Підказки

Як видалити віртуальний диск у Windows 10, 8, 7 та XP

Як видалити віртуальний диск у Windows 10, 8, 7 та XP

Зміст

Дуже часто користувачі ПК задають форумам питання про те, як видалити віртуальний диск або відключити його. Віртуальні диски в системі не виглядають так. Тому з цього випливає, що на комп’ютері були встановлені утиліти для емілювання DVD -приводу або команда використовувались у ПК "СформовуватиЩо. З цього матеріалу наші читачі навчаться справедливо і назавжди, щоб позбутися віртуальних дисків в операційних системах сім'ї Windows.

Відключення віртуальних дисків за допомогою емуляторів DVD -приводу

Зараз існує достатня кількість програмних продуктів, які можуть створити віртуальний DVD -диск. У нашому огляді ми опишемо найпопулярніші програми емуляції дисків. Якщо у вас немає утиліти, про яку йдеться на ПК, то ви не повинні засмучуватися, оскільки принцип роботи інших програм для них максимально близький. Перша утиліта називається Алкоголь 120%. Якщо ця утиліта встановлена ​​у вашій системі, то сміливо Запуск її з етикетки на робочому столі. Після початку ми дістанемося до головного вікна.

У цьому вікні потрібно знайти блок меню "Налаштування"І виберіть в ньому предмет"Віртуальний дискЩо. Ці дії кинуть нас у нове вікно. Відключити всі створені віртуальні накопичувачі Алкоголь 120%, Скласти Кількість приводів у положення дорівнює нулю, як показано на малюнку.

Після цього підтвердьте свої дії, натиснувши кнопку . Тепер, якщо ви перейдете на провідник, ви більше не побачите віртуальних дисків у системі, створеній програмою Алкоголь 120%. Варто також зазначити, що якщо у вас є утиліта Алкоголь 52% З того ж розробника, то процедура видалення накопичувачів однакова.

Друга утиліта, про яку йдеться, має ім'я Віртуальний клонедрайв. Щоб видалити накопичувач Віртуальний клонедрайв Необхідно знайти значок, що відображається на панелі завдань, і перейти до його варіанту.

У контекстному меню параметрів потрібно вибрати "Налаштування"Хто кине нас у вікно налаштувань Віртуальний клонедрайв. У цьому меню потрібно знайти текстовий блок "Кількість дисків"І вкажіть у ньому, що немає віртуальних накопичувачів, як показано на зображенні нижче.

Тепер підтвердьте свої дії, натиснувши кнопку . Після цих дій ми також позбаємо від віртуальних DVD -дисків.

Наступна досить популярна утиліта називається Daemon Tools Lite. Запустіть його з етикетки на робочому столі.

Щоб зняти привід Daemon Tools Lite, Клацніть у нижній частині програми з правою кнопкою миші та виберіть "Видалити всі", як показано на зображенні нижче.

У повідомленні, що з’являється, ми підтверджуємо свої дії.

Ось де видалення DVD з приводів з Daemon Tools Lite Завершений. Принцип видалення у старших версіях корисності схожий.

Четверта програма, про яку йдеться в нашому огляді, називається Ультрейзо. Якщо віртуальний привід створюється за допомогою Ультрейзо, Потім запустіть його з етикетки на робочому столі, щоб перейти до головного вікна утиліти.

Для того, щоб видалити привід із системи DVD Ультрейзо, Необхідно перейти до його налаштувань. Для цього в меню "Варіанти"Відкрийте предмет"НалаштуванняЩо. У вікні відкриті, перейдіть на вкладку "Віртуальний привідЩо

У текстовому блоці "Кількість пристроїв"Вкажіть значення"Не", як показано на зображенні вище. Зробивши ці дії, підтвердьте їх за допомогою кнопки . Після цього всі накопичувачі створені в Ультрейзо, буде видалено з Windows.

Варто також зазначити, що якщо ви деінсталізуєте прикладні програми вище, то їхні віртуальні накопичувачі будуть зняті з ними.

Як видалити віртуальні диски, створені командою SUBT

Якщо у вашій системі беруть участь віртуальні диски за допомогою команди "Сформовувати", потім видалити їх із системи досить просто. При виконанні команди "Сформовувати"З'являється встановлений жорсткий диск з певного каталогу в системі, але після перезавантаження цього диска зникає.

Потім виникає логічне питання - звідки беруться віртуальні жорсткі диски після перезавантаження вікон. Відповідь на це запитання досить проста - файл пакету встановлюється в автоматичному завантаженні Windows, який виконує команди "Сформовувати"На початку системи. Зазвичай такі віртуальні диски з’являються під час встановлення локальних серверів для веб -розробки, таких як Денвер. Наприклад, щоб зайти в автобусне навантаження, наприклад, у Windows 10, просто відкрийте програму "Виконувати"і використовуйте в ній команду Shell: Startup

Ця команда відкриє каталог автомобілів.

