Оптимізація

Як встановити індикатор швидкості в Інтернеті на індикатор Windows 10 NetspeedMonitor на панелі завдань

Як встановити індикатор швидкості в Інтернеті на індикатор Windows 10 NetspeedMonitor на панелі завдань

Зміст

Як відобразити швидкість Інтернету на панелі завдань у Windows

Ви можете отримати поточну швидкість Інтернету на панелі завдань, встановивши невеликий простий інструмент під назвою NetspedMonitor. Програма стара, але досить працює.

Як уже згадувалося, програма була стара і була розроблена під Windows XP. Тому зверніть увагу на звільнення завантаженої програми. Простіше кажучи, ім'я файлу повинно закінчитися на "x64_seetup". Якщо ви використовуєте той, який закінчується на "x86_seetup", то він не буде працювати на машині під керуванням Windows 10, навіть якщо ви запустите його в режимі комбінації.

Завантажувати Netspeedmonitor І встановіть програму. Якщо з'являється повідомлення "Операційна система, що не підтримується", ви повинні запустити програму в комбінованому режимі.

Після встановлення програми з’явиться запит, щоб додати завдання на панель. Клацніть Так.

Відкривається вікно конфігурації, в якому ви можете вибрати мережевий адаптер. Коли вони правильно, натисніть кнопку, щоб зберегти. Після цього з’явиться панель інструментів на правій частині панелі панелі завдань.

завантажити - Netspeedmonitor

Дякую за читання! Підпишіться на мій канал у Телеграма і Яндекс.Дзен. Тільки є останні оновлення блогу та новини про світ інформаційних технологій. Також прочитайте мене в соціальних мережах: Facebook, Твіттер, Vkдобре.

Повага до посади! Дякую за роботу!

Якщо ви хочете більше публікацій? Дізнайтеся новини технологій? Прочитайте відгуки про гаджети? Для всього цього, а також для просування сайту, придбання нового дизайну та оплати за хостинг, мені потрібна допомога від вас, відданих та вдячних читачів. Детальніше про пожертви читайте на Спеціальна сторінка.

На даний момент є можливість стати картридж, щомісяця підтримувати блог від Donat або використовувати Яндекс.Гроші, Вебмоні, Qiwi і Paypal:

спасибі! Усі зібрані кошти будуть запущені для розробки сайту. Підтримка проекту - це подарунок власнику сайту.

Остання версія Microsoft OS також, як і попередня, не радувала користувачів появі гаджетної панелі. Необхідно провести додаткові маніпуляції для появи гаджетної панелі в Windows 10 гаджет. Також є відповідний варіант для будь -якої версії, що використовує віджети. Перш ніж вирішити, яка з програм зупинити свій вибір, рекомендуємо вам ознайомитись із оглядом за посиланням. Як встановити гаджети для Windows 10cover Weather 2 Інформація Детальний погодний інформатор з прогнозом на наступні 3 дні завантаження System System Bars Цікава система, що відображає стиснуту інформацію про різні компоненти віджетів для сміття App в iOS7 настільний стіл у настільних фірмах iOS7 для створення годинника у вигляді віджетів Downloadrings'n'linesdat та час різноманітного віджета - погода, дата та час,System resources downloadGoogle Search Barpolate Search Widget Google with 4 styles of interface for any wallpaper downloadmarvin time 2 dates and time formidable Marvin's Glass on Guardly and Foreign Predict Download Wideup Time Remakedatata and Complete Squeezer Counter Widget Wiod WiOd WiOD WIOD With a thoughtful location of the elements Завантажити подвижник Weatherin - Інформаційна, але приємний схожий на інформатора погоди, зробленої на «дерев’яному» базовому завантаженні EssientialsData та складного часу з 3 компонентів - годинник, календар та погода завантажують Theanimated Springan Springe, що нагадує популярну іграшку 90 -х

Для того, щоб повернути гаджети на робочий стіл операційної системи Windows 8 або Windows 10, в якій вони відсутні за замовчуванням, вам потрібно встановити програму 8gadgetPack, яка є своєрідним патчем, який повертає стандартні оригінальні файли та компоненти, створені за допомогою Microsoft для Windows 7.

В 

В 

Після встановлення цієї утиліти система повернеться в систему, щоб використовувати стандартну панель у "гаджеті", який, якщо це необхідно, та для управління гаджетами, можна зателефонувати з контекстного меню на робочому столі (натиснувши з правою кнопкою миші миші ). Можливість запуску фактичних встановлених файлів гаджетів формату в "*.Гаджетв ". Відповідно, ви можете завантажити та встановити будь -який гаджет з нашого сайту.

В 

Окрім самої програми, пакет містить 50 різних популярних гаджетів, включаючи 7 бічну панель, яка імітує одну в Windows Vista.

В 

Завантажте програму 8gadgetPack [19,67 Мб]

В 

Якщо ця програма з якихось причин не влаштувала, ви завжди можете використовувати альтернативний варіант для аналогічного пакету художників, запропонованого за посиланням нижче.

В 

Завантажте програму настільних гаджетів [4,72 Мб]

Як перетворити файли HEIC в JPEG
Довгий час на системі фотографії "Apple" розширюється .Гейк. Це нова альтернатива застарілому JPEG, яка, завдяки складним механізмам стиснення, уникає...
Увімкніть VPN в опері
Огорожі: 17 червня 2021 р. Опера призупинила підтримку послуг VPN у своїх браузерах Opera and Opera GX (через блокування послуг рішенням Роскомнадзор...
Як виправити помилку ESENT 455 у подіях Windows
Багато помилок в експлуатації операційної системи та програм непомітно, поки користувач не заважає розглянути Журнал подій. Дивлячись, користувач може...