Оптимізація

Як видалити попередження системи безпеки під час відкриття файлу в Windows 7, 8, 10

Як видалити попередження системи безпеки під час відкриття файлу в Windows 7, 8, 10

Зміст

04 травня 2019 року

Для початку, горезвісний захисник Windows - це дуже марне додаток, яке може побачити вірус лише в тому випадку. Тому замінити його на третій партійний продукт все одно доведеться. Також горезвісний "захисник" може конфліктувати з іншими антивірусами. Більше того, він навіть може перешкоджати їх установці. Крім того, "захисник" недостатньо поводиться дуже часто і блокує файли, якими апріорні віруси не можуть бути. Тому вам потрібно позбутися такого захисту. Але це зробити не так просто, тому що Microsoft приховувала механізм відключення глибоко в кишечниці. І стандартні методи (наприклад, відключення послуги) більше не працюватимуть. Загалом, є кілька варіантів відключення вбудованого антивірусного антивірусу Windows. І ми розглянемо тих, що є найбільш ефективними. Вони здатні допомогти відключити "захисника" назавжди.

№ 1 Ми використовуємо "Редактор місцевої політики"

У Windows 10 є така корисна річ. Загалом, за допомогою цього редактора ви можете контролювати майже всю систему. Ви можете навіть відключити в ньому оновлення Windows. Але це зовсім інша історія.

Багато користувачів бояться цього редактора, бо вони не знають, що з цим робити. Але насправді це не такий жахливий інструмент, як це здається багатьом. Вам просто потрібно дотримуватися чіткої інструкції під час роботи з нею. Отже, вимкніть з ним "Windows Defender".

1. Клацніть на клавіатурі "Wi+r" І запустіть компонент "Виконати". Введіть у рядку "GPEDIT.MSC "(1) І натисніть "Введіть" або "Добре" (2).

2. Негайно редактор, який нам потрібен, почнеться. Тут потрібно вибрати розділ "Конфігурація комп'ютера" (1), Потім перейдіть до каталогу "Адміністративні шаблони" (2), ВІДЧИНЕНО "Компоненти Windows" (3) і натисніть на папку з іменем "Програма антивірусної програми" Windows "(4).

3. Потім ми натискаємо двічі до точки "Вимкніть антивірусну програму Defender Windows".

чотири. У наступному вікні потрібно встановити параметри. Святкуйте предмет "Включно" (1), Клацніть послідовно "Застосувати" (2) і "Добре" (3).

п’ять. Тепер ми натискаємо на предмет двічі "Дозвольте запустити захист від шкідливих програм".

6. Святкуйте предмет "Інвалід" (1), Клацати "Застосувати" (2) і "Добре" (3).

7. Ми робимо ту саму операцію з точкою "Вирішіть постійну роботу Служби захисту від шкідливих програм" (1) (тобто в налаштуваннях, які ми встановлюємо "Інвалід"), а потім перейдіть до каталогу "Захист у режимі реального часу" (2).

8. Тут ми натискаємо на предмет двічі "Вимкніть у режимі реального часу".

дев'ять. У вікні Налаштування виберіть "Включно" (1), Клацати "Застосувати" (2) і "Добре" (3).

10. Тепер двічі натисніть на параметр "Перевірте всі завантажені файли та інвестиції".

одинадцять. Тут потрібно все вимкнути. Ми святкуємо "Інвалід" (1), Клацати "Застосувати" (2) і "Добре" (3).

12. Тепер перейдіть до каталогу "Карти" (1). Тут вам потрібно вимкнути все, що вже є тим, як ми знаємо, крім "Надіслати зразки файлів, якщо потрібен подальший аналіз" (2).

13. Після того, як все було вимкнено, ми натискаємо на предмет "Надіслати зразки файлу" І в налаштуваннях, які ми встановлюємо "Включно" (1). Однак у рядку нижче ми вибираємо "Ніколи не надсилайте" (2). Клацати "Застосувати" (3) і "Добре" (4).

