичувача вам потрібен пристрій щонайменше 8 ГБ пам'яті. Перед початком встановлення переконайтеся, що ваш USB -флеш -накопичувач відформатований.

Підготовка флеш -накопичувачів

Найпростіший спосіб зробити встановлення USB - використовувати інструмент створення медіа Windows 10. Перш ніж продовжувати, вставте флеш -накопичувач USB у свій ПК або ноутбук та завантажте інструмент створення медіа з веб -сайту Microsoft, натиснувши "Завантажити інструмент" зараз ".

завантажити

Збережіть інструмент на своєму комп’ютері. Запустіть, щоб запустити формування флеш -диска для завантаження Windows 10 та натисніть "Прийняти", коли запитують "Управління записами" (читайте: Як відключити управління обліковим записом).

Вам будуть представлені два видання. Satcurate "Створіть інсталяційний засіб" і продовжуйте кнопку "Наступний" ".

Встановіть кращу Windows 10, публікацію та архітектуру ОС. Зверніть увагу, що якщо вам потрібно змінити параметри, потрібно видалити "Використовуйте рекомендовані параметри для заданого комп'ютера". Натисніть "Далі".

Виберіть USB Flash - Drive, а потім USB зі списку. Ще раз "далі", щоб почати завантажувати файли Windows 10.

Зачекайте, флеш -накопичувач буде готова залежно від швидкості вашого Інтернету. Програма повідомить про завершення створення флеш -накопичувача Windows 10.

Як встановити Windows 10 за допомогою флешки для завантаження

Протягом останнього десятиліття UEFI (уніфікований розширюваний інтерфейс прошивки) замінив BIOS, додавши підтримку застарілої спадщини. Створюючи флешку з Windows 10, ви повинні були врахувати це. Якщо ні, то в BIOS в будь -який час ви можете перейти на необхідний режим завантаження - UEFI або Llegacy.

Встановивши завантаження пріоритетного завантаження за допомогою USB, після перезавантаження ПК встановлення Windows 10 з флеш -накопичувача негайно розпочнеться (читайте: як встановити флешку в BIOS).

Інсталяція Windows 10

Після того, як ви створили завантажувальний флешку з Windows 10, настав час зрозуміти, як встановити Windows 10 з флеш -накопичувача, тобто до фактичної установки ОС. Вставте USB -накопичувач у комп'ютер і перезапустіть його. Це повинно завантажити "Програма встановлення Windows 10".

Програма встановлення Windows 10 дозволяє вказати кілька варіантів, таких як:

 1. Чи оновити поточну операційну систему чи встановлювати Windows 10 як нову ОС.
 2. Вкажіть розділ диска, на якому потрібно встановити Windows 10.
 3. Після того, як ви вказали всі параметри установки, майстер автоматично розпочне процес встановлення Windows 10. Детально прочитайте: Встановлення Windows 10 з флеш -накопичувача.

Висновок

Отримати Windows 10 безкоштовно у 2019 році дуже просто. Насправді цей процес майже такий же, як встановлення будь -якої попередньої версії Windows. Дотримуйтесь описаних вище дій, і ви отримаєте абсолютно безкоштовні нові Windows 10 якнайшвидше.

Ця стаття була написана мною з однієї простої причини: я хочу зробити звукове зерно в морі, на мою думку, абсолютно не має значення та відверто шкідливої ​​інформації на цю тему. Набір фрази в пошуковій системі "Завантажте Windows 10"Людина виявляється купою посилань на сумнівний вид сайтів, де пропонується отримати цю операційну систему різними дивними (і часто складними) методами. І було б нормально «десяток» запропонований модернізованим або вже активованим - але ні, не тільки те, що ще ніхто не вирішив питання ліцензії, але ви можете завантажити дещо відпочинок всередині нього. (Віруси, Троянов , Глисти).

Хтось скаже: "Що робити? Потрібно якось завантажити десь «десятку»!"Тут вони кажуть і повинні ходити на незрозумілих сайтах або шукати торренти з Windows 10. Думка про те, що Microsoft може бути отримана лише піратським шляхом, все ще є незвично широко поширеною в Інтернеті. І це дуже дивно. Зрештою, у дворі друге десятиліття XXI століття! Завантажте Windows 10, на відміну від його попередників, тепер ви можете зараз З офіційного веб -сайту компанії "Microsoft" абсолютно безкоштовно, без реєстрації і не ризику заражати комп’ютер. Звичайно, якщо у вас немає ліцензованого ключа, то ви раптом не з’явитесь з цього. Але навіть якщо ми припускаємо, що ви хочете активувати Windows 10 з піратським шляхом, краще це зробити з абсолютно юридично отриманою операційною системою, ніж із завантаженим з нізвідки. До речі, якщо у вас немає ліцензії, я раджу вам прочитати, як отримати його безкоштовно та повністю юридично.

Завантажуючи Windows 10 або будь -яке інше програмне забезпечення з третій -партійних сайтів, кожен повинен бути готовий зіткнутися з неприємними сюрпризами всередині. Віруси та Троїни всередині програм часто зустрічаються навіть дуже авторитетні неофіційні ресурси (наприклад, відомі торрент-трекери). Тому завжди краще розгойдуватися з офіційних сайтів.

Офіційне завантаження Windows 10

Отримайте "десять" з офіційного веб -сайту Microsoft дуже просто. Для цього перейдіть на сторінку, яка називається "Завантажити Windows 10". Для більшої впевненості переконайтеся, що Microsoft написана в адресному рядку сайту.Com. Далі натисніть синю кнопку "Завантажте засоби захисту заразЩо. Після цього на комп'ютер завантажується невелика програма з іменем MediaCreationTool. Його вага становить лише 17,5 Мб, і це допоможе нам отримати останню та абсолютно юридичну версію операційної системи Windows 10.

