Помилки та проблеми

Як встановити 64-бітну систему замість 32-бітного на Windows 10

Як встановити 64-бітну систему замість 32-бітного на Windows 10

Зміст

Новини.Детально: Ajax-Tape !!! -> Новини MicrosoftWindows 10 Основних моментів ->

Windows 10 при оновленні з попередніх версій Windows незалежно визначає розряд. Якщо ви покладете оновлення поверх 32-бітного Windows 7 або Windows 8, ви отримаєте 32-бітну версію Windows 10. У деяких випадках є сенс перейти на 64-бітний Windows- наприклад, якщо ви запропонували комп'ютер і встановили 4 гігабайти оперативної пам’яті або навіть більше в ньому. Як це зробити? Перш за все, переконайтеся, що ваш комп'ютер має процесор із підтримкою 64 біт. Для цього відкрийте "Параметри"> "Система"> "Про систему" і перегляньте розряд процесора. Якщо в ньому сказано, що у вас є 32-бітна операційна система та 64-бітний процесор, то, швидше за все, ви можете встановити 64-бітну версію Windows 10. Деякі застарілі 64-бітні процесори не підтримують роботи з 64-бітною версією Windows 10. Для забезпечення такої підтримки необхідно, щоб процесор міг працювати з певними типами інструкцій, зокрема з SSE2, EMT64T або AMD64 та VT-X або VT-D. Ви можете побачити список інструкцій процесора за допомогою програми CPU-Z. Якщо у вас старий комп'ютер, перейдіть до BIOS та активуйте його підтримку NX або XD. Зазвичай ці параметри містяться на вкладці з розширеними налаштуваннями BIOS. Сучасні комп'ютерні компоненти та периферійне обладнання, як правило, сумісні з 64-бітними оперативними системами, але якщо ваш комп'ютер має п’ять і більше років, має сенс перейти на місце свого виробника та перевірити наявність драйверів. Вам не потрібно їх завантажувати, Windows 10 встановить їх сам, якщо вони доступні. У випадку, якщо водіїв чи невірно працюють, ви можете повернутися до 32-бітної версії Windows 10. Оновлення 64-розрядних Windows 10 поверх 32-бітного не буде працювати, потрібно зробити чисту установку. Перейдіть на веб-сайт Microsoft, завантажте 32-бітний інструмент для встановлення Windows 10 та запустіть його. Виберіть створення носія завантаження та вкажіть розряд- 64 біт. Створіть завантажувальну флешку або диск і завантажте з нього або з нього. Перевстановіть систему, пропустивши крок, на якому вона запропонована для введення ключа активації. Встановіть 64-розрядну Windows 10 поверх 32-розрядних Windows 7 або Windows 8, не рекомендується, оскільки ви ризикуєте втратити ліцензований ключ. Найкраще спочатку оновити 32-бітну версію, а потім лише зробити чисту установку 64-бітної Windows 10. Якщо з якихось причин ви хочете повернутися до 32-бітної версії Windows 10, це можна зробити, відновлюючи попередню ОС за допомогою системних параметрів або за допомогою інструменту встановлення Windows 10, але тепер вам потрібно буде завантажити 64-бітний інструмент і створити носій завантажувача з 32-бітною версією Windows 10.

Джерело:

How-to Geek

Посилання на тему:

Pornhub планує повернути еротику та порно на Tumblr

Microsoft відкладав Windows Lite через проблеми з

Grimvalor Platformer в ранньому доступі для Android

Розробники Windows не стоять на місці, для зміни 7, 8 та 8.1 версія прийшла знаменита ОС Windows 10. Незважаючи на те, що оновлення було встановлено раніше, користувач отримує 32-бітну систему. Однак цей показник, хоча він стоїть за замовчуванням, фахівці Microsoft переконалися, що його можна змінити на їх розсуд. Перед введенням будь-яких змін ви повинні бути впевнені, що це саме 32-бітний розряд.

Як перейти від 32 до 64 Windows 10

Визначення параметрів сумісності

Це дуже важливий момент, з якого варто розпочати роботу. Щоб визначити біт, вам потрібно послідовно виконувати такі дії:

 1. У нижньому лівому куті натисніть кнопку "запустити" лівою кнопкою миші. У списку, який з’являється, натисніть на "Параметри". Клацніть на кнопку "запустити" лівою кнопкою, натисніть на значок "Параметри" "
 2. З'явиться вікно з різними вкладками, вам потрібно вибрати блок "Система". Ми відкриваємо параметр "система"
 3. На лівій стороні є список, остання вкладка буде "про систему", яку потрібно натиснути. Він містить основну інформацію про ОС Windows 10, а саме ім'я комп'ютера, випуск, тип системи та інші технічні характеристики. Користувач повинен звернути увагу на "тип системи", де буде вказано розряд. Якщо там написано "32-бітний", то перехід до 64-бітної версії можливий. Але за відсутності будь -якої інформації це не вдасться зробити. Клацніть на вкладці "У системі", знайдіть розділ "Тип системи" та перегляньте необхідні дані

Тоді важливо з’ясувати, підтримує сам процесор необхідні технології чи ні. Для належної роботи Windows необхідний для роботи системи з PAE, SSE2, NX. Якщо ПК користувача був куплений давно, то, швидше за все, він більше не підтримує такі технології. Тому встановити 64 -ту версію Windows неможливо.

