Оптимізація

Як видалити відгомін та фоновий шум мікрофона

Як видалити відгомін та фоновий шум мікрофона

Зміст

Мікрофон, підключений до комп'ютера в Windows 10. Однак іноді в процесі його використання є труднощі у вигляді непотрібного ефекту відлуння. Далі ми поговоримо про методи усунення цієї проблеми.

Видаляємо відлуння в мікрофон у Windows 10

Існує багато способів усунути проблеми, пов’язані з відлунням у мікрофоні. Ми розглянемо лише кілька загальних рішень, тоді як в деяких окремих випадках для коригування звуку може знадобитися детальний аналіз параметрів третій партії програм.

Див. Також: Увімкнення мікрофона на ноутбуці з Windows 10

Метод 1: Налаштування мікрофона

Будь -яка версія операційної системи Windows за замовчуванням забезпечує ряд параметрів та допоміжних фільтрів для регулювання мікрофона. Більш детально ми розглядали такі налаштування в окремих інструкціях для наступного посилання нижче. У той же час у Windows 10 ви можете використовувати як стандартну панель управління, так і диспетчер Realtek.

Детальніше: Налаштування мікрофона в Windows 10

  1. На панелі завдань натисніть кнопку звукової миші на значок звуку та у списку, який відкривається, виберіть елемент "Параметри відкритого звуку".

У вікні "Варіанти" на сторінці "Звук" Знайдіть блок "Введіть". Тут потрібно натиснути на посилання "Властивості пристрою".

Перейдіть на вкладку "Вдосконалення" І встановіть галочку "Придушення відлуння". Зверніть увагу, що ця функція доступна лише в тому випадку, якщо є відповідний і, що важливо, сумісний драйвер для звукової картки.

Також доцільно активувати деякі інші фільтри, такі як придушення шуму. Щоб зберегти параметри, натисніть кнопку "ДОБРЕ".Подібна процедура, як згадувалося раніше, може бути зроблена в диспетчері Realtek. Для цього відкрийте відповідне вікно через "Панель управління".

Дивіться також: Як відкрити "панель управління" у Windows 10

Перейдіть на вкладку "Мікрофон" і встановіть маркер поруч із "Придушення відлуння". Збереження нових параметрів не потрібно, і ви можете закрити вікно за допомогою кнопки "ДОБРЕ".

Описаних дій достатньо для усунення ефекту відлуння з мікрофона. Не забудьте перевірити звук після внесення змін до параметрів.

Дивіться також: Як перевірити мікрофон у Windows 10

Метод 2: Налаштування звуку

Проблема появи відлуння може бути не тільки в мікрофоні або його нерегулярних налаштуваннях, але й через спотворені параметри виводу пристрою. У цьому випадку слід ретельно перевірити всі налаштування, включаючи динаміки або навушники. Особливу увагу слід приділяти параметрам системи в наступній статті. Наприклад, фільтр "Об'ємний звук у навушниках" створює ефект відлуння, який поширюється на будь -які звукові звуки.

Детальніше: Налаштування звуку на комп’ютері з Windows 10

Метод 3: Параметри програмного забезпечення

Якщо ви використовуєте будь-які сторонні передачі або звукові записи з мікрофона з власними налаштуваннями, ви також повинні подвійно перевірити їх та відключити непотрібні ефекти. На прикладі програми Skype ми детально розбралися в окремій статті на сайті. Більше того, всі описані маніпуляції однаково застосовуються до будь -якої операційної системи.

Детальніше: Як видалити відлуння в програмі Skype

Метод 4: Усунення несправностей

Часто причина виникнення ехо зводиться до неправильного функціонування мікрофона без впливу будь-яких сторонніх фільтрів. У зв'язку з цим пристрій потрібно перевірити та замінити, якщо це можливо. Ви можете дізнатися про деякі варіанти усунення несправностей з відповідних інструкцій на нашому сайті.

Детальніше: Усунення проблем з мікрофоном у Windows 10

У більшості ситуацій, коли описана проблема, щоб усунути ефект відлуння, достатньо виконувати дії з першого розділу, особливо якщо ситуація спостерігається лише на Windows 10. Більше того, через існування великої кількості моделей пристроїв звукозаписів, усі наші рекомендації можуть бути марними. Цей аспект повинен враховувати і враховувати не лише проблеми операційної системи, але й, наприклад, драйвери виробника мікрофона. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми. Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Після підключення мікрофона Windows автоматично налаштовує його. Трапляється, що параметри за замовчуванням викликають ряд небажаних ефектів, одна з яких - відлуння. У цій статті ми розберемося, як налаштувати мікрофон, щоб видалити відгомін.

