Оптимізація

Як встановити принтер Canon LBP 1120 на Windows 10 X64

Як встановити принтер Canon LBP 1120 на Windows 10 X64

Офіційних водіїв немає, але є кілька способів перехитрити систему Windows X64.

Перший метод: Canon Laser Shot LBP1120 для Windows 7, 64 біт.

LBP1120_WINXP.Блискавка - 859 кб

Другий метод:

Відео на тему

Canon LBP 1120 (натисніть, щоб збільшити)

Завантажуючи, ви погоджуєтесь з ліцензією Canon.

Canon Corporation не розробила драйвер для принтера LASER SHOT LBP 1120 для Windows 7 X64 (як для Windows 10 X64). Існує програмне забезпечення для старих версій ОС російською мовою.

Для друку з 64-бітних систем ви можете використовувати віртуальні машини:

Тоді вам потрібно завантажити драйвер для принтера Canon Laser Shot LBP 1120 для Windows 7 або XP (x32) і запустити його для розпакування (створена папка з тим самим іменем).

Ми підключаємо принтер до комп'ютера і вмикаємо його, якщо ви не зважилися на віртуальну машину - Ми підключаємо цей USB -пристрій. (Можливо, він відображатиметься як невідоме.

Швидше за все, новий пристрій попросить драйвера. Вкажіть, що розпакувана папка та лазерний постріл LBP 1120 слід встановити. Спробуйте надрукувати.

Якщо це виявиться, будь ласка, скасуйте підписку, у коментарях. спасибі.

Друк із задоволенням.

Якщо ви знайдете помилку, будь ласка, виберіть фрагмент тексту та натисніть кнопку Ctrl+Enter.

Поділитися:

Категорії:

Увага. Інструкція підходить для зв’язок LBP-810 + Win7x64, а також для установки мережі.

Для установки мережі вам потрібно буде завантажити лише два архіви: Redmon (P.3) та Ghostscript (P.2). У цьому випадку ви можете прочитати на шостій сторінці з третього абзацу "Далі, вам потрібно розпакувати Redire ...".

На IE та роботі інструкція може відображатися та працювати неправильно. Тому ви можете зберегти файл як опцію як стиснуту веб-сторінку через меню Google-Code. 

Необхідні файли

  1. Canon лазерний постріл драйвера принтера LBP-1120
  2. Віртуальна скринька. Використовується 4.2.12 
    1. VirtualBox для хостів Windows
    2. VirtualBox Oracle VM VirtualBox розширення з VM Ware Я не досяг успіху - я не бачив порту USB, система принтера не бачила принтера, і я вважаю за краще максимально використовувати програмне забезпечення Frish.
  3. GPL Ghostscript Windows 32. Використовується GPL Ghostscript 9.07 Windows 32 -бітний двійковий інсталятор
  4. Redmon - монітор порту перенаправлення. Використовується Redmon19.Блискавка

Необов’язково для особистого використання принтера

Примітка

Для деяких рекомендацій щодо друку на LBP-1120 ви можете використовувати драйвер принтера HP Universal PostScript. Ну ... скажімо так ..

Якщо експерименти вже були, то додаткові пакети водіїв та драйвери у Win7x64 можна видалити.

Якщо все зроблено, то воно прикидається ... (так добре, а асоціації виникають після всіх проведених експериментів) ...

Ми йдемо до води ... наступні процедури

Спочатку вам потрібно встановити пакет VirtualBox та Extnsion

Тоді Winxp у VirtualBox.

Якщо не зрозуміло, що і як ви можете читати Oszone або Google, щоб допомогти.

У налаштуваннях машини Vbox я засудив захоплення порту принтера (я думаю, що інші модифікації навряд чи були 1120):

Як результат, я отримав це в хост -системі

Плюс я встановлюю мережу для себе - у мене є маршрутизатор для доступу до i -no. Я або не працював на інших варіантах, або мені це не було потрібно 🙂

У пристроях Vbox вам потрібно встановити гостьові доповнення до встановленого XP - так що він зазвичай копіював файли та використовуйте загальний буфер обміну. Після встановлення доповнень вам потрібно встановити в тому ж місці на пристроях Vbox, Bippable Mutter Shutphires Exchange та Drag-N-Thop. Якщо необхідно, тоді під час цих маніпуляцій потрібно буде перезапустити гостьову систему.

Далі драйвер принтера копіюється в XP, Ghostscript та Redmon (пункти 1, 3, 4 у "Надзвичайно файли")

Установка принтера - Стандарт. Ви можете перевірити печатку - принтер повинен бути надрукований із гостьової системи. Якщо він не друкується, то щось було зроблено не так, і всі наступні маніпуляції в основному марні. Я заробив мене вперше, не танцюючи з бубном.

Далі вам потрібно розпакувати монітор порту перенаправлення в

C: GSREDMON19

І почніть налаштування.Звідси для встановлення порту перенаправлення.

