Windows Server 2019

Як встановити Office 365 Proplus на термінальному сервері (RDS)?

Як встановити Office 365 Proplus на термінальному сервері (RDS)?

У цій статті ми розглядаємо функції підготовки та встановлення Office 365 (Microsoft 365) на сервері терміналу з роллю служб віддаленого настільного ПК (RDS) для одночасно використання користувача. Режим активації Office 365 Proplus використовується в RDS, VDI Solutions та в сценаріях, коли кілька користувачів по черзі за допомогою одного загального комп'ютера.

За замовчуванням ліцензія програм Microsoft 365 дозволяє користувачеві встановлювати та активувати Office 365 на максимум 5 пристроїв. Однак є сценарії, коли у користувача немає персонального комп’ютера, і він повинен постійно працювати під його обліковим записом для різних комп’ютерів (RDS, VDI -хостів, загальних комп'ютерів тощо.D.). Для того, щоб не враховувати обмеження кількості активації Office 365 для користувача, ви можете встановити Office 365 на таких комп'ютерах, RDS -сервери в режимі активації спільного комп'ютера.

У цій статті обговорюються основні правила ліцензування та відмінності між класичними версіями офісу (2013,2016,2019) та Office 365.

Вимоги:

Інсталяційний офіс 365 Proplus на сервері RDS в режимі загального використання виготовлений з командного рядка за допомогою спеціального файлу конфігурації XML.

Раніше ми вже говорили, що для встановлення сучасних версій MS Office (Office 365 та Office 2019) замість інсталяторів MSI використовується метод установки клацання до запуску (C2R). Інсталятор C2R завантажує встановлення файлів з Інтернету (з мережі CDN Microsoft)

Для користувальницької установки C2R офісні версії повинні використовувати спеціальну корисність розгортання Інструмент розгортання Microsoft Office (ODT) - https: // www.Microsoft.Com/en-us/завантаження/деталі.ASPX?Id = 49117.

Завантажити та встановити OfficeEploymentTool. Каталог установки з’явиться прикладами XML -файлів для налаштування налаштувань Enterprise Office 365 та Office 2019, а також встановлення файлу встановлення C2R - налаштування.Екзе.

У конфігурації файлів конфігурації -Office365 -X64.XML Ви можете вказати, які продукти зі складу Office 365 вам потрібно встановити. Усі програми встановлюються за замовчуванням, неможливо встановити певні офісні програми з інсталятора Graphic Click2Run (докладніше про це у статті "Як вибірково встановити окрему програму в Office 365/2019/2016").

Ви можете вручну встановити потрібні параметри установки офісу у конфігураційному файлі конфігурації 365-x64.XML. Однак набагато простіше генерувати XML з потрібними параметрами встановлення за допомогою веб -інструменту Microsoft - https: // confile.Офіс.Com/ (інструмент налаштування офісу). Перейдіть на цю сторінку, виберіть параметри установки Office (архітектура, мова, які програми для встановлення, будь то Visio та Office та ряд інших параметрів) встановити). Обов’язково виберіть у розділі ліцензування та активації Активація продукту - Спільний комп'ютер.

Збережіть отриманий XML -файл як Office365Proplus_Shared_rds.XML і відкрийте його в будь -якому текстовому редакторі.

Цей XML -файл вказує налаштування пакету Office 365. Зверніть увагу на наступний параметр:

 

Цей параметр (спільна активація комп'ютера) повинен бути вказаний, якщо ви плануєте використовувати копію Office 365 для одночасно експлуатації декількох користувачів (сервер RDS, VDI, звичайний комп'ютер або звичайні вікна з можливістю одночасно доступу RDP). Без цього параметра вам доведеться активувати Office 365 лише для одного користувача.

Наступний параметр дозволяє видалити весь попередній офіс версій MSI на сервері:

 

Помістіть сервер RDS в режим встановлення програм:

Змінити користувача /встановити

Якщо сервер RDS на фермі проводить активні сеанси користувачів RDP, ви можете перенести його в режим обслуговування та завершити поточні сесії:

Змінити вхід /стік

Щоб встановити Office 365 на сервер RDS відповідно до даних, зазначених у файлі конфігурації, використовуйте команду:

Налаштування /Налаштування Office365Proplus_Shared_RDS.XML

Зверніть увагу, що в нашому випадку C2R інсталятор Office 365 завантажує всі необхідні файли з Інтернету. Однак ви можете заздалегідь завантажити встановлення файлів Office 365 у мережеву папку у файлі вашого сервера та використовувати його як джерело встановлення файлів. У цьому випадку у файлі XML ви можете вказати джерело встановлення.

Замініть лінію

 

на

  Цей сценарій детально описаний у статті Основні установки Office 2019/Office 365 у корпоративному середовищі.

Після завершення установки передайте хост RDS у звичайний режим:

Змінити користувача /виконати

Як активація користувачів Office Leciver 365? Кожен користувач при першому запуску будь -якої програми Office отримає вхід на обліковий запис Office 365 (електронна пошта та пароль). Якщо у вас є синхронізація між Office 365 (Azure Active Directory) та локальним Active Directory, то якщо користувач ввів комп'ютер під обліковим записом, який вже призначений ліцензією в Office 365, його ліцензія автоматично активується.

Для такого користувача в Інтернеті буде отримано маркер ліцензії з сервісів ліцензування Office Serves Office Serves. Через 30 днів Office 365 спробує автоматично розширити маркер ліцензії.

Я думаю, що зрозуміло, що у випадку виставки Office 365 з хостом RDS вам потрібен постійний доступ до Інтернету, щоб перевірити та активувати ліцензії користувачів на серверах Microsoft. Немає аналога служби KMS.

Якщо ви встановили Office 365 без опції ShardComputerLicensing у файлі XML, то для того, щоб переставити пакет, ви можете змінити тип установки Office365 з реєстру. Для цього в HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ ClickTorun \ Відділення реєстру конфігурації, потрібно змінити параметр SharedComputerLicensing для 1.

Або включити окремий параметр групової політики Використовуйте спільну активацію комп'ютера З адміністративних шаблонів GPO для офісу в розділі. Конфігурація комп'ютера -> Адміністраційні шаблони -> Microsoft Office 2016 (комп'ютер) -> Налаштування ліцензії.

Якщо цього не буде зроблено, то при запуску програм Office 365 другий користувачі з’явиться помилкою:

Ця копія Microsoft Office не може використовуватися на комп'ютері, що працює. Для офісу UCE на комп'ютері, що під керуванням терміналами, потрібно використовувати ліцензію на обсяг офісу.

Як зробити знімок екрана на Android
Більшість комп’ютерів знають, як зробити зображення екрана в ОС Windows. Для цього просто натисніть клавішу PRNTSCRN на ПК або FN + PRTSCN на ноутбуці...
Відключіть Google Assistant на пристрої Android
Google Assistant - чудовий голосовий помічник, але навіть не всі йому подобаються. Багато хто просто дратується присутністю ШІ, хтось перейшов на дома...
Як встановити OneDrive у папці програмних файлів і чому це важливо
Більшість програмних продуктів встановлені в каталозі Програмні файли І це правильно, оскільки установка в інших папках знижує загальний рівень безпек...