Як видно на зображенні вище, у цьому каталозі є пакетний файл "Віртуальний жорсткий диск.CMDЩо. Якщо ви переглянете вміст цього файлу, стане зрозуміло, з якого каталогу в системі був створений жорсткий диск.

Щоб видалити цей жорсткий диск, достатньо Видаліть цей файл з каталогу автоматичного завантаження та перезавантажити комп'ютер.

Ми підсумуємо

Для прикладів, розглянутих у статті, використовували операційну систему Windows 10. Якщо у вас є старша операційна система, то ви практично не побачите різниці у розглянуті утиліти та видалення файлу пакету, оскільки Принцип дії однаковий.

Ми сподіваємось, що наш матеріал допоможе нашим читачам очистити систему всіх віртуальних пристроїв в операційній системі Windows і відповість на питання про відключення віртуального диска інтересу.

Форма на тему

Хороший розголос

Навіть у Windows 7 розробники Microsoft додали можливість створювати віртуальні диски та встановлювати на них різні операційні системи та програми. Windows 10 також має таку функцію. Корисно, що користувач може не встановлювати іншу ОС на чистому диску, але створити віртуальне середовище для тестування програм та ігор, які абсолютно безпечні для основної операційної системи.

Зміст:

Читайте також:Особливості встановлення та налаштування VirtualBox у Windows 10

Існує стандартний і найпростіший спосіб створити віртуальний диск для Windows 10. Ми дотримуємось інструкцій:

Важливий! Офіційний веб -сайт Microsoft стверджує, що віртуальний диск та папка, в якій будуть збережені його файли, не рекомендується встановити ім'я "Windows". Система помилково замінюється нею тощо.

Перший спосіб видалити віртуальний диск у Windows 10 - це використовувати ту саму утиліту "управління дисками". У ньому вам потрібно буде натиснути праву мишку на віртуальному диску та вибрати "Від'єднайте віртуальний жорсткий диск".

Якщо у вашій системі були залучені віртуальні диски за допомогою команди SUIT, то видалення їх із системи досить просто.

Виконуючи команду SUIT, встановлений жорсткий диск з’являється з певного каталогу в системі, але після перезавантаження операційної системи він не відображається. Виникає питання: звідки воно береться і куди воно йде?

Справа в тому, що автоматична машина Windows 10 має пакетний файл, який виконує команду під час завантаження системи. Щоб потрапити в автоматичне завантаження Windows 10, потрібно натиснути "Win+R" та ввести "Shell: Startup".

Відкриється вікно завантаження шини. Клацніть на віртуальну машину за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Видалити".

Ми перезавантажимо систему. Віддалений диск у Windows 10 більше не відображатиметься.

Важливо зазначити, що в цій темі ми вивчили приклад створення та видалення віртуального жорсткого диска, а не накопичувача. Створення та видалення віртуального накопичувача - це окрема тема.

Про те, як видалити віртуальний диск без програм, перегляньте у відео:

Кожен користувач може створити віртуальний диск. Але що робити, якщо йому більше не потрібно? Про те, як правильно видалити такі пристрої в операційній системі Windows 10, ми поговоримо далі.

Зміст:

Як видалити віртуальний диск у Windows 10

Ви можете розрізнити два методи, які дозволяють правильно видалити пристрій. Ви повинні вибрати один із них, що відповідає попередньому процесу створення віртуального жорсткого диска. На практиці все виглядає не так складно, як здається на перший погляд.

Метод 1: "Управління дисками"

Цей метод підходить для вас, якщо ви створили віртуальний диск за допомогою вказаного інструменту.

Не забувайте, що перед тим, як виконувати описані нижче дії, ви повинні скопіювати всю необхідну інформацію з диска, який буде видалено, оскільки після остаточного видалення ви не можете його відновити.

Щоб видалити диск, вам потрібно зробити наступне:

Метод 2: "командна стенд"

Якщо ви створили віртуальний диск у "командному рядку", то слід використовувати описаний нижче метод. Необхідно виконати такі операції:

Використовуючи один із описаних вище методів, ви можете легко видалити віртуальний жорсткий диск.

Увімкніть Flash Player у браузері Mozilla Firefox
З січня 2021 року підтримка Flash Player була повністю припинена. Тепер, щоб завантажити вміст сайтів, які продовжують використовувати цей плагін, по...
Найкращі менеджери файлів для Android
Менеджер файлів для Android - це аналог спостерігача спостерігача, знайомий всім користувачам комп'ютерів на ОС Windows. За замовчуванням програма при...
Як приховати аватар користувача на екрані входу в Windows 10
Окрім імені користувача та полів для введення пароля або кнопки "Увійти" Стандартний логотип користувача розгортається на локальному записі Windows 10...