Далі встановіть GhostScript у каталозі. За допомогою встановлення ви можете просто видалити "програмні файли"

C: GSGS9.07

Наступним кроком є ​​створення файлу MSWINPR.RSP у каталозі C: ​​GS з текстом:

-Sdevice = mswinpr2

-Днопауза

-DSAFER

-Spapersize = A4

-Soutputfile = "%принтера%canonlbp1120"

Я перейменував принтер, щоб він був коротшим. отже Назва принтера перевіряється у властивостях принтера LBP-1120 та ввести його після %принтера.

Якщо перший рядок шляху Ghostscript - це інші - для його виправлення. До речі, у мене немає футів. Але принтер працює.

Ну, фінішна лінія - встановлення принтера: локальна, DAW з автоматичним визначенням - видалити. Далі йде "Створити новий порт" - порт перенаправлення. З'явиться вікно з назвою порту: "rpt1:" вам потрібно щось змінити. Під час експериментів може бути "rptn:", де n - ціле число. Вибір драйвера принтера - серія HP Laserjet 4100 PS. Він вбудований у Winxp, а потім його перекачують на хост-машину під Win7x64 від i-non. Назва принтера та загального ресурсу не можна змінити, опис не заповнений, пробна сторінка поки що марна. 

Після створення цього віртуального принтера останнім дотиком до гостьової системи є редагування своїх властивостей у портах:

Набір портів (щоб виправити шляхи, якщо це необхідно):

C: GSGS9.07bingswin32c.Екзе

@"C: GSMSWINPR.Rsp " -

Мінус у лінійці аргументів Обов'язковий

Підтвердити зміни.

Принтер поголений, драйвери встановлюються, порт налаштований. Ви можете спробувати поголити пробну сторінку на віртуальному принтері - теоретично Редмон повинен перенаправляти Тестова сторінка для справжнього принтера 1120. До речі, вам потрібно перевірити Canon- щоб він не був автономним у гостьовій системі.

Якщо село відбито, залишається встановити мережевий принтер HP Laserjet 4100 Series PS в хост -систему на мережевому принтері Hplaserj, який заздалегідь просунутий у віртуальній системі.

Драйвери, завантажені з Центру оновлень Microsoft. Принтер заробив відразу.

Примітка. На роботі він поставив мережу LBP-810. Чомусь драйвери з центру оновлень були розбиті лише з часів Vettorogo. Я думаю, що це не проблема 810.

Крім того, я встановив vboxheadlesstray (ви можете читати на Oszone), тому що мені потрібна постійна друк.

Inokentiy87Юніор Мембаровіти: 1/1 З нізвідки: Україна • Відповісти1 рік тому / 01 серпня 2018 р. 23:27Michail MichailoffЧомусь Windows 10 не встановлюється так, пише, що водіїв немає. Мені довелося встановити як локальний на порту LPT, а потім змінити порт у мережі.

Будь ласка, опишіть, як ви змінюєте порт у мережі. Заздалегідь дякую!

Додати з 01.08.2018 13:40:

Зробив усе, як я писав Michail Michailoff Але він зупинився на останньому кроці з встановленням драйверів на серії HP Laserjet 4100 PS на хості

Питання з Windows 10 X64 таким чином вирішено: -i встановлений на віртуальному з Windows 7 X64 The HP Laserjet 4100 Series PS PS PS, я розмістив накопичувачі для принтера з папки "C: WindowsSystem32DriverStoreFilePeritory". Я розмістив драйвер ПК з Windows 10, і коли принтер є крапкою, коли він пропонує вибрати драйвер на ПК, я вибрав папку з драйверами з Windows 7Michail MichailoffЧлени: 4/25: Росія, Sterlitamakinfo • Відповісти1 рік тому / 05 серпня 2018 р. 09:14:14Inokentiy87: Будь ласка, опишіть, як ви змінюєте порт у мережі. Заздалегідь дякую!Вау, стільки мудро, ти знаєш багато про збочення 

Ось так все це виглядає: http: // linkme.уфанет.Ru/зображення/bcf5f4c8a78daff75e8c653c282e1.PNG

Помітив одну особливість Windows 10 LTSB. Я не знаю, чи вона на звичайній десятці, оскільки я не використовую її. Після деяких оновлень системи у мене є драйвери для сканера фотографій Epson 3490 та з драйверами драйвера роботи над USB VirtualBox, запущеними у WirtualBox Windows. Згідно з принтером і сканером не працює. У диспетчері пристроїв ми складаємо драйвери та вказуємо на каталоги для програмних файлів VirtualBox "Програмні файли сканера" ​​(x86) ", а драйвери відновлюються. Чому вони втрачаються і як це ще змінити. Можливо, хтось знає, як це вирішити?

Як видалити користувача defaultuser0 у Windows 10
Defaultuser0 - це помилковий обліковий запис у Windows 10, який не може бути включений у. Зазвичай це не створює проблем - за винятком того, що невели...
Увімкніть VPN в опері
Огорожі: 17 червня 2021 р. Опера призупинила підтримку послуг VPN у своїх браузерах Opera and Opera GX (через блокування послуг рішенням Роскомнадзор...
Додаток для Office Lens Windows 10 - перетворювач сканера та документів
Якість камер сучасного мобільного та фотографічного обладнання практично знецінила наявність таких пристроїв, як сканери або так, що спрямовуються для...