Примітка! Але якщо користувач придбав комп'ютер не так давно, то не хвилюйтеся. Система підтримує нові технології, встановити потрібну версію не буде складно.

Визначення параметрів за допомогою утиліти CPU Z

Зазвичай існує достатньо знань про те, коли ПК був придбаний. Але якщо у користувача є сумніви, ви можете вдатися до допомоги вільного утиліти Z. Але варто пам’ятати, що всі програми потрібно завантажувати виключно з офіційних джерел, оскільки ви не можете не лише вирішити існуючу проблему, але й завдати шкоди системі.

 1. Введіть у поле для запитів будь -якого браузера "Завантажити процесор Z", перейдіть на офіційний веб -сайт. У пошуковій системі будь-якого браузера ми представляємо "CPU-Z завантажити російську мову", перехресно перше посилання
 2. Клацніть на посилання, яке відповідає вимогам вашої системи. Виберіть відповідну версію та натисніть на посилання для завантаження
 3. Розгорніть розм’якшений завантажений файл. Клацніть на завантажений, блискучий файл
 4. Подвійна клацніть на встановленому файлі з розширенням .Екзе. Подвійна клитка миші Запустіть файл "exe"
 5. Після завантаження цієї утиліти потрібно розпочати програму. Вікно буде називатися "CPU-Z" і містити 8 вкладок. Потрібно натиснути на "CPU", який є першим у списку. Ось вся наявна інформація про процесор, але бажаний індикатор можна прочитати в "Інструкції". Знайдіть такі показники в цьому рядку: SSE2, AMD64, VT-X. Якщо вони доступні, це говорить про те, що на цьому ПК ви можете встановити 64-бітну версію. На вкладці "CPU" у розділі "Інструкції" ми перевіряємо наявність необхідних параметрів

Потреба в інших компонентах

Успішно завершивши перший етап, вам потрібно перейти до наступних дій. Процесор потрібної версії в цьому випадку недостатньо, вам потрібно встановити деякі драйвери для правильної роботи Windows. Деякі компоненти підходять лише для 32-бітної версії, коли змінюють цей показник, вони втрачають свою актуальність.

Примітка! Якщо користувач нещодавно придбав комп'ютер, то ймовірність конфлікту драйверів та 64-бітна версія мінімізується. Однак на старих пристроях несумісність цих показників - це звичайна практика, що призводить до втрати звуку (через проблеми з відеокартою) або до низької роздільної здатності.

З існуючими сумнівами, рекомендується точно з’ясувати назву їх компонентів та поїхати на офіційні сайти їх виробництва. У розділах "драйвери" - "Завантажити" Ви можете знайти посилання для роботи з версією, необхідною для користувача. Якщо у вікні немає інформації про 64-бітну версію, то ці драйвери не підтримують її. У цьому випадку краще відмовитись від переходу та залишити 32-бітну ОС.

На офіційних сайтах виробників завантажте необхідні драйвери для компонентів комп'ютера

Якщо користувач знайшов необхідні показники, то йому нічого не доведеться завантажувати. Під час наступного оновлення Windows 10 все встановить все саме саме.

Як активувати

Щоб активувати 64-бітну систему, вам потрібно буде відновити ОС. Це найбільш справжній спосіб, який призведе до якісної установки без будь -яких збоїв.

Довідка! Важливо пам’ятати, що при перевстановленні системи потрібно подбати про збереження всіх важливих файлів, оскільки всі дані будуть безповоротно видалені з жорсткого диска.

Якщо користувач ще не встановив Windows 10, але Windows використовується 7, 8 або 8.1, потім, перш за все, вам потрібно подбати про оновлення до 32-бітної версії. Це важливий крок, оскільки в майбутньому вам знадобиться ключ активації.

Щоб оновити Windows від 10 до 64 розряду, ви повинні мати 32 -бітну систему

Не завжди можна точно знати, активована поточна версія чи ні. Щоб отримати точне розуміння, вам потрібно виконати наступний алгоритм дій:

Крок 1. Перейдіть до "Параметри" та "Параметри" вищезгаданим способом.

Клацніть на кнопку "запустити" лівою кнопкою, натисніть на значок "Параметри" "

Крок 2. Розділ "Параметри" буде містити кілька вкладок, "Оновлення та безпека" знадобиться.

