Програми та програми

Як видалити раніше створений віртуальний робочий стіл у Windows 10

Як видалити раніше створений віртуальний робочий стіл у Windows 10

Зміст

Віртуальний робочий стіл Windows 10 - це нова функція, з якою користувачам стало легше працювати на комп’ютері. Не кожен перейшов на роботу з віртуальною робочою областю. Але для багатьох користувачів інновації були довгоочікувані.

Зміст

Коротка суть віртуальної таблиці

Стандартна робоча зона користувача "десятків" (та інших версій ОС) обмежена робочим столом - екраном, на якому розміщені ярлики, файли, папки. Тепер можна створити кілька віртуальних зон. Грубо кажучи, розробники запропонували збільшити кількість екранів, не купуючи нових моніторів.

Кілька настільних таблиць розподіляються відповідно до завдань: на одному місці текстові програми, документи, з іншого - відео чи фотографії редакторів, на третьому - браузерах, месенджерах тощо. Існує багато варіантів роботи з двома або більше віртуальними зонами.

Як увімкнути віртуальні таблиці Windows 10

Ви можете перейти у віртуальний робочий режим двома способами. Спочатку - натисніть піктограму презентації завдань, розташованих на нижній панелі. Якщо його немає, натисніть на праву клавішу миші в будь -якому порожньому місці панелі та виберіть "Показати кнопку Переглянути".

Другий, навіть простіший спосіб - натиснути комбінації ключів Win+Tab. Ми переїхали до віртуальної робочої зони. Ми схожі на це.

Зауважте, що вікна програм та документів розподіляються хронологічно: вгорі завжди є актуальні, занедбані програми, нижче - раніше відкриті. Ви можете легко знайти файл або програму, яка відкрилася вчора, за днем ​​до вчорашнього дня чи навіть тиждень тому.

Щоб зробити нову таблицю, натисніть на плюс "Додати ...", як показано на попередньому скріншоті. Для роботи створюється нова зона, без додатків, що працюють на попередній таблиці. Почніть роботу "з нуля".

Ви можете створити та зберегти стільки столів. Хтось досяг двісті, але десяток віртуальних зон достатньо навіть для найзайнятішої роботи.

Управління віртуальною таблицею

Ви можете перемикатися між таблицями за допомогою кнопки на панелі завдань та керувати ними мишкою. Існують зручні гарячі клавіші, які спрощують користувачів. Багато користувачів взагалі не використовують мишу у своїй роботі.

Win+Tab - відкриття віртуального середовища.

Win+ctrl+strelka ліворуч або вправо - миттєвий перемикання з однієї таблиці на іншу, не переходячи на панель (через Win+Tab).

Win+Ctrl+D - створюється нова віртуальна таблиця, і користувач негайно падає на нього.

Win+Ctrl+F4 - Поточний робочий простір видаляється. Програми, відкриті на ньому, автоматично переносяться до попередньої таблиці.

Налаштування віртуальної таблиці Windows 10

Кілька простих налаштувань знаходяться в параметрах ОС. Ми їдемо туди, виберіть перший розділ "Система". У ньому ми шукаємо предмет "багатозадачність" і прокрутимо до "віртуальних таблиць".

Два параметри змінюються:

Налаштування дуже прості. Нижче ви можете натиснути на "багатозадачність з декількома робочим столом". Інтернет -сторінка відкриється, яка детально розповідає про роботу з двома або більше віртуальними зонами.

Що користувачі не люблять віртуальні таблиці?

Windows 10 - перша версія ОС Microsoft, де реалізована ідея віртуальної робочої області. Але, як відомо, "перший грудочок з млинцем". Не все так погано, але деякі недоліки просто елементарні:

Ми сподіваємось, що в наступних оновленнях "десятки" (або вже в новій версії) цих недоліків не будуть. Віртуальні настільні комп’ютери Windows 10 все ще залишаються зручним середовищем, де ви можете працювати в режимі багатозадачності.

Трохи цікавіше:

Dexpot - яка це програма і як ним користуватися.

Використання клавіші Win на клавіатурі комп'ютера.

Програма настільної програми Windows 10.