Зміст

Ефекти мікрофона

Перш ніж налаштувати пристрій, переконайтеся, що у вас є фактичний драйвер на звуковій картці. Ви можете це зробити через менеджер пристроїв (як вступити в нього - читайте тут). У списку ми знаходимо звукову карту (як правило, Realtek), натисніть з правою кнопкою мишею та виберіть у контекстному меню "Оновіть драйвер".

Або скористайтеся безкоштовною програмою для оновлення драйверів упаковки драйверів.

Ми переходимо до параметрів звуку Windows 10. Натисніть на комбінацію клавіш Win+I, виберіть розділ "Система" та вкладку "Звук". Потім ми відзначаємо його перед розділом "Введення" та натисніть на активні посилання "Властивості пристрою".

На вкладці "вдосконалення" ми вставляємо обидва маркери. Особливо зверніть увагу на вплив "придушення відлуння". Клацніть OK, щоб завершити налаштування.

Звукові параметри

Часто неправильні налаштування звуку є причиною спотвореної роботи мікрофона. Не закривайте параметри звуку, але пролийте вкладку трохи вище. Перейдіть до "Властивості ..." для пристрою виводу (динаміки).

На вкладці "Поліпшення" доцільно вимкнути всі параметри. Деякі з них можуть впливати на мікрофон.

Діагностика несправностей

Коли виникають проблеми з мікрофоном, ви можете використовувати вбудовану діагностичну корисність. Відкрийте ті самі параметри звуку, прокрутіть до пристрою введення та натисніть "усунення проблем".

Майстер автоматично знайде та виправить помилки, пов'язані з пристроєм мікрофона. Якщо основні налаштування не допомогли, ви можете використовувати спеціалізоване програмне забезпечення. Аудиторія, прослуховування Adobe та інші популярні.

Для отримання більш детальної інформації не забудьте прочитати наші статті: як перевірити мікрофон, як видалити фоновий шум, найкращі програми для запису звуку з мікрофона. Вони дадуть більш повну картину налаштувань для вашого пристрою.

І ще не пропустіть багато цікавих речей:

Як налаштувати навушники в Windows 10?

Як увімкнути мікрофон на ноутбуці Windows 8?

Чому співрозмовник не чути в Skype?

Що робити, коли звук на ноутбуці не працює?

Якщо у вас є відгомін у навушниках на комп’ютері після наступної установки оновлень, то це можна виправити за допомогою функції придушення відлуння. Ви можете увімкнути придушення Echo на Windows 10 за допомогою панелі управління, яку потрібно натиснути на кнопку «Пуск» за правою кнопкою, а потім вибрати елемент у контекстному меню. Потім у вікні відкриття введіть команду управління та натисніть кнопку Enter. Перейдіть на панель управління - обладнання та звук - звук.

Чому звук на комп’ютері з ехо, як його виправити

У вікні, що відкривається, натисніть на вкладку "Запис". Знайдіть і натисніть на мікрофон у списку. Потім натисніть кнопку з написом властивості.

Як видалити шум і відлуння в мікрофоні

У відкритому новому вікні клацніть на вкладці удосконалення. Спочатку вийміть контрольну площу, розташовану на елементі, відключення всіх звукових ефектів. Потім покладіть коробку в точку придушення відлуння. Після цього вам потрібно натиснути кнопку ОК, а налаштування, які ви зробили, повинні ввести силу.

Чому відлуння в навушниках на комп’ютері

Таким чином, ви можете увімкнути придушення відлуння на Windows 10.

Скільки важить Windows 10
Перш ніж встановити нову операційну систему, наприклад, Windows 10, було б непогано знати, скільки вона займе на важкий простір. Я не хотів би раптово...
Ми вбиваємо процеси в Linux
Ми розповідаємо, як виконати роботу одного або декількох процесів у різних розподілах Linux. Сигнали завершення процесу в Linux Як завершити процес ...
Як включити зашифровані файли в Windows 10
Пошук файлів та папки у Windows 10 буде виконано набагато швидше, якщо в налаштуваннях системи, щоб увімкнути функцію індексації. Методи та алгоритми ...