Переходимо до розділу "Оновлення та безпеки"

На замітку! Іноді такої вкладки немає, тому вам потрібно написати слово "оновлення" у рядку пошуку. У списку Drop -Down виберіть "Параметри оновлення Windows".

На панелі пошуку ми пишемо слово "оновлення", виберіть "Параметри центру оновлення Windows"

Крок 3. У цьому розділі є список вкладок, вам потрібно вибрати "активацію". Це містить інформацію про те, чи активуються Windows. Якщо ні, то процес активації може бути запущений в одному вікні.

Клацніть на вкладці "Активація", про яку ми читаємо інформацію про активацію

Підготовка до встановлення

Щоб встановити 64-бітну версію, потрібно заздалегідь підготуватися. Щоб перевстановити систему, знадобиться:

Крок 1. Придбайте флеш -накопичувач, на якій або немає файлів, або є щонайменше 3 ГБ вільного місця.

Для створення флеш -накопичувача для завантаження потрібно середній об'єм щонайменше 3 ГБ

Крок 2. Програма "MediaCreentool", яку потрібно завантажити лише з сайту Microsoft, та *ISO Image з 64-бітною системою. Щоб отримати його, ви можете використовувати вищезгадану програму.

Ми завантажуємо інструмент створення медіа Windows 10 на комп’ютер

Якщо користувач колись перевстановив ОС, він не помітить жодної різниці в процесі.

На замітку! Якщо ви не бажаєте використовувати MediaCreatool, ви можете використовувати будь -яку іншу утиліту, завантажену з офіційного джерела.

Створіть флеш -накопичувач для завантаження

Зібравши всю необхідну інформацію та компоненти, користувач може створити флеш -накопичувач завантаження. Цей етап є остаточним, з успішним завершенням, 32-бітні вікна будуть замінені на 64-бітний. Потрібно дотримуватися простого алгоритму:

Крок 1. Запустіть заздалегідь визначену утиліту "MediaCrew" та вставте пакет у з'єднувач.

Ми вставляємо флеш -накопичувач для завантаження в один із доступних роз'ємів на комп’ютері або ноутбуці

Крок 2. Програма передбачає перевстановлення всіх Windows, тому навіть з необхідністю оновити її, вона запропонує створити перевізник для іншого ПК. У вікні буде три вкладки:

Випуск передбачає версію Windows, на вкладці "Мова" ви можете змінити російську версію на будь -яку іншу, але "архітектура" відповідає за біт. Там вам потрібно вибрати "64-бітний (x64)", натисніть "Далі".

У розділі "Архітектура" ми встановлюємо мову, виберіть "64-бітний (x64)", натисніть "Далі"

Крок 3. Програма встановлення Windows 10 запропонує вибрати носій для встановлення. Якщо користувач вибрав інше програмне забезпечення для завантаження, то він повинен натиснути на "ISO-файл". Під час встановлення на USB -пристрої нічого не потрібно змінити.

Відзначаємо відповідний параметр, натисніть "Далі"

Крок 4. Вибираючи параметр "USB -пристрій ..." у наступному вікні, утиліта попросить вас вибрати носія, виберіть його лівою клацанням миші, натисніть "Далі".

З лівим натисканням миші ми виділяємо флеш -накопичувач, натисніть "Далі"

Крок 5. Процес установки 64-бітної версії Windows 10 розпочнеться на флеш-накопичувачі. Наразі ви можете продовжувати займатися своїм бізнесом для ПК. Тоді варто перезапустити комп’ютер.

Ми очікуємо завершення процесу встановлення Windows на флеш -накопичувачі

Після завершення процесу встановлення Windows 10 ми переходимо до самої установки на флеш -накопичувачі.

Встановлення 64-бітної версії Windows 10 з флеш-накопичувача

Перед встановленням системи з флеш -накопичувача потрібно перейти до BIOS і встановити флеш -накопичувач як пристрій для завантаження в першу чергу. Для цього:

 1. Під час завантаження комп'ютера натисніть клавішу "DEL" або "F2".
 2. Опинившись у головному вікні BIOS, перейдіть на вкладку Boot (або зі словом "завантаження"). Ми переходимо на вкладку "завантаження" за допомогою стрілків на клавіатурі
 3. Потім до розділу "пріоритет завантаження пристрою" натисніть "ввести", щоб ввести. Ми переміщуємо стрілки до елемента "пріоритет завантажувального пристрою", натисніть "ввести"
 4. Покладіть перше місце USB-накопичувача за допомогою "+" або "-". Ми встановлюємо клавіші "+" та "-" флеш-накопичувач на місці "1-й завантажувальний пристрій"
 5. Клацніть "F10" для випуску та збереження змін.
 6. У вікні Open натисніть "Встановіть" та дотримуйтесь інструкцій інсталятора системи Windows. Натисніть кнопку "Встановити"
 7. Під час встановлення система може вимагати ключа активації. Цей етап слід ігнорувати, коли перезавантаження ОС активується сама. Клацніть "У мене немає ключа продукту"

Відео - Як переходити з 32 до 64 -бітних вікон?