Остаточні дії

Таким чином, "Windows Defender" у "Десять" відключений. Але тепер він точно не буде турбувати користувача своїми істеричними повідомленнями. Також після цього ви можете безпечно встановити третій партії антивірусу.

Але перед тим, як встановити щось краще, щоб перезапустити комп'ютер. Тоді внесені зміни напевно набудуть чинності. І якщо ви хочете захистити себе, то є спосіб запобігти "захиснику" взагалі відновитись. Навіть після оновлення.

№ 2 Ми використовуємо регістр Windows

Насправді регістр контролює всю операцію операційної системи. Він відповідає за оновлення та антивірусну захист. Тому вдосконалені користувачі та експерти використовують редактор реєстру для тонкої налаштування.

Однак з ним вам потрібно бути надзвичайно акуратним. Одна неправильна дія може повісити всю систему. Тим не менш, ми спробуємо повністю відключити захисника Windows за допомогою редактора реєстру. Ось інструкція.

1. Клацніть на клавіатурі "Win+R", Введіть у рядку "Regedit" (1) І натисніть "Добре" (2).

2. Відкриється редактор реєстру. Тепер нам потрібно знайти необхідний розділ. Для цього достатньо просто ввести текст у рядку пошуку (у верхній частині вікна) текст "HKEY_LOCAL_MACHINE SEFORKILPLICESMICROSOFTWINDOWS DEFENDER" І натисніть "Введіть".

3. Тепер ми клацаємо з нуля і вибираємо "Створіть" (1), тоді - "DWORD 32 BITS" (2) Параметр.

чотири. Ми називаємо параметр "DisableAntispyware" (1), Ми присвоюємо йому сенс "12) і натисніть кнопку "Добре" (3).

п’ять. Далі таким же чином ми створюємо параметри з іменами "AllowfastServicestartup" і "Підвішник". Але ми вже присвоюємо їм значення "0" (1), Натисніть на "Добре" (2) в обох випадках.

6. І тепер нам потрібно перейти до підрозділу "Захист у режимі реального часу" (1) і створити два параметри з іменами там "DisableoavProtection" (2) і "InfableRealTimeMeMonitoring" (3). Їм потрібно встановити значення "1".

Остаточні дії

Після цього навіть найбільш глобальне оновлення не зможе повторно відновити захисника Windows. І він ніколи не приверне увагу користувача. Однак після цього потрібно перезавантажити машину. Зрештою, зміни можна побачити лише після перезапуску.

Це один із найефективніших способів повністю вимкнути вбудований захист Windows 10. Однак і це, і попереднє - це посібник. Але є можливість трохи полегшити собі і скористатися третьою партійною програмою для цього.

№ 3 Використання програми "DWS"

"DWS" або "Знищити шпигунство Windows 10" розроблений для вимкнення шпигунських можливостей "десятки" (які легенди складаються протягом тривалого часу). Це універсальна програма, яка також здатна видалити програми метро та відключити програми.

Вона також додає шпигуна IP Microsoft Black List та брандмауер, щоб завершити відключення шпигунської функції. Ця програма здатна вимкнути захисник "Windows". І ви можете завантажити його з веб -сайту розробника. І навіть установка не потрібна. Ось інструкція.

один. Запуск "Провідник Windows", Ми переходимо до каталогу за допомогою завантаженої програми (1), Клацніть на нього за допомогою правої кнопки миші (2) і запустіть його від імені адміністратора (3).

2. У головному вікні утиліти ми негайно переходимо на вкладку "Налаштування".

3. Тепер ми святкуємо суть "Увімкнути професійний режим" (1), Потім святкуйте "Вимкніть захисника Windows" (2) і повернутися на головну вкладку (3).

чотири. У головному вікні просто натисніть на велику кнопку з написом "Знищити шпигунство Windows 10" І ми чекаємо кінця операції.

Остаточні дії

Після завершення роботи програму потрібно буде перезапустити комп'ютер. Не відмовляйся. Після перезапуску ви більше не побачите дратівливого значка захисника Windows та його повідомлень про якусь міфічну загрозу.