Свого часу, при запуску утиліти спостерігався MediaCreatool Помилка 80072F76 0x20017. Це було пов'язано з "косяками" виключно на стороні Microsoft і виникли скрізь у всьому світі з вересня по грудень 2017 року. На даний момент проблема була вирішена, але в таких випадках, щоб завантажити зображення Windows 10 з офіційного веб -сайту, ви можете скористатися "милицею". Ви можете завантажити першу десятку безпосередньо, замінивши агента користувача на Apple Safari в браузері. Там все просто: ми натискаємо F12 у браузері Edge - потім переходимо на вкладку Emulation - змініть лінію агента користувача на "Apple Safari (iPad)" - Завантажте необхідні зображення з офіційного веб -сайту Micosoft (детальніше тут описано тут англійською). Якщо у вас немає доступу до браузера Edge через охолодження Windows 10 десь, то тут я маю посилання на файл ISO у сховищі Mega Cloud з останнім 2 травня 2018 року, версія Windows 10 - версія 1803, Асамблея 17134.1 (32 біт і 64 біт). Я скажу одразу, завантаження звідти, швидше за все, буде дещо повільно. Швидше використовувати метод із офіційним сайтом та зміною агента в браузері. Після завантаження ISO зображення з Windows 10, будь -яким із описаних методів, потрібно створити завантажувальний флеш із цього встановлення зображення. Це можна зробити за допомогою утиліти Rufus.

Запустивши утиліту MediaCreationTool, вам потрібно вибрати товар, щоб завантажити Windows 10Створіть інсталяційний засіб для іншого комп’ютераЩо.

Далі виберіть необхідну мову та архітектуру (32- або 64-бітний). Але тоді ми можемо використовувати один із двох варіантів: або завантажити зображення Windows 10 і негайно записати його на флеш -накопичувачі USB, або просто завантажити файл ISO, який потім може бути використаний, наприклад, для запису на DVD. Обидва ці варіанти передбачають завантаження близько 3-4 гігабайт інформації (стільки важить Windows 10), тому процес не швидко і сильно залежить від швидкості підключення до Інтернету. Особисто це займає мені близько години.

Якщо ви вирішили завантажити "Десять" і негайно зробіть з ним флеш -накопичувач встановлення, то весь цей процес розглядається у моїй статті "Як встановити Windows 10. Докладна інструкція". Але як завантажити та отримати Чистий ізо-зображення Ми розглянемо далі. Щоб завантажити Windows 10 з офіційного веб -сайту у форматі ISO, вам потрібно вибрати другий бал.

Тоді вас запросять вибрати місце для збереження файлу із зображенням операційної системи. Особисто для зручності я зберігаю його на робочому столі. У цьому випадку ім'я файлу Вікна і його розширення ISO -файл (*.ISO) Ми залишаємо це без змін.

Тоді розпочнеться завантаження Windows 10, а потім безпосередньо створює з нього зображення. Цей процес займе близько години. Отриманий файл може бути використаний на свій розсуд. Наприклад, напишіть на DVD.

Неофіційне завантаження Windows 10

Якщо з якихось причин вам потрібно завантажити "десять" безпосередньо, вам потрібно вибрати надійне джерело, якому ви точно можете довіряти.

Ви можете завантажити зображення Windows 10 безпосередньо з серверів Microsoft (обхід інструментів створення медіа) можливий з невеликим трюком. Для цього використовуйте браузер Edge:

 1. В Обрізати Ми переходимо на насосну сторінку.
 2. Клацати F12 і тим самим перетворитися на режим налагодження.
 3. Вибір вкладки "ЕмуляціяЩо.
 4. У пункті "Рядок агента користувача"Змініть вміст на Apple Safari (iPad)
 5. Після цієї сторінки сторінка перезавантажується, і у нас є вибір випуску, потім язик, а потім архітектуру (32 або 64 біт). Закрийте режим налагодження в цей час не варто, оскільки сторінка знову буде перезавантажити.

Якщо у вас немає доступу до браузера Edge, то ви можете завантажити Windows 10 за цим посиланням із зберігання Mega Cloud. Завантажені там файли були отримані з офіційного сервера Microsoft 1 грудня 2017 року, як описано вище, і не змінюється для цієї хмари з Нової Зеландії (до речі, ви можете прочитати більше про це у статті "Безкоштовне хмарне сховище для Windows 10. Встановлення та налаштування"). Версія побудови операційної системи, представлена ​​там, є останньою доступною для прямого завантаження (не оновлення) під час написання статті.

Увага! Для коментарів з непристойними та образами - миттєва заборона на сайті та скарга адміністрації Вконтакте як бонус. Поважайте свою мову, себе та інших.

вашої сторінки ->

Всі матеріали сайту:

Встановлення Windows 10 на диск SSD
Суцільні жорсткі диски SSD -це альтернативна версія HDD (приводь на жорстких магнітних дисках), що має перевагу за розміром, ваги та швидкості запису....
Як видалити обліковий запис в Instagram
Instagram - найпопулярніша соціальна мережа, яка популярна у всьому світі. Однак не всі користувачі хочуть мати щось спільне з цим посланцем. Якщо у в...
Як встановити Windows, якщо його встановлення ізо-зображення важить більш доступний флеш-накопичувач із значенням 4 ГБ
Як перевстановити Windows, якщо його встановлення ізо-зображення важить більше, ніж фактичний об'єм флеш-накопичувача з номіналом 4 ГБ? Якщо насправді...