Якщо ви оновлені 32-бітними Windows 7 або 8 (8.1) до Windows 10, потім у процесі 32-бітний процес встановлює версію системи. Крім того, деякі пристрої мають попередньо встановлену 32-розрядну систему, однак процесор підтримує 64-бітні Windows 10, і можна змінити ОС для неї (а іноді це може бути корисним, особливо якщо ви збільшили кількість оперативної пам’яті на вашому комп’ютері або ноутбуці).

У цій інструкціях про те, як змінити 32-розрядну Windows 10 на 64-бітну. Якщо ви не знаєте, як дізнатись розряд вашої поточної системи, детально про це у статті, як дізнатися розряд Windows 10 (як дізнатися, скільки біт 32 або 64).

Встановлення Windows 10 X64 замість 32-бітної системи

Під час оновлення ОС до Windows 10 (або придбання пристрою з 32-бітним Windows) ви отримали ліцензію, яка підходить для 64-бітної системи (в обох випадках вона зареєстрована на веб-сайті Microsoft, і вам не потрібно робити знати ключ).

На жаль, без перевстановлення системи змініть 32-бітну на 64-розрядну допомогу: єдиний спосіб змінити розряд Windows 10-це зробити чисту установку версій X64 системи в одній версії на комп'ютер,, Ноутбук або планшет (в той же час ви не можете видалити існуючі дані на пристрої, але драйвери та програми повинні бути перевстановлені).

Примітка. Якщо на диску є кілька розділів (t.Е. Існує умовний диск D), це буде хорошим рішенням передати свої дані користувача (включаючи з робочих та системних папки документів))).

Процедура буде такою:

 1. Перейдіть до параметрів - систему - про програму (про систему) і зверніть увагу на параметр "тип системи". Якщо вказано, що у вас є 32-бітна операційна система, процесор на основі X64, це означає, що ваш процесор підтримує 64-бітні системи (якщо процесор X86 не підтримує, і ви не повинні виконувати подальші кроки). Також зверніть увагу на випуск (редакція) вашої системи у розділі "Опис Опис Windows". 
 2. Важливий крок: Якщо у вас є ноутбук або планшет, переконайтеся, що офіційний веб-сайт виробника має драйвери для 64-бітних Windows для вашого пристрою (якщо розряд не вказано, як правило, обидва параметри системи підтримуються). Доцільно завантажити їх відразу.
 3. Завантажте оригінальне зображення ISO Windows 10 X64 на веб -сайті Microsoft (на даний момент одне і те ж зображення містить усі редакції системи одночасно) та створіть флеш -накопичувач (диск) або зробіть завантажувальний флеш -диск Windows 10 X64 в Офіційний спосіб (використання інструменту створення медіа).
 4. Запустіть установку системи з флешки (див. Як встановити Windows 10 з флеш -накопичувача). У той же час, якщо ви отримуєте запит, на який редакційний бюро системи для встановлення - виберіть той, який відображався в інформації про систему (на кроці 1). Ключ продукту під час встановлення не потрібен.
 5. Якщо були важливі дані про "Диск С", то щоб вони не видаляли, не форматуйте диск C під час встановлення, просто виберіть цей розділ у режимі "Повна установка" та натисніть "Далі" (файли попереднього Windows 10 32-бітний буде розміщений у папці Windows.Старий, який можна видалити в майбутньому).
 6. Заповніть процес встановлення, після нього встановіть оригінальні системи системи.

Це процес переходу з 32-розрядних Windows 10 до 64-бітних буде завершено. Т.Е. Основне завдання - правильно пройти етапи з встановленням системи з USB -накопичувачем та подальшою установкою драйверів, щоб отримати ОС у правому розряді.

Безпечний режим у Windows 11 Як увімкнути
Після переходу до одинадцятої версії Windows, крім необхідності освоїти новий інтерфейс, користувачі мають ряд інших питань. Один з них - як включити ...
Як використовувати DISM ++ Створити та налаштувати власну збірку Windows
В Інтернеті в загальнодоступному доступі є різноманітні збори Windows, але спробуйте знайти серед них саме той, який задовольнив усі ваші вимоги. У зб...
Ще один голосовий помічник - це розробка Facebook
Змагання незабаром Алекс, Сирі і Google Assistant зробить голосовий асистент Facebook. Компанія веде переговори з постачальниками інтелектуальних спік...