Варто зазначити, що "DWS" аж ніяк не є єдиною програмою цього типу. Але саме вона працює найшвидше і має високу надійність. Крім того, він абсолютно безкоштовний і мініатюрний. І простий у використанні.

Висновок

Отже, ми намагалися відключити Windows Defender, який постійно дратується його необґрунтованими інсинуацією до деяких файлів та програм. Як виявилося, це можна зробити декількома способами. Але вони досить складні для початківців.

Якщо ви не хочете турбуватися з налаштуваннями реєстру або переливати редактор групової політики, то ви можете просто використовувати програму "DWS", яка швидко і безболісно вимкне "захисника".

Відео: Як назавжди відключити Windows 10 Defender

Як вимкнути захисник Windows 10 назавжди

Топ-3 способи: як відключити центр безпеки "Windows 10 Defender" на деякий час або назавжди

Джерело

Привіт всім! Одного разу моє терпіння лопнуло, щоб терпіти знак Попередження про безпеку при відкритті файлу, Я видалив це, я вам теж покажу!

У мене може бути достатньо терпіння, поки я не почав встановлювати програму для коригування кулерів, в якій кілька програм і кожна програма дає попередження. Я хотів поставити його, щоб його встановити та робити інші речі, але тут цей знак постійно Відкрийте файл попередження файлу, як відключити?

Загалом, це сміття видаляється у властивостях спостерігача! Я скажу одразу, перш ніж зняти, отримати хороший антивірус, адже після відключення системи безпеки не попередить, що запускається якась програма!

Ми переходимо на панель управління та знаходимо властивість спостерігача.

Тепер вкладка безпеки і нижче - інша кнопка.

Далі я шукаю різні та запускаю програми та небезпечні файли. Ми надягаємо це.

Система негайно попередить, що це не безпечно, але насправді, але тому я рекомендував вам мати хороший антивірус.

Щоразу, коли ви запускаєте виконуваний файл програми, завантаженої з Інтернету, на екрані з'являється вікно магістра. У випадках, коли Windows не може негайно перевірити розробника, замість вікна інсталятора з'являється вікно попередження безпеки "Ви не можете перевірити видавця ..." і запит на підтвердження запуску файлу.

Поява такого повідомлення зовсім не означає, що програма загрожує небезпекою, просто Windows, як би, сумнівається, що програмі можна довіряти.

Якщо ви впевнені у своїх діях, то перед встановленням таких програм ви можете відключити сповіщення неперевіреного видавця, застосовуючи просте Твік реєстр.

Для цього відкрийте однойменний редактор Регедіт І розширити цю гілку:

Якщо у вас немає останнього підрозділу, і, швидше за все, це буде, створіть його вручну.

У свою чергу, в ньому потрібно створити параметр рядка з назвою Lowriskfileypes і значення, яке вказує на такий набір розширень:

.блискавка;.Rar;.NFO;.txt;.exe;.Кажан;.vbs;.Com;.CMD;.Рег;.MSI;.Htm;.HTML;.Gif;.BMP;.JPG;.Avi;.MPG;.MPEG;.рух;.MP3;.M3U;.Хвиля;

Якщо параметр все ще існує, але його значення відрізняється від зазначеного, замініть його вище.

Майже все готово, залишається лише для перезапуску комп'ютера, щоб нові налаштування могли набувати чинності.

Попередження більше не повинно з’являтися. Twik працює не тільки в десять, З тим самим успіхом він може бути використаний Windows 8.1 і Windows 7.

Встановіть батьківський контроль на смартфоні iPhone
Ми говоримо про те, як працює "батьківський контроль" на iPhone і що ви можете налаштувати в ньому. Короткий посібник для однієї з найбільш неоднознач...
Driftland Magic Revival - Magic врятує цей світ
Ігровий сюжет, пов'язаний із протистоянням розрізнених кланів, є досить типовим для стратегій у реальному часі, і для того, щоб уникнути докорів у шаб...
Що буде з комп’ютером, якщо Microsoft перестає підтримувати вашу версію Windows?
Найпопулярніша операційна система сьогодні, звичайно, Вікна. Він розташований як універсальний і підходить для різних областей діяльності. Microsoft А...