Оптимізація

Як видалити панель завдань у нижній частині екрана на Windows 10 під час перегляду відео

Як видалити панель завдань у нижній частині екрана на Windows 10 під час перегляду відео

Зміст

Останнім часом багато користувачів повідомили про проблему, що панель завдань у Windows 10 не прихована в режимі повного екрана. Якщо у вас є панель завдань, які також не для автоматичного приховування на своєму ПК, не хвилюйтеся, ось два виправлення для панелі завдань, які не приховані в повному екрані в Windows 10.

Відновіть провідник Windows, щоб виправити панель завдань Windows 10, а не ховатися в режимі повного екрана

 1. Використовуйте поєднання ключів Ctrl-shift-esc, Щоб відкрити менеджер завдань Windows.
 2. Якщо ви бачите лише основний інтерфейс, натисніть на більш детальну інформацію.
 3. Знайдіть процес провідника Windows у процесах і натисніть на нього за допомогою правої кнопки миші.
 4. Натисніть кнопку "перезапустити", щоб перезапустити процес.

Перевірте налаштування панелі панелі завдань

 1. Клацніть на комбінації ключів Windows + i, Щоб відкрити Параметри Windows.
 2. Натисніть "Персоналізація ", а потім "Панель задач"
 3. Існує два варіанти управління функцією автоматичного приховування панелі завдань Windows 10:
  • "Автоматичне приховування панелі завдань у робочому режимі"
  • "Автоматичне приховування панелі завдань у режимі планшета".
 4. Ввімкнути "Автоматично приховати панель завдань у робочому режимі", а панель завдань Windows 10 буде приховано автоматично. 

Якщо ви знайдете інші ефективні методи виправлення панелі завдань Windows 10, яка не прихована в режимі повного екрана, будь ласка, поділіться з нами у розділі "Коментар" нижче. спасибі.

Відео Як виправити панель завдань Windows 10, не приховано в режимі повного екрана

"Як приховати панель завдань на Windows 10?" - Саме це питання, яке дуже часто виникає серед багатьох користувачів, які перейшли на нову версію операційної системи з Microsoft. Порівняно з минулими версіями "Windows" - сім (7) та вісім (8 і 8.1), інтерфейс десятків змінився, а деякі функції "переміщуються" зі звичайних місць, щоб розділити пункти меню та підменю. У сучасній статті ми детально вивчимо кілька способів приховати піктограми на панелі завдань Windows 10.

Що потрібно для

Причини, чому панелі завдань повинні бути прихованими, можуть бути різними. Поодинці, це може просто не подобається, що внизу екрана є якась темна смуга з різними піктограмами. Інші, навпаки, не проти того, що панель розташована в нижній частині, але, наприклад, під час перегляду фільму може просто відволіктись. Більше того, Windows 10 часто виникає неприємним невдачею, через яку панель завдань постійно перебувають у межах багатьох програм, включаючи медіаплеєри, навіть якщо вони розгорнуті в режим повного екрану.

Ну, врешті -решт, треті сторони вже стали звичкою того, що панель постійно ховається з поля зору, і коли миша приводиться в нижню частину екрана, t. Е. При необхідності це з’являється.

Перший метод: Автоматичний прихований

Автоматичне приховування - це найпростіший спосіб забезпечити зникнення панелі завдань (панель завдань). Багато хто знайомий з цим методом з минулих версій операційної кімнати Windows, однак щось трохи змінилося в першій десятці, але це не має великого значення.

Як приховати панель завдань у Windows 10 та переконатися, що вона автоматично зникне? Все просто.

Спочатку вам потрібно намалювати вказівник миші (курсор) у будь -яку область завдань (панелі завдань) і натисніть на це місце PKM (праворуч -натискання). У меню, яке з’являється, виберіть пункт "Параметри панелі завдань". Через кілька секунд відкриється невелике вікно з деякими налаштуваннями.

Тут зацікавлений лише один момент, а точніше, перемикач, який знаходиться на другому рядку (підкреслений червоним на екрані). Цей перемикач повинен бути активований.

Таким чином, піктограми завдань у Windows 10 та сама панель будуть приховані, вони не будуть відображатися.

Другий спосіб приховати значки

Наступним способом приховати панель завдань на Windows 10 - це використання програмного забезпечення. Якщо щось неможливо робити зі стандартними засобами, або є потреба в панелі завдань, не з’являється, поки сам користувач цього не захоче, то в цьому допоможе лише спеціальна програма.

Сховати панель завдань

Сховати панель завдань - це спеціальна невелика утиліта, яка навіть не потрібна для встановлення. Його інтерфейс надзвичайно простий, і одна функція - повністю приховати панель завдань (панель завдань), залишаючи лише кнопку "запустити". Якщо раптом користувач знову хоче відобразити панель завдань, то цього буде достатньо, щоб натиснути Ctrl+ESC.

Керування на панелі завдань

Як приховати панель завдань у Windows 10, також знає крихітну програму програми AutoHide Control. Воно важить дуже мало, він поширюється безкоштовно. Весь інтерфейс складається з одного маленького вікна, в якому потрібно лише вказати комбінацію гарячих клавіш, які приховатимуть та відображатимуть панель панелі завдань. Програма не вимагає встановлення.

Тут, насправді, все, що стосується приховування панелі завдань на Windows 10. хай щастить!

Нижня панель на робочій таблиці будь -якої операційної системи Windows правильно називається "конкретна панель". Деякі користувачі вважають за краще його видалити. Правда, не зовсім, але лише до тих пір. Неможливо повністю видалити панель завдань, щоб видалити.

У цій статті ми розповімо, як видалити панель завдань у Windows 10.

Ми регулюємо автоматичне приховування нижньої панелі в Windows 10

Зробіть панель завдань у Windows 10 для видалення автоматично дуже простим. Досить натиснути його на ньому правою кнопкою миші в будь -якому місці, вільному від піктограм та ярликів, і в меню, що відкривається, виберіть "Параметри панелі завдань".

Параметри панелі завдань у Windows 10

Відкриється вікно, в якому ви можете встановити різні параметри панелі завдань, включаючи його автоматичне видалення.

Для цього ми активуємо перемикач "автоматично приховати панель панелі завдань у режимі робочого столу".

Відключення панелі завдань на робочому столі в Windows 10

Як тільки ви це зробите, зміни будуть застосовуватися та зберегти автоматично. Панель завдань зникне. Він з’явиться, коли навести мишу до місця, де вона була раніше.

У версіях Windows 10 без відповідних оновлень ця процедура видалення нижньої панелі відбувається дещо інакше. Окрім у тексті вище, натисніть на панель панелі завдань з правою кнопкою та в меню, що відкривається, виберіть "Властивості".

Вікно відкривається там, де вам потрібно встановити поле "автоматично приховати панель завдань", і натисніть кнопку "ОК".

Як дізнатися свою версію Android та оновити її
Google регулярно оновлює операційну систему Android, вносить доповнення та зміни поточних версій, випускає нові випуски ОС. У той же час, на відміну в...
Ми вбиваємо процеси в Linux
Ми розповідаємо, як виконати роботу одного або декількох процесів у різних розподілах Linux. Сигнали завершення процесу в Linux Як завершити процес ...
Як створити та налаштувати канал Telegram
Щороку кількість користувачів месенджера Telegram зростає експоненціально. У 2021 році ця цифра становить приблизно 300 мільйонів. користувачі. Телегр...