Не так давно я спостерігав як користувач, щоб повернутися на робочий стіл, в свою чергу я повернув багато відкритих вікон. Він не знав (як я раніше), що ви можете перейти на робочий стіл за секунду, натиснувши пару клавіш або вказавши курсор на певну кнопку. У сучасній статті ми розглянемо кілька способів повернутися на робочий стіл у Windows 10 якнайшвидше.

Поверніться до робочого столу за допомогою клавіш

Незалежно від того, скільки вікон на даний момент відкрито, ви можете дуже швидко повернутися до свого робочого столу. Клацніть клавіші разом Перемогти+І ви побачите свій робочий стіл, якщо знову натиснути клавіші - перед вами з’явиться вікно, яке було відкрито до цього.

Поверніться до робочого столу з панелі завдань

У правому краю панелі завдань є невелика площа.

Поверніться до робочого столу з панелі завдань за допомогою правої кнопки

З нуля панелі завдань натисніть клавішу правої миші та виберіть у списку "Показати робочий стіл".

Це все на сьогодні, якщо ви знаєте інші способи - напишіть коментарі! Удачі 🙂

Операційна система від Microsoft дозволяє у вільному режимі та без обмежень взаємодіяти з колосальною кількістю процесів та послуг. У той же час браузер, месенджер та медіаплеєр можуть працювати на екрані. І де без Microsoft Office та окремих документів Word та Excel.

Іноді робота в Windows 10 перетворюється на справжній хаос, тому існує бажання систематизувати кожен процес, вимикаючи додаткові вікна. Але як відкрити робочий стіл на Windows 10 не для купу клацань, а лише за секунду? Настав час розібратися в суті візуального прикладу!

Зміст

Принесіть ключі з комбінацією клавіш

Пройти через панель завдань

Альтернативним способом дістатися до робочого столу є використання функцій стандартної панелі завдань, яка фіксується в нижній частині інтерфейсу за замовчуванням і дозволяє Tryly, Dastacher та "Центр сповіщень". Окрема функція - це функція взаємодії з Open Windows. Панель завдань дозволяє приховати додаткові елементи та відображати робочий стіл двома способами відразу:

1. Кнопка - Якщо ви перемістите курсор ліворуч від TREI та всю статистичну інформацію в правій нижній частині інтерфейсу та натисніть на освітлений прямокутник з лівою мишкою, тоді всі вікна негайно приховують, а настільна екрана з екраном з a На екрані з’явиться серія етикетки та каталогів.

Якщо натиснути праву кнопку миші, буде відображатися скромна панель швидкого доступу, де вибір надається між "скороченням" або перейдіть до "параметрів" відображення робочого столу при керівництві.

Як і у випадку з рештою описаних вище методів, у вже згорнутому стані вікна ви можете повернутися назад, повторюючи процедуру в тому ж порядку і навіть вибираючи один і той же елемент із контекстного меню, але вже з новим Назва "Показати всі вікна".

Вийти з режиму планшета

Операційна система Windows 10 прийняла попередника - Windows 8 - не стандартний режим роботи у статусі "планшета", де Windows відкриваються лише в режимі повного екрана, а меню "запуску" перетворюється в меню плиток і кубів.

І хоча режим додається спеціально для взаємодії з системою через сенсорний екран, в деяких ситуаціях бажання позбутися незручного формату переважає передові переваги. "Центр сповіщень", відкритий кнопкою, розташованою поруч із коміром, допоможе повернутися. Після виклику меню залишається знайти елемент "режим планшета" та увімкнути функцію зі стандартним натисканням на значок.

Зміни використовуються автоматично - перезавантаження ПК не знадобиться.

Як виправити 0xc00000e9 у Windows 10
Помилка 0xc00000e9 виникає при завантаженні, а в рідкісних випадках - з чистою установкою Windows 10. Найчастіше його причина полягає в проблемі при е...
Як отримати URL -адресу файлу, завантажену з Інтернету в Windows 10
Провідні позиції серед браузерів сьогодні займають Гугл хром, І не необґрунтовано. Швидкий, зручний і розширений, цей браузер заслужено популярний, ал...
Як зробити налаштування VPN у Windows 10
У Windows 10 ви можете дуже легко додати та видалити з'єднання за допомогою VPN, Але немає можливості експортувати вже налаштовані з'єднання. Чому це ...